Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: LCFC vs LFC
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Take Two

DUEL POSRNULIH ŠAMPIONA!

KLOP gostuje kod ŠEKSPIRA! (Da, privremeni trener im se tako zove!)

PRILIKA da se nastavi ovogodišnji NEZAUSTAVLJIVI POBEDNIČKI NIZ od jedne utakmice!

PONEDELJAK u devet po CENTRALNOEVROPSKOM vremenu! KING POWER STADIUM! GET HYPE!

moses
baš ti je bilo dosadno ove dve nedelje .....
Svebor
Ajmo, choo choo, motherfuckeeeeers! biggrin.gif

Hype, hype, hurray!
Take Two
QUOTE (moses @ Feb 26 2017, 07:31 PM) *
baš ti je bilo dosadno ove dve nedelje .....

Realno jeste, ali pet minuta posla naređati gifove. Jedino sam se drkao oko ovog dijagrama sa očekivanim sastavima timova jer Guardian ne daje da linkuješ, nego sam morao da ga kačim na imgur isuse.gif

Ipak, morao sam malo da se potrudim dok smo u ovom post-totenhemskom pobedničkom raspoloženju. Kad ispušimo biće kasno za HYPE, zato sad treba iskoristiti priliku.

redsi
Kakav li ce uvod biti za sledecu tekmu ako kojim slucajem dobijemo sutra? biggrin.gif
Djotun
Evo ja bih da ishajpujem Nosonju što sam donosi skamu trofeje, bodove, sve što hoćeš.
A i od danas nismo najtrofejniji engleski klub.
Take Two
Izbacite ga iz voza, ovog što kvari hajp pričom o Murinjovoj ergeli koja nam diše za vratom mad.gif
Svebor
Take Two
E tako!

Trebalo je ranije, možda se ne bi povredio Henderson sad.gif
Djotun
Hahaha vidi mi se bradža !

@Svebor
Svebor
@Take

Pojma nisam im'o... angry.gif

@Djotun

biggrin.gif
moses
Oslobodilo se mesto na klupi za Gruju.
moses
#LFC XI: Mignolet, Clyne, Matip, Lucas, Milner, Can, Wijnaldum, Lallana, Mané, Coutinho, Firmino.

#LFC substitutes against @LCFC: Karius, Moreno, Klavan, Stewart, Alexander-Arnold, Origi, Woodburn.

ipak nije
Djotun
Koja beda od klupe, Moreno najopasniji isuse.gif
šta rade ono godinama od ovog kluba je za psihijatriju
Pedja_Nbg
Превише хајпа
redsi
Take Two
QUOTE (Pedja_Nbg @ Feb 27 2017, 09:39 PM) *
Превише хајпа

Džabe ja hajpujem kad dođe ovaj vampir Djotun i sve pokvari. Jebo ga Ibra i mančesterski trofeji! mad.gif
Peyson
Dobro, ipak igramo protiv šampiona.
E sad što se on bori za opstanak, ne treba baš sitničariti...
Djotun
šta sam ja kriv što bi liverpul kamen pokvario.
Vidi ovog lažnog Klopa što su nam uvalili, lik je kombinacija beniteza hodzsona kenija i brodze. Tvrdoglavo glupo govedo koje neće da kupuje neće da menja neće da smisli nešto.
Mislim smisli, da Milner bude levi bek a Lukas štoper, i onda jedno 70 % golova primamo kroz taj deo terena. Dok Klop škripi zubima. Sreća pa će sad novi ugovor za Lovrena.
Take Two
Ali Gojko kad je od samog starta počeo da kenja koga ćemo sve prestići na tabeli "u slučaju pobede", odmah sam osetio kako mi sav hajp prosto čili iz tela. Onda su sastabili Manea sa zemljom u prvih 40 sekundi. A dalje je sve išlo nizbrdo.
redsi
Ali kako je providan taj timski dogovor da neko razvali Manea na samom startu...
S t a n l e y
CITAT (Djotun @ Feb 27 2017, 09:57 PM) *
70 % golova primamo kroz taj deo terena. Dok Klop škripi zubima.

gora.gif

Mozda zato sto sam Klopov sestric sa bratovljeve strane ali i u ovoj situaciji uspevam da se smejem! laugh.gif ...a mozda i danak visegodisnjeg pracenja Liverpula dolazi na naplatu? huh.gif ... laugh.gif
Djotun
Ajmo bre tako je, izvadi Manea. To je zapravo trik, mi nismo ni trebalo da kupimo Manea, nego samo ovim Rodgersovim polutanima Klop da izmesa mesta u timu i uloge.
Pedja_Nbg
Негледљиво. Погубљено. Безмудо. Неуиграно.
moony
Kao da ove dve nedelje loptu nisu videli. I ajde što smo tehnički odigrali užasno, ajde što niko nije pokazao želju, nego čitavo drugo poluvreme ne zna niko koja nam je formacija i šta ko treba da radi. Gubimo dva gola razlike i tri igrača nam sedi u nivou protivničkog šesnaesterca dok Milner, Wijnaldum, Kutinjo i još par vrsnih kreativaca stoji na pola terena dok smišljaju kako će i šta će. Prosto ne vidim ništa pozitivno čitave večeri.
Svebor
Šta znam, mene malo proš'o hype...
Peyson
Na stranu hajpovanje i ostale voz zajebancije (četitke na ideji i kreaciji), ali mislim da je većina nas ovo večeras pratila poprilično ravnodušno, svesna da ovaj tim ne može ni bolje ni više nego što je učinio prošle godine.
Klop, u medjuvremenu, i dalje može da veruje u trening...
Boza_dunster
Klasicno depresivni ponedeljak sa 'Pulom.....

Uzas.....i nastavlja se sada vec depresivna sezona.......idemo kao ovce na klanje....LS sada vec kliza....jos jedna mrmotska sezona....kao sto rekoh pre nekoliko nedelja....totalno ravnodusno pratim do kraja sezonu....a tako i igraci izgleda pikaju posebno gostovanja...

Gadna cinjenica da vise nismo najtrofejniji engleski tim....da je jedinstvo ovako kljakavo za godinu,godinu i po uzelo tri trofeja a mi od 2012. nista....krompir....

Gadan vikend i gadni ponedeljak...gadna sezona jebote...
1jeAhonen
Dobra utakmica sa gledista Lestera a mi smo se razigrali kao da cemo da se vratimo poput nekih ekipa koje su nam davale i po tri fore...

Lukasa od starta da protivnik stekne prednost a onda ubaciti beka i napraviti pravu zadnju liniju, blagosloven da je Klopurda.

Lalamudavi i Firmino jos sto utakmica da odigraju ne bi povezali pas ka protivnickom golu.

. Nema tu karaktera da se bori za rezultat.
Boza_dunster
Mogle bi malo da krenu i neke kritike prema Klopari u tamosnjoj stampi i medijima.....igramo generalno kao kita vec par meseci...mora malo da se nariba....ako se misli da krenemo napred dogodine......
Djotun
Gadnih 25 sezona rodjeni. Jebo mi pas mater i kad sam prvi put video Robija Faulera i čuo za lfc i predodredio se da budem nesretni napaćeni frustrirani mučenik ceo život.
Koliko sam samo gotivio Klopa još od Majnca, i nisam maštao kad je došao da će instant da donese trofeje, samo sam želeo da ga ne useremo da i od njega liverpul ne napravi probušenu kesu. Da ne krenu ljudi da ga pljuju i ja prvi u afektu. Šta je ovo, šta radi lik aloo, šta rade the brain buvač i the eye krawietz?? mad.gif
bocejan
Pa da li ovaj tim zasluzuje nesto?Da zasluzuje,borili bi se za to,pa bi i zasluzili.Izgleda,da nam je jedini cilj u sezoni da odigramo dobro protiv najvecih rivala.Time se i ne razlikujemo od Svonsija,Stouka ili Lestera.
Ne znam.Neke stvari ne mogu da razumem.Znas da ce sve ekipe da igrajun na kontru protiv tebe.Znas da je Lester upravo tako osvojio ligu i da pokusava cele godine da opet tako igra.Znas sta radi Vardi.I ti pustis Lukasa da igra stopera.
Ja volim da gledam Liverpul sto vise.Da li igrali LS ili LE ili Liga kul,boli me uvo.Ali ne mogu vise da gledam Lukasa.Ako ne ode na kraj sezone,pocinjem sa rehabilitacijom od Liverpula.
Take Two
QUOTE (Djotun @ Feb 27 2017, 11:14 PM) *
Šta je ovo, šta radi lik aloo, šta rade the brain buvač i the eye krawietz?? mad.gif

Jebiga, pričao sam lepo ja kako svaki, ali svaki Liverpulov trener od Rafe na ovamo naseo na prevaru polivalentnog Lucasa. Neka ga tu negde, pri prvom timu, pa kad zatreba da ga gurnemo na teren pošto je vredan, iskusan, može da trči, da pripomogne... a onda kurčina. Rafi je igrao u vreme Gerrarda, Alonsa, Mascherana, ej. Hodgsonu je igrao zato što je senilna budala pokušala da se osloni na Poulsena. Dalglishu je igrao zato što je legenda kluba pokušala da se osloni na Adama. Rodgersu je igrao zato što je mislio da su dva veznjaka (Gerrard i Allen) dovoljni da iznesu celu jebenu sezonu. Kloppu igra zato što odlučio da jede govna sa Sakhoom koga je pokušao da zameni Estoncem.

Decenije prolaze a Lucas stoji postojano kano klisurine, spreman da uskoči kad je najteže i da, agilan poput galopirajućeg vepra, zasere sve što se može zasrati. Taj će sve nas da nadživi, MMW.

Klopova inovacija sa Milnerom na LB je moj pet peeve cele sezone, neću mnogo da vas gnjavim sa tim, samo da podsetim da u trenutku kad ti je jedini pismen CM (Henderson) van stroja, ti ga menjaš tandemom volova Can-Wijnaldum dok ti bivši CM Milner dežura na beku i čeka da sudija svirne penal pa da odradi svoje. Danas je u prvom poluvremenu odradio svoj trademark potez, prodor po krilu brzinom puža, elegantan lažnjak levom na koji ni dete ne bi naselo, a onda centaršut desnom direktno u gol-aut.
Svebor
Reče Luk, neki dan, da bi otišao, da je Maskerano ostao...'bem ti Maskerana, baš!
1jeAhonen
CITAT (Take Two @ Feb 28 2017, 12:28 AM) *
Jebiga, pričao sam lepo ja kako svaki, ali svaki Liverpulov trener od Rafe na ovamo naseo na prevaru polivalentnog Lucasa. Neka ga tu negde, pri prvom timu, pa kad zatreba da ga gurnemo na teren pošto je vredan, iskusan, može da trči, da pripomogne... a onda kurčina. Rafi je igrao u vreme Gerrarda, Alonsa, Mascherana, ej. Hodgsonu je igrao zato što je senilna budala pokušala da se osloni na Poulsena. Dalglishu je igrao zato što je legenda kluba pokušala da se osloni na Adama. Rodgersu je igrao zato što je mislio da su dva veznjaka (Gerrard i Allen) dovoljni da iznesu celu jebenu sezonu. Kloppu igra zato što odlučio da jede govna sa Sakhoom koga je pokušao da zameni Estoncem.

Decenije prolaze a Lucas stoji postojano kano klisurine, spreman da uskoči kad je najteže i da, agilan poput galopirajućeg vepra, zasere sve što se može zasrati. Taj će sve nas da nadživi, MMW.

Klopova inovacija sa Milnerom na LB je moj pet peeve cele sezone, neću mnogo da vas gnjavim sa tim, samo da podsetim da u trenutku kad ti je jedini pismen CM (Henderson) van stroja, ti ga menjaš tandemom volova Can-Wijnaldum dok ti bivši CM Milner dežura na beku i čeka da sudija svirne penal pa da odradi svoje. Danas je u prvom poluvremenu odradio svoj trademark potez, prodor po krilu brzinom puža, elegantan lažnjak levom na koji ni dete ne bi naselo, a onda centaršut desnom direktno u gol-aut.

Prvi deo posta ti je za Lukasa je ok, bas se o tim detaljima radi.
Za Milnera se ne bih slozio iako mu je mana da centrira desnom, nasi centarsutevi su neupotrebljivi ko god da ih uputi, mozda jedino prekid moze da se iskoristi, u igri jedino Vajnaldum lupa glavom.
Milner nije sigurno Dzerard ali da se razumemo u ovoj ekipi ubedljivo je najkorisniji igrac, Firmino, Lalana i Kutinjo, pruzaju mnogo neubedljivije partije...Da smo mi srecni dok je on ovde i da je sezona malo bolja, mnogo bi se bolje pricalo..ali sta je tu je.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.