Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Crystal Palace vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
S t a n l e y
Karius
Clyne, Matip, Lovren, Moreno
Lallana, Henderson, Can
Manojlo, Firmino, Coutinho

Klupa: Minjolet, Klavan, Randall, Leiva, Wijnaldum, Origi, Sturridge

CITAT (BeFair @ Oct 29 2016, 06:03 PM) *
Milner bolestan, Moreno umesto njega - GOD HELP US ALL!!!

p.s. Lovren daje golove na obe strane...
Pedja_Nbg
Гојко не капира да је требао да буде пенал код Кутињовог ударца главом.
bokeli
hehe
bem ti sunce pa trebalo ja da vodimo bar 4-1......
al eto,.....nije da nismo navikli
Boza_dunster
Kakvo sexy poluvreme....stoperi turaju golove i poklanjaju....
BeFair
Za srcku, nisu normalni ovi nasi, jedino raduje cinjenica sto deluje kao da iz svakog napada mozemo postici gol (mada tako deluje i CP sa druge strane, zahvaljujuci nasoj famoznoj odbrani :@ )...
Boza_dunster
Mora ovde da turimo makar dva vise od njih....inace drama do kraja....
Peyson
Čudan meč. Ono što treba da dajemo sa "zemlje", dajemo iz "vazduha".
Palasa samo ne treba pustiti na svoju polovinu i mirna Bačka.
Ništa, da uteramo mi još četiri, 7:5 mi se čini kao krajnje prihvatljiv rezultat. biggrin.gif
BeFair
QUOTE (Peyson @ Oct 29 2016, 07:24 PM) *
Čudan meč. Ono što treba da dajemo sa "zemlje", dajemo iz "vazduha".
Palasa samo ne treba pustiti na svoju polovinu i mirna Bačka.
Ništa, da uteramo mi još četiri, 7:5 mi se čini kao krajnje prihvatljiv rezultat. biggrin.gif

Realno biggrin.gif

Najvise me iznervirao Mane i njegova nonsalantnost kod onog zicera sa 7 m, neverovatno eek.gif (a sa druge strane, Klopp car se smeje tom istom promasaju i komunicira sa CP fanovima biggrin.gif )
rape91
Do jaja tekma. Nadam se da ce Moreno biti milostiv prema mojim nervima i da privedemo ovo mirno kraju.
BeFair
Samo sto smo krenuli sa centra, vec neki degen bespotrebno komplikuje pred nasim golom!!! Ko je to bio, bila daleko kamera u pm???
Pedja_Nbg
Овај гол није главом постигнут, али јесте ногом. gathering.gif
redsi
Gojko kao da je bio na nekoj marihuana pauzi... Sav je pogubljen od kada se vratio...
Svebor
Ludilo! drink.gif
ps
Gojko MotM.
BeFair
Preziveli smo i ovo veceras, idi bre u pm kakva smo ekipa xD
Take Two
QUOTE (Pedja_Nbg @ Oct 29 2016, 08:00 PM) *
Овај гол није главом постигнут, али јесте ногом. gathering.gif

Old school biser.

Odlična utakmica, kaznili nam dva jedina kiksa sa dva gola ali ko ih jebe.

Hendov pas za gol Firmina Hail.gif

Kukijev pas za protraćeni zicer Manea Hail.gif

Morenova probojnost na krilu i onda u odbrani okretanje leđa igraču koji centrira Hail.gif Hail.gif Hail.gif

Sturridge se verovatno nervira ali u ovakvoj igri nema šta da traži, tri puta bi istegao primicač još u prvom poluvremenu.
bocejan
Sta li je ovo bilo?! Dali smo gol posle kornera! blink.gif Dali smo dva gola posle kornera!!! blowup.gif Nismo primili gol posle prekida!!!!!!
Boza_dunster
Vazna pobeda.....

Jos jedna recka udarena na tradicionalno nezgodnom gostovanju....

Sad jos da cuknemo Votford i da lagano pred pauzu drzimo korak na celu tabele...

Firmirani burazer....majstorski bocnuo...
Djotun
Dobar fudbal igramo.. liči na ono.. znate.. 13/14 samo nekako kolektivnije, lepše rasporedjeni golovi i asistencije.
A pozadi duvaaaa

Inače, pišamo po Londonu, doneli smo 10/12 bodova otole.
Fred Kremenko
Nego,ono specijalno sranje 8 bodova iza nas,dobro je samo sto su pokrpili tacno gde im treba,kupuju afirmisane igrace, bla bla truc....
Take Two
A zamisli gde bi tek bili da im nisu podelili razumne 1-20 brojeve. Zona ispadanja sigurno.

BeFair
MOTD http://www.molfc.com/crystal-palace-vs-liverpool-motd/
moses
CITAT (djotun @ Oct 29 2016, 07:45 PM) *
Dobar fudbal igramo.. liči na ono.. znate.. 13/14 samo nekako kolektivnije, lepše rasporedjeni golovi i asistencije.
A pozadi duvaaaa

Inače, pišamo po Londonu, doneli smo 10/12 bodova otole.

uzeli bi i svih 12,da pomoćni nije mahao kad ne treba angry.gif
Pedja_Nbg
Мене брине следећа сезона. Кад Кутињо оде у Барсу/Реал, неће имати ко да носи игру.
Svebor
CITAT (Pedja_Nbg @ Oct 30 2016, 10:52 AM) *
Мене брине следећа сезона. Кад Кутињо оде у Барсу/Реал, неће имати ко да носи игру.

isuse.gif
Dee Jay
CITAT (Svebor @ Oct 30 2016, 01:54 PM) *
isuse.gif

Fejspalmuj komentar, ali to nije toliko nerealno, kako god se zavrsi ova sezona biggrin.gif Naravno, mnogo manje realisticno sada kada je Klop tu wink.gif
Pedja_Nbg
QUOTE (Svebor @ Oct 30 2016, 01:54 PM) *
isuse.gif

Не разумем у чему је проблем? Када смо билу у стању да задржимо звезду тима кад неки богатији тим покуца на врата?
Take Two
Nije sve isto, ima kucanja a ima i kucanja.

Da Kuki može da pruža ovakve partije svake ili svake druge nedelje, igrao bi za vrhunske timove davno pre svoje 24. Ovako, zlopati se po raznim Interima i Liverpulima.

Ne mora da znači da bi se zaleteo kao neki. Suki je bio apsolutni superstar, takve ponude se ne odbijaju. Torres je bio istrošen igrač koji je hteo da iskešira još jednom pre povratka u Madrid, ni takve ponude se ne odbijaju. Sterling je precenjeni engleski buzdovančić, ni takve ponude se ne odbijaju.

Coutinho se ne uklapa ni u jedan od tih opisa. Moguće je da bismo ga pustili ako bi zahtevao (onda dovedemo Tadića ili Šakiru iz Stoka kao zamenu), ali ne mora da znači ni da će se zaleteti ni da će biti ponuda koje se ne odbijaju.
Svebor
CITAT (Pedja_Nbg @ Oct 30 2016, 03:06 PM) *
Не разумем у чему је проблем? Када смо билу у стању да задржимо звезду тима кад неки богатији тим покуца на врата?

Problem je u nepotrebnim špekulacijama, a fino nam ide.
bocejan
Kuki bi mogao i da eksplodira ove sezone,pa da ode.Mada,kao sto Take kaze,potpuno je druga situacija.Suarez je vukao sve za sobom,a Kuki je samo vazan sraf u celom sistemu.Iako je poceo dobro,nije jedini koji daje golove i koji asistira.Cak se Lalana vise pominje kao kljucan igrac.
U svakom slucaju do kraja sezone ne verujem da ce bilo gde.
Aleksandar88
Decko je suvise nekonzistentan da bi igrao u nekoj Barseloni ili Realu. Cak i da se neko od njih "zajebe" i iskesira veliki novac za njega, mislim da to nece biti nenadoknadiv gubitak za tim. Jos spokojniji sam sto ce tu eventualnu zamenu birati i odobravati Klop. Druga je situacija bila kad je Suarez odlazio, znao sam da je top3 igrac sveta, cak i uz moronsko ujedanje i da ce biti nemoguce nadoknaditi ono sto je on pruzao na terenu.
rape91
Nije jos Cou za Barsu i Real. To mozda sada izgleda jer je pronasao formu, ali setite se pocetka sezone kada je bio na ivici startne postave. Cak i sada Firmirani vise doprinosi, Lallana je bio bolji od njega na pocetku sezone, i Mane zablista povremeno...
Dobro je sto vise ne zavisimo od jednog igraca i mislim da niciji odlazak ne bi bio nenadoknadiv. Posebno kad Klopp sastavlja i trenira tim.
Djotun
A da pustimo priče o odlascima bar do maja/juna..
BeFair
Dzaba, poceli i britanski mediji da bruje o odlasku Coutinha u Barsu, kao da su vas culi tongue.gif
Pedja_Nbg
Ја сам то поменуо кад сам на пар места прочитао...
Svebor
Ih, pa sta se sve moze procitati ovih dana...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.