Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Watford
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Boza_dunster
Niko da otvori temu....

Pobedom idemo na prvo mesto pred pauzu...usamljeni cool.gif

Karius,Clyne,Lucas,Matip,Milner,Henderson,Can,Lallana,Mane,Coutinho,Firmino

Izmene: Mignolet,Klavan,Moreno,Ejaria,Origi,Sturridge i Wijnaldum
acc
Stariji se ne javljaju....pouceni iskustvom da ovo sjebavamo...
Pedja_Nbg
Језик прегризао...

Тако је бре!
Било је и време.
BeFair
Vadi napolje mrtvog Cana, svaku loptu je izgubio, svaki duel, sa 40m se vraca u svoj 16-rac sa loptom i bespotrebno komplikuje, jednom recju - uzasan! Ali zato napad wub.gif

I kao i uvek kad napusavam nekog naseg igraca, par minuta kasnije daje gol blush.gif
Boza_dunster
Sampionska igra....

Gazimo,riljamo,ubijamo....

Samo ovako da nastavimo i u nastavku....cisto zbog samopouzdanja i zbog nabijanja predatorskog instinkta...daj jos 3 u drugom...

Cak ni igra Lukasa u prvih 11 ne malerise ekipu biggrin.gif
acc
Ako mislimo na titulu....morace Lukas da ga da u drugom...
Onda je sve moguce...Nista nije daleko...

Pedja_Nbg
Магија..
Svebor
Pa, lepo. smile.gif

ps

Au, al sam popizdeo kad smo primili gol.
BeFair
Karius odlican danas, nekoliko stvarno vrhunskih intervencija, steta za onaj gol. Stu bas nije imao srece, em stative/precke em branio mu sve onaj balvan od golmana :S

Feels good!!!
Take Two
QUOTE (BeFair @ Nov 6 2016, 03:59 PM) *
I kao i uvek kad napusavam nekog naseg igraca, par minuta kasnije daje gol blush.gif

Kako onda Moreno nema prosek od jednog po utakmici? tongue.gif

Incidentally, Milner nam je jedini danas bio slab, Amrabat je prolazio pored njega kao protiv turskog groblja, tako smo i gol primili. Can je trapav ubi bože ali stvarno mnogo radi, Dirk Kuyt stil. Karius, što reče komentator, najbolja partija od kako je došao. Lucas skoro da ništa nije zajebao.

Svi ostali standardno odlični. Prvo mesto Hail.gif
moony
13 različitih igrača je postizalo golove ove sezone, skoro pa jedan po utakmici. I opet Lukas ništa.

Neverovatan fudbal za oko, fantastični rezultati, spektakularno raspoloženje, još sad i Karius počeo da brani... Potpuno zasluženo prvo mesto i prava atmosfera za pauzu.

Mislim da ću ovu utakmicu da odgedam još jednom vrlo brzo, savršen primer za Klopovu ideju.
Boza_dunster
Kad King Keni ustaje da pozdravi doktora fudbala Lalanu....srce kao Rusija....Lalanizacija!....kako je pogodio u trepavicu Dzana kod onog gola...uh...neverovatan napredak pod Klopom....rilja napred nazad,ubija napred,malo asisti,malo golovi...najvazniji igrac...
Take Two
A Lončarević komentariše "Ustao je i King Ken da pozdravi Lalanu... Kev... Kevin?" laugh.gif isuse.gif

Kevney "Keegan" Dalglish.
acc
Zaposedanje prvog mesta zasluzuje prelazak na drugu stranu...
I dalje ostajem pri tome da kada Lukas metne , odlazim u prvu klad.i sve pare na titulu.Do tada nista...Mada danas je bilo blizu sa 5m...

Zamisli Sukija sada....jbmti...
Peyson
Klin šit je za pičke.
I da ne zaboravim - Junajted mora biti jeban.
Take Two
QUOTE (acc @ Nov 6 2016, 06:20 PM) *
Zamisli Sukija sada....jbmti...

@TonyBarrett
The Kop singing "If we still had Suarez, he'd be on the bench." Obviously tongue in cheek. I think!

Djotun
Ložžžženjeeee biggrin.gif

Koliko volim fudbal kad ga ovako igraju Redsi.

Samo je 11 kola, kakvi smo nesretnici od rodjenja sve može da se okrene, a ova dečurlija ako hoće da meće pare na titulu nek požure, kvota je sad 3.5..
Shity prvi favorit sa 3.0 (pre mesec dana smo bili drugi favorit sa kvotom preko 6-7)
acc
CITAT (djotun @ Nov 6 2016, 07:26 PM) *
Ložžžženjeeee biggrin.gif

Koliko volim fudbal kad ga ovako igraju Redsi.

Samo je 11 kola, kakvi smo nesretnici od rodjenja sve može da se okrene, a ova dečurlija ako hoće da meće pare na titulu nek požure, kvota je sad 3.5..
Shity prvi favorit sa 3.0 (pre mesec dana smo bili drugi favorit sa kvotom preko 6-7)

Nema kvota veze sa tim...Ako dotični ubode onda je u kosmičkom smislu nezamislivo da ne osvojimo.
bocejan
CITAT (Svebor @ Nov 6 2016, 05:15 PM) *
Au, al sam popizdeo kad smo primili gol.

I ja isto. Ne znam ni sam zasto. Posle sam samo o tome razmisljao.
1jeAhonen
Ocekujem od Karijusa da bravure i odbrane pokaze u ozbiljnim utakmica i derbijima gde gol znaci pobedu, a ne da trenira protiv Votforda. Da cini ono sto De Hea cini za Skam kad dodju kod nas.

Ocekivao sam 8, bilo 6, dobra merka. E sad voznja do Boxing deja a onda pun gas iza krivine biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.