Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool - Stoke
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Djotun

Jurimo Čelski bežimo od ostalih, jer apsolutno svi pobedjuju non stop (Arsenal malo manje al opet imaju isti broj bodova kao i mi nekako)
Svebor
Dojajan plakat. thumb.gif
Svebor
Liverpool team: Mignolet, Clyne, Lovren, Klavan, Milner, Henderson, Wijnaldum, Lallana, Mane, Firmino, Origi.

Substitutes: Karius, Moreno, Lucas, Can, Ejaria, Woodburn, Sturridge.

Djotun
Dal je Staridž počeo utakmicu u startinh 11 više od 3x od kad je došao Klop? huh.gif
Djotun
Sabijam ova otvaranja tema, šteta što nema ko da isprati. happy.gif
BeFair
xD

Moram da mracim xD Kapiten je bio jako los danas, puno je gresio u dodavanjima, i to na nasoj polovini, par puta je bas bilo gusto u prvom poluvremenu. Mane me nervira sa svojom nonsalancijom a svi iz napada (sem Origija) sto su sebicni do bola, svi samo gledaju kako da sutnu na gol iz bilo koje situacije :LJ@!#Q@OEQ:

Origi nije dao gol ali je bio meni licno jedan od najboljih igraca danas (za razliku od meca sa Evertonom na kom je bio bas los).

Al dobro, solidni smo bili sveukupno, bilo je malo gusto dok nismo izjednacili ali posle toga je bilo osetno mnogo lakse. I dalje ne mogu da se odlucim da li je Mignolet kriv za gol ili ne. Bilo je iz velike blizine, jaka lopta, sta znam. Da se bolje postavio, ne znam...
Peyson
Ako bi moglo, evo, od Deda Mraza za 2017. godinu, da u svakoj utakmici do kraja sezone odigramu jedno dosadno poluvreme u kojem ćemo dati dva gola a protivnik neće napraviti šansu. Eto, dovoljno.
I da - da junajted bude jeban. Često.
Svebor
CITAT (Djotun @ Dec 27 2016, 08:16 PM) *
Sabijam ova otvaranja tema, šteta što nema ko da isprati. happy.gif

Samo ti otvaraj. biggrin.gif
Boza_dunster
Hvatamo zalet.....riljamo,gazimo...

Staridzara skinuo mrak....

Firmirani gol za samopouzdanje....

Lalana nastavlja da pere...

Kuki se vraca....a znamo kako voli da mece Sitijevcima...

Mnogo dobrih stvari pred gostovanje Pepa....

Da se fino oprostimo od godine i da se naroljamo sa tri boda za NG....
Take Two
QUOTE (Boza_dunster @ Dec 28 2016, 12:28 AM) *
Lalana nastavlja da pere...

A sad znamo i razlog za ovakav skok forme u odnosu na prethodne sezone: nije Klopp nego Mona Nemmer.

"Slowly, almost imperceptibly, Nemmer has changed habits. Instead of a candy pick-me-up at halftime, Lallana, Milner and Jordan Henderson now have a slug of apple juice laced with caffeine."
Svebor
thumb.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.