Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Lazar Marković
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Joe
ja mislim(nadam se) da ce ovaj proci ko Sterling tj da ce pokidati.
nek' mu je sa srecom i da ne obruka Cacak tamo... tongue.gif
Svebor
Ajd', pa dobro nam dosh'o. drink.gif
MaPkO89
Ako nista bar sam neke pare uzeo na njegovom transferu nakon one dojave sto sam imao... naravno ostaje zal sto nisam imao muda vise da stavim biggrin.gif

Ocigledno je u klubu procenjeno da od njega moze da bude novi Sterling, i jos vise od toga pa otuda tolika cena... vreme ce pokazati da li je to greska
uglavnom ne treba u prvoj sezoni ocekivati neki bum a ni veliku minutazu, ipak je on doveden za duze staze...
Djotun
Da stvarno, pisao si kako ces da stavis neku kintu..
Ne znam kako je onaj peder dezinformacija toliko ranije znao za transfer, izgleda da smo to odavno ugovorili.

Inače posle tekme sa Njukom na skybetu je bila kvota 4 da Suarez odlazi iz Lpoola a nekih 1,55 da ostaje..
Od sad kako neko postane predobar za ono na šta smo navikli odmah evrice u kladzu da ce da ode, pa kad vec Ayre turi kintu u dzep mozemo i mi, bar malo manje da boli.
Narsil
Tonča
A što Lazzi nisu zvanično potvrdili broj kao Lovrenu? Čak je i na listi i dalje bb. Pokušavaju da ga ubede da uzme nešto normalno, šta li? unsure.gif
Narsil
CITAT (Tonča @ Jul 29 2014, 12:59 AM) *
A što Lazzi nisu zvanično potvrdili broj kao Lovrenu? Čak je i na listi i dalje bb. Pokušavaju da ga ubede da uzme nešto normalno, šta li? unsure.gif

Možda će mu uturiti 7.
Take Two
Ne znam šta je gore, da nosi #50 ili da igra na levom krilu sa #7 na leđima dry.gif
rape91
Veliki intervju sa Lazarom u novom broju Mozzart sporta. Verovatno ce tokom vikenda izaci i na njihovom sajtu. Decko je na mestu, uzivao sam citajuci
Svebor
CITAT (rape91 @ Aug 15 2014, 12:53 PM) *
Veliki intervju sa Lazarom u novom broju Mozzart sporta. Verovatno ce tokom vikenda izaci i na njihovom sajtu. Decko je na mestu, uzivao sam citajuci

Znachi, ima i goustrajtera, profi. wink.gif
Dee Jay
Laza uzeo #50, a TT pizdi tongue.gif. (link)
Take Two
Jose Enrique ne zna da je Markovićev twitter handle @LMarkec50, for shame biggrin.gif

Thanks #markovic for let me beat you today at ping pong. Another one more under the table ata legoooo smile.gif)

Take Two
Ovde je još lepše ispao nego na onoj gore. Dečko je neostvareni model, mogli bi on i njegov ortak Aca Stojanović da se udruže i započnu neku modeling agenciju, zajebi taj fudbal...

Take Two
Najbolja do sada:

Hail.gif
redsi
Pa jel ove sramota kako su se primili? biggrin.gif
Trunks
^ To sam i ja pomislio. smile.gif
Periklo
https://www.youtube.com/watch?v=k4-w7NKiF_o
laugh.gif isuse.gif
rape91
Lazar da casti prevodioca sto mu je ulepsao odgovore. Mi imamo tu nesrecu da razumemo njegove originalne reci pa je transfer blama jos veci.

Koliko lepse zvuci "I'm not sure" od onog kurcobolnog "Pa sta ja znam"

Take Two
Baš tako. Mogao bi da unajmi i nekog dvojnika da ga vizuelno reprezentuje, jer meni stvarno nije jasno da jedan profesionalni sportista može da odiše tolikom smorenošću opšte prakse biggrin.gif
rape91
QUOTE (Take Two @ Jan 14 2015, 07:29 PM) *
Baš tako. Mogao bi da unajmi i nekog dvojnika da ga vizuelno reprezentuje, jer meni stvarno nije jasno da jedan profesionalni sportista može da odiše tolikom smorenošću opšte prakse biggrin.gif

Take Two
Aca u LFC? ph34r.gif Tačno bih se opasao eksplozivom i otišao na sledeće okupljanje reprezentacije, da zaginem kao mučenik i spasem nas obojice.
Svebor
CITAT (Periklo @ Jan 14 2015, 06:54 PM) *

bag.gif
kloppeks
Da stanem u odbranu naseg pulena, pitanja su realno idiotska.
"Sta ti je proslo kroz glavu kad si sutnuo loptu?"
Svebor
vanjuska
Jbt koja dileja, fali mu neka ganglija 100%. Pa taj neće naučiti engleski ni za 50god, ni srpski ne zna ko svet.
rape91
http://www.mozzartsport.com/vesti/prelazzi...ta-video/102067

"Evo tog momenta, i svaki odgovor na dilemu iz prethodnog pasusa je u isto vreme i tačan i pogrešan. Da, da je umesto njega bio Staridž, ne bi ni razmišljao o tome da doda loptu Sterlingu kojeg opaža perifernim vidom, već bi opalio po njoj, u rašlje ili pod oblake; ne, nije bilo nerezonski uposliti saigrača, daleko od toga; jedino je istinito da u tom trenutku Lazar Marković pokazuje da mentalno nije spreman da bude veliki."
remizinho
QUOTE (rape91 @ Apr 7 2015, 07:06 PM) *
http://www.mozzartsport.com/vesti/prelazzi...ta-video/102067

"Evo tog momenta, i svaki odgovor na dilemu iz prethodnog pasusa je u isto vreme i tačan i pogrešan. Da, da je umesto njega bio Staridž, ne bi ni razmišljao o tome da doda loptu Sterlingu kojeg opaža perifernim vidom, već bi opalio po njoj, u rašlje ili pod oblake; ne, nije bilo nerezonski uposliti saigrača, daleko od toga; jedino je istinito da u tom trenutku Lazar Marković pokazuje da mentalno nije spreman da bude veliki."

Po meni je ovo odigrao skroz kako treba, samo shaban bi sutirao direktno u ovakvoj situaciji. Cak je i dao solidnu loptu, ne znam kako Sterling nije stigao. Naravno da ne kazem da igra kako treba, ali u ovoj situaciji je bio skroz cist. Idealno bi bilo da ode na pozajmicu u Benfiku godinu-dve, jako je mlad da bi se ucio u premijer ligi.. I Vidic da je dosao sa 20 godina u Manchester, ne bi nista uradio. Ili jos bolji primer Matic u Celsiju prvi put..
Trunks
To što kaže Remi. Lik je u pravu da nema muda Marković, ali to dodavanje nije nikakav primer toga, onda ovi bezmudi Nemci osvojiše SP tako. biggrin.gif
A potom i ove gluposti o tome kako je Liverpul gadljiv na Balkance, kao da ih je bilo više od 5 koji su napravili ludilo uticaj u EPL.
Stevie_G
CITAT
Lazar Markovic's physique has been 'abominable' and is currently undergoing an extra training program to get to level. Anderlecht manager has said that it would take 5-6 weeks before he gets some game time.

Covek je u takvom fizickom stanju da ce mu trebati vise od mesec dana da se privikne na strahoviti tempo belgijske lige.
Take Two
Bitno da se sklonio iz pogubnog English breakfast režima ishrane.

Sad će biti na striktnoj dijeti belgijskih čokoladica.

Eh, što nisam profesionalni fudbaler...
Svebor
CITAT (Take Two @ Feb 10 2018, 10:34 PM) *
Bitno da se sklonio iz pogubnog English breakfast režima ishrane.

Sad će biti na striktnoj dijeti belgijskih čokoladica.

Eh, što nisam profesionalni fudbaler...

Ćuti, bar nisi Lazar Marković. wink.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.