Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool VS Southampton
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Digital_Jesus
Mignolet, Clyne, Lovren, Matip, Milner, Lucas, Wijnaldum, Can, Coutinho, Firmino, Origi.

Karius, Moreno, Grujic, Sturridge, Alexander, Lallana, Klavan

Forster, Cédric, Yoshida, Stephens, Bertrand, Davis, Romeu, Ward-Prowse, Tadić, Boufal, Gabbiadini.

Hassen, Caceres, Long, Pied, Rodriguez,Hojbjerg, Redmond.

Hajde makar jednom da ih ove godine dobijemo duel.gif
Svebor
deadhorse.gif ajde breeeee!
Peyson
Ovde jedino da im Terza sad udje u svlačionicu i kaže - "evo 100 milki, dajte Virdžila i tri boda, šta vas košta"...
Pedja_Nbg
Ови као да не желе у Лигу шампиона.

А и шта Клоп чека? Мењаће у 85 минуту?
Digital_Jesus
adultesuicide2.gif
Pedja_Nbg
Јебеш овај безмуди, бескрвни фудбал. Сад кад треба да се игра, нигде никога.
Boza_dunster
Tankiramo LS....i cekamo da nas neko drugi gurne u istu.....uzasna utakmica
bocejan
Pa kada leze povredjeni.
Ja sam ocekivao ovako sa ovima. Prethodna tri meca isto bilo. Nabiju su nazad svi, a nasi ne umeju i cekaju.
Za WH necu ni da kazem sta ocekujem.
Take Two
Tuga što ono Gruji na kraju nije ušlo.

Za penal mi je manje žao, realno su ga prestrogo dosudili, ali kako Forster sme da izađe i gazi izvođača po nozi nije mi jasno. Milner flegma, neko drugi bi se tu bacio na travu i verovatno iznudio crveni karton.
Stevie_G
Cekamo djotunov rant biggrin.gif

Nadam se da je ovo poslednji start Origi-a ove sezone, sramotan je. 6 sati fudbala protiv Sotona nismo u stanju da damo jebeni gol.
milos7
Do ovog kola LFC je mogao da se plasira sa 3. mesta dir u LS, a sada visi i to mesto br 4 i od drugih se ocekuje da nam ucine uslugu.
Inace pokazala je ova utakmica niz slabosti ne samo kako ce se odigrati ova sezona vec naredne, ovde niko nema snade zelje volje umeca da povuce. Liverpul bukvalno nema napadaca. Origi je smece, Staridz je kilav.
Stevie_G
Studge je bio dobar ono malo vremena sto je igrao milion puta opasniji od Belgijanca, mora da pocne protiv WH-a, samo da molimo boga da ostane u komadu do vikenda.

A u Londonu Mourinho isisava zivot iz jos jedne velike utakmice, samo da ga Wengerovi gladijatori ne umuljaju sami sebi u drugom poluvremenu.
Digital_Jesus
Sreca nasa pa Wenger unistava Murinja... Mada to nista ne mora da znaci, mi treba jos da pobedimo West Ham i Middlesbrough, a s obzirom na to kako ocajno igramo, nista nije sigurno. Nadam se da ce sledecu Lallana startovati umesto Origija pa da cemo se nekako povezati i uzeti ta zlata vredna tri boda.
Take Two
Znači uspešan vikend - povratili treće mesto, povećali razliku od Murinja za bod dry.gif

Ko ono još ima da odigra sa Tottenhamom, Man Utd ili Man City?
Stevie_G
Man Utd u sledecem kolu.

Ipak se raspala Mourinhova masinerija u nastavku
Take Two
Ja kao računam ako mi izgubimo od West Hama onda će oni da nas vade porazom od Tottenhama... mada u tom slučaju bi mrtvi Arsenal mogao da prestigne i jedne i druge biggrin.gif

Opet, WHU su upravo dobili Spurse, a kolika je verovatnoća da skrpe dve pobede za redom kad im ne znači apsolutno ništa.
bocejan
S obzirom da igraju protv nas ima da se napale kao nikada do sada. Gledaj ga Soton. Kao da se bore za opstanak.
Stevie_G
CITAT (Take Two @ May 7 2017, 06:46 PM) *
Ja kao računam ako mi izgubimo od West Hama onda će oni da nas vade porazom od Tottenhama... mada u tom slučaju bi mrtvi Arsenal mogao da prestigne i jedne i druge biggrin.gif

Opet, WHU su upravo dobili Spurse, a kolika je verovatnoća da skrpe dve pobede za redom kad im ne znači apsolutno ništa.

Haha i meni to prolazi kroz glavu. Izgleda da se nikome ne igra ls sledece sezone. Ako se prokleti Wenger i posle svega opet ugura u top 4 onda ne znam, covek je besmrtan.

Ja mislim da cemo i u zadnjem kolu imati velike muke da probijemo bedem prezaljenog Boro-a.
KillForGlory
Hvala bogu sto 5 timova moze ucestvovati, Scum je dobio mozda najlakse protivnike u ligi Evrope.
Ali svejedno pitanje je koliko nam treba CL uopste jer necemo dovesti vise nikoga ikad
1jeAhonen
CITAT (bocejan @ May 7 2017, 06:49 PM) *
S obzirom da igraju protv nas ima da se napale kao nikada do sada. Gledaj ga Soton. Kao da se bore za opstanak.

Kao muve na sveze posrana g.... laugh.gif Al kad od gotovog pravimo veresiju onda i oni mogu da nam uzmu merku sto nikako ne spada u cuda ne samo ove sezone... Ovaj middle range football lici kao da smo na sredini najraspalije sezone.
S t a n l e y
Nemamo vise Suareza ali imamo Wengera!

CITAT (KillForGlory @ May 7 2017, 07:42 PM) *
Ali svejedno pitanje je koliko nam treba CL uopste jer necemo dovesti vise nikoga ikad

Prethodno leto je ovo potvrdilo. Pitanje je samo da li ce i ovo... i to je ono sto me najvise plasi... wacko.gif
Take Two
QUOTE (KillForGlory @ May 7 2017, 07:42 PM) *
Hvala bogu sto 5 timova moze ucestvovati, Scum je dobio mozda najlakse protivnike u ligi Evrope.

Što hvala bogu, to samo Murinju pomaže - nama i Arsenalu je savršeno svejedno.

Ako oni uzmu LE i završe ispod četvrtog mesta, igraće pet timova LŠ. Ali ako oni uzmu LE i završe u prva četiri, peti će opet da ispuši.

...

Inače, kaže Klopp da nam nije odgovarala trava na Anfieldu, mnogo je suva isuse.gif Verovatno smo zato uzeli dva boda iz poslednje tri utakmice.
KillForGlory
Pa upravo to. Nema vise opasnosti da 4. izgubi kvalifikaciju (kao Tottenham onda) u slucaju nizeplasiranog evropskog osvajaca jer je sad poviseno sa maksimalno 4 na 5. Kako stoje stvari zavrsavamo 4. a scum vjerovatno mjesto ili dva ispod nas.
Take Two
Ne znam na čemu baziraš taj optimizam, ko zna koliko će Klopu biti suva trava na Olimpijskom stadijumu sad.gif
Djotun
Kakva gomila pičkurina je pod ugovorom sa LFC to svet video nije. Čmarovi najobičniji, kad će da se iskidaju ako ne sad jebem ih u usta.
Klopara majmun, šta čeka sa ovim izmenama šta radi lik, očajno vodi tekme več neko vreme, i kraj prošle sezone je bio fijasko i rezultatski i po prikazanoj igri.
Treba smrdljivi Murinjo svojim rezervnim timom da nas ugurava u lš, ni neradujem se tome onda. Pičkurine glupe.

Inače, mislim da Enflid ne treba dograđivati, treba ga srušiti, ono je naš usud, ona mrtvačka atmosfera, nervoza od 30. minuta, likovi frustriraniji od mene, turisti, likovi koji izlaze u 85.
Mrtvilo mrtvo, depresija, treba da promene adresu sa L4 0TH na F32 jebem ih u usta.

Poslednje tri tekme kući Bormut Palas Soton, DVA JEBENA BODA. A imali smo idealan raspored, ma za jurnje Čelsija jebeš mi sve. (mislim da je neki nešizofren klub bio u situaciji)
1jeAhonen
CITAT (Djotun @ May 7 2017, 09:34 PM) *
Kakva gomila pičkurina je pod ugovorom sa LFC to svet video nije. Čmarovi najobičniji, kad će da se iskidaju ako ne sad jebem ih u usta.
Klopara majmun, šta čeka sa ovim izmenama šta radi lik, očajno vodi tekme več neko vreme, i kraj prošle sezone je bio fijasko i rezultatski i po prikazanoj igri.
Treba smrdljivi Murinjo svojim rezervnim timom da nas ugurava u lš, ni neradujem se tome onda. Pičkurine glupe.

Inače, mislim da Enflid ne treba dograđivati, treba ga srušiti, ono je naš usud, ona mrtvačka atmosfera, nervoza od 30. minuta, likovi frustriraniji od mene, turisti, likovi koji izlaze u 85.
Mrtvilo mrtvo, depresija, treba da promene adresu sa L4 0TH na F32 jebem ih u usta.

Poslednje tri tekme kući Bormut Palas Soton, DVA JEBENA BODA. A imali smo idealan raspored, ma za jurnje Čelsija jebeš mi sve. (mislim da je neki nešizofren klub bio u situaciji)

Kad god nam stvari idu u susret povrate se najgora izdanja da ne verujes, koji god trener vodio ekipu mentalitet fudbala sa balkanskih prostora.
Dee Jay
CITAT (Djotun @ May 7 2017, 09:34 PM) *

Nije da se tesim, ili da trazim izgovor, raspored mozda nije mogao biti gori biggrin.gif. Da krenemo unazad, pobedu protiv Sotona ne pamtim, 3:0 protiv Votforda prosle sezone jedan od tezih poraza, Palas nam je "bogey team" sad sa sve Bentekeom, WBA, Stouk, Bormut, sve timovi koji su nam pravili problem u poslednje vreme, ovako ili onako. Kako god da se sad zavrsi, 4. mesto ili ne, ne znam da li cu osecati da smo napredovali na kraju sezone, upravo jer nista novo nismo pokazali tokom run in-a mellow.gif
Take Two
To je sasvim nakaradna logika - kao, pošto gubimo od pacera to znači da je teško igrati sa pacerima, znači sve je u redu, sve normalno, jedan kroz jedan...

Naravno da bi raspored bio gori da smo igrali Tottenham-City-Chelsea umesto Palace-Watford-Southampton. Ne može se sve relativizovati.
1jeAhonen
Naravno kada se gleda s te strane raspored nam ne lezi, pa ipak Liv mora da resava bas te tekme u borbi za ozbiljnije rezultate-a to se ispostavlja vec duzi niz sezona kao jedna od kljucnih slabih tacaka...zasto je to tako, izgleda ni Klop ne nalazi odgovor. Uz to bih dodato da je raspordaja bodova na Enflidu, druga slaba tacka koja se pojacava upravo ovakvim rezultatima u poslednjim kolima.

A upravo ti timovi (Stouk i nije bas tim koji nam pravi probleme dobijali smo ih u gostima onda kada smo mozda i malo ocekivali) ja pamtim samare od Aston Vile sa Bentekeom)..kao i #pakleni# Midlzbro u sezoni ispadanja iz PL, su nam dosli glave, i vrapci znaju da kad oni dolaze na Enfild, mi se pretvaramo u misheve, kakav je to gubitak samopouzdanja i identiteta, slozena je problematika za dr Klopa i razne druge strucnjake.

Povrede nekih igraca najmanje su opravdanje za kompletan gubitak timske odgovornosti.
Dee Jay
Za nas je i dalje sve (ne)normalno i jedan kroz jedan. biggrin.gif Nista vise ne moze da razocara.
Djotun
https://twitter.com/Watch_LFC/status/861210385617211392

ovo vam je liverpul 2017. smorčina
1jeAhonen
CITAT (Djotun @ May 7 2017, 11:52 PM) *

Ko mu je kriv kad ne ume ni bottle flips da izvede Can to ume i bez boce. laugh.gif Ipak kompleksna je to nauka za Morena.

Failovi jesu smor ali potpuno ocekivan, bilo je sjajnih izdanja dok je Mane bio u akciji sa Lalanom i jos par raspolozenih igraca. Ne bih bio toliko pesimistican, kompletno sezona bez titula ipak nije losa niti slaba, generalno bili smo konkurentni i vise nego sto se nadah. Mozda su prsla neka ocekivanja posle Nove godine, a ona jesu bila nerealna u drugoj Klopovoj sezoni, ovaj kraj sezone odradjuje se cini se sa upravo u ritmu moze mu se...a to sto brod nije u mirnoj luci, vec na remontu...to je duga prica.

Za sledecu sezonu, ...ima dobrih tri meseca.
Svebor
Valjalo bi razmisliti na sta bi licila, recimo, Barsina sezona ako bi polovinu iste igrali bez Mesija, Inijeste, Busketsa i Pikea, npr...a mi svakako nismo Barsa, jel...no, kad ne umes bolje, a ti vitlaj dvlje i kamenje.

ps

Mo'sh misliti, ilustracija sezone je polu-igrac koji zabavlja ono pola mozga plasticnom flasom, jer (kako natpis rece), Mlinar igra 'week in, week out', a ne on. Bu-fakin-hu.
Take Two
Ali jebote, koliko puta treba isticati očigledno - Milnera neeema u napadu, nema ga! To što se Višković loži na njega pa za svaki pas levo koji ode u aut ili gol-aut kaže da je bio loš (jer Mili, jebiga, nije uspeo da ga stigne), to nema veze s mozgom.

Liverpulu fali širina u napadu mnogo više nego što mu fali nekakva defanzivna pouzdanost. (Na stranu to što Milnera po toj strani nije probijao samo ko nije hteo, ali ajde, bar je odgovoran pa retko ostavlja prazan prostor iza sebe.) Odbrane se skupe u širinu šesnaesterca gde Coutinho, Firmino, i ostale Ljiljane ne mogu da im se izmigolje.

Bar protiv timova koji nemaju nameru da napadnu, kao što je bio sad Southampton, treba gurnuti ludog Morena da jurca po levom boku i širi odbranu. Posebno kad nam sredina od tri balvana (Lucas-Emre-Gini) prosto plače za jednim Milnerom! Ali neee, Klopp kad jednom donese odluku on će da je forsira ako treba sledećih hiljadu godina, sve dok se ne pokaže kao jedina ispravna.

(Inače nije problem samo levo, Clyne se desno još i trudi ali džabe kad ne ume. Pritom zamenu praktično nema, pa može opušteno da otaljava posao i vraća loptu prvom do sebe. Znam da nije fer ali njega ću do kraja karijere porediti sa Glendžom iz najboljih dana sad.gif)
Djotun
Sad sam baš uzeo da kenjam o ovome što je Tejk lepo objasnio, uštedeo si mi malo živaca i vremena.
Dodao bih samo da me iritira jedna stvar, Klopova filozofija je da bekovi idu dosta visoko, da učestvuju itd.. Ali nama Milner i Klajn apolutno ništa ne kreiraju ništa ne doprinose, nema asistencija nema širine ništa apsolutno, a obojica imaju dosta loptu u nogama i svaki napad počinje preko jednog od njih. Učinak nula osim Milnerovih penala.
Meni je zato jasno zašto Tejk vapi za Morenom. Ok mali je degenerik, ali da li stvarno neko može da veruje da je Milner rešenje problema koji traje 10 sezona, ta leva strana.

@Svebor, nisam od besa lepo izložio šta sam hteo onim gifom.. NIsam rekao ilustracija sezone, nego kalendarske 2017. Tekme su nam jezivo dosadne, iste monotone, mučenje, naročito na Enfildu, a ono što dobijemo je na guzove. Pa s tim u vezi mali glupan radi flipp bottle challenge, neko drugi čačka nos, ja npr eksiram vinjak i tako.
Nisam umeo da ubacim GIF ovde bez celog linka koji ima konotaciju da je Moreno obespravljen Milnerovim igranjem, samo sam hteo da aludiram koliki smor je LFC.
Svebor
Jasno je da je Mlinar, jebiga - Mlinar, ali da je Morono bilo kakvo resenje za bilo koji problem - nije. Kapiram da Klop i Co. znaju ponesto o fudbalu, i da ce svakako pokusati da otklone ocigledne nedostatke u sledecem prelaznom roku. Ako ne, onda stvarno svima po flasu, pa da kotrljamo...
moses
CITAT (Djotun @ May 8 2017, 01:07 PM) *
Sad sam baš uzeo da kenjam o ovome što je Tejk lepo objasnio, uštedeo si mi malo živaca i vremena.
Dodao bih samo da me iritira jedna stvar, Klopova filozofija je da bekovi idu dosta visoko, da učestvuju itd.. Ali nama Milner i Klajn apolutno ništa ne kreiraju ništa ne doprinose, nema asistencija nema širine ništa apsolutno, a obojica imaju dosta loptu u nogama i svaki napad počinje preko jednog od njih. Učinak nula osim Milnerovih penala.
Meni je zato jasno zašto Tejk vapi za Morenom. Ok mali je degenerik, ali da li stvarno neko može da veruje da je Milner rešenje problema koji traje 10 sezona, ta leva strana.

@Svebor, nisam od besa lepo izložio šta sam hteo onim gifom.. NIsam rekao ilustracija sezone, nego kalendarske 2017. Tekme su nam jezivo dosadne, iste monotone, mučenje, naročito na Enfildu, a ono što dobijemo je na guzove. Pa s tim u vezi mali glupan radi flipp bottle challenge, neko drugi čačka nos, ja npr eksiram vinjak i tako.
Nisam umeo da ubacim GIF ovde bez celog linka koji ima konotaciju da je Moreno obespravljen Milnerovim igranjem, samo sam hteo da aludiram koliki smor je LFC.

ti si ipak najbolje prošao cool.gif
Take Two
Asked how he would feel with a fifth-placed finish, Milner replied: “Sick."

Nije sa onog Boring Tviter naloga, to mu je stvarno bio odgovor biggrin.gif Sa Tvitera je ovo:

"I said to Fraser Forster that's a good save because if you hadn't saved it, it would've gone in" @BoringMilner #livsou

QUOTE (Svebor @ May 8 2017, 02:16 PM) *
Jasno je da je Mlinar, jebiga - Mlinar, ali da je Morono bilo kakvo resenje za bilo koji problem - nije. Kapiram da Klop i Co. znaju ponesto o fudbalu, i da ce svakako pokusati da otklone ocigledne nedostatke u sledecem prelaznom roku. Ako ne, onda stvarno svima po flasu, pa da kotrljamo...

Ne kažem ja da treba tim da se gradi oko Morena sledećih pet godina, pričamo o kratkotrajnim rešenjima - kako dobiti sledeću utakmicu, kako ofanzivno razmrdati ovaj učmali tim.

Na leto neka vide šta će da rade, ali ne bi me nimalo iznenadilo ako se ispostavi da Klopp vidi Milnera kao startera na LB i za sledeću sezonu pa samo uzme nekog jeftinog tinejdžera iz Cvajte da zameni Morena na klupi.
1jeAhonen
CITAT (Svebor @ May 8 2017, 02:16 PM) *

Milner je car, kakav Moreno, skenjali ga stoputa i prosle i pretprosle sezone...

Milner ne igra tamo gde treba vec gde mora, i Liverpul je samo dobio s njim...sad sto to nije Dzerard, mozda je i bolje. Pokazalo se da je Dzerard bio umoran i istrosen i da smo mnogo monotoniji bili s njim nego s vise veznih igraca, a sto to ne funkcionise u svakoj tekmi pa ni da smo BArsa ne bi ih uigrali u dve sezone...

Milner je profesionalac par exellance i zasluzno i posteno igra svaki minut, totalno sam ga zgotivio kako je nesebicno i frajerski vredno zasluzio svaki minut u nezahvalnoj poziciji. Nije Moreno obespravljen nego je toliki idiot da prosto Milnera menjas samo Milnerom tolika je razlika u izmedju dva igraca., cini mi se da je u tome poenta week in week out.

Ne verujem da cemo ikad resiti pitanje beka i zadnjeg veznog ali da se u nekim situacija to ne namece kao glavni problem, ocigledno je kao sto je uzaludno kukati za Alonsom i proslim vremenima.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.