Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Rickie Lambert Liverpool's #9
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2
Narsil
Dobro nam došao, majstore!
Svebor
Dobrodosao kuci! drink.gif
Dee Jay
Boljeg igrača za taj novac i tu ulogu u timu mislim da nismo mogli da dovedemo.
Take Two
Srećno mu bilo, nadam se da ipak neće previše igrati (i da će mu takva uloga biti OK).

Odakle je info za broj, ne vidim na sajtu? unsure.gif
Dee Jay
CITAT (Take Two @ Jun 2 2014, 01:57 PM) *
Odakle je info za broj, ne vidim na sajtu? unsure.gif

Ti i brojevi biggrin.gif , nema stvarno tog podatka, voleo bih da uzme neki #77 samo da bi tebe nervirao tongue.gif . Nadam se da ona nesreća Aspas leti pa da čovek lepo dobije #9.
Take Two
Tome se i ja nadam smile.gif A pitam samo zato što je Fred već stavio #20 u naslov topika.
Djotun
Rikijevo otvoreno pismo navijacima Sejntsa, koja klasa..
BeFair
Haha, pa po slikama iz svlacionice, pre bi se reklo da ce nositi broj 30 (ako vec nije zauzet) xD
steva8lfc
QUOTE (Take Two @ Jun 2 2014, 02:07 PM) *
Tome se i ja nadam smile.gif A pitam samo zato što je Fred već stavio #20 u naslov topika.

Ja sam pre neki dan naleteo na twitteru da dobija 20 ali moguce da nije nista zvanicno posto se i oni nadaju da ce nekome da uvale Aspasa pa da Rickie dobije 9 kako dolikuje.
Take Two
Može da dobije #20 ali samo kao znak da smo odustali od Lallane. Stvarno nema smisla da ovog posle ipak kupimo, kad Aspas već bude nogiran, pa onda on da nosi #9...

Još se nisam oporavio od činjenice da Luis Alberto nosi #6. Koliko igra, mogao je i #66 da dobije.
Trunks
Ušao sam u temu samo da vidim da li je TT pokrenuo pitanje broja. Thread delivered.
Take Two
Služimo narodu.

Što je najbolje, batalio sam sve PES/FIFA/fantasy football zajebancije, tako da me se u suštini i ne tiče koji će broj da nosi. Ali ipak!
moony
Dobro nam došao i dobro se snašao! Za ovakve pare, uz njegov konstantan kvalitet i čitavu životnu priču, pojačanje koje me je mnogo obradovalo. Valjda će moći i pod stare dane da nauči nešto od Rodžersa i ovih ludaka napred, a verujem da će gristi svaku utakmicu kao Flanagan. Ajmo da mu obezbedimo i medalju naredne godine, da mu priča bude još neverovatnija.
YNWA
1jeAhonen
Bravo matori, konacno u pravim redovima! Dobar potpis, vredi i vise od tih para...jos samo da se to i dokaze na terenu,verujem da Riki ima taj motiv.
bocejan
Neka mu je sa srecom.
Tonča
Saću da vam napravim pakao što ste me iscimali sa #20! mad.gif

Dobro nam došao Rickie! smile.gif
Narsil
Nisam video srećnijeg igrača posle potpisivanja za neki klub. Mora dres da se pazari. biggrin.gif
Svebor
CITAT (Narsil @ Jun 3 2014, 01:59 AM) *
Nisam video srećnijeg igrača posle potpisivanja za neki klub. Mora dres da se pazari. biggrin.gif

Kapiram da mu ni Nars ne može nauditi. lfc.gif
vladx
lfc.gif
vladx
Opa, kakva golcina! Hail.gif

Steta sto je Barkley Evertonian, da je druga situacija meni bi on bio top priority.
Under
QUOTE (vladx @ Jun 4 2014, 09:11 PM) *
Steta sto je Barkley Evertonian, da je druga situacija meni bi on bio top priority.

ma kakve veze ima. ako ne dodje Lalana, daj onih 25 milki za Barklija... malo podmazemo sa bonusima i nekim drvima i svi srecni...
Svebor
CITAT (Under @ Jun 5 2014, 10:51 AM) *
ma kakve veze ima. ako ne dodje Lalana, daj onih 25 milki za Barklija... malo podmazemo sa bonusima i nekim drvima i svi srecni...

Može. thumb.gif
steva8lfc
Ja bih za Barklija ponudio i 45 samo sumnjam da bi ga pustili da predje kod nas dry.gif stvarno steta sto je Evertonian
Joe
sa njim nas napad dobija jos jednu dimenziju, ovo se mozda pokaze kao veoma dobra kupovina...
rape91
Rickie o Gerrardu <3
Tonča
Morao dam da regulišem onaj broj u naslovu, da mi ne bode oči tongue.gif
S t a n l e y
Moram da priznam da nisam znao da je rođen kod Liverpula i da je počeo karijeru kod nas. Naš čovek 100% i to ne samo statistički. thumb.gif

The view from Southampton: Rickie Lambert symbolises everything good about our club... Selling him to Liverpool for just £4m would be a huge mistake
Under
stvarno bi mogao da se odluci vise za broj. cekam njega da narucim dres...
Fred Kremenko
James Carroll ‏@James_Carroll84 1m
Confirmed: Rickie Lambert will wear No.9 for #LFC.

Eto ga.
Narsil
A 7 će Remiju. dry.gif
Svebor
A #11? wink.gif
Under
čuvamo za Rojsa
Svebor
CITAT (Under @ Jul 20 2014, 11:29 AM) *
čuvamo za Rojsa

Pa, otud " wink.gif ". tongue.gif
Mario_T
Ne, ne, za Reusa nr. 7, zna se valjda koji je sveti broj za nas! biggrin.gif

Inace, ocekivao sam da ce Sturridge da uzme nr. 9, ali izgleda da on bas voli nr. 15. Stoga logican izbor Rikija.

BTW, mogao bi neko (Tonca? smile.gif ) da updateuje ime threada. smile.gif
Under
Rodgers says Lambert will "feature heavily" in games coming up. Balotelli fitness to be assessed
moony
Hvala kurcu više.
Dee Jay
Ode Riki u WBA.
Djotun
I isti dan odmah dva komada smile.gif
Aleksandar88
Nije losa vest za moj fantasy team biggrin.gif...
Svebor
Srećno Riki. beer.gif
Take Two
QUOTE (djotun @ Jul 31 2015, 11:02 PM) *
I isti dan odmah dva komada smile.gif

Kome? unsure.gif
Svebor
CITAT (Take Two @ Aug 1 2015, 12:13 AM) *
Kome? unsure.gif

Bristol Roversima.
Take Two
Car Hail.gif

Voleo bih da Rodgersovom timu mune jedno tri komada prvom prilikom, bio to LFC ili neko drugi...
Dee Jay
CITAT (Take Two @ Aug 1 2015, 12:25 AM) *
Car Hail.gif

Voleo bih da Rodgersovom timu mune jedno tri komada prvom prilikom, bio to LFC ili neko drugi...

A jel planiraš da ako to bude Liverpul, Liverpul da 4 ili više golova? tongue.gif
Svebor
CITAT (Take Two @ Aug 1 2015, 12:25 AM) *
Car Hail.gif

Koji drugi? BRodž posle nas neće moći da nađe šljaku ni u petlićima Numansije.
Take Two
QUOTE (Dee Jay @ Aug 1 2015, 12:32 AM) *
A jel planiraš da ako to bude Liverpul, Liverpul da 4 ili više golova? tongue.gif

Ma to je praktično neizbežno, nama će 4 gola još biti prosek kad se razigraju vihorna krila pa krenu centaršutevima iz trka sa aut linije da traže Bentekea.

QUOTE (Svebor @ Aug 1 2015, 12:40 AM) *
Koji drugi? BRodž posle nas neće moći da nađe šljaku ni u petlićima Numansije.

To mi je realno najveća briga u životu. Voleo bih da ode, ali šta ako ne nađe novi angažman pa onda ne krenu svi da ga buše i da mu se smeju? Zašto je koji kurac odlazio ako ne da mu se i mi malo smejemo, kao što mu se smeje ostatak sveta?
Dee Jay
Sad šalu na stranu, ali ako Rodžers ove sezone ne uspe da bude četvrti, a verovatno neće, ne vidim više nijedan izgovor za njegov opstanak. Gazde neka se ozbiljno preispitaju, ako će ga u tom slučaju podržati.
Take Two
Mi smo još uvek u top 4 klubova u zemlji po prihodima, to je ono što gazde zanima.
Dee Jay
CITAT (Take Two @ Aug 1 2015, 03:11 AM) *
Mi smo još uvek u top 4 klubova u zemlji po prihodima, to je ono što gazde zanima.

Da vidim dokle tako sa ovakvim rezultatima.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.