Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpul - Milijaš
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Djotun
Čisto da nam ne idu tri tekme u temu za Svonsi..
Pedja_Nbg
Вајналдум. Спаљених 30 милки. Нови Лукас.

Могуће да је Лукас и бољи.
srbaja
CITAT (Pedja_Nbg @ Jan 28 2017, 02:39 PM) *
Вајналдум. Спаљених 30 милки. Нови Лукас.

Могуће да је Лукас и бољи.

Pazi kad sam krenuo da napisem bukvalno to isto. Ocaj.
bocejan
CITAT
Čisto da nam ne idu tri tekme u temu za Svonsi..

Moglo je i da ostane.
Peyson
2016 - Hevi metal
2017 - Probušena harmonika
Ko je znao samo dva takta - više ne zna ništa. Ko je znao malo više - sad je u teškom falšu.
Lumperajka gotova, umesto na najvećim binama, kurcu ćemo svirati pod seoskim šatrama.
"Ne volem januar..."
1jeAhonen
Jebaga lose nam ide cim smo prsli u PL, zglajznuli u oba kupa...los momentum ali glavu gore, stizu bluzeri njih cemo da pocepamo i dizemo se...YNWA
Djotun
Bukvalo mi je jebe za sve što nije prvenstvo, da ne kažem titula. Jebe mi se i za ligu šampiona, tj četvrto mesto. Pun mi je kurac praznih priča i naginjem ka tome da budem ravnodušan.
Ono što je jasno je da smo baš u krizi, da smo provaljeni, da je Juergen tvrdoglav, da ne menja ništa apsolutno i ako nas svi jebu na najprostiji mogući način.
Čim nam malo skupe odbranu možemo tri dana da obigravamo okolo bez šuta na gol. Nadam se da Klopp nije nenormalan i da će skapirati gde greši i da ovo nije tim kakav on misli da jeste.

Više od ove tekme me brine gde je Tejk
Take Two
Tu sam ja, ne brini biggrin.gif samo mi se nešto i ne mrači kad ste svi u tom raspoloženju, ja volim da se javim kad mogu da bušim nečiji entuzijazam, a ne ovako bezveze. Šta ima da se priča, da su nam veznjaci sranje, braniči smešni, napad bedan, a golmani invalidi?

Revanš sa Southamptonom sam uspeo da preskočim, uopšte nisam znao da se igra, tako da je za mene ovo tek drugi poraz kod kuće zaredom sad.gif

Još tri dana pa smo pregurali ovaj krš od januara.
Svebor
#jebeš2017

ps

Ispao Senegal, ako je uopste bitno...
moses
Ako to nije bitno,ne znam šta je ....
1jeAhonen
CITAT (Take Two @ Jan 28 2017, 08:32 PM) *
Tu sam ja, ne brini biggrin.gif samo mi se nešto i ne mrači kad ste svi u tom raspoloženju, ja volim da se javim kad mogu da bušim nečiji entuzijazam, a ne ovako bezveze. Šta ima da se priča, da su nam veznjaci sranje, braniči smešni, napad bedan, a golmani invalidi?

Revanš sa Southamptonom sam uspeo da preskočim, uopšte nisam znao da se igra, tako da je za mene ovo tek drugi poraz kod kuće zaredom sad.gif

Još tri dana pa smo pregurali ovaj krš od januara.

e bas treceg dana igramo sa bluzerima da razbijemo maler ako se ne varam kolo PL je u utorak 31.1
.
Svebor
CITAT (moses @ Jan 29 2017, 08:18 PM) *
Ako to nije bitno,ne znam šta je ....

Ni dva Suareza nam ne mogu pomoći, trenutno.
bocejan
Ne znam za dva,ali onaj jedan bi bio sasvim dovoljan.Mi nemamo igraca koji ce da navuce dva-tri igraca.Kutinja udvajaju ali pocev od 30m od gola.A ostali uglavnom stoje i cekaju sta ce da se desi.U tom pogledu,nece ni Mane od decembra da nam nesto pomogne.
Nama treba druaciji pristup protiv bunkera.
Take Two
Tačno. Preferably, neki pristup gde od bunkera ne primimo dva-tri gola.
Goran LFC
Dobar dan navijam za lpool zadnjih 20 god. i uvek smo imali bar 3 odlicna šutera iz daljine što je bio jedan od boljih lekova za ove bunker sisteme a sad svi čekaju da
se kutinjo namesti,šutne,pogodi ali to je palilo dok nije dao nekoliko komada a sad i vrapci to znaju rolleyes.gif mora još neko da proba! valjda se plavci nece braniti pa
ćemo malo i igrati! blush.gif
Svebor
Dobrodoš'o. drink.gif
moony
Pridružujem se dobrodošlicama.

Uzgred, pozivam dobre ljude sa foruma da što pre otvore temu za Čelsi. Ja ove sezone imam dve otvorene teme i dva poraza. Nije da sam sujeveran, al' recimo da mi se ne otvara još jedna.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.