Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Sadio Mané #10
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
kalabaster
Sad je i zvanično. liverpoolfc.com krahirao. smile.gif
http://www.liverpoolfc.com/news

Krilni igrač nam je svakako bio potreban. Po meni, previše novca, igrač koji je igrao dobro protiv nas, sličan način skautiranja i kupovine kao i prethodnih godina. Nisam preterani optimista.

No, dobro došao!
bocejan
Sta ima veze koliko je novca?Da smo mogli da dovedemo boljeg za te pare,sigurno bi ga doveli.
Logicjije mi je sto smo doveli njega nego Balua,Bentekea,Markovica i Lalane.
Vise se uzdam u Klopa nego u igrace.
rape91
ko je nosio ovaj broj pre njega? Downing, Babel...? Obecava
Take Two
Pa to je otprilike, Ryan "Stanley Devastating" Downing klasa. Možda mu pomogne što imamo ozbiljnijeg trenera pa se i razvije u nešto... Srećno mu bilo.

Mada mene više plaši poređenje sa njegovim zemljakom El-Hadžijom, tako užasan valjda ne može da bude.
bocejan
CITAT (Take Two @ Jun 28 2016, 05:01 PM) *
Mada mene više plaši poređenje sa njegovim zemljakom El-Hadžijom, tako užasan valjda ne može da bude.

Po recima gore pomenutog,za to su krivi p***a Karager i zli Dzerard od koga je on ionako bio bolji.Posto nema ni jednog ni drugog,uspeh Manea je zagarantovan.
Dee Jay
CITAT (bocejan @ Jun 28 2016, 04:10 PM) *
Sta ima veze koliko je novca?Da smo mogli da dovedemo boljeg za te pare,sigurno bi ga doveli.
Logicjije mi je sto smo doveli njega nego Balua,Bentekea,Markovica i Lalane.
Vise se uzdam u Klopa nego u igrace.

+1

Nadovezao bih se:

CITAT
“I have followed Sadio for a lot of years since his impressive performances in the Olympics in 2012, and then watched his development in Austria and in his time at Southampton,”

Klop ga je pratio, Klopu se dopada, pa sam dodatno uveren. Mislim da ce Mane i Origi biti odlicni sledece sezone.
moony
Preplaćivanje je odavno prestalo da me živcira, a na poredjenja sa ostalim Svecima se trudim da ne obraćam pažnju, tako da sam zadovoljan ovim. Svakako nam donosi poboljšanje, makar samo pritiskao, trčao uz aut-liniju i šibao lopte u kazneni prostor. S druge strane, ukoliko ga je Klop pratio već neko vreme, verujem da može odlično da se uklopi u njegovu viziju i da napreduje.
Uz njega, Firmina, Kukija i Origija (eventualno Staridža ako se prene iz ove kurcobolje i počne opet da trči), imali bismo odličnu prednju liniju za presing i kontre.
Svebor
Dobrodošao ti nama, Manojlo. beer.gif
moses
dojma sam da bi mogao vrlo pozitivno da nas iznenadi
kalabaster
6 nedelja out, ali ne mogu da se ne nasmejem ovom naslovu. Ox to the rescue. rolleyes.gif

“This will feel like 6 years”, “Will Ox step up?” – Liverpool fans react to Sadio Mane’s injury
Svebor
Da, to je i meni palo na pamet... isuse.gif
milos7
jebeni senegal koji mora da ode na SP, cak su ponistili utakmicu sa JA u kojoj su izgubili zato sto je sudija gresio, i to par meseci posle odigravanja. koliko su sudije unistavale druge timove pa nikom nista
prosle godine kan, sad suspenzija i povreda, odlicno, sledece osecam da ce da bude opet neki kan

sa cim izaci pred murinja, sa golom guzicom
Boza_dunster
E divota.....nije mogao u gorem momentu da se povredi.....Jedinstvo pa Totnem....i kasnije Vest Hem....

Srecom u LS igramo dve sa Mariborom pa se nece valjda osetiti....

U prvenstvu ce biti drz ne daj.....

Jos jedan depresivni momenat u sezoni a tek je oktobar.....

Take Two
Opet ista povreda isuse.gif Opet sa Senegalom isuse.gif

Šta mu rade tamo? Ode, skrši se, vrati se kod nas da ga krpimo, oporavi se i opet ode kod njih... a oni krenu da mu terapijski gaze taj hamstring?
Djotun
Ma nije mu ništa, ionako je bio dogovor da se vrati u klub ako odmah odrade kvalifikovanje.

Stvarno ne verujem da će preskočiti Soton.
Svebor
CITAT (Djotun @ Nov 13 2017, 05:46 PM) *
Ma nije mu ništa, ionako je bio dogovor da se vrati u klub ako odmah odrade kvalifikovanje.

Stvarno ne verujem da će preskočiti Soton.

Tako i meni deluje.
Take Two
Znam da su se dogovarali, ali ne vidim zašto bi se izmišljala povreda ako je nije bilo. Ko koga tu laže i zašto ako su na istoj strani?

Deluje mi verovatnije da je stvarno obnovio povredu, sad koliko je ozbiljno - nemam pojma.
Stevie_G

Sadio brat
Dee Jay

Joe
ladno cemo imati 8,9,10 i 11 u prvom timu... Take je srecan!
Digital_Jesus
Skroz logičan potez, pogotovo što ovo treba negde da sugeriše da nećemo kupovati novu desetku (Fekira) i da se ta priča završila, a ustvari... biggrin.gif
Take Two
Maestralan potez, nije što sam ga ja najavio, nego realno Hail.gif Editovan naslov teme.

Sad ako nam nešto ujebe sezonu, mogu to da budu jedino brojevi Alisona (koji pretpostavljam neće dobiti #1) odnosno Robinsona/Fabinja, ništa više.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.