Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool v Tottenham
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Dee Jay
Liverpool: Mignolet; Alexander-Arnold, Lucas, Klavan, Moreno; Stewart, Grujic, Wijnaldum; Origi, Ejaria, Sturridge

Substitutes: Karius, Clyne, Lovren, Can, Lallana, Mane, Ings

Tottenham Hotspur: Vorm; Trippier, Carter-Vickers, Wimmer, Davies; Dier, Winks; Onomah, Carroll, Nkoudou; Janssen

Substitutes: Lopez, Vertonghen, Walkes, Amos, Wanyama, Lamela, Harrison

Drugi tim mi, drugi tim oni. Valjda mozemo da pobedimo. Posto mislim da ove sezone konacno imamo sansu da nesto napravimo u ligi, mislim da prvotimce treba sto vise postedeti igranja u kupu, ne bih se potresao ni da ispadnemo veceras. Nadam se da cemo videti Ingsa bar 20 minuta.
Take Two
Dajte neki stream ili nešto za KODI, ova Arena me jebe bez tona.
Svebor
link
Dee Jay
CITAT (Take Two @ Oct 25 2016, 08:45 PM) *

acestream?

42fe51591598d905ab011a9c8339150f8391dfa7

Ovo mi lici na 4-4-2 dijamant, Grujic #10.
Take Two
Thx
rape91
QUOTE (Take Two @ Oct 25 2016, 08:45 PM) *

ima prenos na Bein sports1 i na Skysports1, to imas svuda u onom Zem addonu.

Video sam samo kad je Lucasito izveo tim sa najglupljom kapitenskom trakom(EFL kapiten isuse.gif ). Dalje ne mogu da gledam- nenajavljeni gosti dry.gif
Take Two
Redknapp ceni da nam je najbolji igrač onaj mladi desni bek kakoszove Carter-Vickers laugh.gif a Sounes se odlučio za Stewarta. Iskreno ne znam čijo je izbor gluplji.
Pedja_Nbg
Шта знам, Стјуарт је био ок. Прекинуо је пар напада и пренео лопту у фазу напада.
Take Two
Meni je Stewart danas bio baš loš, posebno u prvih pola sata. Onako lukasovski je ziherašio i vraćao unazad štoperu na špic.

Moreno je zato pokidao, konstantno se otvarao na boku i nijednom nije zajebao u odbrani. Terapija klupom pomaže?

Trent je BTW bio OK, samo mi je smešno što kreten Jamie nema pojma kako se dečko zove ali zna da je neko dugo prezime, pa bira Tottenhamovog igrača biggrin.gif
1jeAhonen
Studz kida veceras,. maestralno!!!!!!
Take Two
Evo ga i drugi. Kidaju u drugom poluvremenu i Stuki i Origi, odavno nisam video tako dobru partiju oba napadača.

Jebote Lucas da te jebo Lucas, Klope. Bitno sa Sakho može da sedi kod kuće.

Koliko li je ovih retardiranih penala skrivio tokom prošle decenije, jbt? Napadač u potpuno bezizlaznoj poziciji na ivici šesnaesterca, a on ga šutira u cevanice ne jednom, ne dvaput, nego tri puta isuse.gif
BeFair
Cim je MOreno u postavi, odmah promaja po levoj strani, srecom onaj mladi levokrilni napadac Spursa lose primio loptu. KOJA RUPCAGA NA TOJ STRANI, Moreno kilometrima daleko od svog igraca xD

Btw, meni KODI njesra tesko, nista od streamova ne otvara, jedva nadjoh bein 11 HD a i on muljavo radio, non stop laguje, prelivaju se boje. Zato ni jedan SKySport 1 HD nije otvorio a ni Arenu 1. DA li jos neko ima slicne probleme sa KODI-em?
Take Two
Baš dobra utakmica za gledanje, onako opuštena, minimum nerviranja. Origi, Sturridge, Moreno, u drugom i Wijnaldum, svi odlični. Ostali OK, možda jedino Ejaria ispod očekivanja - vrlo malo sam ga video sa loptom. Čak ni Lucasov penal nije mogao da mi pokvari utisak, i na takve stvari se razvije imunitet.

Gruja solidan, značajno se manje video u drugom poluvremenu gde mu je (čini mi se?) zamenjeno mesto sa Wijnaldumom. Tu poludesno je on probijao u prvom, Gini u drugom delu. Fizički nije još sasvim gde treba, dosta je malaksao do 90., pri kraju od one džerardovske dijagonale kojom je izbacio Ingsa umalo da pogine.

BTW ni meni KODI nešto ne šljaka u poslednje vreme.
Boza_dunster
Gospodin Danijel Staridz...od miloste Staridzara...

Probudi se zmaju tako i u prvenstvu kao kad si h(k)arao Britanijom sa Sukijem...

Drago mi je da je Gruja slucajno ili namerno ipak upisao asist....

Gini odlican veceras....
BeFair

Moreno o.O
Take Two
FFS, to mu je i zadatak da ide napred, posebno u ovoj dijamantskoj formaciji. Ne znam šta očekuješ kad tim krene napred sa loptom, da on stoji u liniji sa Klavanom i Lucasom?

Smarate sa Moreno hejtom neviđeno, čovek je danas odlično odigrao. Jedino što je kornere slabo izvodio, pa još kad su krenuli da se glupiraju onim kratkim kombinacijama...
Dee Jay
Mislim da je problem sto ni Staridz ni Origi ne rade ono sto radi Firmino u 4-3-3. Zato nikad nece biti tako dobri kao veceras upareni u napadu.
BeFair
QUOTE (Take Two @ Oct 25 2016, 11:55 PM) *
FFS, to mu je i zadatak da ide napred, posebno u ovoj dijamantskoj formaciji. Ne znam šta očekuješ kad tim krene napred sa loptom, da on stoji u liniji sa Klavanom i Lucasom?

Smarate sa Moreno hejtom neviđeno, čovek je danas odlično odigrao. Jedino što je kornere slabo izvodio, pa još kad su krenuli da se glupiraju onim kratkim kombinacijama...

Znao sam da ces to reci. A kako onda ne ostaje stalno takva rupa kad igraju Clyne ili Milner? AJde bre, odlicno je odigrao al malo sutra, umalo da danas nije napravio penal, kakav glup start je odradio. "Odlicno" je odigrao jer su Spursi generalno veceras bili ocajni u napadu ali i ono malo posla sto je imao u defanzivi, ocajno je obavio.

Kao i ranije sto sam ti rekao, uporedi poziciju Clyne-a i Morena, na stranu sto je CLyne u toj akciji Spursa vec bio istrcao na svog igraca pa se vracao.
Take Two
Ne ostaje rupa kad igraju Clyne ili Milner zato što su oni mnogo ređe u napadu, prvi zato što je po prirodi oprezniji a drugi zato što je star, spor, i desnonog pa se svesno mnogo manje zaleće napred.

Na toj slici gore je Clyne čitavih 10 metara bliže od Morena, i podjednako ne utiče na situaciju. To se stručno zove "protivnički kontranapad", situacija sa kojom se svaki tim nekad suočava, i koja se ne sprečava tako što umesto ofanzivnog wingbacka staviš da ti igra štoper. Osim ako si Toni Pullis, doduše, u kom slučaju se upravo tako sprečava.
BeFair
Kao sto rekoh, Clyne je vec bio izasao na svog igraca, izvrsio presing ( da li ga je lik predriblao ili je dodao saigracu, nije ni bitno) i vracao se nazad tako da ne mozes nikako da poredis poziciju Clyne i Morena i kako jedan i drugi uticu na poziciju, babe i zabe.

Drugo, Clyne i Milner igraju PODJEDNAKO ofanzivno kao i Moreno, i statistika to potvrdjuje, tako da nije ni do toga. I njih dvojica u pojedinim momentima vise lice na ofanzivne krilne napadace nego li na ofanzivne full backove ali oni ne ostavljaju tolike rupcage u odbrani.

Na stranu sve ovo, cinjenica je da Moreno non stop dovodi nas tim u ovakve situacije, pardon, MNOGO CESCE nego nasi ostali full backovi xD
moony
Ejaria je izgledao dobro ono malo što je bio sa loptom, samo da se malo brže oslobadja nje u nekim situacijama.
Staridž jeste odigrao maestralno pred golom, ali šutiranje iz svake situacije i promašivanje lopte u lakšim situacijama su problemi koji traju već neko vreme. Origi i Ings odlični, ne bih znao kome dati prednost kad su na istom nivou spremnosti.

Lukas dobar čitavu utakmicu, a onda krene sa svojim debiljim startovima. Klavan dosta nesiguran u nekim situacijama, možda i zato što nije čitav tim uigran. Minjole sa nekim starim boljkama, ali ima malo poboljšanja.

Sve u svemu - prolaz u naredno kolo, odmoreni igrači, dobra konkurencija za prvi tim, odigrali klinci. Sasvim dovoljno.
BeFair
Milner bolestan, Moreno umesto njega - GOD HELP US ALL!!!
redsi
Prvo istrcavanje Kariusa u karijeri za Liverpool... biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.