Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Adam Lallana
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Fred Kremenko
http://www.liverpoolfc.com/news/latest-new...te-lallana-deal

lfc.gif lfc.gif lfc.gif

Evo ti sansa, otimaj gazi!

Sad citam Lallana trazio #20#, znaci da sam bezveze pisao ono za Lambertov broj onomad biggrin.gif
Joe
nek' mu je sa srecom! ne-tipican ostrvski igrac, podseca vise na kontinetalne prednje vezne - nadam se da ce se dobro uklopiti u nasu vezu...
Take Two
Najzad, tračak nade da Joe Allen više neće biti prva izmena za sedam pozicija u timu. Doduše Lallana skoro sigurno uskače u prvu postavu, samo je pitanje umesto koga unsure.gif

Bitno je da su situaciju sa brojem dresa rešili na vreme, da se ne nerviramo bez potrebe smile.gif
Dee Jay
Pa umesto Coutinha najverovatnije. Brendan je često na toj poziciji prednost davao i Sterlingu, koji je krilo, i već odavno želi da kupi još jednog takvog veznog igrača, to nam je do sada bila glavna meta skoro svaki rok. Cenim da ćemo igrati onu našu čuvenu 4-2-3-1 za razvaljivanje Tottenhama biggrin.gif. E sad videćemo da li Suarez ide ostaje, ko će doći još, šta kako.
Edit: Odnosno pošto Suarez sigurno ne igra za sad ima mesto sigurno, to sam skroz zaboravio. biggrin.gif
Svebor
Dobrodosao! lfc.gif

ps

Ko bi rek'o, po statistici, proshle sezone je pretrchao samo milju manje od Henda.
Narsil
Obožavam ga kao igrača, sav sam mokar od uzbuđenja. biggrin.gif
Dee Jay
CITAT (Narsil @ Jul 1 2014, 01:37 PM) *

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Djotun
Gotivan je decko, deluje kao skroman i radan so bi se reklo rolleyes.gif
Ok mi izgleda da on i Hendo jurcaju ispred kapitena.. Tri engleska musketara. rolleyes.gif

Mada mi se svidja kako se Cou snalazio u ulozi u toj trojci na sredini, vrsio presing i pakovao sanse.. Ne volim kad je na krilu.
bocejan
A neka mu je sa srecom.
rape91
jedva cekam da vidim Lallanu,Coutinha i Sterlinga u istoj postavi band.gif
Take Two
QUOTE (Narsil @ Jul 1 2014, 01:37 PM) *

"I'm wet with salvation" biggrin.gif

Tonča
QUOTE (Take Two @ Jul 1 2014, 01:19 PM) *
Bitno je da su situaciju sa brojem dresa rešili na vreme, da se ne nerviramo bez potrebe smile.gif

thumb.gif
Digital_Jesus
Poslednji put kada sam bio ovako srecan zbog dolaska igraca iz PL-a je bilo kad je kupljen Carli Adam. Nadam se da ce ovaj Adam imati vise uspeha biggrin.gif
Svebor
Prvi intervju
Daniel Agger
Znam da cu naici na salve uvreda,ali jebes tralalanu...Moglo je to i bolje,al ajd sta je tu je,nek mu je sa srecom
Scouser
Ja jedva čekam da vidim te njegove dobre partije koje se naširoko najavljuju, i da konačno oteram tog duha Robija Kina kog vidim kad pomislim na transfer Lalane...kao deja vu, isto je tako ceo forum (a i šire) skočio kad je dotični Irac dolazio...

Nek je sa srećom..
Tonča
Načekaćemo se malko da vidimo Lallanu u akciji. Upravo objavljeno da propušta početak sezone zbog povrede kolena. Šest nedelja...
Dee Jay
Au majku ti, jedino pojačanje koje smo doveli koje treba da igra odmah u prvom timu i povredi se isuse.gif Gde je Francisco Suarez?
Eto šanse za Markeca da pokaže talenat. dry.gif
Mario_T
QUOTE (Tonča @ Jul 25 2014, 11:34 PM) *
Načekaćemo se malko da vidimo Lallanu u akciji. Upravo objavljeno da propušta početak sezone zbog povrede kolena. Šest nedelja...

Taman hteo da okacim vest, kad vidim da si me ti prestigao. Sranje, propustice citave pripreme i prvih par nedelja sezone ...
Narsil
Kakav maler. Njega sam najviše očekivao od svih da vidim na delu. Najgore od svega je što će propustiti pripremni period. Piše "do šest nedelja" što ne znači da će biti baš toliko.
Take Two
Koju pizdu materinu rade na prvom danu treninga da sjebe koleno na mesec i po dana?! isuse.gif

A da nije ove vesti, ja ne bih ni znao da je kao mali navijao za Everton. Zašto, ako se rodio u predgrađu Londona? unsure.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.