Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: LFC-WHU
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Take Two
Lallana umesto Cana, Matip umesto Lucasa, najbolje što trenutno imamo.

Kod ovih Carroll na klupi.

Ko ima dobar stream, slobodno neka kači. Može KODI, može web, šta god imate.
Boza_dunster
Doslo zadnje vreme kad treba da se navija da se na gol vrati Minjole....
1jeAhonen
Klope kretencino nerazumna dokle ce ovaj glupander da stoji na golu???

Koju ekipu mi potcenjujemo i ne možemo da dobijemoooo uuuuuu bruka.
Pedja_Nbg
Ови као да бојкотују Клопа. Не знам како другачије да се објасни ова безмудост.
Peyson
Imao sam osećaj u trenutku kad je ono posle ispadanja Milnera u aut lopta skakutala do korner zastavice i vratila se njima, da ćemo primiti neku slučajnu kurčinu.
Kako igramo i kakve nas "slučajnosti" prate - bod će biti kao kuća.
bocejan
U kojoj situaciji je Karius kriv?Lalana pravi glup faul,a posle nije skocio u zivom zidu.Matip usrao i ostavio Antonia 1 na 1. I to mu je drugi put da utrci iza nasih stopera.
Bas nisam ocekivao da ce Kuki ovoliko da fali.
Take Two
QUOTE (Peyson @ Dec 11 2016, 06:23 PM) *
Imao sam osećaj u trenutku kad je ono posle ispadanja Milnera u aut lopta skakutala do korner zastavice i vratila se njima, da ćemo primiti neku slučajnu kurčinu.

Seti se da je i za taj korner bio kriv Karius, centaršut s desna mu skakuće kroz peterac a on ne sme da izađe da je uhvati nego se nada da će levo da izađe u aut isuse.gif

Neoprostivo je da ga ovoliko forsira. Čak i da jeste DDG nivo talenta, Špancu nije Ferguson tolerisao ovakvo blamiranje nego ga je konstantno rotirao sa Lindegardom dok se nije doveo u red.

QUOTE (bocejan @ Dec 11 2016, 06:26 PM) *
U kojoj situaciji je Karius kriv?Lalana pravi glup faul,a posle nije skocio u zivom zidu.

Kako u kojoj, pa čovek vidi da je slobodnjak po sredini i ziheraški odlazi skroz u svoju levu stranu. Misli "neće valjda Payet da mi prebaci živi zid, ko je još video da se to desi u fudbalu".

To su početničke greške, da takvog izvođača slobodnjaka tako glupo mamiš da ti plasira loptu u praznu polovinu gola, i onda naravno ne stigneš da je odbraniš iako nije šutnuo kako ume.
Djotun
Ma koja je ovo kurčina od obigravanja oko gola celo drugo poluvreme i Klopp apsolutno nikad nema nikakvu ideju da nešto promeni. Izludjuje me ova beda
bocejan
Dobro je da nam Randalph ne brani.
Pa kita od napada kada ga nema Kutinjo.A kada ga ima,onda kukanje zasto samo sutira.
Take Two
A šta da promeni, može samo da uvede Lucasa dry.gif

Sranje kroz gusto granje. Ovakvu igru i formu sam ja očekivao pred početak sezone, pošto sam video šta imamo od pojačanja. Prvih mesec-dva su me potpuno iznenadili, ovo sad je već nešto realnije. Bojim se da ovakvu utakmicu ne bismo dobili ni da su Coutinho i Sturridge zdravi.

Inače, pošto su kamere uhvatile Manea kako bezveze nabada Carrola u grudi kod kornera, komentatori najavljuju suspenziju od tri meča isuse.gif što bi značilo da propušta derbi isuse.gif isuse.gif i da može polako već da pakuje kofere za Afriku isuse.gif isuse.gif isuse.gif
Peyson
Da ne grešimo dušu - igrali smo mnogo bolje nego u prošlom kolu.
Šteta za onu Hendersonovu bombu, šteta i za par Vajnaldumovih pokušaja, ovo mu je bila jedna od boljih utakmica od kako je došao.
Definitivno, Kukica fali. Jer sa Kukicom sve ovo ide tečnije, efikasnije i opasnije. I Kukica čini da minimum dve trećine meča mi budemo u konstantnoj ofanzivi. A kad smo u ofanzivi, onda su sranja koju odbrana može da napravi u mnogo manjem procentu.
Pošto se Kukica ne može klonirati, a u januaru neće biti ni Manea, ako ne bude kupovine za napred, čini mi se da nam je zapravo najurgentniji stabilan DC.
Jer teško da će uvek moći "za gol više".
1jeAhonen
CITAT (bocejan @ Dec 11 2016, 06:26 PM) *
U kojoj situaciji je Karius kriv?Lalana pravi glup faul,a posle nije skocio u zivom zidu.Matip usrao i ostavio Antonia 1 na 1. I to mu je drugi put da utrci iza nasih stopera.
Bas nisam ocekivao da ce Kuki ovoliko da fali.

Karijus pacer postavlja zid za udarac sa bezmalo 30 metara desni ugao zatvara s vise od pola zida lopta ima putanju 20 i kusur metara on zakljuco levu stativu...lopta odskace i metar od desne stative ulazi, grdosiji od golmana treba zid na pola metra od gola....nije u stanju da stigne loptu. Iz aviona se video gol od postavljanja zida do toga ko ga izvodi i kakvu metlu mi imamo na golu....

A da ne govorimo sva ona boksovanja pet kontakta s loptom dva gola u mreži.

Plus one šestare što pravi kad ide jedan na jedan pa još fali da golmani treniraju špagu da rade...some, ruke pored tela, nizak stav i u stranu...kako ih sad uče da se šire u lepeze ko rukometne golmane, nije ni čudo za ovakve smešne intervencije.

Golmanska pacerčina ne bi taj video gola dve i po godine naredne...u bazen s peskom pa treniraj miko moj i ošišaj tu glupavu glavudžu, smejurijo ko te dovede i ko te drži na golu.

Rendolf je kiksnuo al je pokupio iz 90...ne smem da mislim šta bi bilo kod nas...

....

Moglo je lagano do trećeg gola ali se "žurilo" trideset minuta, okretalo ledjima od gola, šutiralo neprecizno da bi se poslednja tri čuvao rezultat.

Klavan treba da bude starter.

Da je Klop izvukao bar neku poentu iz prošle tekme...Lovren i Karijus bi bili na tribinama. Ovako bojim se da će Karijus i slični nastaviti da dominiraju i u narednom kolu.
Djotun
QUOTE (Take Two @ Dec 11 2016, 07:30 PM) *
A šta da promeni, može samo da uvede Lucasa dry.gif

Sranje kroz gusto granje. Ovakvu igru i formu sam ja očekivao pred početak sezone, pošto sam video šta imamo od pojačanja. Prvih mesec-dva su me potpuno iznenadili, ovo sad je već nešto realnije. Bojim se da ovakvu utakmicu ne bismo dobili ni da su Coutinho i Sturridge zdravi.

Inače, pošto su kamere uhvatile Manea kako bezveze nabada Carrola u grudi kod kornera, komentatori najavljuju suspenziju od tri meča isuse.gif što bi značilo da propušta derbi isuse.gif isuse.gif i da može polako već da pakuje kofere za Afriku isuse.gif isuse.gif isuse.gif

Mislio sam na koncepciju igre i besciljne kroseve i nabijanja Klajna i Milnera jako i nikome.

A to što mu je klupa takva sam je kriv, hoće gegenpresing u premijeršipu sa ovakvim rosterom gde imaš 11 ok igrača i još mooožda trojicu da neštno fudbala znaju, i smatra da ne mora da se kupuje, pa smo prelazni završili u plusu kao da smo Atalanta ili neko drugo govno iz serie A. Nećemo ni u januaru nikoga kupiti.

Videh i ja udaranje crnca, s obzirom koliko smo uklet klub dobiće tri meča 99%
1jeAhonen
Ma nije ni Sadio Suarez, dobro ce proci...

Jos ako bluzere kazne, pa mi smo zlatni. to nam treba kad vec bodove ne mozemo da osvojimo na terenu biggrin.gif
rape91
ma nema sanse da kazne Manea. Da je Carroll ispao spanac™ i krenuo da se valja po terenu onda bi ga kaznili. Ovako, delovalo je kao neko jace odgurivanje
1jeAhonen
Kakva nesposobna budaletina, Kerol, sta smo mi dovodili sacuvaj me bože...A i sad imamo bisere, počev s ovim Karijesom...sad.gif Koja ludačka smelost goni ovog Klopa da ga pušta na keca to samo on zna, valjda veruje da će sve dobijati sa harizmatičnim osmehom.
Take Two
QUOTE (djotun @ Dec 11 2016, 08:10 PM) *
A to što mu je klupa takva sam je kriv, hoće gegenpresing u premijeršipu sa ovakvim rosterom gde imaš 11 ok igrača i još mooožda trojicu da neštno fudbala znaju, i smatra da ne mora da se kupuje, pa smo prelazni završili u plusu kao da smo Atalanta ili neko drugo govno iz serie A. Nećemo ni u januaru nikoga kupiti.

Apsolutno. Ne voli čovek mnogo da rotira, ne voli da kupuje iskusne igrače da mu sede na klupi, ali zato voli da svi trče 90 minuta kao Duracell zeke i razbijaju se od treninga. Mislim...

Pritom voli i da baci par miliona na mladog srpskog veznjaka ispred kog mu onda na klupu sednu Stewart, Ejaria, Woodburn, Alex-Arnold, i neuništivi Lucas. Ako treba, staviće i Manningera na klupu pored Mignoleta, da ne bi slučajno pao u iskušenje da na teren pošalje mučenog Gruju...
Svebor
Hendov sut i Randolfova odbrana...uffff. Hail.gif

ps

Interesantno, u MotD nisu analizirali onu Origijevu MMA situaciju u kaznenom.
1jeAhonen
...ma bilo bi dobro da je usla i Vajnaldumova ili Firminova frljoka a kamoli ta Hendova bomba.

Sve u svemu, ako ista ocekujem od narednog susreta protiv Midlzbroa, to je da ne startujemo sa Karijesom na kecu.
Svebor
Btw, Gruja je povredjen, te ga nema.
dzoker
Iskreno, ovaj Karius je indijanac, bar za sada, al nisam nesto ni lud za tim da se vrati Minjole na gol. Nista ni on nije bolji.
1jeAhonen
Minjole u svakom slucaju od njega nije gori. Nadam se da je ovo bilo karijesovo poslednje izdanje u narednih 2,5 sezone. Klope cuj!
Djotun
Karius je zacementiran nemoj da ste blesavi, Minjole može na gol jedino ako ovaj maneken slomi nogu. Ja bih probao Maningera laugh.gif
Take Two
Liverpool face the fewest shots on goal per game in the Premier League – 7.8 on average – but have conceded more goals than nine other teams dry.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.