Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Southampton vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
moony
Karius, Clyne, Matip, Lovren, Milner, Henderson, Can, Wijnaldum, Coutinho, Mane, Firmino

Mignolet, Moreno, Origi, Klavan, Sturridge, Grujic, Lukas

Igra ipak Kuki, ne bi ni sredina trebalo da bude problem.
BeFair
Cou slab, Mane ocajan. Can standardno los angry.gif Losa utakmica za sad, valjda ce Klopp uspeti da ih malo prodrma na poluvremenu, svi su nekako uspavani, bez energije (sem ludog Firminha koji standardno trci ko lud)
rape91
Ako ovde iscupamo tri boda lagano uzimamo titulu.

Mora Studge da udje umesto Cana i Ginija
moony
Deluje baš kao da treba malo da se razbudimo. Bar smo imali nekoliko tečnih napada i dobre prilike, samo da ih malo pritisnemo kako umemo.
BeFair
Cekas 2 nedelje da opet igra LFC i onda ovakva odvratna utakmica se desi, teski smor. Wijnaldum nevidljiv, nista nije uradio ceo mec, kao da je bezao od lopte.
bocejan
Nije da nisamo imali sanse.Mane,Firmirani,Klajn...ali prosto nije usla.
I bunker i kisa i umor od glupih reprezentacija,sve se poklopilo.
Da dobijemo sledecu i ovo nije bitno.
Peyson
Malo mnogo mrsomudjenja, pogotovo u drugom poluvremenu, da bi se uopšte napravila neka šansa. Imam utisak kao da smo minimum 10 minuta od utakmice izgubili na "ja tebi-ti meni" bez konkretne ideje kome lopta i zašto.
Ono što je napravljeno trebalo je da udje. No, pošto nismo za propuštene prilike kažnjeni, optimistična pretpostavka je da ćemo nekom drugom prilikom biti - nagradjeni.
I još da napomenem, bez obzira na sve, junajted mora biti jednom jeban.
moony
Nikako nije htela da udje. Šteta samo što Staridž nije dobio malo više vremena.
Svebor
Moglo je baš nešto i da uđe, a ni Jaja nije baš morao da stavi dva komada.
Djotun
Koliko me nerviraju reprezentativne pauze, sve se poremeti svi ispadnu iz ritma.
Baš frustrirajuća tekma, sad bi Sanderlendu trebalo da nabijemo 10 sledeće nedelje, mada će verovatno Pikford da se razbrani.

Inače mrrzim kada Kutinjo ovako umisli da je spreman za Barselonu pa krene da gestikulira, da traži faulove, da se smeje ironično, da smara sudiju, i pre svega jebeno da carini loptu, da mulja nešto bez pasa napred.
I još nešto, nije realno koliko je Studge postao spor pri kretanju u sprint, kao riplej na SOS-u da gledam
Take Two
QUOTE (BeFair @ Nov 19 2016, 05:52 PM) *
Wijnaldum nevidljiv, nista nije uradio ceo mec, kao da je bezao od lopte.

Imao je u prvom poluvremenu jedan dobar šut, i odličnu asistenciju za Manea kome je Forster odbranio. Realno, ne treba ga kriviti jer je od dolaska neobjašnjivo igrao samo CM uz Hendersona, ne može sad odjednom bez treninga i bez ičega da počne da igra poziciju Ljiljana.

Can je, sa druge strane, bio neoprostivo loš. Džabe mu sve to trčanje kad se zabija u gužvu gde loptu ne bi mogla da mu dodaju ni tri Kutinja. A kad kao pokušava da širi igru pa zauzme stratešku poziciju na levom krilu, pored aut linije isuse.gif Kao, sad će Southampton da pošalje odbranu na njega i tako otvori prostor u sredini, how yes no.

Realno, nisu njih dvojica krivi nego Klopp koji je procenio da će mu za ovo gostovanje trebati fizikalije i krljanje u sredini, pa im dao prednost u odnosu na Stukija sad.gif

QUOTE (djotun @ Nov 19 2016, 06:24 PM) *
Inače mrrzim kada Kutinjo ovako umisli da je spreman za Barselonu pa krene da gestikulira, da traži faulove, da se smeje ironično, da smara sudiju, i pre svega jebeno da carini loptu, da mulja nešto bez pasa napred.

Realno, mlatili su ga kao vola u kupusu celu utakmicu. A loptu naravno da carini kad mu je svi redom uvaljuju - čim je nekome da, oni razmene dva pasa među sobom pa mu je vrate isuse.gif Čak su i protivnički igrači usvojili tu taktiku.

Klopp je morao da ga skloni sa terena oko 70. minuta, videlo se da ne može više da potrči ni sa loptom ni bez nje. (Ali bitnije da Mane čuva formu, jer nam je svima prioritet učinak Senegala na ACN.) Da je u onom poslednjem napadu na lopti bio Firmino, Henderson, Mane, ili skoro bilo ko drugi, Sturridge bi imao sto posto šansu. A ovako, mrtvi Coutinho mrtvim mišićima mrtve noge šalje loptu pravo u gol-aut, dobro da se još nije i povredio.
moony
Meni i dalje najviše žao one Firminove šanse. Odličan napad - Mane odvukao jednog igrača, Wijnaldum drugog, Firmino 1 na 1. I onda šutira isto kao kad je prošli put promašio - spoljašnjom. Jeste sad bio bliži, al' previše mi to nonšalantno.
Samo je falilo da nam Ostin zabode onaj gol glavom pa da doživljaj bude potpun. Ovako nije preterano strašna situacija, bar se vidi da će timovi morati da skoro odustanu od napada kako bi se sačuvali protiv nas. Da bijemo Sanderlend kako je red, pa da nastavljamo dalje.
1jeAhonen
CITAT (moony @ Nov 20 2016, 12:04 PM) *
Meni i dalje najviše žao one Firminove šanse. Odličan napad - Mane odvukao jednog igrača, Wijnaldum drugog, Firmino 1 na 1. I onda šutira isto kao kad je prošli put promašio - spoljašnjom. Jeste sad bio bliži, al' previše mi to nonšalantno.
Samo je falilo da nam Ostin zabode onaj gol glavom pa da doživljaj bude potpun. Ovako nije preterano strašna situacija, bar se vidi da će timovi morati da skoro odustanu od napada kako bi se sačuvali protiv nas. Da bijemo Sanderlend kako je red, pa da nastavljamo dalje.

Zakljucujem, da je dobro što nismo nesretno izgubili što je ranijih sezona znao da bude čest slučaj u ovakvim mečevima.
Trenutni gubitak prve pozicije na tabeli nije od značaja ako uradimo dobar posao kod kuće u narednom kolu.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.