Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Stoke City vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Digital_Jesus
#LFC team: Mignolet, Clyne, Lovren, Klavan, Matip, Milner, Can, Wijnaldum, Alexander-Arnold, Woodburn, Origi.

#LFC subs: Karius, Moreno, Grujic, Sturridge, Firmino, Lucas, Coutinho.

Kakva je ovo postava, jel to sada igramo sa tri stopera? huh.gif
Peyson
Sastav kao da se igra revanš Miki Maus kupa, pošto smo prvu dobili 6:0.
Ili je ovo što ima na klupi potpuno invalidno, ili je Klopova projekcija skupljanja broja bodova dovoljnih za LŠ krajnje suluda.
Digital_Jesus
Cak i ako se igra sa tri stopera i dva wing beka, nije mi jasno zasto Morono ne bi igrao na levoj strani. Pretostavljam da su to u ovom sastavu Alexander-Arnold i Clyne. unsure.gif
dzoker
Jbt kakvo je ovo ludilo. Klop je sam sebi stavio sekiru iznad glave. U zestokoj smo trci za top 4 i svaki bod je znacajan, a on pravi ovakvu sprdariju sa postavom. Ako i sada budemo kiksnuli onda smo mi jedan totalno sizofren klub.
bocejan
3 jebena stopera i primamo gol glavom.Nikad mi necemo vise da budemo nesto.
Take Two
Kakav je ovo jad i beda, tačno se vidi kako se nikom od ovih koje je izveo ne igra jer znaju da će ispušiti. Izašli ko na streljanje.

Penal na Woodburnu je po meni čist kao suza, krenuo kreten s leđa sa dve noge a loptu nije pipnuo, ne znam šta Dean misli.

QUOTE (bocejan @ Apr 8 2017, 04:50 PM) *
3 jebena stopera i primamo gol glavom.Nikad mi necemo vise da budemo nesto.

Jedan izleteo kao majmun na Šakiru i pokupio samo Klajna, drugi krenuo da pokrije centaršut i nije stigao, treći ostao da čuva sve ostalo u petercu. Podela zaduženja!
Peyson
Tja, nekako mi potpuno realno stanje stvari ovo. Na neki način, čak mi je podnošljivije što je sa ovakvim sastavom.
Ne volim što sam ravnodušan, ali od januara ova naša priča mi ne pobudjuje ništa preko toga.
Take Two
QUOTE (Digital_Jesus @ Apr 8 2017, 03:26 PM) *
Cak i ako se igra sa tri stopera i dva wing beka, nije mi jasno zasto Morono ne bi igrao na levoj strani.

Pa mora da se ukaže prilika mladom Trentu-Reznoru da ponovo ladi muda na desnom boku. Nije dečko kriv, ali tačno se vidi da nema iskustva u ovakvoj formaciji kad treba da je i krilo i bek, stalno se loše postavlja i ima dvojicu protiv sebe. Lovren mu je par puta ničim izazvano uvalio ciglu tako da je ni Messi ne bi zadržao više od dve milisekunde.

Sreća pa je Clyne na levom boku pokidao, ne zna se broj centaršutevima i prodorima... a ne, čekaj, zna se. Nula.
bocejan
Ma znam.Nego mi se smucio i Volters i smrdljivi Stouk i sto mora igraju klinci(koji nisu nista posebno) i opsta tupavost svih igraca redom.
dzoker
Au kakva golcina Bobija ovo cu pamtiti dok sam ziv. Vrhunska tekma, bas je prstalo i vazna 3 boda bas
Digital_Jesus
Uh, dodged the bullet biggrin.gif
1jeAhonen
Ovo je već dobro, preokrećemo već neku utakmicu za redom...lepi bodovi i to bez Manea. Go YNWA
Goran LFC
Ala nam ga meće flip-flop sa njegovim formacijama i startnim postavama tačno jedva čekam sledeću da vidim šta će da iskombinuje unsure.gif wacko.gif
1jeAhonen
Klopov izbor taktike/postave za meč, u ovoj oskudaciji, za svaku pohvalu. Osećam da bi BR plasirao mediokritete poput Morena od starta.

Minjolence, herojski.
Djotun
Jel ima neko da ga ne mrzi da mi malo pojasni kakova je ovo formacija koja je pocela mec, i sta se u njoj promenilo kada su ušli Bobi i Cou? huh.gif
Mnogo je važno što smo dobili ovo, kako god. Samo ja se onda uvek smorim retrogradno, šta smo sve prosuli, počev od Bornmuta.
Take Two
Igrali smo 3-5-2 celu utakmicu, na početku sa Trentom desno a Klajnom levo (Moreno na klupi go figure), Milner na zadnjem veznom (go figure), ispred njega Can i Wijnaldum, u špicu Origi i Woodburn.

Kad su ušli Brazilci umesto Trenta i Woodburna, Milner se vratio na LB a Kuki umesto njega u sredinu samo mnogo ofanzivnije, a Firmino je nastavio kao SS s tim što se Origi izvlačio na krilo da bi on ostao u špicu.

Deca su inače bila prilično očajna, ali ceo tim je imbecilno zabunkerisano igrao u tom prvom poluvremenu, stalno pokušavali da izbace Origija da trči u prostor i nikad uspešno. Jedini dobar potez je biolo kad je Woodburn oteo Allenu loptu i zaleteo se na gol, ali dok se izborio s nogama i razmislio da li da šutne ili doda Origiju, već su ga stigli i uzeli mu loptu. Što više gledam malog to mi se manje sviđa, iskreno.
dzoker
Slazem se sa TT u vezi malog Woodburna. Za sada ne samo sto nije pokazao mali nista, vec je skroz nedefinisan u smislu sta uopste on igra. Nikako ne mogu malog da zamislim kao nekog spica niti bilo sta slicno. Pre deluje kao neki cmf, a ovako krhke gradje i jos trom, nevezano sto je bas mlad, za napadaca bas nema nista.

Ma mi treba da pevamo ako udjemo u LS. I za sada smo u dobroj poziciji, jer iako ovi ispod nas imaju po dva meca manje, ko ih jebe, mi smo nase bodove vec uzeli, tako da verujem da bi se oni menjali sa nama.

Jbg, do Januara je delovalo kao da je neki san, igrali smo brutalno i gazili sve. Posle oni kiksevi posle nove godine i generalno slabije cele ove godine igramo, pa smo vraceni u neku realnost. Al sve u svemu sa ovakvim rosterom i sa obzirom kakva nam je konkurencija top 4 bi bio premija. Sa BR-om mislim da bi sada bili na nekom sedmom mestu. Iako smo sa tim debilom igrali LS, to je bila jedna sramota i sa JK mislim da ce biti potpuna druga prica ako se plasiramo.
Djotun
Odgledah MOTD, pa što ne pričate da je Minjole glumio Dudeka Hail.gif očima nisam verovao šta je skinuo 2x
Svebor
CITAT (Djotun @ Apr 9 2017, 04:45 PM) *
Odgledah MOTD, pa što ne pričate da je Minjole glumio Dudeka Hail.gif očima nisam verovao šta je skinuo 2x

Ma da bre, pokidao, naročito druga odbrana.
Take Two
Ono jeste da su šutirali skoro pa u njega oba puta, ali ipak svaka čast.
Svebor
CITAT (Take Two @ Apr 9 2017, 06:46 PM) *

Ih, cepidlako. tongue.gif
Take Two
1jeAhonen
CITAT (Take Two @ Apr 9 2017, 06:46 PM) *

Tu i jest poanta, treba bit na pravom mestu. Ono sto cini pravog golmana za razliku od pacera, to nije visina niti duzina ekstremiteta, vec pametna procena u postavljanju kod svake akcije, brzina(reflex, eksplozivnost) i odlucnost u intervenciji. Minjole je poput Dudeka zatvorio prostor i Berahino se kao i Sevchenko mogao samo cuditi kako ta lopta nije u golu...

Jos malo strpljenja, Minjole sazreva, stice samopouzdanje i iskustvo a otkad nije tu bezglavi Skrtel ima sanse da se i oni urazume i manje paniče.

CITAT (Take Two @ Apr 9 2017, 11:09 PM) *

Još mu fale dva očnjaka pa da pomislim kako je stigao iz Transilvanije u Liverpul. laugh.gif
Take Two
Zna neko možda šta mu to piše iznad grudi? Liči na grčki, nešto pominje boga (ili eventualno Tea Volkota), ali ostalo nemam pojma šta je.
Djotun
http://www.liverpoolecho.co.uk/sport/footb...attoos-12102665

He also has "God is faithful" tattooed on his chest in Greek.
Take Two
Sjajno biggrin.gif

"Firmino has admitted that the tattoos on his left arm have don't have a proper meaning, but says that he is looking for ideas."

Ja se istetovirao, ajde sad vi smislite šta mi to znači...

Znači nema smisla da pitam odakle mu grčki.
Djotun
Ja nešto cenim da je pre Hofenhajma prodavao sladoled u Paraliji.
1jeAhonen
Šaren je ko pletenica u Eureci, kako god ga okreneš imaš nešto da pročitaš...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.