Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Danny Ings #28
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Dee Jay
Da li će samo nastaviti niz Asaidi, Aspas, Alberto, Borini, Lambert, Baloteli ili će biti pristojan igrač u rotaciji i da uđe sa klupe?

Neka bude bolji od njih i to će već biti neki napredak.
Dee Jay
CITAT
The guaranteed compensation fee, set by the PFCC tribunal, was £6.5million, plus £1.5million in contingent amounts dependent on player performance.
Take Two
Cela dva posta (istog čoveka) za skoro godinu dana biggrin.gif Baš nas je impresionirao Ings, vredi platiti 8 miliona Burnleyu kad su razvili i istrenirali takvog jednog supertalentovanog 24-godišnjaka.

Glavu dajem da će se to pravilo za training fee u skoroj budućnosti promeniti, tj. da će se granica spustiti. Danas klinci još pre dvadesete rutinski potpisuju profesionalne ugovore, ne možeš više da tretiraš mamlaza od 24 godine kom je istekao ugovor kao da je detence upravo stasalo u omladinskom pogonu.
Svebor
Srecno u zavicaju. sad.gif
Digital_Jesus
Odličan potez i za nas i za njega, ali mi je izrazito žao što se kockice nisu složile. Kada je igrao, uvek je grizao, trčao, pritiskao, a pritom je delovao i kao gotivan lik. Želim mu svu sreću u Sotonu.
Dee Jay
CITAT (Digital_Jesus @ Aug 10 2018, 12:59 PM) *
Odličan potez i za nas i za njega, ali mi je izrazito žao što se kockice nisu složile. Kada je igrao, uvek je grizao, trčao, pritiskao, a pritom je delovao i kao gotivan lik. Želim mu svu sreću u Sotonu.

Ne znam šta je dobro za nas, bukvalno smo javno obznanili da hoćemo da ga prodamo, ovi su to znali, čekali poslednji dan i uzeli ga džabe, jer smo ga ljudski pustili. Ne znam šta očekuju, da će loše da igra, pa da će ga platiti sledeće godine manje nego što bi sada? Toliko smo im igrača kupili, mogli su da ga plate 10-15 miliona.
Djotun
Ako sam dobro shvatio, već je dogovorena (obavezujuća) cena za sledeće leto 18M funti, plus 2M u bonusima, Ings je odmah potpisao sa Stonom ćetvorogodišnji ugovor, gde je ova prva godina pozajmica. Dakle mi više nikakve veze nemamo sa njim, a za 10 meseci će i te pare da se uzmu.
Dee Jay
CITAT (Djotun @ Aug 10 2018, 08:24 PM) *
Ako sam dobro shvatio, već je dogovorena (obavezujuća) cena za sledeće leto 18M funti, plus 2M u bonusima, Ings je odmah potpisao sa Stonom ćetvorogodišnji ugovor, gde je ova prva godina pozajmica. Dakle mi više nikakve veze nemamo sa njim, a za 10 meseci će i te pare da se uzmu.

Shvatio sam da je obavezno da ga kupe, nisam shvatio da je dogovoreno 18m, mislio sam da će se oko cene pregovarati sledeće leto.
Svebor
CITAT (Djotun @ Aug 10 2018, 08:24 PM) *

Tako je.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.