Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Alberto Moreno #18
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Fred Kremenko
http://www.liverpoolfc.com/news/latest-new...al-in-principle

Dobro je vise u PM! Nisam siguran u njegovu defanzivnu stranu ono malo sto sam gledao, ali on je bio prvi pik i volim kad to zavrsimom ostalo cemo morati da verujemo Rodgersu.
Svebor
¡Bienvenido! Las bebidas están por este lado.
vanjuska
Kažu na tnjiteru #18
Digital_Jesus
Oplako sam biggrin.gif

Trunks
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
LjutiKrilo
šta ovo utter znači?
rape91
QUOTE (LjutiKrilo @ Aug 19 2014, 11:48 AM) *
šta ovo utter znači?

kompletan,totalni...
Take Two
Da malo obodrimo fanove neopravdano omraženog seviljskog berberina. Ne dajte se, Morenistas, izdržite! Niste sami! There are dozens of us, dozens!

Most Chances Created by Defenders Across Europe's Top Five Leagues

1. Alberto Moreno (Liverpool) – 61 chances

2. Jonas Hector (FC Koln) – 57 chances created
3. Marcelo (Real Madrid) – 51 chances created
4. Philipp Lahm (Bayern Munich) – 48 chances created
5. Christian Fuchs (Leicester City) – 45 chances created
6. Marcos Alonso (Fiorentina) – 43 chances created
7. Daniel Pavlovic (Frosinone) – 42 chances created
8. Alex Sandro (Juventus) – 41 chances created
9. Aaron Cresswell (West Ham United) – 40 chances created
10. Junior Caicara (Schalke) – 39 chances created

Na Gardijanu objašnjavaju da je Morenov najveći problem što mu je topknot na glavi constantly out of position biggrin.gif
Dee Jay
Mi koji igramo fantazi znamo to odlicno, ali ga zaobilazimo u sirokom luku jer nema poena za CS, a nije nesto ni da se te silne sanse pretoce u asistencije. A tu je i poneki skrivljen penal. rolleyes.gif
moony
Lepo zvuči ova statistika. Nadajmo se da će Klop odštampati pa da maše novinarima kad ga sledeći put pitaju zašto njegov defanzivac pokušava da obori protivnika u svom šesnaestercu bez nade da će udariti loptu. Dva puta u roku od tri sekunde.

Šalu na stranu, baš me zanima šta Klop govori Morenu nakon ovakvih poteza. I kako se sam Moreno oseća kad vidi da svi pričaju kako je on najveći problem Liverpula trenutno. A ne pomaže ni što navijači krenu sa psovkama svaki put, i to prilično javno.
Take Two
Zna Klopp šta valja.

“I really don’t understand the question. Maybe I should read more newspapers, because I have absolutely no idea what you are talking about. The world is not happy with our left-back or what? Tell me!”

Obožavam što je ovako dismissive prema idiotima iz medija. Jebeš takva pitanja.
Dee Jay
@TT :

CITAT
“I am sorry people are not happy with Alberto, but James Milner can play there and played really good against Barcelona, and Ragnar Klavan on a very defensive day can play there too.

Jesam rekao da moze tongue.gif
Take Two
On a very defensive day = dobri smo ako bude 0-0 dry.gif To je onaj Pullis Stoke pristup, pošto već ne napadamo sa više od dva i po igrača, šta će nam bekovi, bolje je da igramo sa četiri kršna štopera pa da nam niko ne može ništa u vazduhu.
Djotun
https://pbs.twimg.com/media/CqLFQKgWEAAEd_0.jpg:large

Ni posle deset godina ne umem da ubacim jebenu sliku ovde. uvek mi kaze da nije dozvoljen format.
Nemam pojma koji je ovo izvor, naletek na tnjiteru, a rekao bih da jako dobro pojasnjava Klopovu odluku da se drzi Morena.
Take Two
Obrišeš dve tačke i to što posle ide biggrin.gif

Djotun
hvala brt laugh.gif
rape91
Rafa <3
Take Two

Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.