Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Dejan Lovren #6
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Narsil
Liverpool have confirmed that new signing Dejan Lovren will wear the famous No.6 jersey for the 2014-15 season.

Srećno.
Take Two
Famous #6... Riise, Babbel, Phil Baab... ima li neki broj da nam nije "famous"?
Narsil

Eto, famous. biggrin.gif
Svebor
Meh...aj'...dobrodosh'o, i to...
moony
Lakše bih ga prihvatio kad ne bi bio verovatna zamena za Agera, al' dobro nam došao.
Mario_T
QUOTE (Take Two @ Jul 28 2014, 05:56 PM) *
Famous #6... Riise, Babbel, Phil Baab... ima li neki broj da nam nije "famous"?

QUOTE (Narsil @ Jul 28 2014, 06:13 PM) *

Eto, famous. biggrin.gif

A Alan Hansen? Hands down najbolji defanzivac u istoriji kluba. To sto smo u '90 maltene svakom broju pokvarili reputaciju, ne znaci da pre toga nismo imali igrace zasluzne da ih nose. smile.gif
Joe
nek' mu je sa srecom i nama sa njim... nadam se da ce biti bolji od bekova koje smo dovodili godinama u nazad u nadi da ce neki moci dostojno da zameni Hipiju i/ili Karagera.
Djotun
PRELEPO isuse.gif

https://www.facebook.com/DejanLovren/photos...&permPage=1
Aleksandar88
Koga boli kurac, nema politike ovde na forumu.
Djotun
Jel se ja bavim politikom ili ON ??!
Aleksandar88
Nisi od juce na forumu, znas da se ovde o politici ne raspravlja. Sta sad, treba Lovrenu da zalepimo U na celo i da ga pljujemo svaku utakmicu. Eno ih i Yosi i Barton se prepucavaju na tviteru oko Gaze, pa opet niko nije preneo. Forum ne treba da ima nijedan % postova koji imaju politicku konotaciju, tako je bolje za sve.
Djotun
Slažem se delimicno sta si rekao i nije mi namera bila da se stvara neka rasprava, impulsivno sam postavio link iz dva razloga, jedan je lična i porodična tuga, drugi za ovaj forum važniji što ova degenčina treba da igra i živi na istom mestu sa Lazarom zajedno sledećih X godina, a nema mozga da se ovim vidom izražavanja ne bavi javno.. Kako se dobro kapiraju dzeko kolarov joveta.. Šta neko rodjen 1989. može da zna o Oluji.. i da se bavi time 7 dana pošto je potpisao za jedan od najkultnijih klubova na svetu.. U vezi s tim, kad je poptisao za nas negde ovde sam napisao da su mi neki drugari hrvati rekli da je Lovren teška budalčina i da nisu nešto srećni što je potpisao za LFC..
Take Two
Lovren zna ono što je opšteprihvaćeno kod njega kući, nema nikakvog razloga da razmišlja da li je u stvari bilo etničko čišćenje u pitanju ili nije - to nije njegov posao. Ako je u Hrvatskoj praznik, i za njega je praznik, case closed.

A šta pričaju Yossi i Barton, daj link?
Aleksandar88
Lazaru Markovicu su navijaci ako se ne varam nalupali samare, pa ih je posle hvalio u novinama, taj nekog licnog integriteta preterano i nema. Lovren je napisao ono sto ogroman broj gradjana Hrvatske i misli, ja se sa tim ne slazem, ali ovo nije poligon na kome treba pocinjati raspravu tog tipa.
Take Two
Čekaj čekaj, pa zar je Marković bio onaj nesrećnik kome je neki retard sa šipke lupao šamare i skidao traku, a ovaj posle pričao kako je to sve bilo zezanje jer su u stvari ortaci? unsure.gif

Ne pratim domaći fudbal, ali mislio sam da je to bio neko drugo, možda onaj kakoszove, Šćepović?
Aleksandar88
@ TakeTwo

Na onom drugom forumu je neko kacio screen tviter rasprave, mrzi me sada da trazim. Uglavnom Yosi brani Izrael, Barton ga napusava, a posle ako se dobro secam zove ga i da se rasprave lice u lice i optuzuje ga da je internet huligan laugh.gif .

Edit: nasao Joey

CITAT (Take Two @ Aug 7 2014, 01:08 AM) *
Čekaj čekaj, pa zar je Marković bio onaj nesrećnik kome je neki retard sa šipke lupao šamare i skidao traku, a ovaj posle pričao kako je to sve bilo zezanje jer su u stvari ortaci? unsure.gif

Ne pratim domaći fudbal, ali mislio sam da je to bio neko drugo, možda onaj kakoszove, Šćepović?

To su odvojeni dogadjaji, Scepovicu su skidali traku, a Markovica osamarili, bila neka domaca utakmica tad je Grant vodio Partizan.
Djotun
Nisam trazio poligon za počinjanje rasprave, nisam čak ni napisao nešto tipa da ga vredjam.. samo htedoh da ukažem na to da je debil.
A Džoieva i Josijeva rasprava traje već dve nedelje, u početku je čak bilo i zanimljivo smile.gif

Joseph Barton @Joey7Barton · Aug 1
If God does exist. Then he has to have allowed this to happen. Which makes him well, a bit of a cunt really... #fuckorganisedreligion

Joseph Barton @Joey7Barton · Aug 1
Organised religion makes sane people do insane shit. Its not good for humanity. The World would be a better place without it.

Joseph Barton @Joey7Barton · Jul 27
Being criticised for using my profile to raise awareness of fellow human beings being murdered rather tell you what new product is cool..

Joseph Barton @Joey7Barton · Jul 25
@YossiBenayoun15 Firstly, you cannot call somebody stupid with such bad grammar. Secondly, you cannot and should not kill innocent children.

@YossiBenayoun15 Thirdly, you cannot remove people from their land because a fictional book from thousands of years ago tells you can.

@YossiBenayoun15 Last but not least, I hope you and your family are safe and well and remain so through this terrible time. xx

I have spoken to @YossiBenayoun15 multiple times over the course of the day. We disagree on certain things but our friendship remains.
Take Two
QUOTE (Aleksandar88 @ Aug 7 2014, 01:11 AM) *
To su odvojeni dogadjaji, Scepovicu su skidali traku, a Markovica osamarili, bila neka domaca utakmica tad je Grant vodio Partizan.

Aha, OK. Ali ko je posle pravdao počinitelja na KZŠ, Šćepović? Kako se sa Markecom završilo, samo je hrabro primio šamare, nije morao da se izvinjava naknadno?
Aleksandar88
CITAT
– Nemam komentar. Ovo neće uticati na moj dalji rad. Verovatno se dogodilo zbog nervoze nakon neuspeha i ne bojim se da će se ponoviti.

Take Two
Fino i diplomatski. Ipak je propustio šansu, trebalo je da better call Saul!

Istrolovasmo Lovrenu temu sad.gif

Srpski hegemonizam na delu biggrin.gif
Pedja_Nbg
Живели!

http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudba...-slobode-vredna
redsi
Smoriste vise sa ovim.Najbolje da neki lik koji citav zivot pika loptu bude medju onih 7-8 posto Htvata koji imaju kritički stav prema oluji...
Narsil
CITAT (Take Two @ Aug 7 2014, 01:08 AM) *

Šamaranje (ne vidi se dobro).
"Nije bilo šamara (odraće me živog ako kažem istinu)"

Samo tebi verni, samo tebi odani.
"Mi smo drugari."
Aleksandar88
CITAT (redsi @ Aug 7 2014, 07:48 PM) *
Smoriste vise sa ovim.Najbolje da neki lik koji citav zivot pika loptu bude medju onih 7-8 posto Htvata koji imaju kritički stav prema oluji...

+1
Mario_T
QUOTE (redsi @ Aug 7 2014, 07:48 PM) *

Javna je licnost, i to van Hrvatske, ocekivao sam da ce malo da pripazi na takve izraze ... domoljublja. No dobro, dok bude dobar na terenu, ne interesuje me previse sta radi van njega.
Take Two
QUOTE (Narsil @ Aug 7 2014, 07:57 PM) *

Sranje od fudbala na stranu, ovo stvarno treba pratiti biggrin.gif

Nisam mu skinuo, sam mi je dao... Nije me ošamario nego me je iznenada odgurnuo dlanom ruke po licu... Ima li šta bednije od tog običaja da posle (izgubljene) utakmice fudbaleri idu na poklonjenje toj bagri koja im se onda najebava majke najstrašnije, a ovi ćute i zahvalno aplaudiraju? A posle se kao neko pita zašto klinci pokušavaju da odu preko sa 15, 16, 17 godina...

/OT
vanjuska
Lovren danas na treningu #35?
Boza_dunster
Lovren sasvim solidan za sada od kada je dosao....jes prosla peta Tadica ali ostavlja dobar utisak i za Skrtela je Nesta licno i personalno....uz Sakoa,Morena i Mankilja to moze biti odlicna odbrana...
Aleksandar88
Gde nadje sad da prozivas Skrtela, kad je odigrao odlicnu utakmicu, ne mogu da nadjem statisticki podatak, ali verujem da je imao duplo vise ociscenjih lopti od svih ostalih stopera zajedno biggrin.gif .
Boza_dunster
Bio je dobar kad su ovi krenuli da bunare pa im je sve skidao ali opet i tada ispade pa zamalo primismo gol...
Under
Skrtel je bio odličan, ali drugu bi priču pričaali da je Morgan iskoristio šansu koja je nastala nakon što je promašio header... ima on mnogo više takvih propusta nego što bi smeo sebi da dozvoli starter u timu koji ide na titulu...
Scouser
QUOTE (Under @ Aug 20 2014, 10:47 AM) *
Skrtel je bio odličan, ali drugu bi priču pričaali da je Morgan iskoristio šansu koja je nastala nakon što je promašio header... ima on mnogo više takvih propusta nego što bi smeo sebi da dozvoli starter u timu koji ide na titulu...

Klasika...ko ona stara priča o karvi što daje mleko pa šutne kofu...
bocejan
Opa, Leadership se povredio. A Ajfelov toranj (ne zbog nadimka njegovog, nego zato sto je teze protnuti loptu kroz Ajfelovu kulu nego kroz Sakhoa) se jos nije oporavio. To znaci da ce Kokolo da pokida protiv Reala.
Take Two
Biće veselo ako se još i Škrtel povredi u ovom fajtu protiv Dijega Koste...
Svebor
Oval balvan sebe predstavlja kao 'Dežan'. isuse.gif
LjutiKrilo
Lovren je kao konobar na spidu. Tri dana najbolji na svetu, četvrti ne dođe na posao

laugh.gif
ne RIISE
Dejane odlazii!!!
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.