Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Man City vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Djotun
Confirmed #LFC team to face @ManCity: Mignolet, Clyne, Matip, Klavan, Milner, Can, Wijnaldum, Lallana, Mane, Coutinho, Firmino.
substitutes: Karius, Moreno, Alexander-Arnold, Woodburn, Lucas, Lovren, Origi.

Take Two
Baš loš osećaj imam za ovo danas sad.gif

S druge strane, retko sam u pravu...
milos7
neki stream ?
Take Two
http://nbastreams.pw/pes.php?code=4&id=15555636
bocejan
Lalana,brate... bag.gif bag.gif
Trunks
Kakav blam. Ja ne znam kad će ljudi shvatiti da od Lalane nikad neće postati top class fudbaler.
Svebor
A, mogli da dobijemo, a mogli i oni...pošteno.
1jeAhonen
Jaka utakmica ovo kad nismo dobili mogli smo izgubiti, baš tim redom. Pustili smo ih na 1 nula a svu prednost u kontrama nismo realizovali jer nemamo gol igrača.

Dobro, rezultatski egal da se zadrži kakav takav tempo za naredna kola.
Djotun
Lalana nikad nece postati prosečan fudbaler, a ne top class. govedo jebeno.
Meni se čini da je Mane bio jako loš, sjebao je 3-4 ozbiljne kontre lošim kretanjem i lošim odlukama za pas. Firmino nekako krut ko kurac, treba mu 10m2 da se sabere i ustremi ka golu.
Imamo gomilu igrača koji su onako, kad se nalože borbeni su, trče.. ali nigde klasa, nigde. Cou od januara ne može da se sastavi. Baš smo glupo ovo ispustili ali moglo je i gore.
Ako scum dobije svoje zaostale preskaču nas.
1jeAhonen
CITAT (Take Two @ Mar 19 2017, 05:22 PM) *
Baš loš osećaj imam za ovo danas sad.gif

S druge strane, retko sam u pravu...

Fala Fowleru, da nisi biggrin.gif
Take Two
QUOTE (Djotun @ Mar 19 2017, 07:33 PM) *
Lalana nikad nece postati prosečan fudbaler, a ne top class. govedo jebeno.

Meni se čini da je Mane bio jako loš, sjebao je 3-4 ozbiljne kontre lošim kretanjem i lošim odlukama za pas. Firmino nekako krut ko kurac, treba mu 10m2 da se sabere i ustremi ka golu. Cou od januara ne može da se sastavi.

A top class fudbalerima se ne dešavaju ovakvi blamarozni promašaji?

Mane jeste bio užasan danas, kad gode ide neka tečna akcija, sve lepo pass & move, lopta dođe do njega a on staje, pa dodir, pa drugi, pa čekaj da se zagradim sa ove strane, pa sa one, ups, izgubio sam je isuse.gif Firmino je odigrao svoju standardnu rudarsku utakmicu, da je iskoristio jednu ili dve šanse rekli bismo da je bio odličan, ali pošto nije bio je meh.

Coutinho je u teškom kanalu, ali njemu nije samo individualna forma problem. Ovo u šta nas je Klopp pretvorio poslednjih meseci, ovo očajničko bunkerisanje pa onda tras bunar iz zadnje linije, trči stoko... to igračima kao što je on prosto ne leži. Mane može tu da se iskaže, mogu eventualno i Firmino i Lallana, ali Kukiju trebaju saigrači u napadu da bi nešto iskreirao. Nema on fizikalije pa da igra samo na to, kao neki Senegalci. Takođe, njemu nikako ne odgovara Milner kao saigrač, posebno kad ga Klopp veže za svoju polovinu da mu ne bi Sterling pobegao (a ipak mu pobegne svaki jebeni put). Bila je u 2. poluvremenu kad Coutinho odigrava u prazno na levoj strani šesnaesterca, Građana nema u blizini, ali onda vide da na loptu ide Milner, ide, ide, ide, evo sad će, samo što nije... i uđu mu u blok, i on je šibne u gol aut dry.gif
bocejan
CITAT (Djotun @ Mar 19 2017, 07:33 PM) *
Ako scum dobije svoje zaostale preskaču nas.

Scumu je City jedna zaostala.Tako da ako dobije zaostale, a mi ne useremo,onda mi preskacemo City.
1jeAhonen
Kutinjo nema snage to se vidi a i nema saigraca za pas igru koji ume da poentira iz njegove lopte...S druge strane Kutinjo nije u formi i to je evidentno, valjda misli da sto pre ode u Barselonu, da se naigra... tongue.gif

Pretrcalo se danas i previse takva je utakmica bila, Sitiju je ovo bila utakmica za vadjenje i nisu je iskoristili...a mi smo prekomotno ulazili u sanse u drugom poluvremenu,

Ipak, moze se primetiti da sa Klavanom osim onog jednog ispadanja i Matipom, odbrana konacno funkcionise bolje, naravno uz ogromnu pomoc iz vezne linije..a i Lalana tu ima nekog svog udela..a srecom pa i Lukas ulazi kasno biggrin.gif

Mnogo praznog prostora je bilo u drugom poluvremenu na polovini Sitija a opet kad se udje u 16 igraju se povratni pasovi van 16..nema nikog da natrci na tu loptu i skrati mrsomudjenje kao u prosloj utakmici, nedostajali su sutevi spolja, za odbijene lopte.

Generalno, Siti nije uspeo da nas dobije, a nije nas ni sreca napustala, u par momenata je pravo cudo spasavalo nas gol... biggrin.gif
Take Two
A koje su šanse da ne zaseremo? Everton je za razliku od nas u odličnoj formi, a posle njih ide čitav niz onih utakmica koje kao treba da dobijemo, a realno nam najmanje leže. Bournemouth (H), Stoke City (A), WBA (A), Crystal Palace (H), Watford (A), Soton (H), West Ham (A), Middlesbrough (H).

Posle derbija, ja nam cenim jedno od 16 od 24 moguća boda. #EuropaLeague širi svoje grane.

@bocejan
Djotun
@bocejan Nope, Scum ima dve tekme manje od nas a mi 4 boda vise.

@Take Ma desav\ se onakav promasaj, ali meni je narocito iritantno kad se to desi Lalani u ovakvoj utakmici gde smo imali toliko kontri gde smo zaseravali.
Mada bas i ne znam da li bi bas neki top top igra onako traljavo smotano debilno reagovao, na metar od jebenog gola.
bocejan
Nema veze sto je Everton u formi.Igra se za dve nedelje,a i da se igra sada,lakse bi bilo sa njima nego sa ovima sto si naveo posle.
Naravno da je nerealno da ne useremo,jer da nismo do sada usrali,borili bi se za titulu.Ali i drugi ce da useru,osim Celzija.Tako da ce na kraju proci onaj koji je najmanje usrao. tongue.gif
@Djotun
Nisam rekao da nece da nas preskoce,nego da cemo mi City da preskocimo.Ako ne useremo.A najverovatnije hocemo.Ali se nadamo da hoce i drugi.
Goran LFC
Sve u svemu dobro je ne izgubismo! cool.gif
bocejan
U pravu si Djotun.Ako dobiju sve mi idemo na peto mesto.City i dalje ima bod vise.Zabaguje covek od silnog digitonisanja.
1jeAhonen
al potez mecha je bio izmedju ostalih, kad je Mane pretrcao Otamendija, ostavio ga ukopackama ko usranog vola u sred njive...steta sto se sam sapleo ispred golmana.

Malo mu jos fali da iz brzine napravi i pravi potez za gol.
Take Two
Sam se sapleo o Otamendijevu nogu, to je za mene čist penal. Doduše teško je uočiti u trenutku, ali na snimku nema dileme.

Nije bilo kao Di Maria nedavno kad je bežao Mascheranu, izašao pred golmana, šutirao preko gola i delić sekunde kasnije ga zemljak pokupio. Ovde se jasno vidi da Otamendi (nenamerno) sapliće Manea u 100% šansi, to je po pravilima penal i crveni karton.
1jeAhonen
I protiv Arsenala je nad tunjavim Firminom nacinjen direktan penal kad ga je ...gurnuo rukama u grudi i oborio, pao je nekako neubedljivo a sudija je samo odmahnuo..valjda mu nije bilo jasno da neko moze da napravi takav direktan potez rukama ili stagod..nije dosudjen penal.

Oliver je kasnije svirao penal... da li je trebalo i dva ne znam, mogli smo da iskoristimo bar jednu sansu za drugi gol.

Ipak, Mane je od Otamendija napravio bika koji sedi zaglibljen u blatu. biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.