Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: LFC vs Crystal palace
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Pedja_Nbg
Liverpool team: Mignolet, Clyne, Matip, Lovren, Milner, Lucas, Can, Wijnaldum, Coutinho, Firmino, Origi.

Substitutes: Karius, Gomez, Grujic, Moreno, Brewster, Woodburn, Alexander-Arnold.

Клупа по обичају смехотресна.

Take Two
Loš osećaj za feeling imam danas, ali to nije ništa neobično.

Gde nam je Stuki, kako ćemo bez njegove energije sa klupe?
Pedja_Nbg
Повредио се кад је ишао по бурек и јогурт после тренинга.
Djotun
Ne mogu da podnesem Milner Lovren levu polovinu odbrane, ne mogu.
Take Two
Ako misliš zbog gola, realno nisu oni mogli Fowler zna šta da urade - Ward lepo izbacio Cabayea, ovaj još lepše za Bentekea i gotovo.

Ja ne mogu da podnesem sredinu Lucas Can Wijnaldum, katastrašni su ofanzivno. Can dodaje ko lopatom, Wijnaldum trčki kao muva bez glave i ulazi u pitanju Brazilcima, a Lucas je još i dobar sa loptom samo što više igra trećeg štopera nego veznjaka.

Firmino na desnom krilu je kao Milner na levom beku, a Origi je danas više nego beskorisan. Klopp naravno ništa ne menja preko 70 minuta, nada se da će opet Coutinho nešto sam da izmisli... izbaci bre belgijskog vola ili jednog od štopera, čoveče, pusti decu da nešto probaju.

Iiiii evo ga drugi Tekkers. Naravno.
Djotun
mi smo najveca govna na svetu, ne znam sta je ovo, mrzim ovaj osecaj. bar dva puta mesecno, beda ova bedna.
Take Two
Alexander-Arnold ulazi laugh.gif Pa jebote Fowler da te jebo, šta taj treba da izvede?!

Can ne znam da li je uspeo ijedno dodavanje da izvede danas.
Peyson
Jeste nam roster smehotresan, ali primeri današnjih izmena su dobar dokaz potpune pogubljenosti i nepostojanja ni A kamoli B, C itd plana.
The Clansman
Klopovo neznanje i / ili kurcobolja su toliki da je to neverovatno i nepojmljivo.
Take Two
Canu posle ovakve ne bih ponudio nikakvo produženje ugovora, teraj se u 3PM sa takvim dodavanjem i ponašanjem, džabe ti fizikalije.
bocejan
Kakva Liga sampiona kada te Kristal Palas bije kuci.
Take Two
QUOTE (bocejan @ Apr 23 2017, 07:26 PM) *
Kakva Liga sampiona kada te Kristal Palas bije kuci.

Pa zato je to pravo takmičenje za nas, ne gostuju ti ni Swansea ni Palace. Ali džabe kad Klopp sastavlja tim tako da se raspadneš posle prve povrede.
Djotun
Da mi je dete heroinski zavisnik bolje bi bilo nego moja odluka da pratim navijam i volim LFC. Govna smrdljiva.
Na neki bolesni mazohistički način volim što se glavati Alerdajs ispišao u usta pederu ovom hipsterskom umišljenom, jebo ga Lovren da ga jebo. Koliki majmun treba da budeš da niti jedan transfer ne napraviš u januaru na ovako smešan roster, tada još u priči čak i za titulu. Kakva majmunčina švapska. I onda danas imaš ovakvu klupu.
Garantujem da ćemo završiti šesti na kraju sezone, i pobedićemo jedino Midlsboro u poslednjem kolu.
Jebem im majku svima.
bocejan
CITAT (Take Two @ Apr 23 2017, 07:28 PM) *
Pa zato je to pravo takmičenje za nas, ne gostuju ti ni Swansea ni Palace. Ali džabe kad Klopp sastavlja tim tako da se raspadneš posle prve povrede.

I to sto kazes.Mada ima razni Ludogoreci i neki Rusi ko zna odakle.
Take Two
QUOTE (Djotun @ Apr 23 2017, 07:29 PM) *
Koliki majmun treba da budeš da niti jedan transfer ne napraviš u januaru na ovako smešan roster

Za ovo prosto nema opravdanja. Sve ostalo - izmene, taktika, nesposobnost da se sačuva rezultat ili probije bunker - o tome može da se raspravlja, ali ovo je idiotizam i gotovo.

Znaš odavno da ti Mane ide u Afriku, ali računaš da ti ne treba zamena jer ćeš lepo da pomeriš Lalanu na njegovo mesto, Coutinha na Lalanino, Firmina na Coutinhovo, i ubaciš Origija/Stukija na Firminovo, a oni će svi da nastave da igraju u istom ritmu iako si ih izmešao kao špil karata isuse.gif Posle ista stvar kad se povredi Lallana, pa Coutinho, pa onda opet Lallana i Mane. Ali neee, stanje na tržištu je takvo kakvo je, ne može se tu ništa, nema igrača, bolje da ti na klupi sede deca koja realno nemaju pojma i Moreno koga mesecima odbijaš da pustiš da igra zbog ružne frizure!

Evo ga Klopp u tunelu: Lovrenu nije bio dan, ubacili smo Trenta koji je a really skilled winger isuse.gif ... Christian is a really good striker but the second goal was unlucky for us isuse.gif bouncing back is now the most important thing. Kakav bounceback, čemu se nadaš, da se mančesterski blizanci poubijaju na terenu i oduzme im se po tri boda?

Kaže lik u američkom studiju dobar je Liverpul, samo četiri igrača mu nedostaje do titule: centerback, left back, creative central midfielder, and centerforward laugh.gif Znači kičma tima plus levi bek, ništa lakše.
Boza_dunster
Kakva depresivna sezona.....

Tacno sam znao da ce debeli Sem da nas dobije....i da ce Benteke da nas usere....bas gadan osecaj pred mec...totalna depresija...

A i ovaj Palas nam stalno dolazi u goste u smiraj sezone kad smo debelo u depresiji i ne znamo gde teramo i naravno iskoriste to...

Visimo za LS opasno....delujemo kao Flojdova fica na kraju trke u Nacinalnoj klasi i cekamo da nas neko drugi pogura za finis...

Srecom po nas ovi iza nas sto nas jure pikaju izmedju sebe cesto u sledecih nekoliko dana pa da navijamo da se rokaju izmedju sebe....

Tacno od januara jedva cekam kraj sezone....ubijeno u pojam....
Djotun
Allardyce on LFC defending corners: Everybody knows, Liverpool are pretty weak, we told the lads that.
Allardyce on Liverpool's weaknesses: Both full backs go right up the pitch, which means Matip & Lovren very exposed.

Jebi kockasti švabu glupog, samo prcaj.
Dee Jay
CITAT (Djotun @ Apr 23 2017, 08:28 PM) *
Jebi kockasti švabu glupog, samo prcaj.

laugh.gif

I sta sad? Ne zavrsimo u top4, nema LS, nema pojacanja, ne onih koja ocekujemo (Van Dajk, Lakazet, Keita, Brandt, itd.) nego ni nekih prosecnih (ni Cilivili, ni Poljak, ni Robertson) i opet sledece sezone ista pesma, ako ne i gore sa igranjem LE kao po kazni.

Pokusaj da se uradi nesto sa ovakvim timom, pri cemu se navodno stekaju novci za vrhunska pojacanja, koja navodno nece da dodju bez LS, takav pristup je unapred osudjen na propast i apsolutna je glupost. Ne mogu da verujem da Liverpul ne moze da pronadje igrace koji bi mogli da unaprede ovakav tim. Ubedjen sam da cemo u slucaju LE dovesti smesne igrace da produbimo squad depth i to je to, i u krug.
Djotun
Truo klub potpuno, cela struktura, obrazac ponasanja, mentalitet.Godine svega toga su napravile da smo mediokritetski tim. Pa vidi samo poslednjih deset sezona, 2x na neko ludilo drugo mesto (oba puta sebi pucali u obe noge što se tiče titule) ostalo su sve šesta sedma pa i osma mesta. Jeza, horor.
Imali smo šansu prošle godine i za LŠ i za evropski trofej i za domaći kup, sve smo ispustili/ispušili. Naivno i smešno. Al kao bilo je prerano posle samo par Klopovih meseci i sa Brendanovim timom..
Ali ovo kako se odvija ova sezona, od transfera do šizofrenih tekmi tj poraza tipa današnji, plus ova odbrana koja je transfer blama iz kola u kolo.
Ako Klop ništa ovo ne vidi, već sprema novi ugovor Lovrenu i nema dilemu da je Milner rešenje na levom beku. Teraj ga u tri pičke materine.
Inače meni je največi smor od svega što sam smatrao da su veće šanse da počnem hejtovati kevu nego Klopa Popstara. horseshit.gif deadhorse.gif blowup.gif bag.gif
Take Two
Naivno je dovoditi u vezu pojačanja i plasman u CL. Prošlog leta su pukli više nego solidne pare na Wijnalduma i Manea iako se nije igrala nikakva Evropa, znači za toliko će se naći kinta. Ako ne bude pravih pojačanja, kriv je samo i isključivo onaj koji ih bira, ne priznajem nikakve izgovore tipa "eh da smo se kvalifikovali za CL doveli bismo boga oca".

Virgil ako ode u City a ne kod nas, sigurno to neće biti da bi ostvario dečački san igranja u CL (opet!) nego zato što su mu oni ponudili veću platu. Aubameyang ako nas iskulira kao što hoće, to će više imati veze sa Kloppom nego sa Ligom šampiona.

QUOTE (Djotun @ Apr 23 2017, 11:05 PM) *
Ako Klop ništa ovo ne vidi, već sprema novi ugovor Lovrenu i nema dilemu da je Milner rešenje na levom beku. Teraj ga u tri pičke materine.

Ovo i mene brine pošto mi deluje jebeno tvrdoglavo. Kao da je počeo da veruje u sopstveni hype pa hoće pošto-poto da dokaže da mu je svaka odluka ispravna. Pritom je okružen večno istim ljudima koji su sigurno do sada naučili kad može a kad ne može da mu se kontrira, kao Brodžers i legenda kluba Kolin Pasko čije je najveće dostignuće u karijeri to što mu je sin jebao šefovu ćerku...
Svebor
Uffff...ne mogu...
Trunks
Mahmadou Sakho (Liverpool loanee) celebrating Crystal Palace' goal.
https://www.youtube.com/watch?v=qnWJ5uqtoK4

biggrin.gif
bocejan
Ne znam sto forsiraju,uglavnom ovi iz Echo-a,da bez LS nece niko da dodje.A kada igras LS onda prosto svi pohrle,pa smo od tolike gomile mi doveli Balotelija,a Lester Musu.
Mi igrali ili ne igrali LS ima da dovodimo isti tip igraca.Ako procuri da nije dosao kod nas zbog LS ili zene ili vremena,u pitanju je samo plata ili kinta menadzeru.Sve ostalo je samo da se zamazuju oci navijacima.Bar smo mi odavde navikli na takve price.
Iskreno bas me briga da li ce da igramo LS.Kako stvari stoje Evropu ce da igramo.Zanci bice fudbala u toku nedelje.Meni je dosta.Ova smaracina od po 10 dana mi vise smeta nego da gledam kako igramo protiv nekih tamo ko zna odakle.
dzoker
Al da oteras Bentekea iz kluba i da ti onda pola sezone i vise prvog spica u klubu igra jebeno drvo Origi koji ako je Benteke nazivan drvetom, onda Origi ne znam sta je. E to mi je bas najveca zamerka Klopu jer je to bas bila njegova odluka.
miskooo
CITAT (Dee Jay @ Apr 23 2017, 10:17 PM) *
ako ne i gore sa igranjem LE kao po kazni.

S obzirom na kupove, evropa je obezbedjena. Sad se samo borimo za LS.

CITAT (dzoker @ Apr 24 2017, 12:53 PM) *
Al da oteras Bentekea iz kluba i da ti onda pola sezone i vise prvog spica u klubu igra jebeno drvo Origi koji ako je Benteke nazivan drvetom, onda Origi ne znam sta je. E to mi je bas najveca zamerka Klopu jer je to bas bila njegova odluka.

Meni je prodaja Bentekea razuman potez. Za fudbal koji mi igramo, Origi je bolji izbor. A glupo je da drzi Bentekea na klupi i ceka da prodje vreme i da mu padne vrednost.
Take Two
Origi nije dobar izbor ni za kakav fudbal, tačno se vidi da je van svih sistema i formacija i univerzuma. Kad krene lepa, tečna akcija a lopta se slučajno dokotrlja do njega, on obično krene da igra neku svoju igru, neko građenje, neki sitni driblinzi, neko traženje faula, dok petorica saigrača utrčava u duboki ofsajd. Belgijski Baloteli osim što je vredan i radan, ali to nije dovoljno. Ipak mora čovek da ima gram mozga i volje ako namerava da bude nešto više od popunjavača broja.

Ali da, Benteke prosto ne može/neće da igra to što Klopp od centarfora traži, nije izgledalo ni kao da je spreman da pokuša. Generalno daleko upotrebljiviji fudbaler od Origija, samo ne za nas.
Dee Jay
CITAT (miskooo @ Apr 24 2017, 01:10 PM) *
S obzirom na kupove, evropa je obezbedjena. Sad se samo borimo za LS.

Ligu Evrope nema previse smisla da igramo osim ako cilj nije osvajanje, a ne verujem da za jedno leto mozemo da dovedemo igrace da imamo tim koji ce biti jedan od favorita, posebno kako oni kazu da ne mogu nikoga da dovedu jer nema LS. Ove sezone, ni sa prakticno jednom ozbiljnom utakmicom nedeljno, nismo uspeli da lagano udjemo u LS ili duze ostanemo u trci za titulu, sledece opet mozemo da gledamo kako gubimo finale dok smo u ligi osmi.

Zato je igranje LE kao po kazni, i ne znam zasto ce bocejanu biti drago da gleda kako se mucimo u grupi protiv Rusa i Francuza sa nekim kombinovanim timovima biggrin.gif, ali bar mu nece biti dosadno da ceka sledecu utakmicu biggrin.gif. Nisam ni ja vise nacisto da li je dobro ili lose igrati LE, posle proslogodisnjeg finala i gledajuci na sta nam sada lici ovaj tim od 15 igraca, mislim da nam je to samo teret bez neke velike koristi.

Ne kazem da bi ulazak u LS instant doneo dobra pojacanja i da bismo tamo odmah bili konkurentni, ali opet dobili bi vise para nego da igramo u LE i mogli bi da se odmerimo sa najjacim timovima, a i ostavljanje Arsenala i Juajteda iza ledja u ligi bi bila neka satisfakcija i kakav takav uspeh. Da ponovim, posebno bi mi bilo drago sto neigranje LS ne bi moglo da se koristi kao izgovor za transfere.

Sve ispod 4. mesta ove sezone je neuspeh, to sto nismo igrali u Evropi nam je bila velika sansa, ali ne bas tolika da se za tri prelazna roka dovedu 3 igraca za prvi tim, golman veteran, centralni vezni pocetnik, jos jedan golman koji nista nije pokazao, a da se pod izgovorom malog broja utakmica rasproda i ono malo sirotinje sto smo imali na klupi, pa sad nemamo nista.

Prvo pojacanja pa sve ostalo.
Take Two
Koliko god se pojačali, sledeće sezone će sigurno biti još teže da se uđe u top 4 jer nešto ne vidim da će se Chelsea, City, ili Tottenham, naprasno raspasti... a Man Utd i Arsenal prosto moraju da se dovedu u red posle ovosezonskog blamiranja. Ako mi ostanemo negde na približno istom nivou, dao bih nam minimalne šanse da se plasiramo u top 4.
Dee Jay
CITAT (Take Two @ Apr 24 2017, 06:01 PM) *
Koliko god se pojačali, sledeće sezone će sigurno biti još teže da se uđe u top 4 jer nešto ne vidim da će se Chelsea, City, ili Tottenham, naprasno raspasti... a Man Utd i Arsenal prosto moraju da se dovedu u red posle ovosezonskog blamiranja. Ako mi ostanemo negde na približno istom nivou, dao bih nam minimalne šanse da se plasiramo u top 4.

Mi na ovom nivou, uz igranje LE, nemamo sanse za top 4, zato nam trebaju pojacanja, da podignemo nivo biggrin.gif. Ali slazem se, cak i uz dobar prelazni rok, bice mnogo teze nego ove, ili recimo prosle sezone. Arsenal mi nekako vise nije u tom drustvu koje si naveo, posebno ako im ode Sancez, a Junated ce sigurno ponovo mnogo potrositi.
Take Two
Arsenal ima previše para da bismo ih tek tako otpisali posle jedne loše sezone, posebno imajući u vidu da su prethodnih petnaestak zaredom igrali LŠ. Puste Wengera, dovedu nekog mladog i ambicioznog, daju mu da kupi koga god hoće... Kladio bih se da će upravo oni i Mourinho United najviše da zagrizu sledeće sezone, da bi kompenzovali za propušteno u ovoj.
bocejan
A mi nemamo ni kicmu tima.
Djotun
Možda neamo kičmu ali imamo pičku.

1jeAhonen
Jadni mi, koliko smo ovakvih failova imali..tacno da pomislis da je PL stvorena da je osvajaju ruzni Celsi i ostatak Jedinstva.
miskooo
CITAT (Take Two @ Apr 24 2017, 04:02 PM) *
Origi nije dobar izbor ni za kakav fudbal, tačno se vidi da je van svih sistema i formacija i univerzuma. Kad krene lepa, tečna akcija a lopta se slučajno dokotrlja do njega, on obično krene da igra neku svoju igru, neko građenje, neki sitni driblinzi, neko traženje faula, dok petorica saigrača utrčava u duboki ofsajd. Belgijski Baloteli osim što je vredan i radan, ali to nije dovoljno. Ipak mora čovek da ima gram mozga i volje ako namerava da bude nešto više od popunjavača broja.

Ali da, Benteke prosto ne može/neće da igra to što Klopp od centarfora traži, nije izgledalo ni kao da je spreman da pokuša. Generalno daleko upotrebljiviji fudbaler od Origija, samo ne za nas.

Ja se slazem da Origi nije kvalitet koji zadovoljava nase ciljeve (bar ono sto se pominje, top4), ali za Bentekea vazi upravo zadnja recenica.

CITAT (Dee Jay @ Apr 24 2017, 05:37 PM) *
Ligu Evrope nema previse smisla da igramo osim ako cilj nije osvajanje, a ne verujem da za jedno leto mozemo da dovedemo igrace da imamo tim koji ce biti jedan od favorita, posebno kako oni kazu da ne mogu nikoga da dovedu jer nema LS. Ove sezone, ni sa prakticno jednom ozbiljnom utakmicom nedeljno, nismo uspeli da lagano udjemo u LS ili duze ostanemo u trci za titulu, sledece opet mozemo da gledamo kako gubimo finale dok smo u ligi osmi.

Mene LE zanima tek od 1/4 finala. Do tada bih igrao sa rezervnim/kombinovanim timom pa sta bude.

Mi, realno, nemamo tim za top4 a ne za sampiona. Imamo, za ovu taktiku, 14-15 upotrebljivih igraca plus sto nemamo zamene za jedinu dvojicu koji mogu nesto da iskreiraju, Kutinja i Manea. Nas je sjebao januar, odnosno povreda Kutinja i AKN Manea. Da nije bilo toga, uveren sam da bi sad imali top4 u dzepu.

Ukoliko ispusimo za LS, ja bih kulirao LE i uz 4-5 dovedenih igraca verujem da sledece sezone mozemo da dodjemo do top4 bez obzira na pojacanja konkurenata.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.