Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool - Hull
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Trunks

Neugodni Hull ali trebalo bi rutinski da ih počistimo kući.

Klopp najavio da će startovati ovaj Karijes, kakav je bio protiv Derbija?
Fred Kremenko
Leteo je u prazno na centarsut u stilu jednog Simon Mignoleta biggrin.gif Dobijamo, Gini daje gol.
Svebor
Liverpool team: Karius, Clyne, Matip, Klavan, Milner, Henderson, Wijnaldum, Lallana, Coutinho, Mane, Firmino.

Substitutes: Mignolet, Moreno, Lucas, Can, Grujic, Origi, Sturridge.

Aleksandar88
Instalirao sam KODI, na kom kanalu da nas gledam ?
Digital_Jesus
HD ako nekom treba - http://yaboy.xyz/3pm/
Aleksandar88
Trazi pasvord ?
rape91
QUOTE (Aleksandar88 @ Sep 24 2016, 03:52 PM) *
Instalirao sam KODI, na kom kanalu da nas gledam ?

zemtv---->ipbox----->s1----> astro sport 3 HD slika
zemtv----->gtv sports----->bn sport 1 standard slika

prenosi nas i Bein sports 11 koga jos nisam nasao u HD, a svi ostali imaju
Digital_Jesus
CITAT (Aleksandar88 @ Sep 24 2016, 04:07 PM) *
Trazi pasvord ?

54321 - pise sifra skroz gore smile.gif
Aleksandar88
Tooooooooooooooooo !!!!!!

E hvala svima, snasao sam se na KODIju na mama streamu, engleski je.
Digital_Jesus
Neprijatno mi koliko nam dobro ide biggrin.gif
dule_lfc
рапсодија у чрвеном tongue.gif
rape91
Milner odlican! Lallanu mi je glupo vise i da hvalim, do sada ste svi shvatili da je majstor wink.gif

aleksandre88, gde je na kodiju strim sa engleskim komentatorom? Ubise me ovi Arapi, pet puta su Hodgsona pomenuli
BeFair
Lallana Hail.gif, stvarno igra odlicno u poslednje vreme, najbolji danas u prvom poluvremenu, ubedljivo.
Djotun
MANE KERINA
Aleksandar88
CITAT (rape91 @ Sep 24 2016, 04:49 PM) *
Milner odlican! Lallanu mi je glupo vise i da hvalim, do sada ste svi shvatili da je majstor wink.gif

aleksandre88, gde je na kodiju strim sa engleskim komentatorom? Ubise me ovi Arapi, pet puta su Hodgsona pomenuli

MamaHD valjda se tako zove, pa onda izlistas dole i ponudjene su sve utakmice od danas.

CITAT (Digital_Jesus @ Sep 24 2016, 04:42 PM) *
Neprijatno mi koliko nam dobro ide biggrin.gif

Take Two
QUOTE (BeFair @ Sep 24 2016, 04:52 PM) *
Lallana Hail.gif, stvarno igra odlicno u poslednje vreme, najbolji danas u prvom poluvremenu, ubedljivo.

Bolji je ipak bio Milner, prvi put nemam primedbe na ofanzivni učinak.

Odvaljivanje, mogli bi u drugom poluvremenu da dobiju šansu nedokazani klinci tipa Grujić, Sturridge, i Lucas Leiva.
Digital_Jesus
Ajde da ga i Gruja stavi za samopouzdanje biggrin.gif
Trunks
Rutinski. smile.gif

Inače, za sad imam 3/3 učinak sa pobedama u odnosu na teme koje sam otvorio. Javite kad bude neka bitna tekma. smile.gif
redsi
Jel ima neko da okači highlightse bio sam u obavezama nisam gledao...
Take Two
Imaš ovde npr. http://www.footytube.com/video/liverpool-v...ghlights-448290
moony
24 - Liverpool's goal tally after eight
competitive games this season is their
highest in 121 years, since 1895-96 (34
goals). Impression.

Fino nama ide ovo. Još bolje je što su nam golovi ravnomerno rasporedjeni na više igrača. I konačno imamo baš malo sebičluka u završnici. Profesionalno odradjen posao, uspeli smo da im ne damo prostora, a da se opet ne umaramo previše. Super za gledanje.
Lalana i Milner pokidali, Mane i Kutinjo veoma opasni, Firmino bez konkretnog doprinosa ali ogroman posao radi u napadu. Hendo i dalje sjajan u ovoj ulozi, nadam se da će Džan biti dovoljno motivisan da mu pravi konkurenciju.
Svebor
Klavan dao jednu opaku loptu Mlinaru...sve u svemu - band.gif
1jeAhonen
..al smo ih nagazili, ko petu na espadrili.
Take Two
QUOTE (Svebor @ Sep 24 2016, 10:56 PM) *
Klavan dao jednu opaku loptu Mlinaru...

Potez utakmice IMO. A Mlinar još uspeo da istrči, što je za nepoverovati.

Stvarno igraju daleko iznad mojih očekivanja, počinje da me plaši malo - ne znam sa koje strane vreba provalija. Ali ima nekoliko kandidata:
- Golman nam je još uvek znak pitanja, Karius nije zabeležio nijednu odbranu za 180 minuta tako da ne znamo šta tu možemo da očekujemo
- Neki bitni igrači deluju dosta neraspoloženo, Sturridge iz očiglednih razloga, Coutinho iz nekih potpuno misterioznih, plus ozloglašeni Slučaj Sakho; to bi moglo da se negativno odrazi na tim down the road
- Lucas Leiva je još uvek neki kurčev faktor u Kloppovom timu, čeka kao zapeta puška da utrči na teren kad bude gusto i nešto upropasti
rape91
Stvarno delujemo mnogo zajebano. Posebno raduje to sto vise ne zavisimo od jednog igraca. Da me neko pita ko je nas najbolji igrac ove sezone ne bih znao sta mu odgovorim.

Cou stvarno deluje da igra preko kurca, ali i takav ima 3G+3A u ovih 6 kola.
Firmino i Wijnaldum me deluju nesto slabije od ostalih. Studge je bolji igrac od Firmina, ali nam igra Firmiranog mnogo vise odgovara za ovaj tim jer trci kao mazga, a pritom je i nesebican. Do jaja je tesko pohvatati kretanje Firmina i Manea, nije ni cudo sto imamo toliko prostora za ubacivanje iz drugog plana.
Can je imao radno leto, pa ga snasla i povreda, pa nije ni cudo sto igra ispod svojih mogucnosti. Doduse, uglavnom je i igrao nesto sto mu ne odgovara. Valjda ce se podici u narednih mesec dana. Ja i dalje verujem da je Can, Hendo, Lallana nasa najbolja sredina, ako ne racunamo Milnera u veznjake. Hendu bi bas legla Wijnaldumova pozicija, igrao je to u nekom mecu kupa i pokidao je.

Milneru kapa dole za sve sto radi. Mnogo mi se svidja sto imamo njega da izvodi penale. Nijedan drugi igrac u nasem timu mi ne uliva sigurnost kod penala. Milner to rutinski resava.

A ono sto mi se najvise svidja: dve pobede kod kuce uz gol-razliku 9:2. smile.gif
Take Two
Da me neko pita ko je nas najbolji igrac ove sezone ne bih znao sta mu odgovorim.

Ma znao bi, nego ne možeš ni sam da veruješ:

Svebor
CITAT (Take Two @ Sep 25 2016, 12:11 PM) *
Potez utakmice IMO. A Mlinar još uspeo da istrči, što je za nepoverovati.

Stvarno igraju daleko iznad mojih očekivanja, počinje da me plaši malo - ne znam sa koje strane vreba provalija. Ali ima nekoliko kandidata:
- Golman nam je još uvek znak pitanja, Karius nije zabeležio nijednu odbranu za 180 minuta tako da ne znamo šta tu možemo da očekujemo
- Neki bitni igrači deluju dosta neraspoloženo, Sturridge iz očiglednih razloga, Coutinho iz nekih potpuno misterioznih, plus ozloglašeni Slučaj Sakho; to bi moglo da se negativno odrazi na tim down the road
- Lucas Leiva je još uvek neki kurčev faktor u Kloppovom timu, čeka kao zapeta puška da utrči na teren kad bude gusto i nešto upropasti

Da...a i, misim, samo je pitanje vremena kada će Klop, Buvač i 'onaj treći' prestati da se gotive... tongue.gif
ps
A i nebo samo čeka da nam padne na glavu. biggrin.gif
rape91
QUOTE (Take Two @ Sep 25 2016, 01:21 PM) *
Ma znao bi, nego ne možeš ni sam da veruješ:

Zicer biggrin.gif

Nego, Klopp na konfi rekao da je proteklih nedelja Moreno jedan od najboljih na treninzima

Svebor
laugh.gif
moony
Po brojkama su Kutinjo i Lalana izjednačeni na prvom mestu sa još 6-7 igrača u PL, samo što prvi izgleda kao da ipak može dosta bolje, a drugi malo iznenadjuje i pritom obavlja neverovatan posao bez lopte. Ako gledamo statistiku, Squawka recimo računa da je Kuki posle Mesija trenutno najbolji u Evropi. Nemam pojma kako računaju te svoje poene.
Bilo kako bilo, super je što smo u vrhu po postignutim golovima, a da se niko ne izdvaja kao najbolji strelac.
Što se tiče ovih strepnji koje je Take pomenuo, samo ne bih da se ova fantazija završi kod Utd-a kao što je umelo da se desi. Ako prodjemo njih i nastavimo ovu formu na Enfildu, lakše ću čekati dalji razvoj situacije.
bocejan
CITAT (Svebor @ Sep 25 2016, 01:24 PM) *
Da...a i, misim, samo je pitanje vremena kada će Klop, Buvač i 'onaj treći' prestati da se gotive... tongue.gif

Da.Tu postoji opasnost od onog Klopovog Mini-me.
A i slazem se da Lukas uvek vreba.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.