Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: WC u basketu
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Stranice: 1, 2
rape91
svetsko pocelo...
Hrvati igraju produzetke sa klasicnim basketasima sa Filipina smile.gif

Mi danas prvu sa Egiptom. Imamo neizbalansiran tim. Nadam se da je sada svima jasno da nije bio problem u Dudi za neodazivanje igraca. Sad imamo i mladog trenera, uz to i legenda pa opet isti problemi.
Sve ce zavisiti od Tea,Bogdana,Bdzelice,Bradulje i rovitog Krleta. Osim njih kao pomocno osoblje Stefan MArkovic, ali mora mnogo bolje da igra nego pripreme. Kalinic ce odraditi svoje u skoku i odbrani. Stime,Rasko,Simon,Bircevic i Jovic sta god urade prijatno ce me iznenaditi.

USA i Spanija su ogromni favoriti, nakon toga jedno 8 ekipa koje ce se boriti za bronzu. Hrvati imaju dobar i vrlo perspektivan tim. Brazil jak pod kosem, spolja tanko osim Marselinja. Australija bas jaka, fale im dva igraca ali i ovako ih vidim daleko. Argentina-kraj generacije, maksimum cetvrtfinale. Francuzi isuvise oslabljeni. Grci jaki, da imaju Spanoulisa bili bi mi treci favoriti.

Tonča
Ukratko moje mišljenje o ovoj rep'staciji: Sale Nacionale je Gospodin Moka. Trebale su mu cele pripreme da shvati ono što je Duda shvatio posle jednog telefonskog razgovora - da je Micov debil.

A sad nek meni neko objasni ko su Birčević i ostali koji nemaju ni stranicu na vikipediji... smile.gif
Take Two
Za tog Birčevića i mene zanima, ime mi je vaguely poznato ali ovako po liku i po igri, nemam pojma ko je čovek. Mada ja donedavno pojma nisam imao ni da je Mali Raduljica NBA igrač...

Đorđević bi bio +60% bolji trener kad bi shvatio da bradu uz potpuno ćelavu glavu može da vozi samo ako je golman Evertona.

Kad već postavljam newb pitanja, zna li neko priču iza Kalinićeve vilice? Koji ga je ortoped/plastičar tako unakazio, i zar nema leka?
rape91
QUOTE (Tonča @ Aug 30 2014, 05:25 PM) *
A sad nek meni neko objasni ko su Birčević i ostali koji nemaju ni stranicu na vikipediji... smile.gif

Stefan Bircevic-prosle sezone igrao u Mutinom Radnickom gde nemas obaveze u odbrani i gde imas dozvolu da pripalis po 10 trojki, ako te ne mrzi. E on je ta strech moderna cetvorka koja se izvlaci i cepa trojke. Pored toga dobar i u skoku. Realno po kvalitetu nije u prvih pet cetvorki koje imamo ali jebiga.
Stefan Jovic- Stefan Markovic za siromasne. Pozvan da bi ih imalo dovoljno za trening,ipovredili se mnogi bekovi, iznenadio na pripremnim mecevima, cak bolje odigrao od Stefana Markovica. Ovo sto je danas pogodio se vise nece ponoviti, tezak ciglar. Respekt za odbranu.
Marko Simonovic- pozvan naknadno zbog povreda ostalih trojki. 24 poena Hrvatima i jos neki dobri mecevi i eto i njega. On bi u teoriji trebalo da ima neku ulogu koju je Keselj imao, mada je nesto bolji u defanzivi. U praksi znamo da Keselj ima muda, isto tako znamo da ih Simon nema.
Ostale si vec upoznao u repki.

@Take Mislim da Kalinic ima tu deformaciju od rodjenja

Grozni su ovi dresovi sa rukavima koje nose Francuzi
Take Two
Pa i da ima od rođenja, majku mu, valjda je mogao neko da mu to sredi do sada? unsure.gif

A Birčević je znači Mutin, pa da, nije ni čudo.
Tonča
Ja sam, naime, za Birču čuo da igra uz dogovor sa Mutom da mu ne daju pare što mu duguje Radnički, a da će on da mu sredi da igra na sveCkom. smile.gif To sam doduše sinoć baš kasno čuo, otprilike kad sam i čuo za Birčevića. smile.gif

@Rape: fala za pojašnjenje. Za Simonovića sam čuo od ranije, i mogu da kažem da je težak kreten kome jedini bitan koš u životu ta neka trojka koju je dao Hrvatima u pripremnim tekmama (toliko je dakle bitna).

Ima tu još nekih meni nepoznatih, ali me neviđeno mrzi da otvaram sajt kako bih video zapravo ceo roster... smile.gif
Djotun
QUOTE (Take Two @ Aug 30 2014, 06:11 PM) *
Đorđević bi bio +60% bolji trener kad bi shvatio da bradu uz potpuno ćelavu glavu može da vozi samo ako je golman Evertona.

Brate šta imaš ti protiv nas što nosimo glavu naopačke biggrin.gif
On a serious note, Sale bi bio bolji trener da je taj posao radio malo duže od par meseci u Milanu pre 7 godina.. tja, nemamo više ni struku ni talente. sve go kurac.
Scouser
Za Birčevića se znalo da igra svetsko još u januaru. Sale nije ispao to što se od njega očekivalo da ispadne na mestu selektora - iz nemoći da ishendluje nezgodne situacije (Micov je debil, ali Saletu nije trebalo da pravi skandal na revijalnoj utakmici posle ubitačnih priprema - jebo im je majku tada sa treninzima) dolazimo u poziciju da nam igra u bitnijim mečevima zavisi od rovitog Tea, Krstića koji ne postoji, te Bogdana i Bjelice koji ima da igraju 40 minuta...Luku nije zvao zbog 34godišnjeg Raška koji je imao jezivu sezonu, tu se usro zapravo za Krleta da li će uopšte biti spreman za tekme...

A Simon je pre ovoga što je odigrao u Zvezdi važio za odličnog igrača, bio je uvek među boljim mladima, u Budućnosti je kidao. U Zvezdi otišao u kurac, al da vidimo možda se digne, ima neočekivanu priliku...

Ne bih previše doduše da sudim o Saletu dok se sve ne završi... biću u Granadi od tekme sa Brazilom pa na dalje, i posle u Madridu od nokaut faza, al mi je entuzijazam znatno pao...
rape91
sinoc druga cetvrtina USA-Finska 29-2 cool.gif

Ova postava sto su Spanci poslali je nesto najjace sto je Evropa imala od raspada SFRJ. Jebe ih trener i to ne malo. Sad ne znam dal' Ibaka vuce neku povredu ali debilno je na dve visoke pozicije rotirati tri igraca u revijalnom mecu sa Iranom. Ibaka je deset puta bolji igrac od Clavera. A i Reyes zna biti vrlo koristan. Spoljna linija je strasna.
Bas bih voleo da ih neko rebne pre projektovanog finala sa Amerima, zasluzili su to smradovi.
Kad bismo ih mi dobili u eliminacionoj fazi meni bi ta pobeda bila u rangu pobede nad Amerima u Indijanapolisu.
rape91
Danas bitna tekma protiv Brazila. Pobedimo dva razlike=drugo mesto.
Sta mislite jel' ih bijemo?

Pod kosem ce nas unistiti bez ikakve sumnje a nasa nada je brza igra sa dosta tranzicije i lakih poena. Imaju doktora Pick-and-roll igre i njega ce morate Jovic i Markovic da udave. Raspolozeni Teo i nastimovani Bogdan nam danas trebaju najvise.

Ja imam neki osecaj da ih dobijamo relativno lako pa cu probati na kladionici na nas. Na kvotu 2.6 mislim da vredi probati.
Take Two
QUOTE (rape91 @ Sep 3 2014, 11:09 AM) *
Ja imam neki osecaj da ih dobijamo relativno lako

Ja imam neki osećaj da ispadamo u prvoj eliminacionoj utakmici nezavisno od protivnika, tako da i nije toliko bitno šta bude protiv Brazila.
redsi
Nismo ni sumnjali biggrin.gif Stvar je u tome da ova reprezantacija moze da pobedi svakog i da izgubi od svakog, doduse sem od Spanije i USA, od njih moze samo da izgubi.
Take Two
QUOTE (redsi @ Sep 3 2014, 03:37 PM) *
Stvar je u tome da ova reprezantacija moze da pobedi svakog i da izgubi od svakog, doduse sem od Spanije i USA, od njih moze samo da izgubi.

Da može da pobedi svakog zaključio si na osnovu pobeda nad velesilama kao što su Iran i Egipat? biggrin.gif

Evo, Teo objašnjava bolje nego što bih ja ikad umeo:
redsi
Sad nesto razmisljam sta ce braca sutra da naprave nasim centrima kada su ovi Brazilci iz Amazinije izgledali smesno protiv njih nedavno.A realno da se moze nekako reprodukovati treca cetvrtina vise od jednom moja teza da se svako moze dobiti bila bi odrziva biggrin.gif
rape91
sutra je idaelna utakmica za ne gledati. Tesko je gledati kad ti cigani poput Rudija i ostalih pisaju po faci. Spanci ce se kao i uvek naloziti protiv nas a i bez toga je realno 20+.
bokeli
CITAT (Take Two @ Sep 3 2014, 02:47 PM) *
Ja imam neki osećaj da ispadamo u prvoj eliminacionoj utakmici nezavisno od protivnika, tako da i nije toliko bitno šta bude protiv Brazila.

+1

A najjace su mi one kombinacije koje se vuku po medijima o nekoj pobedi od +2, kako bi izbefli ove ili one u cetvrtfinalu .......

Fali dosta toga, najvise u napadu, gde nemamo sirinu, fali nam jedna dobra cetvorka tipa Mirze Teletovica.

Ovde nema ko da povede, Bogdanovic je ocigledno u padu forme, bar pola igraca u timu nam je suvi prosek, posle jednog dobrog poteza slede dve gliuposti
rape91
meni je najvise krivo sto se desava ono cega sam se pribojavao na dan kad je Sale postao selektor a to je da ce se urusavati slika koju imamo o njemu. A nemamo puno sportista u nasoj zemlji koji su takve igracke legende i kojima se nikad nije gledalo za koga navijaju, za koga su igrali, nisu im se brojala krvna zrnca... Bodiroga, Djordjevic i mozda jos neko su jedni od retkih takvih legendi
Take Two
A jebiga, Đorđević je bio legenda kao igrač, nerealno je očekivati da bude legenda kao trener, instantly or otherwise. Mada sa ovim kršem od tima i ovakvim zdravstvenim stanjem, bilo koji nivo očekivanja može da se kaže da je nerealan.
Tonča
Ja koliko pratim, čujem da je mnogo bitno da ne budemo 3. kako bi izbegli Španiju u 1/4 finalu.

Samo da nas pokvareni Francuzi ne zajebu i namerno izgube iz Irana, pa nas gurnu na treće mesto sa četvrtog. Sreća da mi igramo poslednji, pa ako bude trebalo dodajemo gas i odigravamo ozbiljno. Protiv Španije. laugh.gif

Jbt, kakvi smo indijaneri kompletno. Pa za 1/4 finale bi trebalo da pravimo doček ovoj nekolicini reprezentativaca i ostalima koji igraju u reprezentaciji, a mi gledamo kako da, jelte, izbegnemo Špance ne bi li se umuvali u borbu za medalju. laugh.gif
Fred Kremenko
Mene od svih najvise odusevljava Zitko Basket Mvp. Proglase te na casovima ljubavi da si igrac, i onda dodjes protiv Francuza i useres sve sto moze, a juce ga Barbosa pravi na majmuna. Isti Barbosa koji u Nba prosle godine igrao ugovore na 10 dana, a Zitko bi kao trebao da ode u Nba i da tamo uspe,hoce samo sutra.
vladx
Ne znam zasto bi se urusavala slika o Djordjevicu kao legendi. Pa, da se ispostavi kao najgora trenerska rupa, to nista nece oduzeti njegovoj igrackoj velicini.
Sad na stranu to, ali jeste po meni jedan od glavnih krivaca jucerasnjeg poraza. Ne verujem da je onoliko insistirao igru na centre koji nisu mogli da prdnu protiv ovih.
Inace, za mene je veliko razocarenje Bjelica. Koja godina zaredom da ne uradi ama nista u reprezentaciji. sad.gif
rape91
videces kako ce se urusavati slika ako zaredja sa losim rezultatima kad mu mediji okrenu ledja. Inace, definitivno je Sale prekinuo nasu dobru igru ocajnom postavom u poslednjoj cetvrtini kada je Bogdan usao tek na 7 min do kraja a Teo na 5 minuta do kraja.

http://mondo.rs/a724157/Sport/Kosarka/Bogd...za-opklade.html
plus ovo iz onog linka ka starom Mutinom intervjuu:
A šta je sa čuvenim pričama o šutiranju sa pola terena, na kome ste namlatili silnu lovu?

“Eh, to je posebna priča… U staroj reprezentaciji kladio sam se najčešće sa Lončarom, Divcom, Djordjevićem, Stojakovićem… Sve sam ih ubijao u šutevima sa pola terena, jer sam stalno ubadao. Pre treninga, nas pet-šest damo po 100 evra i ko ubaci jednom ili najviše puta, nosi sve pare. Pedja Stojaković mi još duguje 100 evra, ali sad na to ide i velika kamata… Obično sam im uzimao pare, mada se dešavalo da i ja puknem, doduše retko. Najviše mi je uzeo Lončar, jednom čak 1.000 maraka. Prvi sam šutirao sa centra 5-4, a onda je loptu uzeo Loki i pogodio svih pet?! Hvala Bogu da sam ga psovao…”

Nedavno je lansiran novi srpski brend, rakija “Mutavka” iz “bureta” Miroslava Mute Nikolića. Potpuni hit…

“Rakiju smo pekli Vita šofer ekipe Hemofarma i ja, a ideja je, naravno, moja. Pekli smo je u etapama, mesec dana. Zove se 'Mutavka' zato što, kad popiješ jednu čašicu, odma’ zamutaviš. Od 200 kila čistog „hamburga“, bez petiljki, po najmodernijoj tehnologiji ispekli smo tačno 33 litra. Tehnologija je moja, a Vita je, u stvari, samo cepao drva i ložio... Flaše smo nabavili preko veze, imaju originalne zapušače, ali dobavljača držimo u tajnosti. Etiketu su mi radili po specijalnoj narudžbini u Beogradu, tačno 33 komada koliko ima flaša.

Muta Hail.gif laugh.gif
Ako je Andjus pametan trebalo bi da ponudi Muti da mu uz Zivu bude stalni gost. biggrin.gif Samo da sednu za sto, nacnu "Mutavku", i sami krenu pricu pa kuda ih ona odvede. Nema teme emisije, nema Andjusovih pitanja -velika gledanost zagarantovana
Joe
kad bi mogli malo vise da igramo kao u 3/4, a malo manje kao u ostatku utakmice sa brazilom - ne bi bilo problema... izgleda da cemo igrati sa grckom u 1/8, ako se ne uozbiljimo - pocepace nas.
Tonča
Raduljicina izjava o "našoj igri" od pre neki dan je izgleda bila dogovor iz svlačionice laugh.gif
Under
bar je šaljivdžija, ako je već loš selektor/trener
rape91
Spanci su ljigavi mnogo vise nego sto su dobar tim, strasan su tim. Ja samo ne znam sta Rasko i ostala drvna gradja ceka, polomite noge Rudyju i ekipi. Kalinic ga je makar cusnuo po faci.
Rubio 12pts, 6 skokova, 7 asists, 7 ukradenih. Hail.gif A govnar za 10

I sa Grcima ce biti sranja na terenu, to je sigurica. Jos nisam gledao duel Krleta i Bourusisa a da se nisu pokoskali.
Bice mnogo tesko
Joe
da smo svaku ovako igrali, dobili bi i brazilce i francuze... smile.gif
Spanci su prejaka govna, onog rydy-a i reyes-a bih vezao u neki podrum i mucio sedam dana - jajaere...

sa Grcima ce biti zajebano, al' mozemo sa njima da igramo egal i da ih dobijemo...
rape91
Zagrevanje za tekmu

samo njima sada Sofo nije tu, a nama je tu Rasko duel.gif
Take Two
Svaka čast, skoro savršeno poluvreme su odigrali Hail.gif

Moja očekivanja su već prebačena, sad štagod da urade to je bonus.
Tonča
^+1

Ja bih sam da posebno pohvalim Jovića koji je jedan od onih Birčevića za koje nisam čuo pre prvenstva. Zaista lepo odigrao momak, i to ne samo ovu tekmu.

Evo za sve posterizacija Burusisa:

Šareni i Lončar su kao bonus.
redsi
Kako sada ponoviti ove procente suta?Gotovo savrsena utakmica...
rape91
QUOTE (Fred Kremenko @ Sep 4 2014, 10:58 AM) *
Mene od svih najvise odusevljava Zitko Basket Mvp. Proglase te na casovima ljubavi da si igrac, i onda dodjes protiv Francuza i useres sve sto moze, a juce ga Barbosa pravi na majmuna. Isti Barbosa koji u Nba prosle godine igrao ugovore na 10 dana, a Zitko bi kao trebao da ode u Nba i da tamo uspe,hoce samo sutra.

Frede, molim te, isprozivaj malo i Stefana Markovica biggrin.gif

Svaka cast i momcima i strucnom stabu, igrali smo fantasticno. Procenti suta odlicni, rasporodjeni poeni na vise igraca, Krle se vratio u tim sasvim solidno, Bourousis je dobio svoje(opet trazi stolicu smile.gif ) Hail.gif

Da ne misli neko da pisem ovo u euforiji, isto sam pisao i prosle godine na Eurobasketu, Bogdan je nas najperspektivniji igrac jos od Bodiroge. Strasno kolika muda ima u bitnim momentima. Ovo prvenstvo sasvim prosecan, cim krenu eliminacije tu je on.
Teo je konacno sazreo i pravi je lider ovog tima. Pravi manje ishitrenih odluka, porasla mu je zelja u odbrani.
Ovakav bekovski tandem retko ko ima.
Kalinic je danas kljuc pobede. Odlicno je otvorio mec, plus ona zakucavanja Hail.gif Hail.gif Hail.gif su dala krila nasima.
Raduljica i Krle odlicni. Jovicu kapa dole, odusevio me je na prvenstvu.
Bjelica je suvo zlato ovog tima. Hodajuci miss-match. Cini mi se da bismo izostanak svakog uspeli da nadomestimo, osim njegov. Beskrajno koristan. Da je vise ambiciozan lagano bi peglao u NBA sa finim ucinkom
Joe
odlicno i u odbrani i u napadu! Kalinic igrac prvog, a Bogdan drugog poluvremena...

https://www.youtube.com/watch?list=PL3F5E46...p;v=j-eQbExHGZg

1:12 komentator car: Bogdanovic with a deep three THE TROJKAAAAA!!! biggrin.gif
rape91
https://www.youtube.com/watch?v=bBJHtRNgSPc
posle meca... Tegi i Zisis laugh.gif "Take it slow"
Ipak korektno na kraju od Zisisa i Bourousisa, pozeleli su nam srecu, pruzlili ruku
Tonča
Samo da prokomentarišem ono što smo valjda svi očekivali, još kada je bilo žDrebanje: sva četiri tima it naše grupe prošla u 1/4 finale.
Joe
QUOTE (Tonča @ Sep 7 2014, 11:44 PM) *
Samo da prokomentarišem ono što smo valjda svi očekivali, još kada je bilo žDrebanje: sva četiri tima it naše grupe prošla u 1/4 finale.

nasa grupa je ubedljivo najjaca na prvenstvu...

opet sa brazilcima, bice zajebano - misim da nam ne odgovaraju(za razliku od grka i argentinaca) zbog jebena tri centra. mada bice i njima tesko, ako mi budemo igrali kao prosle dve tekme. nije lako dobiti istu ekipu dva puta. ako uspemo da iskontrolisemo brazilcima skok u napadu i da odigramo bolje odbranu nego prvi put mozemo da ih dobijemo. ono sto mene raduje je uzlazna forma nase ekipe i konacno da se prikljuce Bogdan i Krle sa ucinkom.
Under
QUOTE (rape91 @ Sep 7 2014, 07:28 PM) *
Da ne misli neko da pisem ovo u euforiji

e najbolje da ne pišeš u euforiji wink.gif

QUOTE (rape91 @ Sep 7 2014, 07:28 PM) *
Ovakav bekovski tandem retko ko ima.

a kad sledeću ne budu mogli da se sastave, hoćeš opet to da kažeš?
Tonča
QUOTE (Joe @ Sep 7 2014, 11:52 PM) *
opet sa brazilcima, bice zajebano - misim da nam ne odgovaraju(za razliku od grka i argentinaca) zbog jebena tri centra. mada bice i njima tesko, ako mi budemo igrali kao prosle dve tekme. nije lako dobiti istu ekipu dva puta. ako uspemo da iskontrolisemo brazilcima skok u napadu i da odigramo bolje odbranu nego prvi put mozemo da ih dobijemo. ono sto mene raduje je uzlazna forma nase ekipe i konacno da se prikljuce Bogdan i Krle sa ucinkom.

Pa jbg, i treba da bude zajebano. Ipak je jebeno četvrtfinale, a u ovoj osmini smo prošli mnogo lakše nego što smo se svi nadali. Kao što reče TT ranije, sve preko ovog 1/4 finala je plus. Doduše, nije da smo se mnogo naradili da dođemo do ove jedne tekme koja nas vodi u 8 najboljih, ali to nek biju glavu ovi što su pravili sistem, nas treba da bole patka. smile.gif

Potrebno je da naši odigraju dosta bolje nego prošli put protiv Brazila, što mislim da će uraditi, pa onda da vidimo da li će to biti dovoljlno da ise dobiju Brazilci. smile.gif

I valjda onaj Patrik Vijera neće useravati trojko kao prošli put, usta ga jebem da ga jebem. smile.gif
Joe
a ako prodjemo brazilce, dao bih i levo mudo, bubreg i plucno krilo da izjebemo one ljigave spance... smile.gif
Tonča
Samo bih da kažem da kad god vidim reklamu generalnog sponzora (Take! Pionir) ja pomislim na TakeTwo-a. blush.gif
Take Two
Pa znaš kako, kome moje beskrajno nagvaždanje nije ostavilo traga u psihi, ko nije izgradio malog TT sebi u glavi da mu zvoca kad god stigne... taj nije normalan sleep.gif

U svakom slučaju, dobro si be podsetio da se igra košarka, potpuno bih zaboravio koliko sam odspavao.
Take Two
I dobro je da sam se probudio, sa +5 na +31 Hail.gif
Joe
razvalili smo ih... svaka jebena cast Djordjevicu i igracima! bravo!
Tonča
Ja se smorio što Štimac nije dao trojku. sad.gif

Kako je Teo odigrao doktorski, svaka čast! Naravno, svaka čast i ostalima.

Svaka čast i Brazilu kako su se samoupucali u noge sa one dve tehničke greške u po nas najboljem mogućem trenutku. laugh.gif
Take Two
QUOTE (Tonča @ Sep 10 2014, 08:04 PM) *
Svaka čast i Brazilu kako su se samoupucali u noge sa one dve tehničke greške u po nas najboljem mogućem trenutku. laugh.gif

Ali kako su Šarenac i Lončar krenuli da jedu govna posle druge tehničke, u stilu "treba se sad pripaziti i ostati hladne glave jer će sudije da krenu da navlače za Brazil u vidu kompenzacije" i to sve onim samouverenim znam-ja tonom, jebotebog isuse.gif Posle neki najobičnij faul Raduljice, on čovek diže ruku a Šarenac "Pa evo, eto, to je sad za one tehničke..."

Jebao ga "obrnuti reciprocitet" tupavog. Večita žrtva sudija, čak i kad njegov tim dobija 30 razlike.
Svebor
CITAT (rape91 @ Sep 3 2014, 09:49 PM) *
meni je najvise krivo sto se desava ono cega sam se pribojavao na dan kad je Sale postao selektor a to je da ce se urusavati slika koju imamo o njemu. A nemamo puno sportista u nasoj zemlji koji su takve igracke legende i kojima se nikad nije gledalo za koga navijaju, za koga su igrali, nisu im se brojala krvna zrnca... Bodiroga, Djordjevic i mozda jos neko su jedni od retkih takvih legendi

Kahm, kahm...jel'? nahnah.gif
rape91
@svebor tongue.gif
@taketwo cuti, zamisli da Denda prenosi

uzivanje je navijati za ovakvu ekipu.
Stimcevo "pucanje" je highlight turnira biggrin.gif Ako neko naleti na gif nek okaci
moram izdvojiti Tea, kapa dole za liderstvo.

Sve bih dao da dobijemo smrdove
Take Two
Ih, Denda je pijana budala koja nema pojma ni o košarci ni o bilo čemu drugom. Od Šarenca ipak više očekujem...
Joe
cigani ciganski gamad odvratna... bravo borise i drugari!!! bravo bravo!! jebi smradove smrdljive u buljanfer!
Tonča
Kakvi Bogovi ovi Francuzi! biggrin.gif

Diaw i Gobert Hail.gif

Da odigramo lepu utamicu sa njima u polufinalu pa ko bude bolji nek pobedi. smile.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.