Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Emre Can
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
BoJaNNNNN

Reds agree Emre Can deal

Narsil
Dobro nam došao. lfc.gif
bocejan
Aj Selam alejkum!
dzoker
Iskren da budem, ovog dečka uopste nisam gledao, al želim mu sve nabolje, pa nek bude bar u rangu Hendersona.
Tonča
A šta tačno igra gospodin? smile.gif Otprilike sam skapirao da se uklapa u Živinu filozofiju (mora da zna da igra i ovde, i ovde, i ovde, i ovde). Klasičan MC el tako? smile.gif
cvrlle
CITAT (Tonča @ Jun 5 2014, 06:37 PM) *
A šta tačno igra gospodin? smile.gif Otprilike sam skapirao da se uklapa u Živinu filozofiju (mora da zna da igra i ovde, i ovde, i ovde, i ovde). Klasičan MC el tako? smile.gif

jea, klasican centralni ali se dobro snalazi i u defanzivi. visok je, skocan i jak. svestran igrac. veliki upgrade u odnosu na ono sto je na toj poziciji igralo lane. ne treba sad ocekivati zidana, ima tek 20 i forma mu je dosta varirala tokom sezone. ako uspe da koriguje te sitne mane koje ima bice znacajno pojacanje.
Svebor
Yes, we Can! lfc.gif
Under
izlgeda ta papirologija koja je bila problem jos nije resena. Emrea nema u squadu na zvanicnom sajtu...
BoJaNNNNN
Ne može ništa pre 1.7. kad počinje prelazni rok.
Digital_Jesus
CITAT (BoJaNNNNN @ Jun 11 2014, 02:25 PM) *
Ne može ništa pre 1.7. kad počinje prelazni rok.

Hm, al cudno je da ima Lamberta, iako jos uvek bez broja...
Fred Kremenko
Rok za igrace iz domace lige je 2.jun, za ostale 1.jul.
vanjuska
CITAT
James Pearce ‏@JamesPearceEcho 27m
No squad number for Can yet. Must have his eye on one that isn't available yet......

Vija 4 garant biggrin.gif
Svebor
Dobrodoshao, Emre Dzhan! wink.gif
Under
zauzeta 10ka, pa ceka 7 da se oslobodi
rape91
Daj Boze da su mu rekli da ima nade da ce da mu se oslobode #9 i #24 smile.gif
Tonča
Alberto je otišao u perhaneru na pozajmicu, tako da je mogo da uzme 6.

Sve skupa sa imenom, prezimenom i razmakom ima 8 znakova u imenu laugh.gif
Narsil
Hi guys!
Tommorow I am starting an exciting new chapter in my footballing career! It's a dream come true to become a member of the LFC family! This support of the fans, the history and the great team! What a Club! Now i am a part of it and I am going to do everything to win trophies. I thank Brendon Rodgers for his trust! I will be wearing the number 23, Jamie Carraghers number! What an honnour!
Looking forward to meeting my teammates and fans!

Greetings, Emre

Nosi ga s ponosom.
Svebor
23? Velik zalogaj dečko, pazi da se ne zagrcneš i, srećno! drink.gif
Scouser
Znači kreće kao srednjak, pa onda se seli na desnog beka, kraj karijere mu je vezan za klub i štopersku poziciju !!

Nadam se da ovaj momak ima kvalitet da izbaci Lukasa iz 11, da na samoj sredini igramo sa njim, Džerardom i Hendom...
Under
ti to prizivaš da igramo dijamant?
Scouser
Nou...

http://www.lfcserbia.com/forum/index.php?a...post&id=410

kod mene Ljiljana nema mesta u 11... dry.gif
BoJaNNNNN
CITAT (Scouser @ Jul 14 2014, 08:28 PM) *
Nou...

http://www.lfcserbia.com/forum/index.php?a...post&id=410

kod mene Ljiljana nema mesta u 11... dry.gif

Ali je zato Sisoko zacementiran na levom beku biggrin.gif
Take Two
A brojeve bira samo da bi nas opsesivne nervirao, #36 Marković, #45 Can, #47 Lallana... mogao je Gerrardu da promeni na #48, što da ne dry.gif
Tonča
QUOTE (Take Two @ Jul 14 2014, 08:59 PM) *
A brojeve bira samo da bi nas opsesivne nervirao, #36 Marković, #45 Can, #47 Lallana... mogao je Gerrardu da promeni na #48, što da ne dry.gif

Scouseru missim stvarno! mad.gif

To me podseti da kad igrasmo FM, Scous i Steva Scum idu na ručak kad ja nameštam brojeve. laugh.gif
Scouser
brate totalno mi se jebe na pesu ko je koji broj smile.gif - dobili su ih izgleda random ovi što su prebačeni, samo sam trejdovo igrače da odigram koju partiju da vidim kako će turčin da mi se uklopi i da vidim kako će to da izgleda bez Lukasa.... i nije loše smile.gif
Take Two
QUOTE (Scouser @ Jul 15 2014, 03:12 AM) *
brate totalno mi se jebe ko je koji broj smile.gif

Eee, tako se ne postaje šampion sleep.gif
Scouser
QUOTE (Under @ Jul 14 2014, 04:34 PM) *
ti to prizivaš da igramo dijamant?

kad malo bolje razmislim, možda i nije loš taj dijamant

Brendan je napravio jako dobru stvar par puta s tim u sezoni za nama...kad je stavljao Sterlinga gore sa Džerardom nazad a Hendom desno i Alenom/Kutinjom levo, gde je Sterling procvetao uostalom...

QUOTE (Take Two @ Jul 15 2014, 03:17 AM) *
Eee, tako se ne postaje šampion sleep.gif

prazne priče. odigramo jednu partiju, ja ću Alžir a ti uzmi Brazil, uzmi koga oćeš tongue.gif
Tonča
Evo odigrao čovek na DC-u za mladu nemačku repku. Mož da prodajemo Kolo Koloa i Škrtela. idea.gif
Fred Kremenko
Can ne igra mesec i po dana. Sad kad Lucitas izdominira, kuku nama.
Tonča
Kolko ih se vratilo povređenih sa ove pauze, možda ponovo da oživimo onu temu o povredama. isuse.gif
Under
i Alen je pod znakom pitanja za subotu
Svebor
Sva je sreca da nismo tanki sa srednjacima. dry.gif
Digital_Jesus
Ne pratim ovo u21 prvenstvo, ali primetih da je Can imao dosta dobrih poteza. Na primer onaj gol protiv nas ili jucerasnja asistencija...
Stvarno ce biti steta ako ne bude igrao na sredini i kod nas...
Digital_Jesus
Ne pratim ovo u21 prvenstvo, ali primetih da je Can imao dosta dobrih poteza. Na primer onaj gol protiv nas ili jucerasnja asistencija...

Stvarno ce biti steta ako ne bude igrao na sredini i kod nas...
Take Two
Ja nisam ni znao da Can ima manje od 21 unsure.gif Jesmo imali još nekog igrača na tom šampionatu, nisam pogledao nijednu utakmicu?
rape91
QUOTE (Take Two @ Jun 21 2015, 01:45 PM) *
Ja nisam ni znao da Can ima manje od 21 unsure.gif Jesmo imali još nekog igrača na tom šampionatu, nisam pogledao nijednu utakmicu?

na tom prvenstvu mogu da igraju oni koji su usli u kvalifikacije sa 21-om godinom(od 92. pa starije), a Can je 94.

Ilori je ono sto sam gledao vrlo dobro igrao protiv Engleza( Kejna). Ings je usao pred kraj, ali to nisam gledao.

Danas u 6 igraju Englezi, a u 9 Portugal. Prenos na jebenoj areni

edit: evo ko nije video Canov gol http://www.youtube.com/watch?v=B_48nZ-2lok

a evo i asistencije
Take Two
Šta igraju, zar nije to gotovo? unsure.gif
rape91
QUOTE (Take Two @ Jun 21 2015, 03:29 PM) *
Šta igraju, zar nije to gotovo? unsure.gif

tek se igra po grupama biggrin.gif
Mi smo osvojili U20 smile.gif
Take Two
Aaaaaa... koliko nemam pojma, jbt. Reci mi samo da li možda ima i sitnijih kategorija, ono kao U19, U18.75, U18.0316?
rape91
biggrin.gif

ovo U20 je izmisljena kategorija, to su oni sto se kvalifikuju preko EC kao U19 pa posto je sledece godine WC oni ih preimenuju u U20 da bi mogli da igraju ti sto su se kvalifikovali.
U21, U19, U17 postoje, ispod toga ne znam ali verovatno da da.

Svebor
CITAT (rape91 @ Jun 21 2015, 07:53 PM) *
biggrin.gif

ovo U20 je izmisljena kategorija, to su oni sto se kvalifikuju preko EC kao U19 pa posto je sledece godine WC oni ih preimenuju u U20 da bi mogli da igraju ti sto su se kvalifikovali.
U21, U19, U17 postoje, ispod toga ne znam ali verovatno da da.

Koga fakin' zabole...šaaaampioni...misim, u nečemu, nekako...jel'? champion.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.