Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Dresovi
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Prilike u klubu
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
CaRrAdOnA#23
eBAY

продају га немци, јел могуће да су већ одрађени и пуштени у продају? ова цена која је тренутно је смешна...

ynwa!!!
Mihailo
Cara ovo je početak bidding procesa, tako da će cena biti veća. Nije MP cena. A dres je jako ruan smile.gif
Mihailo
Pa ne znam da li je prevara, mislim ko se jos bavi pravljenjem lanih dresova koji se razlikuju od originalnih? Mislim u koje svrhe? Inače lik koji prodaje dres na eBayu ima kredibilitet ... ali nemački mi nije toliko dobar tako da je moguće da sam neto propustio tongue.gif
Shommy
Nista bez Reebok-a !!!!!!!!
Tonča
Mislim da su ovo novi dresovi.
Link
Bice predstavljen 1. juna.
Link
Tonča
Negde sam procitao, ne znam koliko je tacno, ali prica se da je postojala mogucnost da odigramo finale kupa u novim dresovima, od cega se kasnije odustalo.

Link lfc.tv

@Carra
Mislim da bi crveni bio lepsi kada ne bi bilo onih belih linija. A gostujuci mi je malo previse galatasarayski.
Mihailo
Pa dobro Adidas je kupio Reebok tako da je to manje vie isto sada ...
Tonča
QUOTE(Mihailo @ May 4 2006, 12:33 PM) [snapback]204[/snapback]

Pa dobro Adidas je kupio Reebok tako da je to manje više isto sada ...

Da, ali ukolikosam dobro razumeo, Adidas nece preuzeti sve klubove od Reeboka.
Sve u svemu, mi ne dobijamo nikakvu kintu zbog promene prizvodjaca dresova. Jos je to vazeci ugovor sa Reebokom.
Liverbird
nisu losi dresevi, inace naeravam odmah cim izadju u prodaju da kupim 1, naravno HOME sa LFC online shopa
Mario_T
Onaj prvi crveni za koji je postavljen link je stvarno ruzan (mislim sve one silne crte) ... A tek onaj zuti/zuto-crveni, prava strava i uzas ... sad.gif

Ovaj drugi crveni dres nije toliko los po mom misljenju, ali ima pravise bele boje na sebi, za moj ukus barem ... A i onu kragnu bas i nisu morali da stave ... Izgleda da cu morati da sacekam jos 2 godine na novi dres ...
Kameni
Mislim da nista od ovog jos nije ono pravo ali videcemo.
Catwoman
Da li je neko od Vas kupovao preko neta dry.gif
Bila sam u Reebok prodavnici i oni su mi rekli da u avgustu ocekuju novi kontigent Liverpool dresova, sada imaju samo shortseve....
Posto bih htela da kupim dres Steven George Gerrard, pa me zanima kako funkcionise unsure.gif
Mihailo
Ja sam kupovao za oficijalnog LFC sajta pre par godina. Dresove, trenerke i svata smile.gif

Stizalo je bez problema. A funkcionise tako to ode na sajt, uđe u shop i izabere stvar. Treba ti viza ili mastercard i to je to smile.gif
Catwoman
QUOTE(Mihailo @ May 5 2006, 10:06 AM) [snapback]255[/snapback]

Ja sam kupovao za oficijalnog LFC sajta pre par godina. Dresove, trenerke i svata smile.gif

Stizalo je bez problema. A funkcionise tako to ode na sajt, uđe u shop i izabere stvar. Treba ti viza ili mastercard i to je to smile.gif

Da ali koja visa? Posto postoje vise vrsta, a moja banka mi kaze da oni imaju VISA Virtuon kartice za kupovinu preko neta, i savetuju mi da uplatim para koliko mi treba za kupovinu...
a carina, sta je sa njom, da li i tu treba da racunam na neke troskove, pored toga sto cu da platim za dres i putne troskove.... unsure.gif
Mihailo
Znaš kako, VISA electron tj. virtuon će ti završiti posao.

A što se carine tiče sve zavisi. Mislim da carinu ne naplaćuju do nekih recimo 100 eura. Mada se meni dešavalo da mi i na mnogo veće sume ne naplate ali to opet zavisi od carinika i robe.

Za dres te neće cimati smile.gif

Problem je u tome što na LFC sajtu često nema dresova ...
Catwoman
QUOTE(Mihailo @ May 5 2006, 10:37 AM) [snapback]259[/snapback]

Zna kako, VISA electron tj. virtuon će ti zavriti posao.

A to se carine tiče sve zavisi. Mislim da carinu ne naplaćuju do nekih recimo 100 eura. Mada se meni deavalo da mi i na mnogo veće sume ne naplate ali to opet zavisi od carinika i robe.

Za dres te neće cimati smile.gif

Kada si narucio, za koje vreme ti je isporucena narudzbina?

Liverbird
Ja sm takodje narucivao sa oficijelnog sajta pre 2-3 meseca, sve je siglo u najboljem redu, stim sto je postarina prevelika, nisam siguran ali mislim da je oko 25 funti. A uzeo sam u rajzajzen banci tu Visa Virtuon karticu. I planiram da narucim sad ovaj novi dres pa ako jos neko oce nesto mozemo da se dogovorimo....da bi podelili postarinu
Mihailo
Ivana, davno je to bilo smile.gif

Sezona 2001/02 ... ali generalno oko 10tak dana treba da stigne. Proverio sam i dresova nema u prodaji na oficijalnom sajtu. Shop im je tako prazan smile.gif
Liverbird
jao cuti, ja sam jedva narucio sta sam hteo. Niti su imli Home crvene dresove niti one iz '84 velicine ispod XXL pa sam uzeo taj XXL a onda kad je stigo ja potonuo u njemu i prodao ga best frendu za istu cenu, i sad mu svi dive, kao jao sto imas lep dres, pa to je jbt.iz '84, generacija Jan Ras.....
pazite kad je jedan lik sa televizije priso njemu i poceo da mu prenosi taj napad kad je u tom finalu Ras dao gol glavom. Ja se toga ne secam jer sam se rodio '88 ali...............................
copkillah
Meni se dopada ovaj Adidasov (ili "Adidasov") sa e-baya, razmisljam da rizikujem i da ga narucim.

Da rizikujem u smislu da se ispostavi da dres ipak nece tako da izgleda smile.gif
Catwoman
QUOTE(Liverbird @ May 5 2006, 10:51 AM) [snapback]261[/snapback]

Ja sm takodje narucivao sa oficijelnog sajta pre 2-3 meseca, sve je siglo u najboljem redu, stim sto je postarina prevelika, nisam siguran ali mislim da je oko 25 funti. A uzeo sam u rajzajzen banci tu Visa Virtuon karticu. I planiram da narucim sad ovaj novi dres pa ako jos neko oce nesto mozemo da se dogovorimo....da bi podelili postarinu

ma postarina je 15.00... pa ne bi bilo lose kada bi nas vise narucilo... i ja imam rajfeslusovu Visa virtuon karticu...
stara lfc
sto se tice dresa verovatno cemo videti ili na zadnjoj utakmici lige ili na finalu kupa,posto je to tradicija da se radi.
prvi je spoj novogi starog dresa kada je igrao Rush,ali ipak drugi mi se vise svidja.A u stvari ko zna kako ce da bude

ivana sto se tice kupovine sa lfc shopa uzimaju za nasu zemlju i okolinu 15funti+ za jednu stvar,a ako uzmes vise od dve 10 funti+,nism siguran za elektron ali visa clasic da
Catwoman
QUOTE(stara lfc @ May 5 2006, 01:17 PM) [snapback]274[/snapback]

sto se tice dresa verovatno cemo videti ili na zadnjoj utakmici lige ili na finalu kupa,posto je to tradicija da se radi.
prvi je spoj novogi starog dresa kada je igrao Rush,ali ipak drugi mi se vise svidja.A u stvari ko zna kako ce da bude

ivana sto se tice kupovine sa lfc shopa uzimaju za nasu zemlju i okolinu 15funti+ za jednu stvar,a ako uzmes vise od dve 10 funti+,nism siguran za elektron ali visa clasic da

Pa ovi pametnjakovici iz rajfeslus banke mi preporucuju Visa Vitruon zbog sigurnosti novca, jer na Visa Vitruon treba da platis 20 eura kao garanciju i plus troskove koje planiras da napravis i kada potrosis te pare koje si namenio, onda pri sledecoj kupovini opet uplatis, jer kazu ako dodje do zloupotrebe kartice nemaju sta da ti skinu jer je na racunu 0... videla sam da je 15 funti za jednu, zato i predlazim da se skupimo ko zeli da kupi nesto pa da se podele troskovi slanja... mada ja nemam nikakvo iskustvo u kupovini preko neta, mada moji prijatelji koji su kupovali imali su problema na carini tipa da se desavalo da je roba "isparila".
Mihailo
Ivana ne znam kako su ti u Reebok shopu rekli da očekuju nove dresove jer će biti pod Adidas brendom smile.gif

Tako da valja sačekati malo i sigurno će ih biti u Adidas shopovima ovde ... smile.gif Ionako ih nema u LFC Shopu ...
Catwoman
QUOTE(Mihailo @ May 5 2006, 01:51 PM) [snapback]278[/snapback]

Ivana ne znam kako su ti u Reebok shopu rekli da očekuju nove dresove jer će biti pod Adidas brendom smile.gif

Tako da valja sačekati malo i sigurno će ih biti u Adidas shopovima ovde ... smile.gif Ionako ih nema u LFC Shopu ...

Tip mi je rekao da su sve dresove koje su imali rasprodali, ostalo im je samo shortseva... e sad mozda covek nije "obavesten" da novi dres nece biti u izdanju reebok....
Mihailo
Kako će se osetiti kad bude saznao da je u zabludi tongue.gif

Ne znam da li zna ali ima dresova za prvu pomoć iza McDonaldsa na Terazijama! smile.gif
Catwoman
QUOTE(Mihailo @ May 5 2006, 01:59 PM) [snapback]280[/snapback]

Kako će se osetiti kad bude saznao da je u zabludi tongue.gif

Ne znam da li zna ali ima dresova za prvu pomoć iza McDonaldsa na Terazijama! smile.gif

Znam za to, kupila sam tamo dres Owena za poklon... pa za prvu pomoc mogu i nekom drugu da otmem oridjinal biggrin.gif
Mihailo
A moe i tako ... smile.gif
Catwoman
biggrin.gif
copkillah
QUOTE(Mihailo @ May 5 2006, 01:59 PM) [snapback]280[/snapback]

Ne znam da li znaš ali imaš dresova za prvu pomoć iza McDonaldsa na Terazijama! smile.gif

Tamo ima samo onaj ružni beli i Luis Garcia crveni.

A lik redovno laže kako će da mu dodje Gerrard.
Liverbird
Ja nisam za da kupujete dresove u nasoj zemlji ili bilo kojoj drugoj osim u engleskoj. Ja 100% narucujem sa oficijalnog sajta taj novi Home dres a ako jos neko oce nek se javi pa da podelimo troskove.
Mihailo
Malo nosis ti, malo ja? smile.gif 50-50%

Meni je bitno da ima LIVERBIRD na dresu/majici i da pise LIVERPOOL! Sta, gde i kako ... 'ebe mi se smile.gif
Tonča
Ja cu verovatno nesto da narucim, samo sto cu da sacekam jos neko vreme, da vidim da li mi ortak putuje kod rodjaka u UK (inace, on mi je kupio dres proslo leto). Ako bude putovao, opet cu naruciti preko njega. A mozda ga iscimam za jos nekog wink.gif. Ali otom, potom...
Mario_T
Sto se tice isporuke stvarno se moze imati poverenja u zvanicni sajt (uvek stize u navedeno vreme i u odlicnom stanju), ali je postarina zato besmislena (10 funti za jedan predmet, 15 funti za 2 ili vise).

"Najlepse" sto nema veze da li narucujes dres, sorc ili cak olovku sa Liverpoolovim grbom (cisto da navedem primer), postarina je uvek ista ...
zen
Shto se tiche dresova iz nashe zemlje, potpuno su ok (sem ako nisu kupljeni na buvljaku) smile.gif , ja sam naruchio dres preko telefona u nekom butiku i platio sam ga 2500, dres je ISTI kao onaj shto je bio u reebok shop-u koji je koshtao oko 6000 chini mi se.

Gotovo je sigurno da cu uzeti neshto preko oficijalnog sajta, ako ne budem tamo uzeo uzecu ponovo u tom butiku neshto, imaju super stvari (majce, dresove, gace... smile.gif ).

Tonča
Datumi kada ce se pojaviti dresovi:
Link
Liverbird
@Tonca: pa moglo bi da ti dam kintu ako dolazim do bg-a za finale pa da tvoj frend uzme i meni jedan ali pazi mozda moj brat ide u Englesku pa mi mozda i on donese ali mislim da ce sve to da odpadne pa cu verovatno narucim preko sajta jbg.
Tonča
Pa ako bude isao ici ce tek negde krajem avgusta. Ima vremena do tada da se organizujemo...
robbieF
Ja naracujem 100% dres, samo da sacekam da vidim koji broj ce Robbie nositi u novoj sezoni (nadam se 9). Prijavljujem se za sve vrste zajednickog narucivanja sa ofc. sajta. Samo kazite, kad i gde!
Catwoman
QUOTE(zen @ May 6 2006, 01:17 AM) [snapback]318[/snapback]

Shto se tiche dresova iz nashe zemlje, potpuno su ok (sem ako nisu kupljeni na buvljaku) smile.gif , ja sam naruchio dres preko telefona u nekom butiku i platio sam ga 2500, dres je ISTI kao onaj shto je bio u reebok shop-u koji je koshtao oko 6000 chini mi se.

Gotovo je sigurno da cu uzeti neshto preko oficijalnog sajta, ako ne budem tamo uzeo uzecu ponovo u tom butiku neshto, imaju super stvari (majce, dresove, gace... smile.gif ).

Gde se nalazi taj butik? dry.gif
stara lfc
i ja se slazem da se dogovorimo zajedno da uzmemo iz ofi.shopa,ja moram za klinca benkicu da uzmem u fazonu dresa za bebe.
Mihailo
Anyways kod lika iza Meka na terazijama imate i zastave po ceni od 900 Din. Ja sutra uzimam svoj primerak smile.gif
stara lfc
za njega!
Mario_T
Bravo stara!!! Treba od malih nogu da ga ucis, tako sam ja i kod svog burazera (mladji od mene 10 godina), a tako cu i kad budem imao decu naravno biggrin.gif
Kameni
QUOTE(Mihailo @ May 8 2006, 11:54 PM) [snapback]427[/snapback]

Anyways kod lika iza Meka na terazijama imate i zastave po ceni od 900 Din. Ja sutra uzimam svoj primerak smile.gif

LOL! Uzeo sam jednu pred finale LS prosle godine. Lik je ceno 600, dao sam mu 500. tongue.gif
Nemoj da se ne cenjkas.
zen
Ivana, ja lichno nikada nisam bio u tom butiku,j er nisam iz Bg-a, pa sam zato fonom naruchivao.
Fon je 063/308-142, zvao sam i rekao mi je da se nalaze u ustanichkoj kod hotela Srbija, ali ako ocu da dodjem da pozovem ponovo pa ce mi on objasniti kako da stignem...
Nego ono najzanimljivije shto sam chuo od tog lika je da su imali nove adidas Liverpool-ove dresove blink.gif ali su im proshli... blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Liverbird
ako je neko yainteresovan da uzme dres preko oficijalnog sajta neka mi posalje pm
Catwoman
QUOTE(zen @ May 9 2006, 01:51 PM) [snapback]453[/snapback]

Ivana, ja lichno nikada nisam bio u tom butiku,j er nisam iz Bg-a, pa sam zato fonom naruchivao.
Fon je 063/308-142, zvao sam i rekao mi je da se nalaze u ustanichkoj kod hotela Srbija, ali ako ocu da dodjem da pozovem ponovo pa ce mi on objasniti kako da stignem...
Nego ono najzanimljivije shto sam chuo od tog lika je da su imali nove adidas Liverpool-ove dresove blink.gif ali su im proshli... blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif

Hvala ti na informaciji biggrin.gif
zen
Ma nema na chemu. smile.gif
Tonča
QUOTE(zen @ May 9 2006, 01:51 PM) [snapback]453[/snapback]

Moguce da su imali neku fus verziju. Cini mi se da mi je Scouser reko da je na sajmu takodje video novi dres, crveni, nalik spanskom dresu, sa onim tankim prugicama (to je bilo pre vise od mesec dana).
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.