Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Derby County - Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Stranice: 1, 2
rape91
Karius, Clyne, Klavan, Matip, Moreno, Henderson, Lucas, Grujic, Firmino, Coutinho, Origi.

Mignolet, Lovren, Milner, Can, Ejaria, Mane, Ings.

jaka postava. Konacno da vidimo i Grujica na delu od pocetka. A vise bih voleo da Ings startuje umesto drveta. Mada, ocekujem veceras het-trik Origija- posle necemo moci da ga se otarasimo.

Lucas kao holding, Hendo i Gruja kao box to box veznjaci. Bice zanimljivo.
BeFair
Prethodna 2-3 meca Origi je bio uzasan, najgori kad god je dobio sansu. Ako i veceras bude lalamudio, nadam se da vise ni nece dobiti priliku da zaigra za LFC, ne treba nam jos jedan Balu... Sta je sa Ingsom, nije mi jasno, mislio sam da ce biti Kloppov omiljeni igrac s obzirom koliko lik trci.

Edit :

Stream linkovi https://docs.google.com/document/d/1lI8EcpB...RJyD718/preview

Za sad najbolji stream http://www.streamhd.eu/football/derby-coun...-stream-700.php
Take Two
Gruja kao da je juče došao, očajno se otvara, praktično bez njega igraju napad.
rape91
lepo ga je reziser prenosa zumirao pre gola, osetio je da ga daje wink.gif

nume Origi
Djotun
gde gledate u pm, sve mi koci i secka posle 2 minuta normalnog snimka mad.gif
Take Two
Onaj BeFairov je dobar ali secka, ovaj baš i nije ali radi stabilno: http://wiz1.net/channel52
bocejan
Pa na ove neke sto BeFair okacio. Konretno na taj njegov najbolji i meni secka.
Origi stvarno nume.
rape91
imate na Kodiju sve u HD. Ovu tekmu danas jedino prenosi Bein sports pa je malo cimanje sa Arapima, ali izdrzavam
Djotun
tnx bro. odlepio sam
BeFair
QUOTE (rape91 @ Sep 20 2016, 09:37 PM) *
imate na Kodiju sve u HD. Ovu tekmu danas jedino prenosi Bein sports pa je malo cimanje sa Arapima, ali izdrzavam

Daj link svega ti. Onaj "najbolji" i meni secka, ovaj je trenutno najbolji http://www.vipleague.me/football/417885/1/...eam-online.html ali zvuk je bas tih
rape91
nema link, to je program(Kodi). Otkrice u rangu tocka i interneta, malo iznad vatre biggrin.gif Ima sve sportske(i sve druge) kanale ovog sveta. A sport nije ni desetina onog sta sve ima na njemu.

Ne stizes da ga namestis za ovu tekmu, skini posle utakmice pa cu pojasniti sta i kako.
BeFair
LuL, nisam znao, thx, pricacemo posle na pm biggrin.gif
Djotun
QUOTE (rape91 @ Sep 20 2016, 09:37 PM) *

Nemam pojma šta je Kodi laugh.gif
Od ove sezone u nemačkoj ima neki "netflix za sport", DAZN se zove, otkupili su skoro sve od Skaja, pa mi je do jaja.
Ali ovo veceras je pakao jer izgleda da svi imaju pravo samo na lester celski, i ne radi mi ni acestream ni sopcast, svaki flash stream mi otvara po 50 spam stranica uffff
Take Two
Ja imam Kodi ali nikad ne mogu da se snađem sa tih milion kanala.

Bravo Kuki, lep gol. Gruja dobio nove instrukcije, sad igra CM kao CM, a ne kao Lallana u pokušaju smile.gif
rape91
QUOTE (djotun @ Sep 20 2016, 09:49 PM) *
Nemam pojma šta je Kodi laugh.gif

bez zajebavanja najbolja stvar koja postoji na internetu. Sport(strimovi, reprize, highlightsi, emisije), svi moguci filmovi i serije, dokumentarci...
ovako izgleda slika npr

evo ga Ings thumb.gif
BeFair
OVaj Karius kod ova 2 njihova kornera intervenise kao preslikani prokleti Mignolet, nisam bas srecan :S
rape91
lepo je zaplivao, mora se priznati isuse.gif
BeFair
Can odkako je usao izigrava nekog virtuoza, a svaki potez mu je pogresan, strasno. Koliko je lik umisljen da je neki vanserijski igrac, nevera...

A Karius je solidan bio nocas sem ta 2 kornera, deluje sigurno, samouvereno. Al dzaba sve ako je i on los kod prekida, vec imamo Mignoleta sa tim nedostatkom (+ kardinalne greske sto pravi svaki 2-3 mec)... Lucas inace odlican nocas, lepo je delio lopte saigracima.
Take Two
Nije dugo igrao, pusti ga. Mora neko da nadomesti manjak Ljiljane, kad već Gruja neće.
BeFair
QUOTE (Take Two @ Sep 20 2016, 10:28 PM) *
Nije dugo igrao, pusti ga. Mora neko da nadomesti manjak Ljiljane, kad već Gruja neće.

Eee, pusti me Lalamudavog, poslednje 3-4 utakmice lik ne lici na sebe, ne mogu vise ni da ga mrzim biggrin.gif:D:D Realno, Lallana odlicno igra u poslednje vreme, pogotovo za njegove standarde biggrin.gif
bocejan
Kako se podesava to cudo? Jel sto ima ono na youtubetu? Meni stoji odavno, nemam pojma da namestim.
Inace, ljudi ovo vrlo lepo izgleda. Jes da je Derbi, ali je lepo.
Take Two
Ma dobar je on, samo kažem - problematično je ovim CM kad ulete umesto njega da igraju između linija. U prvom poluvremenu se mučio Grujić u toj ulozi, posle se povukao malo na svoje mesto a Hendo pokušao tamo napred da mulja, a onda ušao Can pa je morao i on da proba.

Sve u svemu rutinska pobeda, solidna igra, ako bih morao nešto da mračim rekao bih da se previše prvotimaca zamaralo. Coutinho je danas delovao posebno depresivno (a već tako deluje cele sezone, nešto mu ne štima mada nemam pojma šta). Tek onako preko volje ja zabeležio gol i dve asistencije.

@BeFair, na temu Ljiljane.

Ajde sad rape91, utakmicu smo otaljali pa može da počne kratak kurs - Kodi za početnike. Ja već otvorio beležnicu smile.gif
rape91
QUOTE (Take Two @ Sep 20 2016, 09:55 PM) *
Ja imam Kodi ali nikad ne mogu da se snađem sa tih milion kanala.

instaliraj ZemTv za sport, tu imas stranicu "sport365live", tu se nalazi svi prenosi koji radi kladionica bet365, znaci skoro sve bitno. To je za vas sto ne mozete da se snadjete dry.gif Slika veoma dobra, mada moze i bolja da se nadje ko hoce da potrazi.

Vec za vikend ces moci da proveris posto nas opet nece prenositi na glavnim SK-ovima.

Vi ostali skinite program "Kodi" na njihovom sajtu. Idem ja po uputstva za instaliranje dodataka.
BeFair
Da jbte rape, daj skype ili slicno pa grupni call i da resavamo problem, ko ce da se bakce sa google searchom biggrin.gif

Grujic solidan, pogotovo u drugom (sem one izgubljene lopte na 25-30m od naseg gola, koji djavo mulja u tako opasnoj poziciji, jbteeeeeee). Da, i meni se ne svidja sto je puno prvotimaca igralo (pre svega Hendo, Coutinho, Clyne a i Firminho nije morao, samo sto se oporavio od mini povrede). Ako je vec hteo da mu neki prvotimci igraju, onda nije trebao centralne bekove da menja, da se sto bolje uigravaju...

QUOTE (rape91 @ Sep 20 2016, 10:42 PM) *
instaliraj ZemTv za sport, tu imas stranicu "sport365live", tu se nalazi svi prenosi koji radi kladionica bet365, znaci skoro sve bitno. To je za vas sto ne mozete da se snadjete dry.gif Slika veoma dobra, mada moze i bolja da se nadje ko hoce da potrazi.

Vec za vikend ces moci da proveris posto nas opet nece prenositi na glavnim SK-ovima.

Vi ostali skinite program "Kodi" na njihovom sajtu. Idem ja po uputstva za instaliranje dodataka.

Cek, gde je taj ZemTv? Ja sam trenutno u ADD-ons - PVR clients i tu ga nema. Huh, daj skype, daj uputstvo kad vec poznajes program u dusu biggrin.gif
rape91
@Take, ne znam kako ti nisi vec ovo proucio, hejlujemo Kodiju na PPP zadnjih pola godine biggrin.gif

Lagano je sve ovo, za petnaest minuta cete vec pustiti nesto da gledate.
Ovako, ovo vam je sajt sa add-onovima https://seo-michael.co.uk/ , tu trazite uputstva kako se instalira koji. Ili guglajte ime add-ona pa ce te i tamo naci uputstvo.

Najbitniji add-onovi, da vam olaksam:
ZemTv- za sav moguci sport. Najbitniji kanal je 12 kanala Bein sportsa, prenose sve moguce stvari u HD. Ima i skysports. evo uputstvo https://seo-michael.co.uk/how-to-install-ze...-for-xbmc-kodi/
Exodus- svi filmovi i serije https://seo-michael.co.uk/how-to-install-exodus-for-kodi/
Phoenix- najraznovrsniji, najmanje sporta ali sve ostalo zakiva https://seo-michael.co.uk/how-to-install-phoenix-for-xbmc/
Croatia on demand- zbog arena i jos nekih stvari, mada ih ima i na zemtv

Nadjite na ovom sajtu po kategorijama sta vas zanima pa instalirajte jos dodataka

U sledecem postu cu sta gde konkretno imate da gledate

javljate ko prvi instalira zemtv. Posle cete ostalo, sve ide na istu foru
BeFair
U vezi instaliranja ovog ZemTv addona, mozda cu zvucati glupo al jbga, bolje da pitam - da li da instaliram pakistansku verziju sto preporucuju na tom sajtu ili da izaberem hrvatsku ili mkd verziju ili cak mozda englesku?
Take Two
Nije ono na Urduu, ne brini - ima i engleskih i hrvatski strimova biggrin.gif
rape91
ja sam svuda pratio kao sto ovde pise. Ono gde pise pakistani.repository. shan x.x imesto x.x pisace neki brojevi, to je broj updatea
Pitaj slobodno gde ti nije jasno

Open Kodi
Select SYSTEM > File Manager
Select Add Source
Select None
Type the following EXACTLY http://fusion.tvaddons.ag and select Done
Highlight the box underneath Enter a name for this media Source, type fusion & select OK
Go back to your Home Screen
Select SYSTEM
Select Add-ons
Select Install from zip file
Select fusion
Select xbmc-repos
Select international
Select pakistani-repository.shani-x.x.zip
Wait for Add-on enabled notification
Select Install from repository or Get Add-Ons on Helix
Select Shanis Addon Repository
Select Video Add-Ons
Select ZemTV.com
Select Install
Wait for Add-on enabled notification
Take Two
QUOTE (rape91 @ Sep 20 2016, 10:57 PM) *
@Take, ne znam kako ti nisi vec ovo proucio, hejlujemo Kodiju na PPP zadnjih pola godine biggrin.gif

Ma viđao sam da pominjete, probao i ja malo, instalirao Fusion addon i malo čačkao, ali nervira me užasno glupav interfejs. Sad sam dodao i taj tvoj ZemTV, ne vidim neki širok izbor utakmica ali valjda zato što je već kasno.

Dakle, da bi se instalirao addon, ne ide se na "Addons". To bi bilo previše lako. Ide se na System, pa File Manager, pa Add Source, pa Install From Zip File, pa još trista sranja. I onda si instalirao, i onda kad hoćeš da pustiš ideš na Video, pa Addons, pa ZemTV (ili Fusion, ili koji već) pa tek onda biraš kanal isuse.gif Za to vreme sam mogao da isprobam 10 strimova!

Edit: Ali džabe ja kuckam kad je tu Pera da ti iz glave izdiktira dvadeset jednostavnih koraka laugh.gif Dvadeset, jebote! Još ne računam onaj prvi koji glasi "Open Kodi".
BeFair
Da da, odradio sam tu pakistansku verziju, pokrenuo sam ZemTV...i npr, hocu da isprobam kako radi, hocu da gledam spance Sevilla vs Real BEtis...Kad kliknem, trazi da instaliram dodatni addon " f4mTester". Da li je to normalno, bezbedno? da li ce mi stalno izbacivati da instaliram dodatne addonove? Pitam jer ne zelim na komp da instaliram svakojake gluposti ako moze nekako da se izbegne : )
Take Two
Ali ipak gledam isuse.gif Evo poništiše Betisu čist gol.
rape91
da, ali to instaliras sada i nikad vise. Brzo se skapira.
Instaliraj i ove ostale add-onnove.

Instalirajte i Castaway - Reprize svih tekmi, highlightsi tekmi jacih liga, reprize emisija (MOTD, MNF football...).
Ima i liverpool add-on ali nije nesto za sad
Take Two
Ma instaliraj, meni još nije ništa eksplodiralo.
rape91
QUOTE (BeFair @ Sep 20 2016, 11:09 PM) *
Da da, odradio sam tu pakistansku verziju, pokrenuo sam ZemTV...i npr, hocu da isprobam kako radi, hocu da gledam spance Sevilla vs Real BEtis...Kad kliknem, trazi da instaliram dodatni addon " f4mTester". Da li je to normalno, bezbedno? da li ce mi stalno izbacivati da instaliram dodatne addonove? Pitam jer ne zelim na komp da instaliram svakojake gluposti ako moze nekako da se izbegne : )

to f4mtester ti omogucava dodatne kanale, ja ga imam instalirano. Pored toga imam instaliran i youtube i dodatak za subtitleove.

A mozes i bez toga, mislim da ti na sport365 ne trazi to
BeFair
Ok, instalirao, gledam tekmu, engleski stream Sev vs Betis ali zabada stream. Da li se i vama desava? Radi mi savrseno net, imam SBB kablovski 50 mb/s a ovde mi radi onaj buffering dosta cesto...
rape91
http://liveonsat.com/quickindex.html
sajt da vidite koju tekmu koji kanal prenosi, ako hocete sami da trazite veci kvalitet.

Instalirajte Exodus i Phoenix, tu zabava nastaje biggrin.gif

Na phoenixu svaki dan izgubim jedno tri sata isuse.gif Jos do kraja nisam ni otkrio sta sve ima na njemu. Npr, na stranici "one242415" ima: Aerial America, HBO docs, ESPN 30 for 30, live in concert, sports docs, stand up comedians, Smithsonianovi dokumentarci, travel destinations, film noir, celebrity roasts...
BeFair
Ok, imaju neki shortcutovi za lakse koriscenje programa? Kako da instaliram addon za subtitlove i youtube? To nema /seo-michael.co.uk, da googlam?
rape91
http://kodi.wiki/view/Add-on:YouTube

sad cu i za subtitle da ti nadjem
BeFair
Ok, nasao sam i sam to, i za titlove sam nasao, hvala
rape91
za subtitlove: system - add-ons - install from repository - kodi add-on repository - subtitle. tu odaberi opensubtitle, titlovi.com i podnapis.net

onda ides: system- settings- video- subtitles i tu odaberes preffered language:serbian, i na dnu languages to download subtitles for: serbian. croatian.

Ovo croatian zato sto za neke novije stvari pre izbace prevod na hrvatskom nego na srpskom

Djotun
MA VI SE SVI DROGIRATE ŠTO JE OVO KUKUUUU
rape91
Castaway- sport on demand- football- ourmatch.net- pa birate ligu.
Vec su izbacili highlightse svih meceva liga kupa
Take Two
A šta će ti YouTube add-on, BF? unsure.gif

QUOTE (djotun @ Sep 20 2016, 11:54 PM) *
MA VI SE SVI DROGIRATE ŠTO JE OVO KUKUUUU

To je i moja reakcija, majke mi, iako sve kao pokušavam da ne potonem. Suludo je prekomplikovano ali valjda tako i mora - kad bi neko seo i odradio normalan, centralizovan app u kom možeš ljudski da prebacuješ sa kanala na kanal, za dve nedelje bi bio u zatvoru.
Djotun
Ma jasno, jasno mi je da mora neko cimanje.
E sad ne kapiram jednu stvar, sam KODI je potpuno legalna stvar valjda, mislim ima ga na windows store, google play itd.. Malo sam čitao wiki, ne spominje se neki legal dispute..
I onda u to mi treba da natrpavamo neke ilegalne kanale?? tj plejliste sa kanalima.. koja je logika.

Najviše sam voleo acestream u začetku, malo linkova ali svaki je radio bez zabadanja, sad samo buffering buffering.. njaaah sad.gif
Take Two
Logika je da Kodi legalno zatvori oči pred našim prljavim ilegalnim add-onovima, i tako ga je teško zabraniti. Slično kao što su torrent trackeri godinama radili neometano pod opravdanjem "nemamo mi pojma šta oni međusobno dele, šta hoćete"... a i dalje mnogi operišu tako.
rape91
ko hoce da menja izgled: https://seo-michael.co.uk/tag/build/page/2/

a za filmove i serije napravite nalog na imdb i tamo stavljate filmove u playlistu Kodi to automatski sinhronizuje i pravi vam vasu listu u Exodusu
BeFair
daj samo jos objasni kako da instaliram Croatia on demand, to ne mogu da nadjem. Ima neko na netu uputstvo ali je iz 2015 a Kodi se promenio, nisu isti settings

@ TakeTwo

Hocu da vidim kako radi youtube preko Kodija, koliko trosi resurse. ISto tako, instalirao sam i twitch, da vidim kako radi. Npr, kad gledas twitch preko Google chrome ili bilo kog drugog browsera, trosi resurse nenormalno. Do sad sam koristio CherryPlayer i radio je sjajno ali sad je twitch uveo zavrzlamu zvanu OAuth a ruski degeni jos nisu update-ovali CherryPLayer pa sad trazim alternativu dok ne update-uju Cherry. Nadam se da sam bio dovoljno jasan biggrin.gif
Trunks
Ja sam probao da se zajebavam sa tim kodijem i odustao na kraju, čak i kad sam uspeo da nađem sve addone ali posle nekog vremena prestanu da rade i onda ponovo drkanje.
Sad plaćam nekom baji u Americi 15$ mesečno i imam lepo legalno premijer ligu (preko espn i nbc), HBO i još 50 kanala sve na klik. smile.gif Ako nekog zanima neka javi da ga hukapujem.
Take Two
Jesi, ali nije mi jasno zašto bi bilo koji streaming service trošio mnogo resursa? unsure.gif Ako misliš na RAM, to je sasvim OK da ti dotera na 99%. Ako misliš na nešto drugo, onda ne znam u čemu je problem.

Mogao bi neko da splituje ovu vrhunski značajnu Rape Kodi temu, greota da opterećujemo mučeni Derby biggrin.gif
BeFair
Salji meni Trunks na pm, verovatno cu ja to uzeti (ako je sve u full HD rezoluciji a kontam da jeste i ako je gledanje moguce bez bufferovanja i ostalih smaranja). 15$ je dzabe...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.