Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Bournemouth vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
moony
Karius; Clyne, Lucas, Lovren, Milner; Can, Henderson, Wijnaldum; Origi, Mane, Firmino.

Mignolet, Lallana, Klavan, Woodburn, Moreno, Alexander-Arnold, Ejaria.

Treba nam pobeda kako bismo održali korak, a i tako bi bilo mnogo zanimljivije gledati drugu utakmicu kasnije.
Fali Kutinjo u napadu, fali Lalana u sredini, fali Matip pozadi. Za Lalanu znamo da je teško nadomestiv, za Matipa ćemo videti danas, a Origi bi mogao fino da posluži za sad. Nadam se da ćemo se prenuti malo iz ovog sivila i raspucati se iako je oslabljena postava.
Svebor
Wtf, 'de je Đole? sleep.gif
1jeAhonen
Tesko gostovanje za nas...a narocito nakon sto su bluzeri otkinuli ceo plen šitijevcima...realno ne miriše na pobedu, ali treba se boriti i gostovanja nam daju sansu. Ekipa Bormuta je možda opasnija u gostima kod nas, nego kod kuće. YNWA
rape91
Mane majstor
Boza_dunster
E moramo da napravimo neku glupost, pa to ti je.....sad opet zvace dupe gace do kraja....treba nam gol za mirnu zavrsnicu....

Strasno.....ocajno drugo poluvreme....nedopustivo da nas ovi okrenu od 3-1....bruka
S t a n l e y
Fali nam igraca...
milos7
To je to mangupiranj, plus lukas u odbrani, karius mars u pm
Take Two
QUOTE (S t a n l e y @ Dec 4 2016, 04:31 PM) *
Fali nam igraca...

Realno, da smo bar dva imali... Ovako se Mane povredio, a ovih jedanaest čunjeva ipak nije izdržalo pritisak dry.gif

Karius inače posle svakog gola zagledan u sopstvenu mrežu, umesto da nešto raspravi sa odbranom on meditira, pogled mu se gubi u daljini...

Klopp mi je živce pojeo forsirajući ofanzivni tandem Gini-Can. Još kad je ovog drugog usrala ona bomba, računam da tu više nikad neće biti promena do kraja sveta. Samo će napred da uskače Lallana umesto Manea, Origija, ili Firmina po potrebi.
bokeli
Karius i Lucas u odbrani, kakva kombinacija isuse.gif
Aj za prvog mi nekako i jasno, jos je mlad ima vremena da nam svima pokaze koliko nema pojma.
Al za Lucasa? 5 god. ne moz ga uvalimo nikom ni za 5 milki(cak smo i ovog Ajba uvalili za 15 ), a on i dalje nadje put do postave.
Sta li radi na tim treninzima, cime li ih ubedi huh.gif

Letargicni svi danas, zasluzen poraz.

Citao sam ovde nedavno kako Cou i nije toliko bitan.
Ne slazem se, decko je fudbalski umetnik, pravi razliku.
Ako bez njega do januara nekako uspemo da budemo na nekih -6 bodova od prvog mesta, bice cudo.

Karius i Lucas u odbrani, kakva kombinacija isuse.gif
Aj za prvog mi nekako i jasno, jos je mlad ima vremena da nam svima pokaze koliko nema pojma.
Al za Lucasa? 5 god. ne moz ga uvalimo nikom ni za 5 milki(cak smo i ovog Ajba uvalili za 15 ), a on i dalje nadje put do postave.
Sta li radi na tim treninzima, cime li ih ubedi huh.gif

Letargicni svi danas, zasluzen poraz.

Citao sam ovde nedavno kako Cou i nije toliko bitan.
Ne slazem se, decko je fudbalski umetnik, pravi razliku.
Ako bez njega do januara nekako uspemo da budemo na nekih -6 bodova od prvog mesta, bice cudo.
bocejan
Stvarno su cunjevi.I bas u decembru da ne moze skrpimo tim.

Stvarno su cunjevi.I bas u decembru da ne moze skrpimo tim.
Boza_dunster
A i ovaj mrtvi peder loncarevic ceo mec baje, te nisu dobili nikog iz top 5, te ovo te ono, ima vremena za iznenadjenje i slicno....mrsupickumaterinu.....najiritantniji baja koji prenosi na sk....jos vise sam se iznervirao...

Ne mogu da verujem da smo prosuli ovo....tako lako....sad nervoza do sledeceg meca....prokleta nedelja....

Svaba ''briljirao'' na golu....

Jos i ako se Mane povredio na duze, onda veselo jos vise...

Pu...bem ti nedelju...
The Clansman
Ovo je gore nego pod BR. Najgora utakmica sezone. Sramota ko je kapiten, pogotovo da se poredi sa Džerardom. Odbrana naravno na nivou 5. lige. Ne može nijedan napad na svetu da nadoknadi neznanje, glupost i nezainteresovanost idiota koji misle da su odbrambeni fudbaleri jednog Liverpula. Jedini koji su mogli da liče na nešto su Milner (koji nije bek ali jbg) i Karijus pa opet i oni napraviše dva gola. Na žalost, Klop je po meni delovao potpuno izgubljeno, njegov definitivan kvalitet nije došao do izražaja. Razumljivo, teško je ovako nešto pretpostaviti ali i izdržati. Za dobrobit fudbala, "odbrana" Liverpula bi mogla da promeni sport jer će zbog debila biti izgubljena svaka šansa za titulu... Domaćinima čestitke, verovali su u sebe i zaslužili su pobedu. Nije sve izgubljeno ali ako sad ne budu kažnjeni udaranjem po džepu ovi kvazi fudbaleri će nastaviti da se zajebavaju.
dzoker
Kako bih isamarao ovo govno od komentatora
1jeAhonen
Izgubili smo 3 nula za 15 minuta. Prvo poluvreme je bio Liverpul od pre par nedelja, remi je bio Liverpul od prosle sezone, a poraz onaj kakvog ga znamo, pod bilo kojim trenerom...Samoubistvo iz zasede.

Ako su mogli da nas spakuju za brz povratak u Liverpul, to su uradili kao i svi prethodni timovi pocev sa Kristal Palasom....Gore poluvreme nisam gledao od finala sa Seviljom.
Pedja_Nbg
Биће боље. Не може онај тим да се изгуби тек тако.
1jeAhonen
CITAT (Pedja_Nbg @ Dec 4 2016, 04:50 PM) *
Биће боље. Не може онај тим да се изгуби тек тако.

Nek bude!
Ovako - nikad do titule. Ovo su mecevi koji moraju da se dobiju...za sampionske ambicije u bilo kojoj sezoni i sa bilo kakvim timom kad izadjes na teren.
Svebor
Au, koja smo goveda!
ps
Nikako Ljiljanu na krilo, majkumu.
pps
Klop da podeli macole igračima, a Buvač njemu...sledeće tri da dobijemo, nema zajebancije. lfc.gif
Djotun
Stvarno sam mislio da ovako nešto ne može da se desi pod Klopom. Da je malo promenjen mentalitet. Ali uvek se iste pičke pokažu pičkama.
Penal ni iz čega, ali smo brzo vratili na +2, medutim poslednjih 15-20 minuta je horor. Ja strašno gotivim Klopa, medjutim nešto nije sa njim u redu ako može da udje u sezonu sa Lukasom kao trećim štoperom, pa onda da ga ikada upari sa hodajućom nesrećom u liku Lovrena. Pakao. Horor.
Golman opet sve isto kao Minjole, isti problemi. Kad vidim facu Johna Achterberga nešto mi bude jasnije. Opet ne razumem zašto je Klopp odlučio da ga zadrži, čoveku je najveća referenca Tranmer Rovers i to što je Reinu i Minjolea učinio gorim nego što su bili.

Baš sam prso od ove utakmice, nije da sam se ložio o tituli jer se uvek spremam na neko ovakvo otrežnjenje, ali bar smo počeli nestrpljivo da iščekujemo tekme i da se korak po korak vidi neki napredak. I onda ovo, vrati te u Hodzson mod. Ne znam, ne mogu da shvatim da smo uvek u panici i da uvek imaju bar dva kretena od 5 u odbrani koji će da vrate protinika u meč.
aaaa ne znam kako da ne mislim o ovome danas
Pedja_Nbg
Знам да све ово сад изгледа катастрофично, али не може свака утакмица да се добије. Ни други неће сваку добити. Само да се екипа сконцентрише ида Клоп види како ће да се организује без Кутиња.
1jeAhonen
CITAT (djotun @ Dec 4 2016, 05:38 PM) *
Stvarno sam mislio da ovako nešto ne može da se desi pod Klopom. Da je malo promenjen mentalitet. Ali uvek se iste pičke pokažu pičkama.
Penal ni iz čega, ali smo brzo vratili na +2, medutim poslednjih 15-20 minuta je horor. Ja strašno gotivim Klopa, medjutim nešto nije sa njim u redu ako može da udje u sezonu sa Lukasom kao trećim štoperom, pa onda da ga ikada upari sa hodajućom nesrećom u liku Lovrena. Pakao. Horor.
Golman opet sve isto kao Minjole, isti problemi. Kad vidim facu Johna Achterberga nešto mi bude jasnije. Opet ne razumem zašto je Klopp odlučio da ga zadrži, čoveku je najveća referenca Tranmer Rovers i to što je Reinu i Minjolea učinio gorim nego što su bili.

Baš sam prso od ove utakmice, nije da sam se ložio o tituli jer se uvek spremam na neko ovakvo otrežnjenje, ali bar smo počeli nestrpljivo da iščekujemo tekme i da se korak po korak vidi neki napredak. I onda ovo, vrati te u Hodzson mod. Ne znam, ne mogu da shvatim da smo uvek u panici i da uvek imaju bar dva kretena od 5 u odbrani koji će da vrate protinika u meč.
aaaa ne znam kako da ne mislim o ovome danas

Ne znam zaista zasto ozbiljno ostri kitu na Sakhou, zaista mu takva vrsta autoriteta nije potrebna a nisam se ni ozbiljno uputio u detalje novinarskih prica oko tog slucaja...samo je prava steta sto se i takav stoper ne koristi,...ja bih i KoloTurea smatrao boljim resenjem u odnosu na najgori izbor u istoriji Liverpula-Lukasa u startnoj postavi, dokle tog kretena da imamo i ocekujemo da nesto dobro izraste od totalno nekvalitetnog igraca a uparen sa Lovrenom- pa ne zna se cija lopta ce pre u protivnickim nogama da završi.

Iako ovako izgubljen meč nije bez uticaja na igrače i naravno da će i konkurencija gubiti bodove, ipak mislim da spada u "zonu komfornih poraza" i da bodovno nije tragičan a predstoje mečevi ,koji su takodje otvorena opcija za neočekivan" poraz, tako da treba konsolidovati ekipu za bolja i srećnija izdanja u narednim mečevima.
Take Two
Ne znaju ni novinari ništa o tačnom povodu za Sakogejt, ja sam gledao po raznim izvorima i većina je bila zbunjena koliko i mi. Ali neka, možda mu je Sakho jebao ženu, ne zanima me - zašto si dovodio Klavana jbt., ako treba da ti uskače Lucas?!

Istini za volju, danas nije bio problem ni u jednom kadrovskom rešenju. Ceo pristup u drugom poluvremenu je bio bedan, dodaju se bezveze i čekaju da od nekud iskrsne Coutinho, uzme im loptu, i reši stvar. Ili možda da Bournemouth pokloni još dva gola, kao što su uradili u prvom. Niko da podvikne, niko da ih malo šutne u dupe... Hendo od kako je dobio žuti karton miran ko bubica - pa za koji moj se čuvaš bre, dok se tim raspada oko tebe?!

Bitno da su na klupu instalirani Woodburn i Trent AA, da deca uče od najboljih kako se postaje bezmudi luzer. Grujić ostao u Liverpulu, propustio čas.
Svebor
Fun fact: na samo jednoj ligaškoj utakmici (Palas) sa Đoletom u startnoj postavi smo primili više od jednog gola.
Djotun
A na tri bez njega DEVET golova.
OK, jasno je da nam Matip puno znači, ali zar moramo da imamo uvek nekog Skrtela u rosteru, znači nekog majmuna koji sam ne zna ni da hoda, jedino kad ima pored sebe normalnog štopera da liči na neki prosek. Koliko će godina da prodje da se rešimo Lovrena. Sećam se dobro da je dečko bio predmet sprdnje u Lyonu, transfer u LFC je zaradio tako što su Soton od njegovih brain fartova čuvali Fonte, Schneiderlin i Wanyama. Nije baš isto kao kad imaš Lukasa i Hendersona. U pičku lepu materinu ovo danas ne mogu da se iskuliram.
1jeAhonen
CITAT (Take Two @ Dec 4 2016, 07:14 PM) *
Ne znaju ni novinari ništa o tačnom povodu za Sakogejt, ja sam gledao po raznim izvorima i većina je bila zbunjena koliko i mi. Ali neka, možda mu je Sakho jebao ženu, ne zanima me - zašto si dovodio Klavana jbt., ako treba da ti uskače Lucas?!

Istini za volju, danas nije bio problem ni u jednom kadrovskom rešenju. Ceo pristup u drugom poluvremenu je bio bedan, dodaju se bezveze i čekaju da od nekud iskrsne Coutinho, uzme im loptu, i reši stvar. Ili možda da Bournemouth pokloni još dva gola, kao što su uradili u prvom. Niko da podvikne, niko da ih malo šutne u dupe... Hendo od kako je dobio žuti karton miran ko bubica - pa za koji moj se čuvaš bre, dok se tim raspada oko tebe?!

Bitno da su na klupu instalirani Woodburn i Trent AA, da deca uče od najboljih kako se postaje bezmudi luzer. Grujić ostao u Liverpulu, propustio čas.

Pazi mislim da je to zaista dobro, nažalost ispalo je kako je ispalo, ali očigledno neka ideja od ranije što se tiče odnosa prema mladim igračima postoji i dobro je da i Klop to nastoji da sprovodi uz sijaset drugih stvari što radi, nažalost današnja situacija kad "eksperimentalna" odbrana nije prošla uz ziherašku igru, debela je greška, a moglo je i to da prodje, pa bi verovali da je Klop "genijalan" a došli smo do magarećeg otkrića da odbrana počiva na sigurnom golmanu i dobrom štoperu ili barem dobrim zamenama kakvih u ovakvoj rotaciji, gle čuda, nema..a i Ture je otišao. Naravno da su Klavan i Grujić igrači koji bi u svakoj opciji trebalo da budu kilometar pre od Lukasa.
bocejan
Ispade da igramo iz kola u kolo ovako.Izgubili smo i to je to.Sranje je sto tek nedelju dana treba da prodje do sledece utakmice.
Iskreno,mene je vise napad nervirao nego odbrana.Mi smo mogli u prvom bar 5 komada da im damo samo na taj gagenpresing.Oni ljudi,loptu nisu mogli da izbace.A i sporo se igralo,kao i uvek kada igra Can.
Lepo rece Klop,da smo umislili da smo bolji nego sto jesmo.
1jeAhonen
CITAT (bocejan @ Dec 4 2016, 08:06 PM) *
Ispade da igramo iz kola u kolo ovako.Izgubili smo i to je to.Sranje je sto tek nedelju dana treba da prodje do sledece utakmice.
Iskreno,mene je vise napad nervirao nego odbrana.Mi smo mogli u prvom bar 5 komada da im damo samo na taj gagenpresing.Oni ljudi,loptu nisu mogli da izbace.A i sporo se igralo,kao i uvek kada igra Can.
Lepo rece Klop,da smo umislili da smo bolji nego sto jesmo.

Kenja. Ako mu je to objasnjenje poraza ona nek ustane i gleda ko je ostavio to... ispod njega. Treba prvo da bude ljut na sebe za ovakve promene iste ekipe u toku 90 minuta. pa onda da se obraca igracima koje stavlja u tim jer ocigledno je da smo dobri ali ispadnemo smesni.
Take Two
Ne znam kakve promene u 90 minuta, bili smo loši od početka do kraja. U prvom se to manje videlo jer je Bournemouth jedva nešto pokušavao napred (a i tako zamalo da im poklonimo penal i autogol pre toga), plus što smo imali snage, i što je Mane forsirao.

U drugom smo se umorili, Mane morao da izađe, a Bornemouth se ohrabio i počeo da igra fudbal - to su jedine razlike.

Ako Klopp hoće da kaže da smo olako prišli utakmici i čekali da se protivnik samouništi od straha pred moćnim LFC, potpuno je u pravu. Ja bih ga samo pitao šta koji kurac misli da doprinose Can i Wijnaldum osim trčanja.
LjutiKrilo
ja mislim da smo upravo ispali iz šampionske trke. ovakvi brainfartovi se neće dešavati ni čelskom ni al ahliju iz mančestera.
ako si šampion moraš da se šetaš kroz provinciju.

klopa smatram najboljim trenerom kojeg možemo nahvatati i ni u ludilu ga ne bih menjao. ali sad su mu se neke sitne greške obile o glavu.
prva je ta da je produžio ugovor sa osvedočenom rupom minjoleom i za rezervu doveo lika iz majnca koji je jedva dorastao bundesligi.
EPL-u nije, kao što smo videli. ali ajde on je rezerva, trebao i da brani liga kup, ponekad i FA kup i jako retko PL.
minjole ispao iz prve postave, upada nam nemački drugoligaški goša - ćao zdravo...

druga stvar lukas je trebao u rezerve da ide, ako već ne može da se raskine ugovor sa njim.
zašto klavan nije igrao? jel zdrav, jel fit?

greota za ovu sezonu. jedinstvo iz mančestera se raspalo, čelski imao loš start, shitty se privikava na novog trenera, aktuelni šampion nema nikakve iluzije
nego hoće da ostave nekakav trag u LŠ, jer ko zna kad će je opet igrati.
španski bacači para će nam pokupiti kutinja, može biti i firmina na leto, jer su nam ameri vlasnici i neće odoleti ponudama nalik na suarezovu, maskeranovu ili sterlingovu. pa onda jovo nanovo opet sklapaj ekipu, prosipaj bodove kod barnlija, sautemptona, sandrlenda...

bojim se da će boxing day razuveriti i one koje još uvek drži optimizam. ne verujem da će čelski imati ozbiljnije kikseve, niti shitty.
opet ne verujem da ćemo ispasti iz top 4, ali titula je ćao.

kada imaš na raspolaganju resurse koje ima klop, i igraš ligu koju igraš, nemaš prava ni na jednu grešku.
Svebor
Jeste, imamo u decembru četiri boda manje od prvoplasiranog, ništa od titule...c'mon man!
LjutiKrilo
QUOTE (Svebor @ Dec 4 2016, 11:20 PM) *
Jeste, imamo u decembru četiri boda manje od prvoplasiranog, ništa od titule...c'mon man!

nemamo toliki fond igrača, a bliži se boxing day. ako posle novaka i dalje budemo imali 3 ili 4 boda manje od vodeće ekipe, počeću opet da se nadam tituli.
1jeAhonen
Sto se promena u utakmici tice pa bre prvihh35 minuta Bormut nije presao polovinu nisu takli loptu...jedna sansa Origija i odmah nakon toga dva gola...sta reci igra s lakocom, bez po muke...Jasno je svima bilo da 2:0 nije kraj price i da ce domaci da jurnu u drugom. Ostalo se zna...itd. ali to treba zaboraviti.

Mesta za realni optimizam postoji, ali ambis iskustva iz predjasnjih sezona jasno govori da se saplicemo tamo gde ne bi smeli ni slucajno...iako je do kraja sezone jos puno utakmica.

No verujem da cemo vec posle meca sa cekicarima opet gledati u pravcu prvog mesta.
bocejan
Ispali smo iz borbe za titulu isto koliko smo bili u njoj do ove utakmice.Pa nije ovo Primera,pa cim izgubis jednu utakmicu ispadas iz borbe za titulu.Pre nekoliko kola smo mi "izbacili" Celzi iz borbe,pa gde su sada.
BeFair
Popizdeo sam zbog ovog meca, kakav glup poraz, to samo LFC moze da dopusti...

Zanimljivo da niko ne spominje Milnera i njegove glupe faulove. Godinama vec napusavamo Lucasa zbog glupih faulova blizu naseg gola, isto to radi i Milner. Koji je ovo penal napravio Milner ove sezone?! 2-3 minimum, ako me secanje ne vara. Meni je Milner bio medju najgorima, to jest, Milner, Firmino i Karius. Firmino je prosto bio uzasan, nevidljiv, nista nije uradio u napadu. Takodje, slabo je funkcionisao taj gegepresing prednje trojice, to jest, nije bio sinhronizovan tokom danasnjeg meca. Zilion puta je Origi vrsio pritisak na centralne bekove ali dzaba kad ga Mane i pogotovo Firmino nisu ispratili. Can je bio ok (za svoje standarde) ali ponovo je bespotrebno komplikovao sa loptom, usporavao nase napade. Karius = katastrofa. Ne zna covek koga da stavi na gol, ne znas ko je gori... A svi znamo da ce Klopp bar do kraja sezone gurati Kariusa, ma kontam i sledece sezone... Lallana je takodje bio neprimetan otkako je usao u igru, mnogo je efikasnije i uticajniji kad igra centralno...

Moramo dovesti u januaru levog beka i jednog wingera, minimum. Mada, nemam velika ocekivanja znajuci Kloppa (ne voli zimski prelazni rok, stalno prica o tome)...

Btw, vikend nije mogao biti gori po nas. Svi su pobedili (Arsenal, Chelsea, Spursi), mi izgubili, jedina mala uteha je neresen rezultat Scumsa... I dalje ne verujem kako je odvratni Chelsea pobedio Shity, realno je City bio mnogo bolji rival ali dzaba kad su busni u odbrani, gori od nas verovatno xD
Take Two
Ja neću da kudim Milnera, čekam da vi što ste kukali zbog Morena sami lepo kažete "jeo sam govna", baš tim rečima, "jeo sam govna"... posle se vratimo lepo kod Danice da stavi ručak, pozovemo Đuru...

QUOTE (bocejan @ Dec 5 2016, 12:41 AM) *
Ispali smo iz borbe za titulu isto koliko smo bili u njoj do ove utakmice.Pa nije ovo Primera,pa cim izgubis jednu utakmicu ispadas iz borbe za titulu.Pre nekoliko kola smo mi "izbacili" Celzi iz borbe,pa gde su sada.

Upravo. To nam mediji nameću, taj mindset po kom je svake nedelje bar jedan meč u kom se "odlučuje" titula a po mogućstvu dva-tri.
1jeAhonen
haha...ma samo ti...idi na rucak tesko ce iko da se casti zbog Morena. Milner je ipak donosio i donosi bodove i golove a ona debilcina samo kikseve.

Take Two
IDIOTEN!
moony
Slažem se da je Firmino prilično razočarao. Nismo izgledali isti čim je on prešao na krilo. Treba nam neka zamena za Manea i Kutinja, čak bih razmislio o tome da Origi igra po strani, a Firmino napred budući da nam je to jedna od ključnih pozicija, pored Henda. Bez tog špica kakvog igra Firmino potpuno je druga priča.
Opet, dali smo tri gola i uspeli da izgubimo, tako da bih pre gledao drugu stranu terena, recimo nekog ko bi sprečio da izostanak Matipa bude ovako primetan.
Na stranu kadrovska rešenja, pristup igri katastrofalan, a kolaps drugog poluvremena već toliko puta vidjen. Klop u tim trenucima deluje apsolutno nemoćno.
Boza_dunster
Odbrana i defanzivni deo sredine je problem tu kad krenu kola nizbrdo....tu je problem i dalje....Can i Gini i Hendo mogu tu da pikaju ali uvek cemo morati da damo gol vise....jer nisu pouzdani da mogu da zatvore tu i pre nego sto problem dodje skroz pozadi....

I u ovih dosta pobeda je bilo dosta gresaka i problema u tim linijama....

Napad nije problem jer rokamo dosta golova....elita smo u ligi sto se tice toga....

Ali opet da te ovi okrenu za desetak minuta i nabiju ti tri komada je stvarno bruka....uzas...kao da se na nas srucio neki mega giga super tim...onaj ludak iz Koreje bi ih poslao u rudnik za to...da sam na mestu Klopa samarao bi i sebe i njih zbog ovoga....ne moze da mi izadje iz glave ovaj poraz...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.