Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Put na tekmu Ludogorec - Liverpul
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Dr Stein
Sofija, Bugarska, sve je jasno , al ništa se ne zna
priključite se grupi koja će putovati u Bugarsku na tekmu
sav info:

https://www.facebook.com/groups/677839972301435/
moony
Za nefejsbukaše:

www.sportal.bg/news.php?news=506401

Prevela je neka cura već:
''Sektor iza vrata "B" i "G" - 50
leva (26e po kursu 1.92 za koj ja znam da je
aktuelan). To je najniza cena. Sektor "V" 80 leva
(42e-kurs 1.92), sektor "a" 100 leva (52e)''

Ovo je planirana cena, može se još uvek promeniti. Karte se mogu naručiti preko bugarskog Eventima i odštampati ili preuzeti (poslovnica je kilometar od stadiona), pitali su ih preko mejla.

Što se prevoza tiče, dosad se pominjao samo voz. Predlog je onaj fleksi-pas (1500 za mladje od 26, za ostale 3000) za relaciju BG-Dimitrovgrad i nazad, a u Bugarskoj kondukterima po 2€. Povratna je, čini mi se, 4000 (edit: sad pogledah u komentarima, toliko je za studente navodno). Neko je pomenuo da će se raspitati za iznajmljivanje busa, ali još nema nikakvih informacija.

Red vožnje
Total Soccer
Zemljace raspitacu se ja kod Mikice Euromagnet. Samo ako on bude imao mogucnost da nas vozi, zbog medjunarodnog saobracaja itd. Ali prvo da vidimo koliko nas okvirno ide, da ne pitam coveka za 5 autobusa, a na kraju ode jedan. Moje misljenje je ne vise od 3 autobusa iz Beograda. S obzirom da znam njegove cene za organizovani prevoz to bi trebalo da bude izmedju 20 i 30 evra.
Fred Kremenko
Drugar i ja imamo ideju da idemo kolima, najverovatnije ce sa nama moci jos dvojica, al ne znam definitivno posto nisam vozac.
moony
Svakako bi nam više odgovarao bus, vozom se gubi dva dana više. To mu dodje kao rezervna opcija.

Što se karata tiče, još informacija:

''Службени продаја улазница за Лигу Шампиона
утакмице Лудогорец почеће 12. септембра
открио званични сајт тима. Они ће бити
доступни на мрежи као што ће Евентим
локали бити у већим градовима у земљи, као
и касе у Националном стадиону "Васил
Левски" ће радити у пуном капацитету. / Листа
свих станица изгледају на сајту клуба и
евентим.бг.
ПФЦ Лудогорец ће задржати своје обећање до
суботе - 6. септембра ће примати пријаве,
укључујући носиоце чланске карте, чланови
фан клубова у земљи и спонзорима клуба.
Они ће имати право на 2 улазнице. Пријаве се
примају у клубу на основу ПФК Лудогорец.
Слободној продаји почиње 12. септембра као
приоритет ће бити дат онима који купе пакет
пролази мечева Европског првака Реал
Мадрид, Басел и швајцарске легендарни
Ливерпоол. 25. септембар ће се продавати
само поменути пакете са 5% попуста, а тек
онда почети продају јединица карту за први
меч против Реал Мадрида.''

@Fred Napravi nagradnu igru ''Osvojite putovanje sa Fredom za dve osobe'' biggrin.gif
vanjuska
Cekaj, ako sam ja dobro razumeo, pojedinacne karte ce se prodavati tek tamo pred utakmicu? Jer ovo sve sto se spominje su clanske karte, sezonske karte bla bla kao i ti paketi karata za sve 3 utakmice. A posle toga kao krece pojedinacno za Real. Onda ce i za nasu takmu tek kasnije da krenu pojedinacne karte?
moony
Tako smo svi shvatili otprilike. Samo ovi ''fan klubovi u zemlji'' mi nisu najjasniji, možda fan klubovi Ludogoreca. Karte za Engleze se ne spominju nigde, videću po netu da l' oni znaju više.
lpool23blok
Pozdrav za sve ljubitelje petostrukog osvajaca LS.
Planiram da idem na utakmicu u Sofiju. Ako uspem da dodjem do karte, na neki nacin, interesuje me sledece: koja se tribina preporucuje za pristalice Liverpula? Tj, koja tribina pripada domacim, koja gostujucim navijacima?
YNWA
moony
Stadion

Na jugu su njihovi, što znači da je sektor G za naše, samo je pitanje koji deo. Neko reče da su 2003. gostujuće navijače stavili u G 23 i 24. U zavisnosti od toga koliko karata će dati Englezima (pominje se 2100), možda bude opet tako. Idealno bi bilo onda da budemo u G sektoru pored njih, samo da se ne nadjemo u sendviču ako neki ludaci udju i na sever. Možda bi mogao i A sektor, samo što je to najskuplji sektor a i zatvoren je za utakmicu protiv Reala zbog kazne UEFA-e, treba onda da gatamo da l' će opet da naprave neko sranje.
lpool23blok
CITAT (moony @ Sep 6 2014, 03:05 PM) *
Stadion

Na jugu su njihovi, što znači da je sektor G za naše, samo je pitanje koji deo. Neko reče da su 2003. gostujuće navijače stavili u G 23 i 24. U zavisnosti od toga koliko karata će dati Englezima (pominje se 2100), možda bude opet tako. Idealno bi bilo onda da budemo u G sektoru pored njih, samo da se ne nadjemo u sendviču ako neki ludaci udju i na sever. Možda bi mogao i A sektor, samo što je to najskuplji sektor a i zatvoren je za utakmicu protiv Reala zbog kazne UEFA-e, treba onda da gatamo da l' će opet da naprave neko sranje.

Znaci mi mozemo na sever da idemo? Jel su to one najjeftinine karte, od 26 evra?
moony
CITAT (lpool23blok @ Sep 6 2014, 03:50 PM) *
Znaci mi mozemo na sever da idemo? Jel su to one najjeftinine karte, od 26 evra?

Trebalo bi da možemo, pošto bi trebalo da Englezi dobiju karte samo za jedan deo severa, za u kavez.
Cene
Sektor G 45 leva, dakle 23€.
lpool23blok
CITAT (moony @ Sep 6 2014, 05:44 PM) *
Trebalo bi da možemo, pošto bi trebalo da Englezi dobiju karte samo za jedan deo severa, za u kavez.
Cene
Sektor G 45 leva, dakle 23€.

Hvala :-)
dejabgb75
Ja nabavio 5 karata po 30€ , tribina gostujuca, idemo kolima. Jel ima jos neko sa foruma da je nabavio, posto vidim da niko nista ne pise na tu temu?
vanjuska
A gde si nabavio? smile.gif
dejabgb75
Preko golmana Ludogoreca....
Take Two
Nabavio i Aleksandar88 ali se za sada hvali samo po drugim forumima dry.gif
Aleksandar88
Zahvaljujuci Krsmanu LFC i njegovoj drugarici koja nam je zavrsila karte preko bugarskog saveza. Ide nas 4 iz Uzica, tribina B sektor 32.
vanjuska
A kako mi obicni smrtnici da nabavimo karte? smile.gif
moony
Bugarski eventim je pustio karte u prodaju jutros, može se kupiti do 8 (?!) karata sa jednom karticom. 45 leva za sektor G, 3 leva usluga povraćaja (valjda) i dodatak za lično preuzimanje 2 leva. Dakle, 25 € sve ukupno.
Ja sam pokušao da kupim, ali izgleda da ne može sa debitnom karticom, već samo sa kreditnom. Pokušaću sa nečijom kreditnom karticom što pre, a ako neko sa foruma kupuje, neka se javi ukoliko je voljan da uzme i za mene. Mogao bih da mu pošaljem novac PostNetom odmah ujutru.
gasha84
@moony

Pazi samo ako uzimas preko tudje kartice, ja isto nemam nijednu od tih pa sam zamolio drugara da mi kupi medjutim naisli smo na ovo: You can pick up your tickets PERSONALLY after successful payment. Receipt is only against ID and credit card of the person named as the consignee. Data in both documents must match!

kao i : PICK UP OPTIONS

NOTE: When paying with credit card you need to show your valid credit card AND official identification (Passport or ID-Card) upon pick-up of the tickets.

Izgleda da lice koje kupi mora i da podigne karte..isao sam do par banaka ovde da pokusam da otvorim neku od tih kartica ali ceka se najmanje nedelju dana..

Da, inace mogu da posalju karte na kucnu adresu ali to kosta 50e..
moony
Ja sam kontao da samo treba da se u pick-up options navede lice koje će podići karte, da se ne podrazumeva da je to osoba čija je kartica. Jesi li ti kupio na kraju?
gasha84
Pa nisam, cekam neku varijantu preko prijateljevog prijatelja koji je iz Sofije i koji nam je kao narucio karte jos pre nekog vremena i sad cekam da javi sta je bilo sa tim..ali ne znam ni koliko je to sigurno ni za koju tribinu su karte, zato sam i hteo da narucim danas ali jbg..

Ne znam, jel si siguran da moze ovako jer pise da se podaci sa kreditne kartice i licne karte ili pasosa moraju poklapati kao da se pokazuje ta kartica na uvid?
Aleksandar88
Kakva budalastina, kako ne moze da se kupi debitnom karticom isuse.gif . Ja sam nabavio karte, tamo sam 25-27 novembar. Sektor B 32, negde blizu makedonskih navijaca, to bi ujedno trebalo i da je deo do "Kopa" crvenih. Na dan utakmice ispraticu i mlade koji valjda igraju od 16.00, negde u centru, ali to nije stadio ni Levskog ni CSKA, do tada, a i posle toga sam u JJ Murphy, Irish pabu, tu ce se skupljati domaci Redsi, pa se vidimo tamo.
moony
@Alelsandar88
Ja samo pretpostavljam da je do toga, izbacuje ''invalid credit card number''. Zvao sam i korisnički servis, prvo što su me pitali je da li sam siguran da sajt podržava kupovinu debitnom karticom. Neki drugi mogući problem mi nisu pomenuli.
moony
Kupio sam kartu preko Visa poklon kartice Erste banke, dobro rešenje ako još neko ima problema sa internet kupovinom, gotova je za pola sata.
U sektoru G 38 sam, u Nišu hvatam voz za Sofiju u utorak uveče, odsedam posle tekme u hostelu Mostel, biću verovatno takodje u Murphy-u. Pa ako se poklapa neko sa mnom, javite se. Vidimo se u Sofiji.
Sale_SR
Pozdrav momci, ja bih isao, od ortaka niko mi nije zainteresovan, interesuje me ako neko moze bukvalno da mi kaze gde da dajem pare za kartu, kako i prevoz ako bih mogao sa nekim da se organizujem da idem, bio bih veoma zahvalan. smile.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.