Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Arsenal
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Djotun

DAJ NESTO DA SE OTME

Mignolet, Clyne, Klavan, Matip, Milner, Can, Wijnaldum, Lallana, Mane, Firmino, Coutinho
Svebor
brucelee.gif
Take Two
Ako bude tradicionalna kiša golova na obe strane, iako njima u napadu igraju Ox, Iwobi, Welbeck, i Giroud tačno možemo da se obesimo svi zajedno.
Pedja_Nbg
Пишање по Венгеру ми је омиљена спортска дисциплина.
Digital_Jesus
Moramo povesti sa dva razlike, kad udje Alexis bice druga prica.

So far so good smile.gif
Take Two
Jebote kako su loši ohmy.gif Kao da su izašli da izgube, neće ni da se trude ako im nema Alexisa i Ozila.

Mi taman koliko treba, ali za sada nije ni neka ozbiljna trening utakmica. Protivnik malo pušta bunarenje na Firmina i Manea, malo se povuče u peterac i pušta Lallanu i Coutinha da se neometano nameštaju na šut na ivici šesnaesterca.

Moglo bi da bude mnogo teže kad im uđe naša nesuđena zamena za Suareza, ali ako im munemo još jedan pre toga biće OK.
Digital_Jesus
Svebor
Rutinski. wink.gif
Djotun
lepa priča.
Take Two
Mrrrrrtvi Arsenal. Nije trebalo ni taj jedan da im pustimo, ali kao ajde malo da se ponadaju.

Lallana ili Mane MotM, mada ih je dosta bilo dobrih na sitno. Klavan je recimo bio bez greške. Can dobar u prvom, kompletan raspad sistema u drugom.
bocejan
Dzaba kada u sledecem kolu igramo protiv Barnlija.
Djotun
To je tacno, sad uvek neugodni Barnli.
A i kad bi svi imali isti broj meceva mi bi se guzili sa skamom na 5-6 mestu.
1jeAhonen
Minjole odlican, Lalana lalamudio do one akcije s Origije, klasicno se nametao na obe strane bez ikakve ideje sta s loptom, ali taj jedan pas bio je fenomenalan.

Ipak Kutinjo je bio kudikamo bolji nego dosad, Mane je bio siguran u pravom trenutku...a Firmino je jos daleko od ozbiljnog strelca, Suki bi pokidao u onoj situaciji kad je prebacio loptu u pet ispred golmana stigao je bek da ga zatvori a sto je najgore cak nije ni sutnuo u okvir gola, tolko se obrno da nije znao gde bije. Ipak munuo je gol u prvom i tu je izvadio stvar kad je trebalo.

Sve u svemu Vajnaldum je gazda iz drugog plana.

Milner? ...

Gomez, Moreno, no work. Lucas-kible.

Ajmo dalje, da vratimo ove bodove kad dodje Barnli.
Take Two
Daj jebote, pa Lallana je u bukvalno svakoj akciji učestvovao i konstantno pritiskao loptu od svog šesnaesterca do protivničkog.

Firmino slično, gol i asistencija a ti mu kenjaš što nije Sturridge. Pritom ja od Stukija još nikad nisam video onakav okret kao kad je Firmino izbacio Koscielnog i izmislio sebi taj zicer.

Coutinho nije imao sreće, dva lepa gola mu je jedva skinuo Čeh, ali inače mi je delovao malo nervozno.
Svebor
CITAT (Take Two @ Mar 5 2017, 12:20 AM) *
Daj jebote, pa Lallana je u bukvalno svakoj akciji učestvovao i konstantno pritiskao loptu od svog šesnaesterca do protivničkog.

Firmino slično, gol i asistencija a ti mu kenjaš što nije Sturridge. Pritom ja od Stukija još nikad nisam video onakav okret kao kad je Firmino izbacio Koscielnog i izmislio sebi taj zicer.

Coutinho nije imao sreće, dva lepa gola mu je jedva skinuo Čeh, ali inače mi je delovao malo nervozno.

Potez utakmice.

Btw, Minjoleova neodlučnost kod istrčavanja je malko kumovala golu.
1jeAhonen
CITAT (Take Two @ Mar 5 2017, 12:20 AM) *

Jeste a narocito kad se ubaci ispred poslednjeg napadaca za pas vise ili ostane u ofsajdu, iako je odigrao u par momenata nisam video nista posebno osim da nije srljao da pravi faulove a proslu tekmu izasao je kao posran. Mane i Kutinjo su odigrali bolje.

Firmino -Sto nije Suarez kakav crni Staridz.

Pohvalio sam potez kod gola konacno je ubacio loptu na drugoj stativi i to je sve... realno, sta je sve dosad ispromasivao i u kakvoj nizbrdnoj formi je, juce se samo tim golom povadio.

Ne volim da pisem kako vetar duva, juce je bilo sjajno al smo truba i dalje.
Take Two
Što nije bar tri Suareza, realno, skuplje smo ga platili nego Urugvajca...
moony
Mislim da su i Lalana i Firmino odigrali onako kako Klop očekuje od njih. Ovaj prvi je zatvarao sve na terenu i učestvovao kod prvog i trećeg gola, a drugi je super primao loptu i razigravao ostale, plus gol, asistencija i standardno trčanje.
Džan dosta nedisciplinovan i dalje za tu poziciju na kojoj je igrao, a za neku poziciju ispred je previše trom.

Minjole kao i uvek - super odbrana, par plivanja u prazno i kasno istrčavanje.

Sve u svemu - ništa novo nismo videli. Nastavlja nam se sezona normalno, čeka se Barnli da vidimo da i napredujemo.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.