Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Sunderland vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Stranice: 1, 2
Djotun
S obzirom da je manje od 48h izmedju dve tekme ko zna šta će Klopara da iskombinuje od sastava, ja bih počeo sa Studge-om i Oriđiđijem gore da sam neki kurac.
Valja se početi godina pobedom, ali ne bih se iznenadio da sad zaseremo. Imamo najbolju polovinu sezone od kad je formirana Premier i baš sad se nadje kurčevi Konte da ga serenda.

Svebor
Liverpool: Mignolet, Clyne, Lovren, Klavan, Milner, Can, Wijnaldum, Lallana, Mane, Firmino, Sturridge.

Subs: Karius, Moreno, Lucas, Origi, Stewart, Alexander-Arnold, Ejaria.

Hm, očekivao sam još neku izmenu...aaajmoooo Studgeeeee!
Djotun
Ali jeboteee Fowler koji mi gol primamo, Klavan i Can izbace loptu u aut i iz tog auta mi napravimo penal. pa jebem vam kevu u pičku
Boza_dunster
Mirise na Bornmaut fazon mec.....ne svidja mi se ova panika kod nas i losa igra u odbrani....mnogo dobrih suteva imaju.....moramo bolje....
bocejan
Can je uzasan. Ni loptu ne ume da primi. Nema, cim nam fali jedan igrac iz uigrane postave, nastaje problem.
BeFair
Ne zna se ko je gori - Can, Wijnaldum ili Firmino, bukvalno, ocajno igraju sva trojica. Vadi vise Firmina, lik ocajno igra poslednjih mesec dana minimum, davaj Origija.

QUOTE (bocejan @ Jan 2 2017, 04:49 PM) *
Can je uzasan. Ni loptu ne ume da primi. Nema, cim nam fali jedan igrac iz uigrane postave, nastaje problem.

Can tako igra minimum 90% meceva, tek svaku 15 utakmicu on odigra OK, balvan nevidjeni. Ok je sto nema tehniku kao Coutinho, nije bitno... ALI ZASTO ONDA STALNO KOMPLIKUJE, to mi nikad nece biti jasno!?>!!>!: Lik je ubedjen da je u klasi Messija, uh kako me nervira.
Boza_dunster
Mora Klopara da ih naprzi sada....jeste sve umor i to,ali ovde ne sme biti kiksa....must win utakmica....makar ga dali buljsonom za pobedu....

Oridjidji mora da udje da ga metne glavudzom....Firmirani brat poceo da ide na kurac....zasu je bas u zadnje vreme...
Peyson
Moreno ŠKK???
Jel' se već raspadamo?
BeFair
Svaki SVAKI jbni napad je Firmino usrao, SVAKIIIIIIIIIII jbni pas je pogresio!!!!!! NEmoj da vadis ljubimca Klopp, ni slucajno...
Boza_dunster
Ma tako je bre!UTOVARUJ!
Pedja_Nbg
Лукас патентирао глупе фаулове.
Boza_dunster
Pa jebote....dal je moguce sta radimo covece.....fucking Lukas....teraj se vise covece....a i ovaj Mane, gde tako rukama jebote...
BeFair
Amateri iz Liverpoola, hvala Morenu sto nije ni pokusao da skoci, hvala Lucasu na njegovom zilionitom glupom NAJGLUPLJEM faulu, hvala Maneu sto siri ruke kao jbna vetrenjaca u svom 16-rcu. Amateri...

Firmino zasluzuje jednu veliku 0 za danasnju igru.
Boza_dunster
Pu bre....jos jedna nasa pokazna vezba koju gledamo godinama kako se gube titule protiv jadnih timova..strasno....

Nadamo se da ce u sredu Totnem da nam spasi bulje bar da se plavci ne odlepe jos vise....
Svebor
Odes na gostovanje najlosijem timu u ligi, prospes bodove na idiotske penale, i da uzmes titulu?! Pa, ne biva to.

ps

Dzan umesto Henda je kao Lazar umesto Mesija.
bocejan
Dal bi Cezli izgubio bodove a dva puta da vodi?E tu je razlika.
Nema veze,titula je verovatno izgubljena.Daj da budemo u prvih 4 i ja zadovoljan.
Peyson
Dobro je što će Sandlerlend ispasti. Primećujem da nam na svakoj utakmici nekog likvidiraju, prošli put Kuki, sad Staridž. Što i nije, kada je Staridž u pitanju, neka novost.
Kako god, amaterizam i kretenizam će nas skupo koštati. Najgrdje od svega, čak smo i ovakvu budjušicu mogli da dobijemo da se Manone u par navrata nije razbranio.
Boza_dunster
I dalje sam odusevljen da ovaj Lukas stalno pravi pizdarije i dalje dobija sansu....pa jebote koji put vise....teraj to bilo gde vise....covek malercina nevidjena....
Djotun
Koji smo mi jebeni retardi, kome mi sve ostavljamo bodove.. opet potpuno bemislen faul na 18m posle kojeg se dešava potpuno bizaran penal pa krv vam jebem u pičku.
Take Two
QUOTE (Boza_dunster @ Jan 2 2017, 06:06 PM) *
I dalje sam odusevljen da ovaj Lukas stalno pravi pizdarije i dalje dobija sansu....pa jebote koji put vise....teraj to bilo gde vise....covek malercina nevidjena....

Čovek deluje iskusno, vredno, poslušno, trudi se, pokriva više pozicija... svakog novog trenera je tako zajebao. Posle sezonu-dve, svaki* je shvatio da je volina u pitanju sposobna samo da na kvarno faulira igrača sa loptom koji se zajebe pa zastane (inače ga ovaj ne bi nikad stigao), i nada se da će sudija da mu progleda kroz prste.

*svaki osim Rafe Beniteza, čiji je i bio prvobitni greh kupovine brazilskog (zemljo otvori se) Džerarda
S t a n l e y
CITAT (bocejan @ Jan 2 2017, 06:03 PM) *
Nema veze,titula je verovatno izgubljena.Daj da budemo u prvih 4 i ja zadovoljan.

Peyson
Ako se izuzme da nam je bar 8 od početnih 11 igrača izgledalo mamurno i grogi, strašno je što se ispostavlja da nedostatak svakog ključnog šrafa automatski znači ozbiljan ispad u kanal. Tako je bilo i posle Kukijeve povrede sa trojkom napred, još grdje se čini da Henderson fali u trojci u sredini. Turčin je danas bio užasan, Djini prepariran, čak je i Ljiljana posustao. Kakav će tim do utakmice sa smećem biti - pitaj kurca!
moony
Užasno smo šutirali danas, a imali smo fine pozicije. Ispade da je Manone igrao fenomenalno, a u stvari samo dve odbrane od 15 su bile zahtevne.
Odbrana je mnogo trpela zbog Džana. Već smo znali koliko nam je Hendo bitan za čitavu igru, a sad definitivno znamo da Emre još nije spreman za tu ulogu.
Šteta za bodove, ali ako već znamo da ćemo da ih gubimo bolje da dajemo sirotinji nego konkurentima. Ostaćemo za sad drugi, a možda nas Pevci obraduju odmah.
Mnogo veći problem od ove utakmice je loše stanje igračkog kadra i verovatno još jedan tih prelazni rok.
Take Two
QUOTE (moony @ Jan 2 2017, 06:37 PM) *
Mnogo veći problem od ove utakmice je loše stanje igračkog kadra i verovatno još jedan tih prelazni rok.

Baš tako. Utakmica ko utakmica, desilo se da napravimo dva jeftina penala (treći realno nije bio, Plavšić lupeta) ali napred smo uspeli da umuljamo dva gola što je pod ovim okolnostima sasvim OK učinak. Ne treba kukati previše na ovo što se odigralo, verujem da manje od 48 sati posle onog intenzivnog meča protiv Sitija i nisu mogli mnogo bolje...

U principu mi čak ni prvi penal ne smeta toliko; drugi je ludilo, ali slobodnjak pre njega i pogubno uvođenje Lucasa umesto Stukija mi ubedljivo najviše ide na živce. Kako je moguće da nema ko drugi da uđe?! Pa nemamo pet povreda u veznom redu nego samo jednu! Kupi jebenog veznjaka ako ne veruješ sitnoj deci, nemoj da se oslanjaš na brazilsko govedo za koje svi živi znaju šta će da uradi!
BeFair
QUOTE (moony @ Jan 2 2017, 06:37 PM) *
Užasno smo šutirali danas, a imali smo fine pozicije. Ispade da je Manone igrao fenomenalno, a u stvari samo dve odbrane od 15 su bile zahtevne.
Odbrana je mnogo trpela zbog Džana. Već smo znali koliko nam je Hendo bitan za čitavu igru, a sad definitivno znamo da Emre još nije spreman za tu ulogu.
Šteta za bodove, ali ako već znamo da ćemo da ih gubimo bolje da dajemo sirotinji nego konkurentima. Ostaćemo za sad drugi, a možda nas Pevci obraduju odmah.

A kad ce biti spreman, u sledecem zivotu? xD Ma nema njemu pomoci, volina ima 22-23 godine, nije klinac od 17 godina pa da kazes da je neiskusan, naucice zanat vremenom. Lik igra vec godinama za Bayern i Liverpool i nimalo ne napreduje, ocigledno je veoma ogranicen (a prepun NEOPRAVDANOG samopouzdanja u svoje kvalitete).
Take Two
Misliš na Bayer; za BayerN je odigrao ukupno četiri utakmice u karijeri.

Can i Wijnaldum (i Lallana) ne zaslužuju previše kritika za ovu utakmicu jer su se užasno istrošili protiv Sitija. Cele sezone su uglavnom jadni, i protiv bunkera nemaju šta da traže, ali ova utakmica nije pokazatelj bilo čega.
BeFair
Isti djavo biggrin.gif

Lallana je bio umoran ali je opet bio za 10 klasa bolji od Cana i Wijnalduma (Holandjanin mislim da ni jednom tokom svoje LFC karijere nije poslao pas unapred, samo u stranu ili nazad, neverovatno). To sto Klopp nije menjao tim u odnosu na Shity je samo njegova krivica. Em slabo odradio letnji prelazni rok em je trebao klincima pruziti sansu. I cekaj, sta se sad ceka u ovom zimskom roku? Ode Mane na africki kup posle danasnjeg meca (sto znas od letos kad si ga doveo) i sta, cekace se 30 januar da se PROBA dovesti neko pojacanje na toj poziciji kad se Mane vrati? Zar nije logicno da si vec sad prvih dana/sati prelaznog roka doveo njegovu zamenu a sam transfer zavrsio jos u novembru/decembru?

Nikad nista nije bilo logicno u ovom klubu... Da, poziciju levog beka i zadnjeg veznog da ne spominjem, tu imamo Morena i Cana xD Sto nije igrao onaj mali Stewart koji djavo ako je Grujic vec povredjen (mada ni tad Grujic ne bi igrao, svi to znamo)? Gorim...

Btw, meni je prvi penal bio debilniji od drugog. Holandjanin odigra ocajnu odbranu, KLavan glumi Lucasa a iza ledja ima Lallanu koji ga pokriva, glup faul da ne moze biti gluplji
Djotun
Kod oba penala je bilo toliko gluposti, pre svega situacije koje su dovele do oba prekida pre penala i lopte za Sanderlend, Can ne moze obican pas da iskontroliše, a onda faul koji su nekako zajedno napravili Can i govno glupo koji kao da udje da napravi takav faul uvek jebeeno.
Nek se nosi Klop u kurac sa njim, šta je sa Stewartom, uvek ga hvale a uvek je Lukas ispred njega u rotaciji.

Mene najviše nervira što naši igrači i Klop nedeljno daju po 15 intervjua što novinama što tv-u, i uvek je tu priča o bespoštednoj borbi za titulu.. a onda evo ti sad situacije da mrtvi Junajted pobedom nad nama dolazi nam na dva boda, onaj Junajted kome ste se sprdali, i Pogbi i Nosonji.. Mi kao imamo sezonu iz snova a em što smo daleko i sve dalje od Čelskog, još su nam svi tu negde, ko zna da li ćemo imati i snage za top4.. Nigde se ne spominje da ćemo ikog dovesti u januaru.
Mrzim ovaj osećaj koji mi stvara LFC, posle ovakvih tekmi bih kožu sebi ogulio, naročito što sam glup pa se naložim da se nešto promenilo. Ali uvek je tu Lukas Leiva da me podseti da nije.
1jeAhonen
CITAT (Peyson @ Jan 2 2017, 06:33 PM) *
Ako se izuzme da nam je bar 8 od početnih 11 igrača izgledalo mamurno i grogi, strašno je što se ispostavlja da nedostatak svakog ključnog šrafa automatski znači ozbiljan ispad u kanal. Tako je bilo i posle Kukijeve povrede sa trojkom napred, još grdje se čini da Henderson fali u trojci u sredini. Turčin je danas bio užasan, Djini prepariran, čak je i Ljiljana posustao. Kakav će tim do utakmice sa smećem biti - pitaj kurca!

Tacno.Igraci su bili vidno umorni.

Ipak izdvojio bih da su Can, Vajnaldum i Firmino ubedljivo bulirali danas...da je Lovren bio bolji od Klavana i da je izmena sa Lukasom ma koliko razumljiva i opravdana i osuda za tim- vidjen faul na 20m. Do tog momenta stali smo i kontrolisali rezultat i mogli smo da izvucemo 2>1.

Dal smo u istoriji imali vecu magarcinu i malera od tog karikaturalnog lika? Nogom u dupe preko bare a ne u Inter.

No dobro pobeda nad Sitijem nas drzi na toj poziciji gde smo...ali sta nam predstoji i sta nas prati i odlazak Manea ne nagovestavaju nimalo pozitivnu situaciju u narednih mesec dana.
bocejan
Ili sam ja sanjao ili niko ne prati vesti.Rekao je Klop jos odavno rekao da ce da budemo aktivni u prelaznom roku jer nam ide Mane.Jes da se nesto ne prica o nekom igracu,ali valjda nije lud da prica a da se nista ne radi.
1jeAhonen
CITAT (1jeAhonen @ Jan 2 2017, 08:30 PM) *
Tacno.Igraci su bili vidno umorni a zamisli da nekom radniku plate toliko da odradi dve sihte za praznik? Msm, profesionalci...tragedija.

Ipak izdvojio bih da su Can, Vajnaldum i Firmino ubedljivo bulirali danas. Can je isto pravio glupost sa aut loptom kod prvog penala koji je skrivio Klavan uz asistenciju Zorzinja...da je Lovren bio bolji od Klavana i da je izmena sa Lukasom ma koliko razumljiva i opravdana i osuda za tim- vidjen faul na 20m. Do tog momenta stali smo i kontrolisali rezultat i mogli smo da izvucemo 2>1.

Dal smo u istoriji imali vecu magarcinu i malera od tog karikaturalnog lika? Nogom u dupe preko bare a ne u Inter.

No dobro pobeda nad Sitijem nas drzi na toj poziciji gde smo...ali sta nam predstoji i sta nas prati i odlazak Manea ne nagovestavaju nimalo pozitivnu situaciju u narednih mesec dana.
AnF1elD
Vecina vas me je napala predprosle godine kad sam prozivao Lukasa da pravi nepotrebne faulove,i da ga mrzi da malo potrci i vise se potrudi. A evo sad ponavljate moje reci.
redsi
Da ne ispadne da ga branim ali problem je u tome sto nije napravio nikakav faul...
Take Two
Nema veze, svirali su mu na minuli rad - ima čovek dugogodišnju reputaciju.

Slično kad ono kad Suareza u šesnaestercu sa obe ruke obore na travu a sudija se pravi da ne vidi, da ga ne prevari slučajno poznati urugvajski muljator.
Svebor
Ma, bilo malko kontakta, taman za faul u basketu...bilo kako bilo - ne.mogu.vise.da.ga.gledaaaaam.
1jeAhonen
CITAT (AnF1elD @ Jan 3 2017, 04:02 PM) *
Vecina vas me je napala predprosle godine kad sam prozivao Lukasa da pravi nepotrebne faulove,i da ga mrzi da malo potrci i vise se potrudi. A evo sad ponavljate moje reci.

Tvoje reci, nek si docekao biggrin.gif (nisam ni obratio paznju)

Znamo mi je ko je Lukas na njemu se ne treba praviti pametan. ne postoji veca crna rupa od njega. Neobjasnjivo je ponasanje uprave i razlicitih trenera prema njemu, kako opstaje u Klubu ne moz ga se otresti ko govneta s nogavice.

btw faula ne treba komentarisati sudjenje, tendenciozno i apsolutno na strani domacina ali ni igraci nisu ucinili bas nista da ne naprave tri penala, jedan nije dosudjen. A Lukas kao pas dotrci uvek na isto mesto gde treba da napravi faul a kad predje na protivnicku polovinu ne moze da prosledi jedan pas do noge obavezno je kratak ili ga salete protivnicki igraci i udave kao vrapca.
Dee Jay
Klop je trebalo da cuti, a ne da prica kako mora da je jako iritirajuce za Celsi sto pored tolikih pobeda i dalje ima samo 6 poena prednosti nad sledecim timom ispod, valjda kao odgovor na to da li ga nervira sto Celsi neprekidno pobedjuje.

Nadam se da ce Kutinjo biti spreman za derbi, a ove dve utakmice u kupu valjda mozemo da prodjemo i sa nekim kombinovanim timovima.
Trunks
Svi izgubili titulu ove nedelje. biggrin.gif
Boza_dunster
Spasise nam bulju jevreji verovatno,cak i smanjismo razliku biggrin.gif ....

Sad mecevi protiv Junajteda i Celsija mecevi sezone....mozda i vredni titule....ako dobijemo obe...uh....bas bas dva vazna meca...
bocejan
Gde bas protiv Scuma na Toiletu u sledecem kolu.
1jeAhonen
CITAT (S t a n l e y @ Jan 2 2017, 06:32 PM) *

Ne misle tako i igracni Totnema biggrin.gif
Take Two
QUOTE (Trunks @ Jan 4 2017, 10:17 PM) *
Svi izgubili titulu ove nedelje. biggrin.gif

Tottenham je evidentno osvaja (ove nedelje).

Jebao nas Sunderland da nas jebao Sunderland da nas jebao isuse.gif Da smo kojim slučajem prišli na tri boda, stavio bih pare da se vraćamo na vrh za dva kola. Ovako, boga pitaj kako će prići tim utakmicama - mogli bismo komotno i da ispadnemo iz top four.
Boza_dunster
Sto bi rekao jedan brat odavde, mancesta mora biti jeban....
1jeAhonen
CITAT (Take Two @ Jan 4 2017, 11:03 PM) *
Tottenham je evidentno osvaja (ove nedelje).

Jebao nas Sunderland da nas jebao Sunderland da nas jebao isuse.gif Da smo kojim slučajem prišli na tri boda, stavio bih pare da se vraćamo na vrh za dva kola. Ovako, boga pitaj kako će prići tim utakmicama - mogli bismo komotno i da ispadnemo iz top four.

Jebao nas Burmut, a da nije slučajno, gace spale i Arsenalu, spasla ih stikla Žirouova dabogda.

Ma ne treba upisivati ništa unapred, biće još dosta iznenadjenja jer ekipe sa začelja itekako će da grizu...nego da se mi u direktnim duelima sačuvamo poraza, to je bitno.
Take Two
Bournemouth je Barcelona za Mojsijeve mučenike, plus što smo njima poklonili jedan penal, a ovima dva.

Ali u tajmingu je stvar, tri boda od verovatno najgore ekipe u ligi bi nam u ovom kolu neviđeno dobro došla.
Svebor
CITAT (1jeAhonen @ Jan 4 2017, 11:13 PM) *
Jebao nas Burmut, a da nije slučajno, gace spale i Arsenalu, spasla ih stikla Žirouova dabogda.

Ma ne treba upisivati ništa unapred, biće još dosta iznenadjenja jer ekipe sa začelja itekako će da grizu...nego da se mi u direktnim duelima sačuvamo poraza, to je bitno.

Spaso ih sudija izmišljenim crvenim kartonom, nataknem ga.
moony
Ma ako se vrate Kutinjo i Henderson za Utd, k'o što se pripoveda, optimističan sam. Nismo gubili protiv ovih top 6 do sad, imali smo svoj gadan period sa povredama (koji doduše još uvek traje, ali kontam da se oporavljamo polako), imali smo svoje nenormalne kikseve ali smo i dalje u dobroj poziciji. E sad, koliko će nas jebati tanka klupa u skorijoj budućnosti, videćemo.
Jesmo izgubili titulu i top 4 pre samo tri dana, ali kroz samo dve utakmice vratili smo se jači nego ikad a Čelsi izgubio svaku nadu.
Samo da naguzimo Utd da ih još malo zakucamo na to njihovo šesto mesto. Baš bi prijalo. Pitam se hoće li Murinjo opet onako postaviti igru ili sad smatra da zaslužuje nešto više od 0-0.
Take Two
Nema sumnje da će Murinjo napasti kod kuće, neće valjda da se uzda u sudiju da mu svirne par penala kao Mojes. Biće opet značajan učinak Cana i Wijnalduma, za razliku od utakmica protiv slabijih protivnika koje ne zanima lopta u kojima su apsolutno beskorisni.

Ja se ne bih nadao da Coutinho može mnogo da pruži odmah po povratku sa ovolike pauze.
moses
CITAT (Take Two @ Jan 5 2017, 10:20 AM) *
Nema sumnje da će Murinjo napasti kod kuće, neće valjda da se uzda u sudiju da mu svirne par penala kao Mojes. Biće opet značajan učinak Cana i Wijnalduma, za razliku od utakmica protiv slabijih protivnika koje ne zanima lopta u kojima su apsolutno beskorisni.

Ja se ne bih nadao da Coutinho može mnogo da pruži odmah po povratku sa ovolike pauze.

što bi rekli naši komentatori:odigraće na svežinu
Take Two
To, to, ta neka svežina, ta neka živina... Najbolje se igra kad nisi ozbiljno potrčao par meseci, to znači da ti je svežina negde na 96, možeš da jurcaš tri sata bez prestanka ako treba.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.