Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Watford vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Djotun

Ajde, molim vas, 3 boda.
Svebor
Ma, četri boda! lfc.gif
Take Two
QUOTE (Svebor @ May 1 2017, 06:57 PM) *
Ma, četri boda! lfc.gif

Četiri gola, prvo mi jedan, onda oni jedan iz prekida i dva iz kontre sad.gif
Djotun
Koji je ovo neprofesionalizam kako lfc tretira povrede. Šta je bre ovo, Cou dolazi kao neko dete kod Klopa u fazonu e mislim da ne mogu.
redsi
WTF? biggrin.gif
milos7
jos mu lukas centrirao artist.gif
Take Two
Lucas počeo da asistira u Xabi Alonso maniru, nije mu trebalo ni deset godina Hail.gif

A Turčin ubuduće obavezno da nosi roze kopačke, da se ne izuva ni kad spava.
bocejan
Da ga je ovaj dao na kraju, zajebao bi vise da gledam i Liverpul i fudbal i sport uopste!
Take Two
Stvarno smo cirkus od tima, prvu polovinu sezone forsiramo neki lepršavi svi-u-napad gegenpressing fudbal, a u drugoj kreće raspad od povreda pa zbog tanke klupe prelazimo na ultradefanzivni daj-šta-daš winning-ugly fudbal. Sve što dobijamo, dobijamo na po jedan razlike i sa puno sreće.

Ovo danas je bila OK predstava samo u poređenju sa onom sramotom na Selhurstu prošle nedelje, inače beda. Coutinho se već raduje ranijem raspustu, sad kao treba da se uzdamo da će Lallana i Sturridge da nas izguraju do kraja nekako.
Djotun
@Take Sramotno je bilo na Enfildu, ne na Selhurstu. Da smo dobili to i Bornmut kuci jebenoj vec bi bila gotova liga sampiona, mozda i direktno.
Grozan neki fudbal igramo ali vise mi se i jebe, samo da na guzove nekako dodjemo do tog top4.

A da, stvarno da nam je onaj debeli Prödl dao onako gol u 93. minutu mislim da bih naneo sebi teske telesne povrede.

Divoc Ngog je takav jedan mali smećar, samo nešto mrsojajiše, treba mi ranisan uvek kad je kod njega lopta pa je nešto rola na stranu.
Ne bi smeo da nam bude ni u 18 takav glupan. Studge kilavi čim uđe dešava se nešto konkretno. Šteta stvarno što je ili hipohondar ili depresivac ili koji mu već kurac fali.
Svebor
E, jel primetio neko da smo dobili utakmicu, i to onakvom golčinom...plus dajv i asistencija Lukasa, plus Ljiljanina prečka iz voleja levom. yahoo.gif
Take Two
QUOTE (Djotun @ May 1 2017, 11:16 PM) *
@Take Sramotno je bilo na Enfildu, ne na Selhurstu. Da smo dobili to i Bornmut kuci jebenoj vec bi bila gotova liga sampiona, mozda i direktno.

Grozan neki fudbal igramo ali vise mi se i jebe, samo da na guzove nekako dodjemo do tog top4.

My bad, potisnuo sam činjenicu da nas je Benteke trpao na istom stadionu na kom u crvenom dresu nije mogao ni tribinu da pogodi isuse.gif

Padne mi na pamet nekad da sastavim spisak najgorih napadača koji su igrali za LFC; ne po nekom objektivnom kvalitetu nego po učinku... ali bude mi nekako žao, znam da bih stavio Heskija iako objektivno ne zaslužuje jer nije sam sebe stavio na levo krilo, plus što je pokidao onu prvu sezonu kad je došao iz Lestera.
dzoker
Dobro da smo dobili ove divljake sto se stekaju 90 minuta. Golcina turcina je vrv gol sezone, ono je nerealno kako nije isla dijagonalno vec se zarotirala u levi ugao, ma neverovatan gol. Prosto ne verujem da smo dobili ovako vazan mec,uopste ne lici na nas. Kad se sve zavrsilo, sem te njihove precke gde su svi poispadali, utisak mi bio da su bukvalno svi odigrali dosta smireno, bez ikakve panike i gresaka. Kao da smo Atletiko jbt.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.