Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool - Bournemouth
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Djotun
LFC starting XI Mignolet, Clyne, Lovren, Klavan, Milner, Lucas, Can, Wijnaldum, Coutinho, Firmino, Origi

bocejan
Za sada igramo sa 0% mozdane aktivnosti.
Svebor
Što će reći, mož' samo da bude bolje. wink.gif
Djotun
Koji je ovo šablon potpuno neverovatno, jebem li im milosnu majku.
Pedja_Nbg
Клоп је крив. Наредио дефанзиву у 65 минуту на резултат 2:1 на домаћем терену.
Djotun
Krv ti jebem. Igrali smo kao pizdurine baš u tom periodu kad su dali drugi gol, videlo se osećalo da ga primamo. I pored tri štopera mi ga primamo iz peterca.
A prvi gol klasika, više je nebitno koji će igrač da pokloni.
Mez Manea do kraja sezone, Lalana i Henderson su valjda u USA na medenom mesecu šta li.. KOje govno od kluba.
bocejan
Jer da nije naredio,Klavan bi ispucao onu loptu.
Ma gluposti smo pravili od sampg pocetka.Ne znam,ocigledno da imamo neki mentalni problem kada igramo protiv "slabijih".
Pedja_Nbg
Док је Кутињо био на терену, лопта је била на њиховој половини 90 посто времена. Чим је он изашао, ситуација се обрнула.
Take Two
QUOTE (Pedja_Nbg @ Apr 5 2017, 10:59 PM) *
Док је Кутињо био на терену, лопта је била на њиховој половини 90 посто времена. Чим је он изашао, ситуација се обрнула.

A još Kutinjo ništa naročito nije ni odigrao. Nego kad ceo stadion vidi da uvodiš štopera umesto najboljeg ofanzivnog igrača, naravno da će tvoji da se pičkasto povuku a protivnik da krene neuko da kidiše.

Ja stvarno ne znam šta je Klopu u glavi, kakav je ishod on zamislio kod te suicidne izmene. Da nastavimo da ih pritiskamo sa igračem manje? Da trčimo u kontre sa jednim napadačem? Da Can i Lucas organizuju napade? Šta je koji kurac hteo, osim da pruži Bornmutu priliku da izjednači ni iz čega?

Igra posle 2-2 je tek sramotna, na klupi Sturridge, Woodburn, Grujić, ali ne treba više od te jedne genijalne izmene, ajde da čekamo prekid pa onda iz slobodnjaka NA AUT LINIJI NA SREDINI TERENA da centriramo na drugu stativu, da skače plejada štopera. Marš u pizdu materinu i ti i tvoja Stočna taktika, govedo hipstersko...
Dee Jay
CITAT
“We had to change Phil because he felt sick at half-time,” he told reporters at Anfield. “He says he feels better now, that’s good.”
Take Two
Nije problem kad Coutinho izađe, problem je kad umesto njega uđe četvrti jebeni štoper. A ispred tog bedema, inače, veliki kreativci Can i Wijnaldum.
Djotun
Ne znam šta je s likom od kad je kod nas.
Moja teorija je da bi LFC pokvario i Mesija i Maradonu i kamen. Luzerski mentalitet kluba niko ne može da nadjača.

Ova izmena Matip Kutinjo je kriminalna, i sada sa dva gostovanja stokama i wba, vrlo moguce da ta glupost veceras znaci ligu evrope, i pored svih šansi koje nam daju junajted siti i arsenal da budemo ispred njih. Bodove koje smo izgubili ovako retardirano, samo od bormuta 5, su za šamaranje svih redom.
Klopp stravične kikseve pravi, Liga Evrope izgubljena neshvatljivo nakon sto smo mogili imati 3-0 na poluvremenu. Takodje dvomec sa Sotonom u Liga kupu ove godine amaterski odrađen.
Dva zimska roka ignorisana a onda to debelo dođe na naplatu povredama. (bukvalno mi je muka kad pomislim na to). I konstanto neke debilne izmene, koje su fazon prekasno i max 1-2, tvrdoglavost magareća, samo se fura jedan sistem, nema plana B ni u najavi.
Svebor
CITAT (Take Two @ Apr 5 2017, 11:04 PM) *
A još Kutinjo ništa naročito nije ni odigrao. Nego kad ceo stadion vidi da uvodiš štopera umesto najboljeg ofanzivnog igrača, naravno da će tvoji da se pičkasto povuku a protivnik da krene neuko da kidiše.

Ja stvarno ne znam šta je Klopu u glavi, kakav je ishod on zamislio kod te suicidne izmene. Da nastavimo da ih pritiskamo sa igračem manje? Da trčimo u kontre sa jednim napadačem? Da Can i Lucas organizuju napade? Šta je koji kurac hteo, osim da pruži Bornmutu priliku da izjednači ni iz čega?

Igra posle 2-2 je tek sramotna, na klupi Sturridge, Woodburn, Grujić, ali ne treba više od te jedne genijalne izmene, ajde da čekamo prekid pa onda iz slobodnjaka NA AUT LINIJI NA SREDINI TERENA da centriramo na drugu stativu, da skače plejada štopera. Marš u pizdu materinu i ti i tvoja Stočna taktika, govedo hipstersko...

Da, sve u svemu, ozbiljan Klopov fejl.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.