Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Everton vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Djotun
Ohrabrio sam se za otvaranje tema, pa reko da vidimo dokle će nas to dovesti.
Izvinjavam se što numem da lepim neke lepe postere za najavu i tako nešto da bude u koloru ali i nakon 10 godina još nisam savladao ovaj forum po tom pitanju.

Bilo bi dobro da Matip može u 11 a Can i Studge bar do klupe da dobace.

p.s. Htedoh da promenim avatar i sve što sam uspeo je da nemam ni stari, u pičku lepu materinu ništa ne može nikad da se aploaduje. deadhorse.gif
i Nick beše ne može da se menja?
Boza_dunster
Nismo cini mi se 5 godina dobili na Gudisonu.....vreme je za pobedu....

Jos jedan u nizu vaznih meceva pre svega na polju psihe jer Celsi nikako da kiksa a ovi otpozadi se dizu i takodje su u dobrim serijama...
Djotun
Peyson
Kao da svi imaju već tri Nikoljdana danas, tako su inspirisani za fudbal.
Mislim da nismo imali ukupno 7 minuta suvislih pasova. Lopta najviše kod Lovrena, time je sve rečeno.
Djotun
Možda i najgore poluvreme ove sezone izuzev drugog u Bornmutu. Lovro plejmejker, je zi vo.
Peyson
Bobi zaslužuje vaspitne za svoju partiju danas.
Viking siguran pozadi, da ga ne ureknem.

Vratilo nam se ono propušteno protiv Sotona, valjda, ili koga već.
I da dodam da junajted mora biti jeban.
Boza_dunster
AaaA....jebi ih Mane!...

Kako teska i slatka pobeda....

Dvojka na Gudisonu posle pet godina.....idemo bre....drzimo korak....

Djotun
Ma samo JEBIIII. Mogli smo bar još dva da munemo da Firmino nije nešto zabagovan poslednjih nedelja i da Studge malo brže daje pas u napred.
1jeAhonen
Do koske zasluzena pobeda, moralo je jednom da udje i to bas ta Studzova frljoka a cenim da bi i Dzan ubacio slicno

Ne bi bilo strasno ni da je zavrseno bez pobednika ali njihov fudbal nije licio ni na sta, jos je falilo da Lukaku izlomi jednog Lovrena i da se sve sruci na plecatog centarhalfa koji je pritom i solidno odigrao.

Ovako ni malerozni Firmino nece biti na udaru.

Lepo, sefte s jednim a mogla su i cela dva tri komada. Komotno...YNWA

Jos samo Barkliju da se nadje kvalitetan kavez.
moony
Nisam u stanju za nešto smisleno, samo duboki naklon Staridžu i Maneu, a i kapitenu za način na koji se nosio sa čitavom utakmicom a naročito sa onom svinjom propalim vunderkindom.
Da dočekamo Kukija i Staridža u formi, uz stabilizovanu odbranu, pa da gazimo dalje.
Take Two
Odmah biste da gazite čim se vežu dve pobede protiv moćnog Evertona i još moćnijeg M'bora biggrin.gif Pre toga smo uzeli 5 bodova od 12, ali bože moj...
Pedja_Nbg
Треба бити реалан, али ипак ово је знак за оптимизам. Мислим да су боље партије пред нама.
Djotun
Jebi ga Tejk, dobiješ na Gudisonu u 95. minutu nakon što su te tukli ko magare, mora malo loženja.
Drugi smo na tabeli, igrali smo 10 tekmi u gostima samo 7 na Enfildu.. bilo je gluposti naravno, ali solidni smo jebi ga.

To što kažeš pre ove dve samo 5/12, baš loše .. ali realno tu je kiks samo mrrrtvi Bornmut i ono neobjašnjivo što se desilo svima redom, pa i Klopu koji je stavio Lukas Lovren na štopere, pa na 1:3 nije povukao kočnicu i rekao im da prestanu da jure ko mahniti, dva gola bar smo primili posle glupo izgubljenih lopti oko njihovog šesnaesterca.
To me i najviše nervira kod Klopa, 90 minuta se ništa ne menja u planu igre, kao da nema plana B.. on gura to svoje pa kako bude, tako i sinoć.. sreća pa je Kerina brži od golmana i svih plavaca pozadi.

Mene smara što ni Junajtedu ni Sotonu nismo umeli da damo gol, to su mi kiksevi tako da kažem. Sinoć slična utakmica ali malo nas je ukenjalo.
Take Two
Zamišljam kako se Karius nervira što je sklonjen sa gola baš za ove dve utakmice. Mignolet 2 rutinske odbrane = 2 x clean sheet biggrin.gif
Dee Jay
CITAT (djotun @ Jun 27 2016, 02:22 PM) *
Mi smo najgori sportski kolektiv u istoriji sporta. Jos da zavrsimo Rajana Bertranda i juris na sedmu poziciju.
Jbt 40M funti za crnju koji jedino sto je brz. Moj cale bi rekao, brzi nek idu u atleticare.

Prijatno tongue.gif!
moony
CITAT (Take Two @ Dec 20 2016, 02:04 AM) *
Odmah biste da gazite čim se vežu dve pobede protiv moćnog Evertona i još moćnijeg M'bora biggrin.gif Pre toga smo uzeli 5 bodova od 12, ali bože moj...

A pre tih 5 od 12 bili smo prvi na tabeli. E sad, znamo da smo sposobni i za jedno i za drugo, nego je lepo da se nadamo da će ovakav trenutak da nas podigne iz mrtvila, pogotovo što nam je zdravija ekipa nego u te 4 tekme.

Samo da se molimo da ćemo nekako ostati čitavi oko Nove godine, da ne utanji klupa opet.
Djotun
QUOTE (Dee Jay @ Dec 20 2016, 02:22 PM) *

Prijatno tongue.gif!

Hahahaah, vrh.. još ja minut gledam koji majmun je ono napisao laugh.gif
1jeAhonen
CITAT (djotun @ Dec 20 2016, 12:52 PM) *
Jebi ga Tejk, dobiješ na Gudisonu u 95. minutu nakon što su te tukli ko magare, mora malo loženja.
Drugi smo na tabeli, igrali smo 10 tekmi u gostima samo 7 na Enfildu.. bilo je gluposti naravno, ali solidni smo jebi ga.

To što kažeš pre ove dve samo 5/12, baš loše .. ali realno tu je kiks samo mrrrtvi Bornmut i ono neobjašnjivo što se desilo svima redom, pa i Klopu koji je stavio Lukas Lovren na štopere, pa na 1:3 nije povukao kočnicu i rekao im da prestanu da jure ko mahniti, dva gola bar smo primili posle glupo izgubljenih lopti oko njihovog šesnaesterca.
To me i najviše nervira kod Klopa, 90 minuta se ništa ne menja u planu igre, kao da nema plana B.. on gura to svoje pa kako bude, tako i sinoć.. sreća pa je Kerina brži od golmana i svih plavaca pozadi.

Mene smara što ni Junajtedu ni Sotonu nismo umeli da damo gol, to su mi kiksevi tako da kažem. Sinoć slična utakmica ali malo nas je ukenjalo.

I ja sam se to pitao u jednom trenutku, ali nema mesta tom pitanju, zaista je ekipa igrala konsolidovano i sa kontrolom lopte i igre u drugom poluvremenu kao da je imala vise snage nakon onog prvog. Sve sto je posle izmenjao bilo je u redu.

Srecom pa nije morao da menja prisilno, niti su nekog izneli da ga gledamo na stakama...ali Barkli je bio za iskljucenje u svakom slucaju.
Dee Jay
CITAT (djotun @ Dec 20 2016, 03:57 PM) *
Hahahaah, vrh.. još ja minut gledam koji majmun je ono napisao laugh.gif

Vec dugo cekam da ti citiram taj post, ovu priliku sa golom u za pobedu u nadoknadi derbija nisam mogao da propustim biggrin.gif
Svebor
E, dancing.gif
yahoo.gif

ps

@DeeJay & Djotun

laugh.gif
rape91
Kad budete bas bili gladni posluzicu vam i ja jednu pitu za sve ono sto je ovde pisano o Lallani. Ili da sacekamo da ga izaberu i u tim sezone? wink.gif
Djotun
Sačekaj da bude POTY rolleyes.gif
Dee Jay
CITAT (rape91 @ Dec 21 2016, 12:54 PM) *
Kad budete bas bili gladni posluzicu vam i ja jednu pitu za sve ono sto je ovde pisano o Lallani. Ili da sacekamo da ga izaberu i u tim sezone? wink.gif

Da budemo posteni, zbog Lalane je Djotun i mislio da je Mane neki atleticar indijanac iz Sotona biggrin.gif Da ne pricamo sbbkbb da ga Klop nije pomerio na novu poziciju, to ne sme da se ne spomene.

Nije uopste situacija za poredjenje, Lalana je igrao lose sezonu i po, dve, zato je tako i pisano, a ovamo su svi bili skepticni prema Maneu samo zato sto dolazi iz Sautemptona, a krenuo je da doprinosi od pocetka.
1jeAhonen
Objektivno je Lalani trebalo vremena cirka dve sezone da se uklopi...nije jedini kome je bilo tesko u pocetku, da je talenat znalo se odmah...ali Mane vuce iz cuga, skoro pa kao Suki.
Take Two
Jedan se dve sezone uzaludno uklapao sa Rodžersom, a drugi je odmah uleteo kod Kloppa.
dzoker
A jel se zna tacan datum kada Mane ide u Afriku? Mislim jel ce biti za Stouk u timu?
Svebor
CITAT (dzoker @ Dec 24 2016, 08:49 PM) *
A jel se zna tacan datum kada Mane ide u Afriku? Mislim jel ce biti za Stouk u timu?

Tu je, prva utakmica mu je 15.01.
Take Two
Poslednja bi trebalo da mu bude Sunderland.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.