Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Middlesbrough vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Djotun
Evo već dva sata tnjiter bruji o tome kako je Karius dropped.. Lično sam mislio da to nema šanse da se desi ali očigledno je dečko pod prevelikom pažnjom, još ovi komentari Karagera, Nevila, pa on nešto odgovarao za neke novine, pa Klopp naduvao braću pacove braneći ga.. Možda je i logično da ga malo ohladi. A videćemo jel Simon i dalje isti magarac.

22 Mignolet
2 Clyne
17 Klavan
6 Lovren
7 Milner
14 Henderson
5 Wijnaldum
20 Lallana
19 Mané
11 Firmino
27 Origi
moony
Klupa:
Karius, Moreno, Lucas, Stewart, Alexander, Ejaria, Woodburn

Jad.

Zaslužio je Minjole da počne ovu. Ne može mnogo lošije od onoga što je Karijus radio u skorije vreme, a zaista se čini da je dobro podneo klupu. Videćemo da li pomaže konkurencija.
rape91
bez Matipa smo do sada bili kita na bajsu. Sumnjam da ce se to danas promeniti.

Boza_dunster
Nezgodni i tvrdi Boro.....bice gutavo ali must win mec nakon dva kola bez pobede....moramo da drzimo korak....nema vise opravdanja....a jos jednim kiksom rizikujemo da nas preskoci i Pep a da nam se prilepe otpozadi skroz i Totnem i jedinstvo...bas bitan mec....moraju da pokazu karakter sto bi rekli ovi domaci kouci biggrin.gif ....

Klupa bedna....nemas koga ubaciti a da moze da promeni nesto i pomogne ako zatreba...nadam se da Lukas nece dobiti sansu opet...makar igrala ova decurlija....

Ocekujem od napadacke cetvorke dobar ucinak...Oridjidji je u formi...Firmirani nam je duzan jednu dobru partiju za prethodna kola...a Mane i Lalana da daju podrsku iza....

Prosto ovaj mrtvi Boro cenim da ne moze da igra sa nama na gol vise....tako da 'bes odbranu, samo da dajemo napred i bice ok...
Peyson
Jel' i Matip na 'lađenju? Ili je u pitanju još jedna staklarija, poput Staridža?
Take Two
Pod nemačkim trening režimom je i armirani beton staklarija, vidiš na šta nam liči klupa.

Možda računa da je prespor za vihornog Negreda?
Take Two
(dupli)
Djotun
Nama bukvalno treba 100M u januaru da bi imali ikakvu dubinu ekipe. Meni je nešto u sećanju da se Matip često povredjuje tako na par dana nedelja.
moony
Na stranu gol, Lalana najbolji na terenu. Samo Firmino da se probudi konačno.
Take Two
Lallana igra previše povučeno, ne znam šta Klopp opet hoće sa Wijnaldumom, čovek je potpuno nevidljiv tu negde iza Origija. Valjda računa da će tu manje da se sudara sa Hendersonom?

Lovren odličan, Milner katastrofalan, svi ostali neki suvi prosek.
Svebor
CITAT (moony @ Dec 14 2016, 09:19 PM) *
Na stranu gol, Lalana najbolji na terenu. Samo Firmino da se probudi konačno.

Eh, pa nema Bobija bez Kukija. mellow.gif
moony
Gleda neko preko strima možda? Zeza D3GO, a nikako da nadjem nešto što valja.
Boza_dunster
Lalana poceo da tuce i glavom.....

Sad klasika....jedan gol jos za mirno zatvaranje radnje.....
moony
Samo da ne bude klasika. Kakva nam je klupa i kako su oni odmarali prvo, ne znam na šta će drugo poluvreme ličiti.
srbaja
Razumem i trapave golmane i povrede i da nekad nema bas puno izbora i sve ostalo, ali ovaj Wijnaldum mi je potpuna misterija, kako on tu opstaje
Boza_dunster
Kakvo je uzivanje gledati Lalanu ove sezone....majstorcina....

A i Oridjidji vratio formu od proletos......mnogo nam znaci to....jer stakleni Staridz nikako da prestane da se povredjuje...

Doktorski smo odradili ovu utakmicu....nadam se da je ovo znak da vracamo formu od pre par kola...drzimo korak...

Sad spremanje za derbi....
Peyson
Kad bi svaki meč igrali kao ovo drugo poluvreme ja bih bio ljudski zadovoljan.
1jeAhonen
..a sa klupe na zagrevanje ne idu Karijes, Lukas i Moreno, tri praseta.

Minjole vrlo siguran mada ovakav napad Midlzbroa ...nije za komentar.

Zasluzena 3 boda pametnijom igrom i normalno ispravljenim greskama sto se odbrane tice. Mi jesmo u formii u prethodnim utakmicama bili ali se vrlo lako gubila kontrola nad utakmicom, ovaj put to nije bio slucaj pa nek tako bude i nadalje...mada nas sad ceka zaista tezak duel sa karamelama.

Sugavi skam u 88.minutu dolazi do pobede protiv CP.
Take Two
QUOTE (Peyson @ Dec 14 2016, 10:42 PM) *
Kad bi svaki meč igrali kao ovo drugo poluvreme ja bih bio ljudski zadovoljan.

+1

Još kad bi svake nedelje igrali protiv Boroa, ih. Titula pred vratima.
Djotun
Baš smo lepo, rutinski odradili ovo, nisam očekivao. Kad se složi par stvari odličan fudbal igramo a valjda će sve manje biti pomračenja uma kao protiv Bournemouth-a.
Naidjoh negde da su snimili Kariusa kako plače na klupi isuse.gif

Izludjuju me ove pobede junajdeda i celskija mad.gif
moony
Lalana majstorski odradio čitavu utakmicu po celom terenu, Origi počeo fino da se uklapa u sistem, Firmino baš slabo primetan dok ne udje malo u sredinu.
Mane zaslužan za skoro sve što smo napravili danas, biće ključno naći mu zamenu za januar.

Minjolea treba pohvaliti za ono malo što je imao da radi, ostavio bih ga i za derbi. Klavan opet deluje sigurno kao na početku sezone, uživanje je gledati ga sa loptom a i pozicioniranje je skoro bez greške. S obzirom na slabiju formu ostalih štopera, šteta je što greje klupu.

Voleo bih da sam video klince malo ranije, bar po desetak minuta.

Edit: Duboki naklon za akciju kod drugog gola, raduje me što čitave sezone imamo takve trenutke, dok bismo kod prošlih sezona obavezno zeznuli stvar već kod drugog-trećeg brzog dodavanja.
1jeAhonen
a uz Klavana na svojoj levoj i Klajna na desnoj strani i Lovren nije napravio veci kiks.

Brzonogi Mane je kod drugog i treceg gola akciju posmatrao sa trave, svaki put bi pao u jurnjavi ka golu. biggrin.gif

Ipak, bez promene golmana bili bismo truba i garant bi jedan nenameran sut bio Karijesov fail za 1>1 u prvom. Ipak je Karager digao dobru galamu te je ovaj Klop resio da skine zemljaka.

Nek potraje ovako...pametnijom igrom pokupljeni ocekivani bodovi.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.