Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: James Milner
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
moony
Dobro nam došao. Dobar transfer za početak, svakako će koristiti, a i gotivan je igrač.
BoJaNNNNN
Mnogo gotivim Milnera kao igrača i sretan sam što smo ga doveli, ali sam srećniji što smo "dobili" taj Twitter nalog biggrin.gif
Take Two
Pa da, to je opšti stav biggrin.gif Evo neki kolega kaže -
Gem ‏@therealgemvp 14h14 hours ago
@BoringMilner THIS IS OURS NOW MUWHAHAHAHAHAHHA
Bataemperor
Milner
Take Two
“We wanted more goals from midfield and when you see James, that was the idea,” Rodgers said. “Because you see when he plays in the central area he really penetrates the box. He’s a top-class operator and I think in this team he’ll probably shine even more.

More goals from midfield isuse.gif Znači, nije bilo dovoljno ofanzivnih veznih u postavi prošle godine, to je bio osnovni problem. A Milner treba da zabije više golova od Gerrardovih trinaest, naravno, samo ne znam na kojim drogama.
moony
Očekujemo da traži i od defanzivaca da daju više golova, pa i od Minjolea, samo da se napadači ne cimaju previše.
Take Two
Mignolet još nijedan nije dao.

Samo penal protiv Boroa, valjda.
moony
Zabušava. Sedi medju stativama i ladi jaja. Za to vreme, Borini je mukotrpno radio na svom doprinosu od dva gola (give or take 3).
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.