Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Swansea vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Fred Kremenko
Valjda cemo da budemo toliko normalni da ne useremo ovo. Firmino daje gol.
Take Two
Ne igra im Ljljljorente, nema ga ni na klupi.

Mogli bi da nam budu nezgodni pošto su u dosta teškoj situaciji, ali valjda neće. Treba iskoristiti priliku pa preskočiti Everton i možda Tottenham.
BeFair
Confirmed Liverpool team v Swansea: Karius, Clyne, Lovren, Matip, Milner, Henderson, Wijnaldum, Lallana, Mane, Coutinho, Firmino
Subs: Mignolet, Sturridge, Klavan, Moreno, Lucas, Can, Origi
rape91
must win!
dejabgb75
Ovo nam je trenutno najuigranija postava, ne bi trebalo biti problema. Gvidolinu se trese klupa tako da biće čupavo ali se iskreno nadam de će tri gola razlike biti dovoljno za otkaz, što je ujedno i moja prognoza, 1-4.
BeFair
KOliko smo mi ocajni, toliko su oni bili dobri...Uuuzzzaaas, svi su ocajni kod nas... Lallana nam postao glavni igrac i sad on povredjen oO
Peyson
Burnley 2.0. Tako liči.
Opet nas jebe nemanje DMC (šta to bi). Opet napred sviramo kurcu pesmu.
Ako ne padne ozbiljno branje ušiju u svlačionici, opet ćemo imati "jbg, da nismo gubili bodove gde nismo smeli gde bi nam bio kraj".
Jebaćemo junajted, svakako.
Take Two
Ne treba nam DMC zbog odbrane, treba nam jedan igrač spreman da se otvori da primi pas. Ovako čim je Henderson zatvoren, moraju Matip ili Karius da ispucavaju. Ne znam šta Klopp radi sa Wijnaldumom i što ga ovoliko forsira, dečko je u stealth modu od početka sezone.

Povlačenje Kukija na pozicilju Ljiljane je takođe promašaj, dosta zbunjeno tu deluje. Zar nije bolje da se samo Firmino malo povukao pa da igramo 4231 odnosno 4-4-1-1? Ovako insistiramo na 433 makar i Couitnho i Firmino i Wijnaldum igrali na pozicijama koje im baš i ne odgovaraju.
bocejan
Bolje Cana ili Flekija da je pustio a da Henda gurne gore, makar bi imali presing. Sada nema ko da povede presing. Staridza bilo tuki, Firmino i Kuki ne rade to ni toliko agresivno ni toliko cesto. Stvarno ispade da nam je Lalana kljucan igrac.
Take Two
Inače nemam ništa protiv Kariusa lično, majke mi, ali užasno me nervira što ga svi redom u medijima, kod Engleza i kod nas, tretiraju kao da se nametnuo nekim fantastičnim golmanskim učinkom! Dečko je očajan za sada, nijednom nije dobro odreagovao. Kod gola je bilo bedno, ali pre toga kad je pustio da centaršut padne potpuno samom igraču na 5 metara i nije se ni mrdnuo sa linije, meni je to još gore. Mignolet jeste odavno potrošio sve kredite, ali to ne znači da nekako po defaultu sad imamo pouzdanog golmana - ovo je prilično jadno. Ali dobro, makar nije sasvim ispustio iz ruku onaj šut sa daljine.
BeFair
Odkako je zaplivao kod kornera (vs Derby-a bese>?), od tad Karius kao da vise "ne sme" da istrci na centarsut sto je jos gore nego ono sto Mignolet radi (on bar pokusava a ovaj samo ceka...). Evo, sad je opet zaplivao, strasno...
redsi
Eto Mignolea u startnu postavu opet...
BeFair
Koliko je nesiguran Nemac na golu, majko moja... Svega mi, s obzirom na sve, bolje da Mignolet brani, koliko god me nervirao Belgijanac i svi znamo samo da je pitanje vremena kad ce opet da kiksira, ali Karius je ocajan.
rape91
dobro je... pobedili smo utekmicu koju smo igrali lose, to nam se pre retko desavalo.

kako Milner rutinski baca golmane kod penala biggrin.gif

Karius huh.gif
bocejan
Kako li smo se izvukli, pojma nemam. Doduse u drugom su resili da trce. Ali Stuki koliko ne zna sta ce to je cudo.
Karius nista bolji od Migsa, ali ovaj nas godinama zakopava, a ovaj tek dve utakmice.
LjutiKrilo
au jebote, promaši onaj holandez, dobro je...

ja sam je već video u golu ohmy.gif

ovo je ono što je falilo bentezovom liverpulu, preokreti posle primljenog gola.
koliko se sećam nikad nismo dobijali takve tekme, eventualno smo izvlačili x
dejabgb75
Meni Karius deluje pomalo smotan i spor ili neodlučan nekako i to ste u pravu da ničim nije zaslužio da izbaci Minjolea, nego je to Klopov trip, videćemo. On i nije imao mnogo posla tokom ove utakmice ali sam se gotovo svaki put osećao nesiguran kad je lopta blizu njega. Ovo na kraju pogotovo. Imali smo više sreće nego pameti, ceo meč.
1jeAhonen
Dobro je na guzove ali bodovi su bodovi, nije lako dobijati "unapred" dobijene utakmice...YNWA.
BeFair
Clyne je bio ubedljivo najgori na terenu u prvom poluvremenu, svaki pas je pogresio. U drugom je bio verovatno nas najbolji igrac huh.gif Wijnaldum je bio veoma los (malo se popravio posle gola Firmina), treba probati sa onim umisljenim Canom umesto Wijnalduma. Takodje, Matip je isto bio los, delovao je jako sporo izmedju ostalog...
Svebor
Studzh kriminalan, a Karijesa cemo, ipak, malo sacekati.
Take Two
Matip je po prirodi agilan kao buldožer, to se samo mnogo bolje vidi po klizavom terenu.

Gini mnogo bolji u drugom poluvremenu, nije mi jasno da posle 6-7 odigranih utakmica i dalje ne konta da mora više da se kreće kad imamo loptu, da mu je to praktično jedina obaveza, nego mora Klopp na poluvremenu da mu nalupa šamare i podseti ga na to. Kad bi ga Can izbacio iz postave par puta, nestala bi ta ležernost.

A danas su čak i Can i Origi sa klupe dobro izgledali, mahom zato što je ceo Swansea pocrkao.
moony
Da neko pogleda statistiku pomislio bi da smo izdominirali. Kad ono samo neka luda sreća. Jesmo se probudili u drugom, ali skoro ništa smisleno nismo napravili, još ona prilika u poslednjem minutu...
Kariusa i Minjolea bih menjao na po jednu utakmicu dok neki od njih ne uhvati centaršut. Ionako se ne vidi razlika. Staridžu nalupati šamare za kenjanje saigračima u svakoj prilici i za večito premišljanje sa loptom u nogama.
Kutinjo mrtav na kraju, igrao veliku ulogu u onoj njihovoj poslednjoj šansi. Ne znam što njega nije izbacio.
Take Two
QUOTE (moony @ Oct 1 2016, 03:40 PM) *
Kutinjo mrtav na kraju, igrao veliku ulogu u onoj njihovoj poslednjoj šansi. Ne znam što njega nije izbacio.

Kuki se baš popravio u drugom, oduzeo je gomilu lopti i počeo skoro svaki smislen napad.
moony
CITAT (Take Two @ Oct 1 2016, 04:07 PM) *
Kuki se baš popravio u drugom, oduzeo je gomilu lopti i počeo skoro svaki smislen napad.

Jeste bio dobar, ali negde oko osamdesetog je počeo da staje u svakoj prilici i da hvata vazduh. A predstojalo je još dosta trčanja. Onda je u poslednjem minutu samo spustio glavu i pustio svog čoveka, a ovaj nesmetano uputio centaršut za van der Horna.
Djini i Firmino nisu delovali toliko izmoreno.
Što se same završnice tiče, Origijev pokušaj sa dvadeset pet metara u kontri mi je neshvatljiv, a Lovrenovo poslednje ispucavanje baš lepo leglo.
Take Two
E da, Leadership Lovro preko tribina baš onako da nas sve oslobodi frustracije laugh.gif Origi jeste bezveze šutirao iz te jedne kontre, ali je prethodno dobro izbacio Cana a čim je ušao i Stukija, oba puta je trebalo da padne gol.

Sturridge je BTW strašan liability u ovoj trenutnoj ulozi. Nije on neki pouzdani CF veteran koji će da uskoči kad je timu potrebno i završi, on je dečko zvezda u pokušaju - potrebno mu je da igra u kontinuitetu i bude opušten da bi pokazao bilo šta. A ovako na kašičicu kad uskače umesto Manea, Lallane, ili Brazilaca prosto ne ume da pruži ono što nam treba.
Peyson
Mnogo mi je drago što sam pogrešio u prognozi.
Junajted ćemo jebati svakako.
Počeću ovu mantru da koristim u svakom postu, kao Katon stariji za Kartaginu.
Boza_dunster
Porodismo pobedu.....sampionski,reklo bi se cool.gif

Firmirani ceo mec bio ukljucen na auto pilot i samo je trckarao(doduse veoma dobro) a onda se kao surovi placeni ubica pojavio dva puta kad je trebalo i tap tap...gol i iznudjeni penal...dovidjenja,prijatno i svako dobro...

Milner me ponovo odusevio....kakva strast kod coveka svaki mec, gine po terenu za svaku loptu....penale resava bolje nego Stivi Dzi...cak je i hladniji i suroviji u tome od legende....bravo Milnere macko...malo je takvih igraca danas...

Nemac uzasan na golu....nesiguran do bola...lopte padaju u pet metara, on zakucan za gol liniju kao onomad Aleksandar nas Kocic.....da li je do treme ili cega vec, ali unosio je haos i nemir pozadi sa linijasenjem...onomad kad izadje jednom omasi loptu kao grogirani bokser.....nedostajao mi je Minjole happy.gif

Ono sto raduje sto smo zalaganjem i trcanjem u nastavku izrodili ovu tesku pobedu....taman da gradimo taj sampionski karakter...

Jedva cekam derbi protiv Jedinstva....da ih pregazimo....
moses
da li mi je utisak varljiv,ili je njihov gol bio iz ofsajda,što naravno ne menja gorak ukus prvog poluvremena.
moony
Jedino ako je Fer bio u ofsajdu pri skoku Bastona, ali mislim da je bio u liniji sa Lovrom. E onda je Lovro tu spuštenu loptu promašio skoro sasvim i produžio je savršeno do ovog. Njihov igrač koji je bio u duelu sa Lovrenom nije loptu ni takao.
Take Two
I meni se učinilo da je bio ofsajd, mada jako tesan. Takve IMHO nikad ne bi trebalo svirati, to sve treba da se tretira kao linija a ne da se pomoćni pravi da je nedvosmisleno uočio ofsajd of 20 cm u milisekundi i maše kad je raspoložen za mahanje.

Užasno mi je drago što ih je Klopp napušio posle utakmice, fokusirao se na očajno prvo poluvreme a ne da se kurči kako smo pokazali great character i preokrenuli i pobedili i bla bla. Pokušava da usadi onaj predatorski mentalitet, da prosto mora da se ide na tri boda uvek i svugde, a ne samo kad si raspoložen i kad je posebna prilika.
moses
CITAT (Take Two @ Oct 2 2016, 01:05 AM) *
I meni se učinilo da je bio ofsajd, mada jako tesan. Takve IMHO nikad ne bi trebalo svirati, to sve treba da se tretira kao linija a ne da se pomoćni pravi da je nedvosmisleno uočio ofsajd of 20 cm u milisekundi i maše kad je raspoložen za mahanje.

Užasno mi je drago što ih je Klopp napušio posle utakmice, fokusirao se na očajno prvo poluvreme a ne da se kurči kako smo pokazali great character i preokrenuli i pobedili i bla bla. Pokušava da usadi onaj predatorski mentalitet, da prosto mora da se ide na tri boda uvek i svugde, a ne samo kad si raspoložen i kad je posebna prilika.

nisam mislio samo kod gola,nego i na akciju koja je predhodila korneru.i to je bilo malo sumnjivo.
u potpunosti se slažem sa boldanim,jer je zaista nemoguće u takvim trenucima proceniti situaciju.
1jeAhonen
CITAT (Take Two @ Oct 1 2016, 04:46 PM) *
E da, Leadership Lovro preko tribina baš onako da nas sve oslobodi frustracije laugh.gif Origi jeste bezveze šutirao iz te jedne kontre, ali je prethodno dobro izbacio Cana a čim je ušao i Stukija, oba puta je trebalo da padne gol.

Sturridge je BTW strašan liability u ovoj trenutnoj ulozi. Nije on neki pouzdani CF veteran koji će da uskoči kad je timu potrebno i završi, on je dečko zvezda u pokušaju - potrebno mu je da igra u kontinuitetu i bude opušten da bi pokazao bilo šta. A ovako na kašičicu kad uskače umesto Manea, Lallane, ili Brazilaca prosto ne ume da pruži ono što nam treba.

Sigurno, ali mu treba staviti do znanja da mora da se bori, da koristi minimalnu minutazu i bude efikasan a ne da iz fotelje ulazi kao rezervni napadač pa šta bude...od njega se s pravom očekuje nakon ogromnih pehova s povredama da bude konstantan-prvoklasni napadac koji brzo rešava situacije i olakšava timu mučne sušne periode.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.