Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool - Everton
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Djotun
LFC starting XI v EFC: Mignolet, Clyne, Matip, Lovren, Milner, Lucas, Can, Wijnaldum, Mane, Coutinho, Firmino

bocejan
Jedina gora kombunacija u veznom redu bila bi da igra Grujic umesto Ginija.
Ali sta da se radi.To je to sto je na raspolaganju jer mora Milner da igra levog beka.
Trunks
Šta je sa Lalanom? 😂
Svebor
CITAT (Trunks @ Apr 1 2017, 12:50 PM) *
Šta je sa Lalanom? 😂

Eh...sa Ljiljanom je bez, jedno pet-sest utakmica.
Joe
samo jako crveni do pobede! biggrin.gif
1jeAhonen
Cepaj mreže Sadio Sadioooo!
Djotun
Ova nasa sredina sačuvaj me bože. Barkli dva crvena komotno.
Trunks
Everton očajan ovde, pogotovo odbrana. Smara me što smo primili ovaj gol iz kornera, svi stali i kuliraju, u fazonu ma nema šanse ovakav Everton da nam da gol...
1jeAhonen
Ladno su da im strpamo 4 komata...Barkli kostolomac, trebalo je da leti napolje da je dobio bar žuti pre tog starta nad Lovrenom.
Svebor
Valjalo je ovim mesarima uvaliti jos neki, al moze i ovako. biggrin.gif
Digital_Jesus
Ove godine smo dva puta dobili Everton + nemamo ni jedan poraz u medjusobnim susretima sa ekipama iz top6, a pritom ne da se ne borimo za titulu, nego smo miljama daleko od toga isuse.gif . Sad nek nam je Fowler u pomoci protiv ovih losijih ekipa...
Take Two
Rutinska pobeda protiv očajnih kompleksaša, čija je glavna strategija bila da Lukaku igra pritisak na sudiju po celom terenu - zato nije stigao ni da šutne ka golu.

Izrazito mi je drago da je Kuki malo živnuo, neuporedivo se lakše igra kad on učestvuje. Matip i Lovro praktično bez greške, čak ni Lucas nije izazivao probleme... možda je jedino Clyne bio ispod proseka.

Mane sad.gif Ne znam na šta ćemo ličiti bez njega i Lallane do kraja, ne dolaze komšije svakog vikenda.
1jeAhonen
Lukas u ovakvim utakmicama i ne moze da izazove probleme, em kod kuce, em nema veznog reda gostiju, iako nije bio los, to je upravo ta njegova karakteristika, zajebace na prvom jacem susretu u gostima.

Ipak, utisak je da se sudija naviako na stil igre Barklija i nikako nije ni moglo doci do iskljucenja...a u skladu s tim i na zamah noge ako je 4. put daje zuti Dzanu, koji ako nista drugo ima sportski odnos prema bucheru Vilijamsu.

Mane cenim nije ozbiljnije povredjen...

Bilo bi lepo da smo zavrsili ovo s parnim brojem golova - 4 iako je nastavljena tradicija dominacije nad karameilicama.
Djotun
Lepo nam dođe i novi remi skama.
Take Two
Pao Čelsi, sad smo na samo minus deset, titula nam je praktično na domak ruke...

Bitnije, Mourinho United demonstrira nemoć bez Ibrahima (koji se vraća od sleećeg kola), bez golova kod kuće protiv WBA. Sad su 6 iza nas sa dve utakmice manje, gol razlika +8 na našoj strani; njima su na rasporedu još i Chelsea i City.
Svebor
CITAT (Take Two @ Apr 1 2017, 06:10 PM) *
Pao Čelsi, sad smo na samo minus deset, titula nam je praktično na domak ruke...

Bitnije, Mourinho United demonstrira nemoć bez Ibrahima (koji se vraća od sleećeg kola), bez golova kod kuće protiv WBA. Sad su 6 iza nas sa dve utakmice manje, gol razlika +8 na našoj strani; njima su na rasporedu još i Chelsea i City.

Ah, samo da nismo desetkovani povredama... happy.gif
moses
ako se zainatimo ......
bocejan
CITAT (Take Two @ Apr 1 2017, 06:10 PM) *
Sad su 6 iza nas sa dve utakmice manje, gol razlika +8 na našoj strani; njima su na rasporedu još i Chelsea i City.

A nama WBA i WH u gostima.A i Stoke. sad.gif
1jeAhonen
Lepo je prolece za nas...ali ne bih kalkulisao sa bodovima jer nema tih bodova koji se unapred mogu upisati. Sto se povreda tice ima ih dosta, no tim funkcionise vec dugo u takvim situacijama, bitno je da ima raspolozenih igraca koji su u stanju da daju golove. Sto se odbrane tice, ni to nije tako lose kao sto ume...

Sve u svemu da odigramo solidno i ostvarimo dobar ucinak u narednim mecevima, bice potrebno mnogo samopouzdanja, dobre igre, ali i srece.
Take Two
QUOTE (bocejan @ Apr 2 2017, 08:10 AM) *
A nama WBA i WH u gostima.A i Stoke. sad.gif

Ajde WBA, ali kad nam je WHU bio problem? Ja imam utisak da nas nisu dobili još od Calrton Cole dana.
bocejan
CITAT (Take Two @ Apr 2 2017, 12:20 PM) *
Ajde WBA, ali kad nam je WHU bio problem? Ja imam utisak da nas nisu dobili još od Calrton Cole dana.

Prosle sezone su nas tri puta tukli i jednom je bilo nereseno kod nas.
Pretprosle su nas bili u gostima.
A i ove sezone nismo uspeli da ih bijemo i to u trenutku kada su bili zivi raspad a mi punili sve zivo.
Take Two
Ma nema šanse, to prošle sezone nije bio West Ham, to se pod Bilićem tada nešto povampirilo ali sad se vratilo na svoj dobri stari "nit smrdi nit miriše" standard. Ne priznajem te takozvane poraze.
Svebor
Dobili nas pre par sezona 3-1, čak nam je i Skot Parker dao gol, čini mi se.
Take Two
Gle čuda, posle Maneove povrede najavljuju da se Sturridge baš sad oporavio od "virusa" i "problema sa kukom" zbog kojih je bio van tima. Odmah ide na klupu, a poznato je sa kakvim žarom i voljnim momentom on uleće na teren sa iste...
redsi
Imamo li kojekude prenos veceras?
Take Two
SK5 valjda, a biće nešto i ovde.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.