Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: UEFA Champions League 14/15
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Stranice: 1, 2, 3
Dee Jay
Upravo gledam sada, trenutno smo 45 klub na UEFA listi. To znači da nam za treći šešir treba da ne uđu u grupe bar 2 tima od sledećih: Arsenal, Porto, Zenit, Bayer, Napoli, Atletik. Svi oni, osim Zenita, kreću iz play-offa, tako da čak i da Zenit svakako ispadne od nekog od njih, pomeramo se za jedno mesto gore, što bi značilo da ćemo biti najjači tim četvrtog šešira, a Anderleht ide u treći biggrin.gif. Može li neko da mi proveri jesam ja ovo dobro izanalizirao biggrin.gif?

Edit: lupam, treba nam onda ispadanje jednog tima, jer će svakako Zenit ili neki od ovih ostalih ispasti.
Zamislite grupu: Real, PSG, Napoli, Liverpool biggrin.gif
steva8lfc
QUOTE (Dee Jay @ Jul 19 2014, 01:32 PM) *
Može li neko da mi proveri jesam ja ovo dobro izanalizirao biggrin.gif?

Mislim da nisi http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/seedcl2014.html kad dodjes do group stage mi smo vec u trecem sesiru
Dee Jay
Ali ovde smo iza Sportinga i Galate, a ne ispred.
Edit: Skapirao. The UEFA Team Ranking of 2014 determines the seeding of the teams in the tables below. To je lista koja važi za sledeću godinu.
dzoker
Kolko mi krivo sto nema Suareza kod nas za LS. Realno posprdali bi se sa skoro svima, siguran sam da bi do cetvrtfinala lagano stigli, a i bilo bi uživanje gledati ga npr protiv Bajerna bas me zanima dal bi se salio ko u PL, al jbg, valjda cemo i bez njega moci na dva fronta.
Dee Jay
Kad bi izvukli Maribor biggrin.gif
Narsil
CITAT (Dee Jay @ Aug 27 2014, 01:31 PM) *
Kad bi izvukli Maribor biggrin.gif

Izvući ćemo Barsu, u to sam siguran. smile.gif
Digital_Jesus
Zna li neko u koliko je sati zreb? Koliko sam video, trebalo bi da je sutra smile.gif
Narsil
CITAT (Digital_Jesus @ Aug 27 2014, 09:05 PM) *
Zna li neko u koliko je sati zreb? Koliko sam video, trebalo bi da je sutra smile.gif

17:45h.
rape91
Xabi Alonso blizu Bayerna. On i Svajni u sredini wub.gif
Ovo mora da laska Javi Martinezu. Lik se povredi i kao zamene mu dovedu dva igraca,jednog na stoperu i jednog na zadnjem veznom.
Tonča

Vatevr! smile.gif
BoJaNNNNN
Ono što bi voleo :

Benfika - Šahtjor - Liverpul - Maribor

Ono što će doći:

Barsa - PSŽ - Liverpul - Roma
Fred Kremenko
Daj Maribor da se ode. Ene ga Napoli u kupu uefa, jebeno kad vlasnici ne daju pare, pa te pobedi tim koji godinama trosi dzak krompira na transfere biggrin.gif
gasha84
Moze i Ludogorets..igraju u Sofiji, blizu, poluprazan stadion, lakse za karte..milina smile.gif
Djotun
Meni treba grupa Bayern, Basel i Maribor da na sve mogu da idem "peške".
Odseljavam za Bavarsku.
A mogu i ovi rumunobugari jer što kaže čovek biće lako doći do karata.
Narsil
Imamo prijatelje i iz Slovenije i iz Bugarske, tako da kontam da za karte ne bi trebalo da bude većih problema. smile.gif
Fred Kremenko
QUOTE (djotun @ Aug 28 2014, 12:21 PM) *
Meni treba grupa Bayern, Basel i Maribor da na sve mogu da idem "peške".
Odseljavam za Bavarsku.
A mogu i ovi rumunobugari jer što kaže čovek biće lako doći do karata.

i ja isto planiro, jasno je da se razumemo biggrin.gif Sifra Udine 2012 :biggrin.gif
Djotun
QUOTE (Fred Kremenko @ Aug 28 2014, 03:09 PM) *
i ja isto planiro, jasno je da se razumemo biggrin.gif Sifra Udine 2012 :biggrin.gif

NO HOMO biggrin.gif
vanjuska
Ima neko link za gledanje?

EDIT: Nasao sam, evo kome treba

Link
Digital_Jesus
Ima li neko neki drugi link? Ovde ide prenos Partizana sto je Vanjuska postavila.

Edit: Imate ovde neki official stream kao http://www.uefa.com/uefachampionsleague/se...l?autoplay=true
Dee Jay
Ajde sad C ili H biggrin.gif
Narsil
Grupu F dobijamo, 105%.
Dee Jay
Real, Base, nije loše biggrin.gif
Aleksandar88
Basel, nije losa destinacija biggrin.gif !
vladx
Dajte Real da se igramo, igramo, igramooo! lfc.gif
Narsil
Sad Maribor ili Ludogorec!
Aleksandar88
Toooooooooooooooo !
Dee Jay
Planirajte put koliko od večeras biggrin.gif
Aleksandar88
Samo raspored da izadje.
rape91
koliko prima stadion u Sofiji?
bocejan
Samo da nije u septembru,ne mogu,zenim se.
Narsil
STIŽEMO!
Digital_Jesus
Ground Ludogorets Arena, Razgrad
Capacity 8,000

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Jel zna neko kako doci do karata?
vladx
Oni ce igrati u Sofiji. Stadion prima nesto preko 40 hiljada.
Dee Jay
CITAT (Digital_Jesus @ Aug 28 2014, 06:44 PM) *
Capacity 8,000

Ne igra se u Razgradu, igra se u Sofiji smile.gif
Samo da nije u prva dva kola sad.gif Samo ne tad sad.gif
Narsil
CITAT (Digital_Jesus @ Aug 28 2014, 06:44 PM) *
Capacity 8,000

Valjda igraju u Sofiji.
KillForGlory
Pomazio nas je zrijeb, moramo stici makar do druge runde
Bazel ne bi trebao biti problem
Digital_Jesus
Da li je poznato kada ce se znati raspored utakmica? Ima li neko ideju za karte?
moony
Odlična grupa, uvek je lepo igrati protiv Reala, a imamo sjajne šanse za prolaz. Da ne pominjem to što se igra u komšiluku.
Zainteresovan sam da idem u Sofiju ako bude bilo mesta i karata, tako da bih bio zahvalan ako bi neko iskusniji postavio detalje čim se sazna više o rasporedu.
rape91
steta sto necemo imati priliku u grupnoj fazi da pozdravimo Xabija na Anfieldu. Ostaje nam samo da pozdravimo drugu legendu, kad bude gostovao Bazel.
Take Two
Dosta nas je prokenjalo ovo sa drugim šeširom, ne znam kakav je Basel ali bar nisu Juventus ili PSG.

Zbog Reala mi sad žao što nije ostao Suki još jednu sezonu, dao bi im minimum tri gola u dve utakmice da se malo izreklamira.

Za Bugarsku ako bude nešto organizovano, kačite na vidno mesto negde gore, da ne bude posle da primetim sa dva meseca zakašnjenja...
Trunks
CITAT (rape91 @ Aug 28 2014, 07:12 PM) *
Ostaje nam samo da pozdravimo drugu legendu, kad bude gostovao Bazel.

Filip Degen? laugh.gif
Narsil
CITAT (Take Two @ Aug 28 2014, 07:14 PM) *
Za Bugarsku ako bude nešto organizovano, kačite na vidno mesto negde gore, da ne bude posle da primetim sa dva meseca zakašnjenja...

Organizujemo se za Bugarsku (verovatno i Švicu) na fb-u. Pa, ako bude nečeg konkretnog okačićemo ovde.
rape91
QUOTE (Trunks @ Aug 28 2014, 07:48 PM) *
Filip Degen? laugh.gif

naravno biggrin.gif
gasha84
Pa tako je!!! Kakva god da je organizacija, racunajte me za Sofiju! Cekam vas kod Naisa.. smile.gif

@Narsil

Koja stranica na fb-u ako nije tajna? smile.gif
moony
Lfc Serbia - Road to Sofia.
https://m.facebook.com/groups/6778399723014....0&__tn__=C
Ne znam da l' radi link, preko moba sam.
Narsil
CITAT (gasha84 @ Aug 28 2014, 08:10 PM) *
@Narsil

Koja stranica na fb-u ako nije tajna? smile.gif

Ova grupa koju je postavio moony.
vanjuska
CITAT (Digital_Jesus @ Aug 28 2014, 06:15 PM) *
Ima li neko neki drugi link? Ovde ide prenos Partizana sto je Vanjuska postavila.

Edit: Imate ovde neki official stream kao http://www.uefa.com/uefachampionsleague/se...l?autoplay=true

Za sve prisutne, Vanjuska je muskA, od ime Vanja smile.gif

Inace, po meni super grupa, imamo derbi, velika utakmica, a i na osnovu druga dva protivnika, odlicne sanse da prodjemo dalje smile.gif
Take Two
Joj zajebite Facebook, ne rabim to jedno pet godina već...
Digital_Jesus
CITAT (vanjuska @ Aug 28 2014, 08:23 PM) *
Za sve prisutne, Vanjuska je muskA, od ime Vanja smile.gif

Izvinjavam se, nijesam znao biggrin.gif

Inace, pojavila se ova slika na netu, nadam se da je istina s obzirom da mnogi ne mogu da idu u septembru/oktobru smile.gif link.
Narsil
CITAT (Take Two @ Aug 28 2014, 08:25 PM) *
Joj zajebite Facebook, ne rabim to jedno pet godina već...

Izvesti nas koju socijalnu mrežu koristiš, napravićemo profile da bi te obaveštavali. tongue.gif

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hpho...a4d19cf82d818e5
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.