Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool - Swansea City
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Djotun
Mrzim ove tekme gde ako ne dobijemo sledi kraj sveta.

Liverpool XI:

22 Mignolet
2 Clyne
17 Klavan
6 Lovren
7 Milner
14 Henderson
23 Emre Can
5 Wijnaldum
20 Lallana
10 Coutinho
11 Firmino
Svebor
Šta bre da ne dobijemo? Ako im ne metnamo tri-četri komada, ispadamo iz trke za titulom... wink.gif
moony
Jeste Lalana na krilu, al' bar je Firmino opet u špicu sa Kutinjom pored. Valjda će napad da nam zaliči na nešto konačno i u ovoj godini. Samo da se mi opet razletimo, valjda će Minjole da nastavi sa dobrom formom pa da nam se ne useru u život sa nekim centaršutevima i slobodnjacima i kornerima.
BeFair
Can opet igra, ocekivano a nezasluzeno :@ Podseca na situaciju sa Lucasom kad ga je Rafa doveo, ocajan konstantno a zakucan za prvu postavu...
Peyson
Življi na groblju igraju.
Bekovi iritantno loši.
Trojka u sredini beskorisna.
Nemam ideju šta i kako...
Djotun
Koliko je jeziva atmosfera na Enfildu kad ne igramo sa nekim od top timova. Ni meni se ne bi igrao fudbal.
Baš smo u lošoj formi, nigde ideje, nigde tečnosti. Turčin samo jebeno smeta gde god da se nalazi. Nadam se nekom penalu i pobedi od 1:0
BeFair
Sto je najcrnje, Can ni nije toliko los kao sto zna i ume da bude xD (ok, nije ni koristan al ono, moze on mnogoooo mnogooo gore da odigra). Henderson je uzasan, ubedljivo najgori na terenu, Milner takodje los.

Kao sto rece djotun, ocajna forma, ali ona traje vec duze vreme. Vazno je da mi nikoga nismo kupili u januaru ^ ^
bocejan
Valjda je Klop mislio da nece da se brane kao Plimut. Mada i od ovih sto su na klupi slaba vajda. Dvojica nece da trce, jedan samo to i radi, a klinca je strah.
BeFair
OVAJ CAN JE SMESAN IGRAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Djotun
ogavna govna
bocejan
Eh da je samo Can.
Valjda cemo uspeti da se zadrzimo u top 4, jer ako ne kupimo nesto, tesko da cemo tu i ostati.
Djotun
smrdkjivi ružni klub uništio mi je 50% vikenada u životu. nek mi puše kurčinu sa sve klopom i njegovim šarmom.
Nemoj šmekeru nikad da kupiš nikad nikog, jebo te venger u usta. odlična nam je odbrana, imamo tri zidana u sredini, a napad najbolji u evropi
Svebor
adultesuicide2.gif
The Clansman
Klop nema muda da traži pojačanja i ode titula, na žalost. O grupi kretena koji su "vlasnici" kluba nema šta da se kaže. Valjda će jednom, nekad, Liverpul da kupi neko sa bar dva grama mozga. Nisu ovi balvani, pogotovo u odbrani, krivi za ovo. Oni bolje ne mogu, očigledno, a umesto da se bar jedan deo njih šutne sad u januaru u pizdu lepu materinu gde im je mesto oni ostadoše da zaseru. Dva golmana ne znaš koji je veći idiot. Dva balvana igraju CD, krilo igra LB i Klajn večito talentovani RB. Ne dovedeš normalnog špica, igraš sa krilima u centru napada ili sa ljudima koji su više povređeni nego što igraju. Šta je Klop mislio, da će celu sezonu proći na ludu sreću?
BeFair
Nema sanse mi ikoga da kupimo. POnavljam, kupili smo MAnea letos, znali smo da ce ceo januar da bude odsutan na africkom kupu i nismo vec u decembru ugovorili transfer za njegovu zamenu?!?!?! Pa da, nema potrebe s obzirom da imamo takoooo jaku klupu, pogotovo imamo puno opcija na bocnim napadackim pozicijama... Sto se tice transfera, Klopp je dosta slican Wengeru, nazalost...

QUOTE (Djotun @ Jan 21 2017, 03:32 PM) *
smrdkjivi ružni klub uništio mi je 50% vikenada u životu. nek mi puše kurčinu sa sve klopom i njegovim šarmom.
Nemoj šmekeru nikad da kupiš nikad nikog, jebo te venger u usta. odlična nam je odbrana, imamo tri zidana u sredini, a napad najbolji u evropi

Amin. Davnih dana rekoh, pocecu da mrzim LFC koliko se nerviram zbog istog......
Peyson
"Šta vam je ljudi, pa sve je ovo normalno", reče Muta.
Jebe li nas sirotinja već godinama? Jebe.
Rasprodajemo li i ove sezone? Rasprodajemo.
Primamo li apsolutno najidiotskije golove nakon prekida godinama? Primamo.
Liverpul je deža vi priča. Samo što se mi svake godine ložimo i zavaravamo sve do bolnog otrežnjenje - ovaj tim, sem par izuzetaka, jeste skup tek prosečnih, tu negde na korak od slave u trenutku bljeska a zapravo klasična tmina prosečnosti. To što je Klop od takve skupine u nekom trenutku uspeo da izvuče maksimum jeste lepo, ali ne garantuje da će ekipa uvek biti pobednička, nego samo nekad. Jednostavno, "srce 'oće, al' dupe klokoće".
I sve je to ljudski. Mali je problem samo u tome što fudbal poodavno više nema ljudsko lice. Ali to je već priča gde možemo samo da žalimo što neki Rus, Arapin ili Kinez nije pare istresao na nas...
Djotun
Istog momenta kad je lideršip lovro onu loptu ćušnuo u korner misim da je svako ko nas prati duže od jedne sezone znao da ga primamo iz tog istog kornera.
Pa onda onaj španski folirant razgrće i lovra i klovana. i tek se tada enfild prvi put čuje, pa ipak na vreme jbt dodjemo do 2:2.. i kurac.
Oni onda jednom pređu pola i urade nas ko majmune, mi ne umemo apsloutno ništa da branimo. i to traje godinama, sa različitim igračima i trenerima. Nikad tako nešto nisam video a pratim sport 30 godina.
Ko je nas kleo još do onog Arsenala u maju 1989. godine..
Pedja_Nbg
Клоп се скроз изгубио у задњих 20 минута. Оно дување лопте и неповезана игра...не знам шта је хтео тако да постигне.
Peyson
Negde pročitah: "Unapred upisani bodovi" - rečenica koju pred Liverpul izgovaraju timovi koji se bore za opstanak.
Usput, stoka nije izdržala protiv šljama, primiše u 90-tom.
Pedja_Nbg
Толико добрих резултата за нас у овом колу, а ми губимо бодове од задњег на табели. Како ми је то познато.
Svebor
CITAT (Pedja_Nbg @ Jan 22 2017, 10:31 AM) *
Толико добрих резултата за нас у овом колу, а ми губимо бодове од задњег на табели. Како ми је то познато.

Kako, bre, dobri rezultati, kad su i Everton i WBA (naši konkurenti za plasman u Evropa ligu) dobili... dry.gif
Trunks
CITAT (Peyson @ Jan 21 2017, 02:20 PM) *
Življi na groblju igraju.
Bekovi iritantno loši.
Trojka u sredini beskorisna.
Nemam ideju šta i kako...

Objasnio haiku. smile.gif
Peyson
Vidim da je entuzijazam za otvaranje teme za revanš polufinala Miki Maus kupa bio na "nivou", realno nije ni bilo osnova, ali koristim priliku da naglas kukam.
Sveci su se odlično branili, sve vreme bili konkretni i opasni u kontrama, na kraju je Šejn Jebeni Long zakucao ekser. Po meni šteta, jer i dalje imam neku fiks ideju da nam bilo kakvi trofeji, uz TOP 4, trebaju kao 'leba, uz ludačku nadu da ćemo tako biti atraktivni za nekog da nas pazari i izvuče iz prosečnosti. Prosečnost je lane osvojila EPL, takvi incidenti ne bivaju dva puta u pola veka, kamoli dve godine za redom...
Elem, sada već možemo da govorimo o ozbiljnoj mentalnoj, fizičkoj, koncepcijskoj, idejnoj i svakoj drugog krizi. Neko zlonameran ili sujeveran bi rekao da se sve ovo poklapa sa Džerardovim povratkom u klub, makar kao gledaoca na stadionu. Ne znam, teško je biti pametan i realan kada je Liverpul u pitanju i kao posmatrač sa strane, kamoli kao navijač. Teška kamenčina je privezana za noge tima, brzo se tone i ja prosto nemam ideju ko će je i kako razvezati...
I da ne zaboravim - ako budemo kupovali nekog u sledećem prelaznom roku (ne mislim na još šest dana januara), stavio bih pare na "filijalu". Samo što to neće biti Van Dajk, nego Redmond, Bertrand ili Jebeni Long. Ali će svakako koštati više nego Van Dajk.
Dee Jay
Da najpre napomenem da nemam vremena da gledam utakmice u poslednje vreme, pa ovo manje ili vise komentarisem naslepo.

Mislim da se tim raspao zbog Kutinjovog odsustva, na koje se nadovezalo Maneovo, uz rotiranje u odbrani.

Imali smo jedan uigran tim, jakih startnih 11, ali cim jedan igrac nedostaje mora da dodje do promene taktike i pozicija i ceo koncept se urusi.

Kutinjo je glavni kreator ovog tima, cim se povredio odmah nam je opala efikasnost. Medjutim, mozda jos veci negativan uticaj na igru ima odsustvo Manea. Lalana ili Firmino moraju da igraju na krilu, gde nemaju nikakav doprinos, pri cemu je igra prvog na sredini i igra drugog kao centralnog napaca mozda i kljucna za nase akcije u napadu. Onda se na te rokade doda da u startnih 11 upadaju Dzan, Staridz ili Origi.

Da ponovim po ko zna koji put, znas da ce ti igrac otici u Afriku, napravis sistem u kome je igrac takvih karakteristika kljucan, a nemas zamenu za njega.

Danas je Klop priznao da smo ispali iz trke za titulu:

CITAT
“You cannot just give up on a season when it still holds so many possibilities,” Klopp said before the EFL Cup semi-final against Southampton on Wednesday. “We are in two cups and we must fight for a place in the Champions League. We are still close enough to fight for nearly everything. Is anyone really saying that if we cannot be champions we cannot enjoy the season?

Ja kazem da ako se ovako nastavi necemo videti ni top4 ove sezone.

Kutinju da se zahvalim sto je danas pokazao da mu je stalo da i LFC zaradi nesto od njegovog transfera u Barsu/Real.
Dee Jay
Sturridge’s Average Top Speed Per Game (PL)

2013/14: 32.4km/h
2014/15: 30.5km/h
2015/16: 29.5km/h
2016/17: 28.5km/h

Glue factory.
bocejan
Pa dobro,stariji je.Nema vajde vise od njega.Kao sto nece biti nista ni od Ingsa.
Klupa nam je tanka da tanja ne moze biti.Prosto vidis da ulazak bekog igraca ne moze da promeni nista.Zato i imamo probleme kada jedan igrac odsustvuje.A mi nismo skrpili prvi tim od pocetka novembra.
Pedja_Nbg
Ово је јебени аматеризам.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.