Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: CAPITAL ONE CUP 14/15
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Aleksandar88

MK Donsi nezaustavljivo jurisaju ka peharu sa gornje slike. Prva zrtva ce izgleda biti Leteci Moyes i Cirkus Utd.

3-0 MK FUCKING DONS ! laugh.gif
Joe
Capital One Cup, a ne FA Cup smile.gif
Narsil
Aleksandar88
Hahaha koji sam pajser laugh.gif , jos mi cudno sto igraju penale, a ne revans !

Ajde sad moderatori menjajte ovo laugh.gif, obradovao sam se kad sam video napunjen Scum, da sam i kupove pomesao.
Svebor
Sad će moći da se fokusiraju na PL. nahnah.gif
Djotun
U je, a ja sinoc napisao da je naš vezni red u nivou MK Donsa rolleyes.gif
moony
Kako je lepo ovo leglo u ovom trenutku. Vade se na mlade igrače, naravno. Šta će jadni, nemaju klupu da igraju tri takmičenja, morali su Kagava, Ernandez i Velbek da budu u napadu. Ni Mojes ovako zlatno nije počeo. Sad da dovedu još neko krilo za 60 milki i sve će biti ok.
Take Two
Nemojte se sprdati sa Argentincem, nešto slutim da će nam se najebati majke, bolji je igrač za ACM od svega što imaju na raspolaganju, uključujem tu i Matu i Rundavog.
Aleksandar88
Di Maria ima fenomenalnu sezonu iza sebe i ako ponovi prikazano bice najbolji igrac Manchestera. Mozemo jedino da se nadamo da ce sa vratiti u mod od pre dve-tri godine. Uspeli su to oni vec da urade sa Fellainijem i Matom, tako da drzte palceve.
Svebor
Breaking news: Di maria handed a transfer request and LVG said he dosent want to sell Wellback to their rivals QPR, Hull, Lester... biggrin.gif
Aleksandar88
Middlesbrough protivnik u trecoj rundi.
Take Two
Kad se ovo igra sa Svonsijem večeras, nikad nisam siguran pošto pomerimo vreme... jel' se trenutno poklapamo sa Britancima ili smo i dalje sat vremena ispred? unsure.gif
BoJaNNNNN
CITAT (Take Two @ Oct 28 2014, 06:20 PM) *
Kad se ovo igra sa Svonsijem večeras, nikad nisam siguran pošto pomerimo vreme... jel' se trenutno poklapamo sa Britancima ili smo i dalje sat vremena ispred? unsure.gif

I dalje sat napred smile.gif U 21h se igra
Take Two
Pa onda nismo sat napred, i kod njih piše da je u 21.
BoJaNNNNN
CITAT (Take Two @ Oct 28 2014, 06:31 PM) *
Pa onda nismo sat napred, i kod njih piše da je u 21.

Na oficijalnom sajtu stoji 20:00
Take Two
Ja gledam ovde, piše 21:00 unsure.gif

Ako detektuju moju lokaciju pa menjaju vreme da se poklapa sa ovom vremenskom zonom onda im svaka čast, ali to nikad ranije nisu radili...
Trunks
^ To radi Livescore dugo već, za Guardian ne znam. Ustvari pola sajtova to radi a pola ne radi tako da sam uvek zbunjen kad se zapravo igra. :/
Djotun
Capital One Cup quarter-final clash with AFC Bournemouth will take place during the week commencing December 15.

Ide BR po trofej laugh.gif
moony
@premierleague: .@CapitalOne_Cup quarter-final draw:
Derby v Chelsea
Spurs v Newcastle
Bournemouth v Liverpool
Sheff Utd v Southampton

Idemo do vrha, lagano.

@Jay_78_: Bournemouth v #LFC will be sandwiched in between Premier League games against Man Utd away & Arsenal at home in December.

Dakle Rositer, Sinkler i Lukas igraju. I Sako, ako mu BR da oprost do tad.
bocejan
Ne, to znaci da ce Hendo i Kutinjko na klupi protiv Scuma.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.