Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Mario Balotelli #neki tamo broj
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2
Take Two

...

"I accept the buck ice challenge" http://instagram.com/p/r1xY3pLj8J/?modal=true
Dee Jay
Imam osećaj da će biti prilično dobar ovaj budalaš biggrin.gif. Nekako verujem da i on može da doživi taj stardižovski procvat. biggrin.gif
rape91
Makar ce Viskovic imati o cemu da prica tokom meca biggrin.gif

20 golova u svim takmicenjima pa cemo da vidimo za dalje. I samo da nam ne iskvari Allena i Markovica, oni mi deluju kao tipovi kojima ne bi prijalo druzenje sa Balom. smile.gif
bocejan
CITAT (rape91 @ Aug 25 2014, 07:07 PM) *
I samo da nam ne iskvari Allena i Markovica, oni mi deluju kao tipovi kojima ne bi prijalo druzenje sa Balom. smile.gif

Ne znam kako moze da iskvari Alena, covek se slikao sa kokoskom. wacko.gif
Da je Suarez ostao, cele sezone bi se opet vrtelo kako je ujeo coveka. Sa druge strane za Bala ima toliko toga da nema vremena kada da sve isprica.
Samo da ne pravi gluposti na terenu, pa da ostajemo sa igracem manje, a u slobodno vreme neka radi sta god hoce.

Narsil
E, 'ajmo sada da deremo boraniju.
rape91
QUOTE (bocejan @ Aug 25 2014, 07:19 PM) *
Ne znam kako moze da iskvari Alena, covek se slikao sa kokoskom. wacko.gif

Sta imas protiv kokoske i slikanja sa njom? smile.gif
Mislim, nije lama ali nije bas ni golub biggrin.gif
Svebor
Dobrodošao budalesino, srećno ti bilo, a i nama s tobom.

ps

He's big, he's Red, he's off his fuckin' head...Mariooooooooo, Mariooooooooooo!
Aleksandar88
laugh.gif nasmeja me u ovo sumorno vece !
Narsil

Tonča
Jel ima snimak kako oblači marker? tongue.gif

Edit: Ne stvarno, jel ima snimka? smile.gif
dzoker
Jebote pa on je zaista mentalno poremećen, bolje da nema snimak.
Take Two
A šta si ti mislio, da simulira poremećenost da iznudi penal?
Dee Jay
Jel istina ovo što svi pišu da je šutno u glavu nekoga na prijateljskoj?
Aleksandar88
Demantuju da je sve izmisljeno na twatter-a, mada Balo je to, ne iskljucujem nista.
moony
CITAT (S t a n l e y @ Sep 22 2014, 01:10 AM) *

Ma de, sto posto dežuraju trojica fotografa u svakom trenutku tokom treninga sve čekajući da ga uhvate kako radi nešto neobično. Moraju mediji da ga izmuzu pošteno ove godine, ipak im je Barsa uzela Suareza iz usta. Samo nek se on trudi na tekmama (kao što već pokazuje znake), a van terena nek se glupira kako zna.

Inače, podsmevao se Mančesteru danas na tviteru i dobio momentalno bar desetak rasističkih odgovora (majmunče, uzmi bananu, vrati se u Afriku, dobij ebolu, itd.). Istrolovao ih fino, a bagra se naložila.
S t a n l e y
Za ovo prvo, nadam se da si u pravu od reči do reči...

A za ovo drugo, svaka mu čast. biggrin.gif
acc
Da pozovemo sukija da ugrize bala. Vidi kako je kjelini poludeo. Mora da je neki virus sa odlozenim dejstvom rolleyes.gif
rape91
http://instagram.com/p/ypdzbsLjwK/?modal=true isuse.gif

ovo bih ja pogodio 9/10 puta, a profi fudbaleru je palo na pamet to da snimi, i da se pohvali naravno sleep.gif
Dee Jay
huh.gif blink.gif
Take Two
QUOTE (Dee Jay @ Feb 7 2015, 11:46 PM) *
huh.gif blink.gif

Ovo će jednog dana da mu bude epitaf, MMW.
Djotun
Najveci bol na svetu mi zadaje činjenica da imam dres ovog kretena i da se burazer iscimao kao majmun da dodje do njega i pola plate ostavio lopovskom dhl-u i posti srbije.
Svebor
CITAT (djotun @ May 26 2015, 12:37 PM) *
Najveci bol na svetu mi zadaje činjenica da imam dres ovog kretena i da se burazer iscimao kao majmun da dodje do njega i pola plate ostavio lopovskom dhl-u i posti srbije.

Au, jebote...pa, od toga mozh' se rikne...sta da ti kazem, drzh' se.
Dee Jay
CITAT
“Well done @sterling31! Best answer. Keep it up,” Balotelli, a former City player, tweeted.

Balotelli, who had a difficult first season at Liverpool, later attempted to clarify his remarks after receiving abusive replies.

He tweeted: “Liverpool fans are amazing but i hope@sterling31 will play at his best because he deserve it. He’s a good guy young and talented.....

support him Like you always did. He gave everything to this club and respect it so i’m sad to see this. YNWA, Liverpool is a family ALWAYS.”

Tako Baloteli biggrin.gif. Samo da ga nekako uvaljamo u Italiju...
BeFair
Nebitno da li ga volimo ili ne, ali ovo nije u redu http://www.90min.com/posts/2398894-liverpo...ers?a_aid=35322

Ako je ovo namerno odradjeno od strane Kluba (a ne vidim nikakav razlog DA NIJE), prosto je nerealno koliko smo jadni postali pod vodjstvom Rodgersa i Amera (i ovih i bivsih vlasnika), sve nize i nize padamo, na svim nivoima...
Svebor
CITAT (BeFair @ Jul 27 2015, 03:35 PM) *
Nebitno da li ga volimo ili ne, ali ovo nije u redu http://www.90min.com/posts/2398894-liverpo...ers?a_aid=35322

Ako je ovo namerno odradjeno od strane Kluba (a ne vidim nikakav razlog DA NIJE), prosto je nerealno koliko smo jadni postali pod vodjstvom Rodgersa i Amera (i ovih i bivsih vlasnika), sve nize i nize padamo, na svim nivoima...

Au, jaka stvar, do mojega, isekli ga iz fotke potpisane Ljiljaninom izjavom o 'world class' talentima...bas za uzrujavanje. Predlozio bih da cuvamo sekiraciju za start sezone, trebace nam.
Take Two
Ma budalaština, slike se kropuju uvek i svugde, najnormalnija stvar.

Baloo BTW ima više i klupskih i reprezentativnih uspeha od Cana, Kukija, i Bentekea zajedno; teško mi je da shvatim kako bi im baš on kvario prosek pa je neko morao da ga iseče.
Svebor
Mario Balotelli’s future was discussed on Sunday Supplement this morning, and the panel believe he may want to stay at Liverpool a little longer.

If he manages to stay beyond the summer transfer window, the striker will be at the club long enough to receive a loyalty bonus, and the Supplement panel believe that’s incentive enough for him to stay where he is.

Jebote, lojaliti bonus posle jedne sezone!? Ako je ovo istina... blowup.gif

Dee Jay
Da, istina je. Pročitao sam još negde ovih dana, ne znam sad tačno gde, da dobija šestocifreni bonus ako ne ode iz kluba.

Ko je iz LFCa potpisao takav ugovor sa Balotelijem, taj je za momentalni otkaz. Balotelijevom agentu (Raiola?) svaka čast.
Take Two
Da je to presudno, verujem da bi mu LFC isplatio tih par stotina hiljada funti od cene transfera. Loyalty bonusi se obično isplaćuju ako igrač ne podnese transfer request, a Baloo nije ni bio u poziciji da to uradi.

Problem je u stvari što njega niko više neće; Sampdoria se raspitivala oko pozajmice, ali boga pitaj koliki deo plate su bili spremni da preuzmu jer se ništa nisu dogovorili. Mi smo mu izgleda bili poslednja šansa, ali to idiotu ništa nije značilo...
Dee Jay
Pa to je sve jedno te isto. Jednostavno čovek krcka ugovor koji ima u Liverpulu i zabole ga da li ga neko hoće ili neće.
Take Two
Naravno da je svejedno, čak i da ga neko hoće Rodgers bi ga sigurno odmah dao, ne bi bilo potrebe za TR.

To se gura kao vest samo da bi ilustrovali koliku platu medved ima, nije uopšte u poziciji da bira da li će da se odrekne loyalty bonusa ili ne.
Take Two
Mario Balotelli has agreed a deal to move to Lazio on a season-long loan, according to reports in Italy.

The Italian has endured a nightmare stint at Anfield, netting just once in the Premier League since joining for £16million last summer.

Tuttomercato say the striker has agreed to try and get his career back on track in Serie A.

Scouser
Što kaže u podnaslovu topic-a "Pomozi bože"
rape91
nek pokida tamo pa da mu skoci cena do sledeceg leta.
Take Two
Da mu skoči sa nule? Teško ako stvarno ima platu od 110,000 funti nedeljno (četvrti u Liverpulu, ispred njega samo Benteke 140, Stuki 120, i Milner 120).
Djotun
Bentekeu prvi ugovor pa odmah 140k ? isuse.gif
rape91
izgleda da mu placamo 30% plate i za vreme pozajmice cool.gif
Dee Jay
Ma daj bože, samo da ode. Dobro je da ipak ima toliko mozga da izabere povratak u Italiju.
Take Two
QUOTE (djotun @ Aug 21 2015, 02:25 PM) *
Bentekeu prvi ugovor pa odmah 140k ? isuse.gif

Pa ne nego će da dođe zbog ljubavi prema najcrvenijem dresu i želje da osvaja trofeje dry.gif

Eno Sterling već ima 180k, boli ga dupe...
Svebor
Prošao medikal u Milanu, tužan dan za sve Crvene. drink.gif
rape91
James Pearce of Liverpool Echo telling some fascinating stories on Mario Balotelli:

• When the Italian striker asked what a team-mate was holding, he was informed it was the new iPhone 6. Balotelli, not yet in possession of Apple’s latest smartphone, was visibly irked according to observers.

Moments later he trooped out on to the training field to take part in the warm-up but within minutes he pulled up complaining of discomfort in his hamstring. Staff sent him straight back inside to be checked out by the medics.

When the Liverpool squad returned to the dressing room at the end of the session 90 minutes later, they were surprised by what greeted them.

There was a beaming Balotelli sat in the corner, with a new iPhone 6 in his hand and a few spares boxed up next to him. One of his minions had been hastily dispatched to do some shopping. The pain in his hamstring had miraculously eased.

• They couldn’t quite believe when they found him smoking inside the grounds of Melwood.

During a team bonding exercise he claimed not to know who Joe Allen was - despite having shared a dressing room with the Wales international for months.

• Rodgers was angered by the size of the entourage that Balotelli welcomed into the team hotel the night before Liverpool’s Champions League clash with Basel last October. They stayed until the early hours of the morning.

The manager’s mood didn’t improve after that defeat when Balotelli, who hadn’t once touched the ball inside the Basel penalty box in 90 minutes, ignored his request to go and clap the away fans.

• After making a short cameo in January’s FA Cup win at AFC Wimbledon, Balotelli shrugged off the attentions of fitness coach Ryland Morgans and refused to do the usual shuttle runs requested of him during the warm-down as he headed for the tunnel.

laugh.gif laugh.gif laugh.gif idol mi je od danas. Jebi Joe Allena
Djotun
Koliko je nepotrebo sad iznositi ove informacije..
Pokusacu fino da kazem, BR je govno jedno koje je uspelo da svaki igrac napusti klub na jedan ruzan nacin.
Nacin na koji se ophodio prema Reini, Aggeru.. Mislim da bi Gerrard ostao i dalje u LFC da nije galvanizatora, odnosno da bi neko drugi uspeo da nadje resenje.. pa cak i ovo sto je Borinija Enrikea i Medveda izolovao od ekipe i nije ih pustao u Melvud u isto vreme.. Bas je klosarski. Uzasan covek.
Take Two
QUOTE (rape91 @ Aug 26 2015, 11:47 PM) *
laugh.gif laugh.gif laugh.gif idol mi je od danas. Jebi Joe Allena

Koga?

QUOTE (djotun @ Aug 27 2015, 01:18 PM) *
BR je govno jedno koje je uspelo da svaki igrac napusti klub na jedan ruzan nacin. Nacin na koji se ophodio prema Reini, Aggeru.. Mislim da bi Gerrard ostao i dalje u LFC da nije galvanizatora, odnosno da bi neko drugi uspeo da nadje resenje.. pa cak i ovo sto je Borinija Enrikea i Medveda izolovao od ekipe i nije ih pustao u Melvud u isto vreme.. Bas je klosarski. Uzasan covek.

Sve tačno, ali sumnjam da je baš on morao novinarima da pušta priče o ovom kretenu. Pre će biti da su prenosili igrači, osoblje, ko god je stigao. Baloo je takav fenomen.
Djotun
QUOTE (Take Two @ Aug 27 2015, 01:50 PM) *
Sve tačno, ali sumnjam da je baš on morao novinarima da pušta priče o ovom kretenu. Pre će biti da su prenosili igrači, osoblje, ko god je stigao. Baloo je takav fenomen.

Pod tim sam utiskom jer je tekst objavio/napisao James Pearce, Brodgova kučkica malena.

p.s. Sad vidim i da je to stavljeno preko cele naslovne strane LivEcho-a, komično.
rape91
QUOTE (Take Two @ Aug 27 2015, 01:50 PM) *
Koga?

laugh.gif

u pravu je djotun da se ovakve ne moraju iznositi u javnost, kad je vec cutao do sada. Koliko je Rodgers iritantan toliko me raduje atmosfera medju igracima. Bas mi deluje da je kliknulo medju njima i da je odlicno druzenje i van terena. Gledao sam neke slike engleske repke i na svakoj Hendo i Lallana jedan do drugog nasmejani. Lucas i Hendo su se odlicno zajebavali na onim klipovima LFCTV. Ovi cergari biggrin.gif stalno izbacuju neke slike sa zajednickih druzenja. Pa onaj timski odlazak u Dubai na kraju sezone..
Jedino je Ibeu jedan drug reper otisao u Manchester, a drugi drug reper proveo leto po Bostonu zaceljujuci rane. Pa je njemu ostalo da se zavitlava sa LMarkecom. I ne cudi strmoglavi pad u igri sad.gif
moony
Markec faktor destabilizacije. Samo ih uči da psuju na srpskom i pričaju "brate".

Što se BRodje tiče i Pirsa tiče, užasni su. Ne znam da l' se iko razuman loži na te njihove priče. Radi posao i ćuti, nećemo na izborima da te biramo.
Take Two
Balottelli has used Facebook, though, to bid goodbye to Liverpool’s supporters. “I’m grateful to Liverpool FC and Liverpool fans for the time and opportunities you gave me,” he wrote. “It’s not a goodbye but rather a farewell. I’ll be supporting you guys all the way in every competition ... unless you face AC Milan.”

Neuporedivo je simpatičniji što je dalje od Anfielda smile.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.