Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Jürgen Junior
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Transferi i Glasine
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Trunks

Willkommen!
S t a n l e y
Liverpool get their man - Jürgen Klopp flies into Merseyside.

Djotun
Odlično je ovo sa novom temom, i zbog malera koje nosi prošla..
A i onako je totalni restart..
Ja bih samo još da poželim da nam se uz dolazak Klopa, na forum vrate i stari forumaši i da nas bude malo više, jer entuzijazma ne manjka..
Dee Jay
CITAT (djotun @ Oct 9 2015, 12:15 AM) *
Ja bih samo još da poželim da nam se uz dolazak Klopa, na forum vrate i stari forumaši i da nas bude malo više, jer entuzijazma ne manjka..

Što su bežali tokom smutnih vremena, dok je nas desetak ovde sačuvalo forum od nestanka tongue.gif
moony
Da vidimo koliko će trebati Klopu da igračima vrati entuzijazam. Ako su upola naloženi kao navijači, biće lako.
Djotun
Ne mogu da spavam od uzbudjenja biggrin.gif
U 09h pustaju interview, a u 11h je kzš..
Ako neko ima strimove za lfc tv nek bude ljubazan.
Svebor
Zu LFC willkommen heißen Herr Klopp und prost! drink.gif

ps

CITAT (djotun @ Oct 9 2015, 01:46 AM) *
Ne mogu da spavam od uzbudjenja biggrin.gif
U 09h pustaju interview, a u 11h je kzš..
Ako neko ima strimove za lfc tv nek bude ljubazan.

Bitte
Scouser
kako to misliš sutra intervju ? biggrin.gif 1eye.gif

Djotun
Brate nemoj da nam mračiš Kloparu, je l se mi rugamo izvesnom André Breitenreiter-u?! laugh.gif
Joe
najbolji moguci scenario po LFC! dobro nam dosao Klopp-aro! nadam se da ce napraviti nesto od nas...
Djotun
Ima li snimak negde?
rape91
Klopp ima posebnu poruku za TakeTwo: https://twitter.com/LFC/status/652379263279067136

biggrin.gif
Djotun
Kolko je lud, sav je preispoljen smile.gif Onaj Scouserov komedijaš se ne razlikuje od pravog Klopare laugh.gif
Nego ovo je bitno,
"The only thing for me is to have the first and last word, but I don't want to spend money we don't have"

http://www.dailymotion.com/video/x391ub0
FULL INTERVIEW
bocejan
Dobro je ovo za ball possession i defending. Kao da je objasnio ovom bivsem sta je problem.
Nego jel ima jos linkova, meni onaj odozgo ne radi za LFCTv?
Dee Jay
CITAT (rape91 @ Oct 9 2015, 09:38 AM) *
Klopp ima posebnu poruku za TakeTwo: https://twitter.com/LFC/status/652379263279067136

biggrin.gif

Al je lud lik neverovatno biggrin.gif
Take Two
QUOTE (rape91 @ Oct 9 2015, 09:38 AM) *

Brate, ja i ako odvrnem belief do 11, tamo će i dalje da piše samo "cautious optimism".
Djotun
http://radio.talksport.com/stream?awparams=platform:ts-web
Ovde ce biti radio prenos konferencije koja pocinje sad.

A govnari su brze bolje skinuli klip sa dailymotiona
markan1389
I ja bih htio da pozelim dobrodoslicu Klopu i da mu pozelim svu srecu.Siguran sam da ce nam svima dokazati da tim ima veliki potencijal.Dzaba majstoru alat ako je on nesposoban, naravno, mislim na onu bufalu Brendana.I hvala Klopu sto je objerucke prihvatio posaoa cim su mu poslali ponudu, strahovao sam da ce ona gnjida do zime ostati i da ce tad vec biti kasno za Klopov angazman.
bocejan
CITAT (djotun @ Oct 9 2015, 10:59 AM) *
http://radio.talksport.com/stream?awparams=platform:ts-web
Ovde ce biti radio prenos konferencije koja pocinje sad.

A govnari su brze bolje skinuli klip sa dailymotiona

Hvala. Trebalo bi da bude i na sky sportsu. Sky
Dee Jay
The Normal one wub.gif
Take Two
QUOTE (Dee Jay @ Oct 9 2015, 11:16 AM) *
The Normal one wub.gif

Ljudi su mi svašta rekli o britanskim medijima, sad je na vama da dokažete da su to sve bili lažovi biggrin.gif
Svebor
CITAT (Take Two @ Oct 9 2015, 10:58 AM) *
Brate, ja i ako odvrnem belief do 11, tamo će i dalje da piše samo "cautious optimism".

Hail.gif
Djotun
Koliko su ovi englezi propali kad psiho pirs i jos neki blenta analiziraju Klopa..
Dobra konferencija, lik je down to ground vise nego sto sam mogao i da zamislim. Vidi se takodje da ce mu se engleski novinari popeti na penis.
moony
Ben Smith
@ BenSmithBBC

I have been in a few but this is a
magnificent opening press conference from
Jurgen Klopp. Room in the palm of his hand

Jbt, nemam wi-fi danima, ograničen sam na čitanje komentara i citata sa Tvitera preko moba.
Ono što sam pročitao u intervjuu me je oduševilo više nego što sam očekivao. Lik priča sasvim obične stvari, a opet uspe takvu energiju da prenese čak i kroz tekst. Mogu da zamislim kakav će da bude u svlačionici. I Glendža bi kod njega grizao.
Takodje mi se svidja ovo što je pričao za transfere. Vidi se da ne priča gluposti, nego ozbiljno ne želi da mu neko bira i tera igrače nasumično.
Make us dream.
Take Two
Michael Cox o potencijalnim formacijama koje će Klopp koristiti: http://www.theguardian.com/football/blog/2...ing-combination

Ništa revolucionarno na papiru, ali ako prilagodi igrače mentalno, ugradi im pravi pristup i pusti ih da igraju fudbal... moglo bi da bude dobro,
moony
Ma bitno je da ima igrače sa kojima može da radi. Može da se sastavi ceo prvi tim od igrača koji su već pokazali da imaju želju, pogotovo igrači koji su se dokazali kroz ONU sezonu (nije ih mnogo ostalo, al' tu je ponešto). Dobar je osećaj oko svega ovoga, valjda će se moći to iskoristiti da se uhvati zalet. Možda i da se vrati bar malo onaj fear factor.
Svebor
Intervju
S t a n l e y
Bez suvisnog preuvelicavanja, verovatno najprirodniji covek kog smo imali za menadzera prethodnih 20 godina...

CITAT (Dee Jay @ Oct 9 2015, 11:16 AM) *
The Normal one wub.gif
x2

Konacno neko ko znas zbog cega je 2+2 zapravo 4.
Djotun
Zašto li ovo nisu uradili letos nikad mi neće biti jasno. Koliko bi bolje novac bio iskorišćen.
Ovako 4 najopasnija/najvrednija ili kako god, igrača, ne mogu skoro sigurno nikad biti zajedno u 11 (Studge, Benteke, Cou i Firmino). Potpuno nepotrebno imamo 4 klasična špica, nemamo krila, Milner ima najveću platu u klubu isuse.gif itd itd

I nadam se da će se Enfild i Kop trgnuti iz letargije ili čega već, priča se stalno u čuvenim navijačima i prepoznatljivoj atmosferi.. Ako bude kao u poslenje vreme, biće mu smešno u odnosu na Westfalen..
Svebor
CITAT (djotun @ Oct 9 2015, 01:03 PM) *
Zašto li ovo nisu uradili letos nikad mi neće biti jasno. Koliko bi bolje novac bio iskorišćen.
Ovako 4 najopasnija/najvrednija ili kako god, igrača, ne mogu skoro sigurno nikad biti zajedno u 11 (Studge, Benteke, Cou i Firmino). Potpuno nepotrebno imamo 4 klasična špica, nemamo krila, Milner ima najveću platu u klubu isuse.gif itd itd

I nadam se da će se Enfild i Kop trgnuti iz letargije ili čega već, priča se stalno u čuvenim navijačima i prepoznatljivoj atmosferi.. Ako bude kao u poslenje vreme, biće mu smešno u odnosu na Westfalen..

Take, ti li si to zaposeo Djotuna? tongue.gif
ps
pres konferencija audio
dule_lfc
Jürgen Klopp - Full Liverpool Press Conference

https://www.youtube.com/watch?v=hjuKyzRN6pE
Svebor

ps

Hilfe bitte, mein avatar niht arbeiten!
Take Two
QUOTE (Svebor @ Oct 9 2015, 01:34 PM) *
Hilfe bitte, mein avatar niht arbeiten!

Ako je gif, kann es nicht.
Svebor
CITAT (Take Two @ Oct 9 2015, 01:52 PM) *
Ako je gif, kann es nicht.

Nein, das ist jpg.
Take Two
E onda nicht verstehen.

Kad već ovako razbijamo nemački, jel' to Klopp rekao da je ungscheitspielen njegov stil fudbala? Ne uspevam ovo da prevedem uz pomoć gugla...
Svebor
CITAT (Take Two @ Oct 9 2015, 02:08 PM) *
E onda nicht verstehen.

Kad već ovako razbijamo nemački, jel' to Klopp rekao da je ungscheitspielen njegov stil fudbala? Ne uspevam ovo da prevedem uz pomoć gugla...

I on rece da je neprevodivo, a da je to nesto kao "full throttle"...ili sam pomesao dva odgovora.

edit: lupetam
Djotun
Jesi siguran da si potrefio reč, da nisi fulao neko slovo?

Mene zanima šta su ga pitali nemački novinari.. Onaj kreten iz sky-a čim čuje pitanja na nemačkom krene da rekapitukira kako je reko da je normal one..
Svebor
CITAT (Take Two @ Oct 9 2015, 02:08 PM) *
E onda nicht verstehen.

Nadjoh, preveo je kao 'transition game'...ne mogu se koncentrisem, kalir'o mi avatar.
Digital_Jesus
CITAT
Kenny Dalglish on Jurgen Klopp: 'He seems like someone who is not in love with himself, which #LFC fans can relate to.'

Al mu (Brodzu) ga je Kenny šukn'o! biggrin.gif
Svebor
Once the King, always the King.
S t a n l e y
CITAT (Svebor @ Oct 9 2015, 01:59 PM) *
Nein, das ist jpg.

Avatar mora da bude max 90x90, da nije veci od 50KB i moras da ga postavis u formi linka, ne radi ako uploadujes sa kompa.
Kad sredis avatar, mozes da napravis link pomocu recimo onog tinypic ili tome slicnog, postavis link tamo gde pise "Unesite link ka online avataru" und problem gelöst. smile.gif
dzoker
Ahaha veliki King Kenny
Take Two
QUOTE (djotun @ Oct 9 2015, 02:17 PM) *
Jesi siguran da si potrefio reč, da nisi fulao neko slovo?

Mene zanima šta su ga pitali nemački novinari.. Onaj kreten iz sky-a čim čuje pitanja na nemačkom krene da rekapitukira kako je reko da je normal one..

Ma fulao sam sigurno, ja to onako po sluhu a nemački nisam govorio od srednje škole.

Ima na Guardianu prevedeno (a bio je i stream), Nemci čitaoci im preneli: "Klopp was asked about the emotions and the atmosphere at Liverpool. He said, he can’t [thanks to the media attention] experience the emotions in the city. He can’t go to the pub or around town. That was not different in Dortmund. The atmosphere is something he will experience in the future. He had heard and read great things. He is here because Liverpool is a cool club, not because he has a check list of emotional clubs."

Svaka čast za Kenija, u suštinu problema sa Rodžersom je ubo. Mene je to počelo da žulja od kako sam video onaj portret na zidu i zaneverovao, do kraja nije prestalo.
Svebor
CITAT (S t a n l e y @ Oct 9 2015, 02:44 PM) *
Avatar mora da bude max 90x90, da nije veci od 50KB i moras da ga postavis u formi linka, ne radi ako uploadujes sa kompa.
Kad sredis avatar, mozes da napravis link pomocu recimo onog tinypic ili tome slicnog, postavis link tamo gde pise "Unesite link ka online avataru" und problem gelöst. smile.gif

Sve sam isposhtov'o, al' - niks arbajt'n. Mozda nece sa fotobaketa, sa' cu da probam taj tajnipik. Trt, nece.

edit: das ist scheise, der avatargevesen ist fehlfunktion! Herr Trunks einige unterstützung, bitte.
BeFair
Will you have control over signings?

It’s a crazy discussion. It was not a problem for 10 seconds. I’m not an idiot. It’s enough that I have the first and the last word - in the middle we can discuss. We want to discuss good players on the highest level. I’m not a genius. I need other people to get the perfect information. When we have this we will decide to sign or sell a player.

Jbteeeeee, koje osvezenje u odnosu na onog Galvanizatora!!!

It’s enough that I have the first and the last word - in the middle we can discuss

Simple as that...........
Scouser
Prvi transfer mora biti Subota, da ne bi Klopeks izdao duh Milovana Stepandića koji živi u njemu...

totalni je šalabajzer...izgleda šašavo, još i leđa da prestanu da nas bole i pobedili smo !

Prvo što mi je palo na pamet (od svih mogućih stvari!) je šta će da radi sa Lalanom? laugh.gif
BeFair
Lalamudavi mislim da NEMA NIKAKVU buducnost u Liverpoolu dolaskom Kloppa. Jbte, pa on nije mogao pod Rodgersom da izdrzi 50-60 min na terenu, kako ce onda za Kloppa da igra?!?!?! Putuj putuj igumane, jos da odu i Lovren i Allen,ufffffff

Inace

How do you see yourself fitting in to Liverpool's history?

I don’t compare myself with these geniuses within the history of Liverpool. It’s cool that you are looking forward to the work for the next few months and years. None of these managers said they wanted to be a legend when they arrived. This is a great club because of many good decisions in the past.

Naravno da nisu (ti velikani, legende), ali jedan jeste - Brodgers biggrin.gif:D:D

https://twitter.com/JimBoardman/status/6524...src=twsrc%5Etfw
Scouser
toj legendi bi stvarno super bilo da preuzme Englesku...pun squad karaktera, nema transfera....
S t a n l e y
New Liverpool manager Jürgen Klopp looks set to head back to his homeland in the January transfer window to try to prize goalkeeper Bernd Leno away from Bayer Leverkusen.

Klopp has reportedly already assured club owners Fenway Sports Group that he only needs to make minor alterations to the current playing squad at Anfield and is believed to be a long-term admirer of the young man from Bietigheim-Bissingen.

http://www.90min.com/posts/2626658-leno-ka...ist?a_aid=35449

CITAT (Scouser @ Oct 9 2015, 06:10 PM) *
...pun squad karaktera, nema transfera....

Terrific!
Svebor
Kariusa sam doveo u prvoj sezoni FM-a, Leno mi bio mnogo skup. wink.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.