Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: dres za 2014/2015
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Prilike u klubu
Stranice: 1, 2
Under
sutra predstavljanje novog home kit.
Djotun
Check out @102greatgoals's Tweet: https://twitter.com/102greatgoals/status/453885918231797761
Narsil
I like it!

Ako su ovo sva tri - , onda je bolje nego ove godine, a ovaj treći je :puke: .
Under
kao sto sam vec napisao negde, ne moze gore od ove sezone. a ovaj treci prelazi iz odvratnosti u dojajnost. meni je drugi odvratan, uvek su mi ti zuti rezervni bili odvratni.
vanjuska
Sta fali trecem? Meni kul skroz, naspram ljubicaste gadosti, ovaj jebe
Narsil
Naspram te ljubičaste gadosti i oni Evertonovi rozi dresovi deluju kao premija. Al' meni se ova štrafta na trećem ne dopada. Žuti mi je kul, ali home kit je bruka dobar.
Tonča
Meni je crveni dobar, lepo je što su sponzore stavili belim, mada bih voleo i belu pticu. Sam dres mi je ispod ovogodišnjeg.

Žuti mi je Jugopetrol Železničar. unsure.gif

Treći mi je jedan od boljih trećih u poslednje vreme (računam i vreme Adidasa i Reeboka). Adidas je imao ona dva crna (imam ih oba), ali je imao i onaj odvratni zelen, a i onaj crni sa crvenom linijom unaokolo koji je meni bio bljeeee. Reebok oker, crno-sivu kombinaciju, žuto sa teget ispod rukavima. Bilo je tu dosta ružnih, da se ne lažemo. smile.gif Al ajd da sačekamo na šta će ovaj Warriorov treći da liči, pa ću onda da nastavim sa prdenjem smile.gif
Dee Jay
Drugi i treći bolji od ovosezonskih, i to je već dobro. Prvi me podseća na Reebokov iz 2001, nije loš.
Mario_T
Home kit je lep, samo bi (kao sto rece i Tonca) voleo da je i grb u beloj boji. I v-cut umesto okruglog, ali da ne cepidlacim. smile.gif

Ovaj zuti dres mi nije nista posebno, ali barem nije gadost kao away kit koji sada nosimo. Third mi je isto ok, a bio bio jos lepsi da ima drugaciji okovratnik.

Sve u svemu, ako se ova slika pokaze kao tacna, mozemo biti zadovoljni. Konacno manje vise normalni dresovi, za razliku od prethodne dve godine. Moracu jos da vidim kakav je dres uzivo, ali ove godine mozda i po prvi put kupim dres Warriora.
Enymous
Prvi dres je sasvim dobar, tu nema sta da se prica.
Za zuti dres nisam iznenadjen zato sto smo i pre imali zute dresove.
Treci je solidan, sve je lepo sredjeno.
redsi
Zuti dres...uzas,bolje da je bio flurescentno zeleni da svetlimo u mraku.I ovaj zadnji je sranje...
milos7
Posle adidasa sve je ovo sviranje kurcu, prvi dres urade nista spec tk toliko da ne bude odvratan kao drugi i treci sto rade ovih godina.
Ja ne znam zasto ne stave grb liverpula a ne samo ovu pticu, to mi je bzv.
Ove god od kad je pocel sezona nisam ni obracao paznju na dresove iako su 2. i 3. nikad gori realno.

Ako vec pricamo o dresovima, home kit mi je najbolji onaj prvi adidasov iz nove ere njihove za sezone 2006-2008
a away tj 3rd 2011-2012 SIVI mada je imalo jos dosta zanimljivih

ko zeli moze da se podseti

http://www.historicalkits.co.uk/Liverpool/Liverpool.htm

http://www.historicalkits.co.uk/Liverpool/...hange-kits.html
Narsil
http://www.liverpoolfc.com/video/kit-launch-live

U 19h.
Under
i zvanicno, away dresovi su oni dzuti. horor
moony
Kao da su slučajno zamenili golmanov i običan.
Svebor
Istorijski prvi gol u novom away dresu (koji na terenu izgleda manje gadno nego što sam mislio) delo je velikog majstora bubamare, Jaga Aspasa.
rape91
QUOTE (Svebor @ May 14 2014, 06:47 PM) *
Istorijski prvi gol u novom away dresu (koji na terenu izgleda manje gadno nego što sam mislio) delo je velikog majstora bubamare, Jaga Aspasa.

najebali smo na gostovanjima sledece sezone
Narsil
Samo se vi sprdajte, ovi dresovi su meni skroz kul. Ima da pazarim jedan.
redsi
CITAT (rape91 @ May 14 2014, 07:33 PM) *
najebali smo na gostovanjima sledece sezone

Ja bas mislim suprotno, ima svi da se skenjaju i da skinu gace...
Aleksandar88
CITAT (Narsil @ May 14 2014, 07:41 PM) *
Samo se vi sprdajte, ovi dresovi su meni skroz kul. Ima da pazarim jedan.

Jedan Aspas ne bi bio los.
Narsil
CITAT (Aleksandar88 @ May 14 2014, 09:40 PM) *
Jedan Aspas ne bi bio los.

Čekaj, prvo da vidim da l' će Agger da ode na leto. Onda ću stvarno da znam da sam proklet. biggrin.gif
Aleksandar88
God damnit, rekli smo ti da ne kupujes nista !!! Ako ne verujes u prokletstva trebao si da pogledas Benficu veceras...
Narsil
CITAT (Aleksandar88 @ May 15 2014, 12:15 AM) *
God damnit, rekli smo ti da ne kupujes nista !!! Ako ne verujes u prokletstva trebao si da pogledas Benficu veceras...

Jbg, morao sam Aggera da kupim. Dres bio na popusti, free poštarina, a dolaze nam Danci u grupi za EP. Ne mogu da mu odnesem Gerrarda da potpiše. biggrin.gif
Djotun
@ Narsil
kakvi su kalupi voriorovih dresova, ne znam kako da jebeno potrefim velicinu sa lfc stora.. blink.gif
Narsil
CITAT (djotun @ May 15 2014, 12:42 AM) *
@ Narsil
kakvi su kalupi voriorovih dresova, ne znam kako da jebeno potrefim velicinu sa lfc stora.. blink.gif

Meirelesov sam uzeo xl, bio mi je veliki (a inače nosim xl). Aggerov sam ovog puta uzeo l, kao i druge.
Djotun
Ok hvala, trebalo bi da mi onda L bude ok ako uvucem stomak biggrin.gif
Narsil
CITAT (djotun @ May 15 2014, 01:38 AM) *
Ok hvala, trebalo bi da mi onda L bude ok ako uvucem stomak biggrin.gif

Same here. biggrin.gif
vanjuska
http://purelyfootball.com/2014/07/02/pictu...-season-leaked/

Pa ovi nasi su zlato biggrin.gif
S t a n l e y

I meni je treći dobar, ne može da se meri sa onom prošlogodišnjom ljubičicom.
Drugi može da prođe samo su mi ove crvene linije možda suvišne. Mogli su da ih dosta bolje rasporede.
Prvi je ispod nivoa u odnosu na prethodne dve sezone koji su za mene bili skoro idealni. Deo oko kragne je pomalo bezličan a deo belih linija je suvišan. Generalno, može da prođe i ceo set ukupno je bolji od prošlogodišnjeg. Još da i sezona bude bolja... biggrin.gif
Djotun
Pogledajte šta je Warrior napravio Portu sa dresovima rolleyes.gif
Prvi standardan, rezervna dva show laugh.gif

Mario_T
Ovi golmanski dresovi i nisu losi. Pa cak ni ovi za igrace, u svakom slucaju mnogo bolje nego sto smo mi imali za drugi i treci dres.

Ovaj nas novi treci dres je mogao biti sasvim dobar, da mu (po ko zna koji put) nisu zasrali kragnu.
Tonča
QUOTE (Mario_T @ Jul 13 2014, 12:58 AM) *
Ovi golmanski dresovi i nisu losi. Pa cak ni ovi za igrace, u svakom slucaju mnogo bolje nego sto smo mi imali za drugi i treci dres.

Ovaj nas novi treci dres je mogao biti sasvim dobar, da mu (po ko zna koji put) nisu zasrali kragnu.

Ah ti i te tvoje kragne! smile.gif

Čekaj, ovaj dole je rezervni a golmanski su sa strane jel da?

Prvi je odvratniji o svega što smo mi imali, a drugi je roze. biggrin.gif
Narsil
Oni su bolje prošli nego mi. Mada, sad im je liga u haosu, ko zna kada će nositi sve garniture. biggrin.gif
Djotun
A u šta napravi Adidas sa scum-ovcima.. 750M funti za 10 godina. A nas su odjebali za neku siću 2012. nismo im bili dovoljno atraktivni..
Samo majmuni se sad malo preračunali, pošto je ovo najveće sponzorstvo u istoriji sporta, a Realu fazon plaćaju 30M po sezoni, najbolje da neće sad svi klubovi da im traže troduplo..
Mi od Warriora imamo 150M za 6 godina? Sića.. al gore od toga je što treba još 3 sezone gledati one izmišljene rezervne garniture što izazivaju epi napade.
vanjuska
Da ali mi imamo i ugovor sa Dunkin Donuts, to mora da znaci nesto
Take Two
To! Niko nema što scouser imade:

Samo treba izabrati šta da nosimo na dresu kao logo kad nas Standard Chartered odjebe, da li ovo...

...ili ovo...

...ili možda ovo:

Za par sezona, ima cela postava da nam izgleda kao Ferenc Puškaš.
Mario_T
QUOTE (Tonča @ Jul 13 2014, 01:06 AM) *
Ah ti i te tvoje kragne! smile.gif

Istinski ih mrzim na dresovima. smile.gif Barem ovakve kao na nasem trecem. smile.gif

QUOTE (djotun @ Jul 14 2014, 07:34 PM) *
Mi od Warriora imamo 150M za 6 godina? Sića.. al gore od toga je što treba još 3 sezone gledati one izmišljene rezervne garniture što izazivaju epi napade.

Liverpool expect to earn £300m from new kit deal with Warrior Sports
Ja sam mislio da je ugovor potpisan na 4 godine, ali je stvarno u pitanju 6 godina. Doduse, ako je cifra od 300 miliona tacna, onda nismo THAT far off od Scuma.

QUOTE (Take Two @ Jul 15 2014, 11:22 AM) *
To! Niko nema što scouser imade:

Jesi video Scumovu majicu sa reklamom Chevroleta? Ja ne mogu da zamislim da bi sa DD bilo gore od toga.

A nasa oprema za trening (sa reklamom Garude) izgleda odlicno. Za klasu bolje nego dresovi.
Take Two
Evo sad gledam... štaznam, njima bar izgleda kao da je za Crveni krst (osim u onoj zlatnoj varijanti). Ali krofne reklamirati na sportskim terenima, to je IMHO ipak konceptualno nenadjebivo biggrin.gif
Svebor
Ne zaboravimo da su tu i Sabvej sendvichi. sleep.gif
Under
QUOTE (Mario_T @ Jul 15 2014, 12:48 PM) *
Istinski ih mrzim na dresovima. smile.gif Barem ovakve kao na nasem trecem. smile.gif

ja obicno nemam problem sa kragnama, ali ovo na trecem dresu je ruzno

QUOTE (Mario_T @ Jul 15 2014, 12:48 PM) *
A nasa oprema za trening (sa reklamom Garude) izgleda odlicno. Za klasu bolje nego dresovi.

eh, da su nam takvi drugi ili treci dresovi... cak i reklama izgleda mnogo bolje (iako nemam pojma sta je Garuda)
Mario_T
QUOTE (Under @ Jul 15 2014, 04:02 PM) *
eh, da su nam takvi drugi ili treci dresovi... cak i reklama izgleda mnogo bolje (iako nemam pojma sta je Garuda)

Garuda je indonezanska avio kompanija.

A ove trening (polo) majice bi odmah uzeo umesto dresova. (samo bi uklonio dijagonalne linije sa ove prve)

Tonča
Kako bre odma za dres kad ova druga ima kragnu? tongue.gif
Mario_T
QUOTE (Tonča @ Jul 15 2014, 11:08 PM) *

Ovo je podnosljiva kragna. biggrin.gif tongue.gif

Nego, ovde se vidi da Warrior moze napraviti nesto dobro i normalno. Zasto to onda ne rade i sa dresovima?
Svebor
CITAT (Tonča @ Jul 15 2014, 11:08 PM) *

laugh.gif
Under
QUOTE (Mario_T @ Jul 15 2014, 08:51 PM) *
Garuda je indonezanska avio kompanija.

A ove trening (polo) majice bi odmah uzeo umesto dresova. (samo bi uklonio dijagonalne linije sa ove prve)

pa verovatno ima da se uzme u shopu. a crna trening majica izgleda mnogo mocnije od crvene.

smorio vise ovaj Lambert sa brojem. nek' se odluci vise pa da kupujem dres...
Under
jel' neko uzimo novi dres? blago sam zabrinut, izgleda da se u struku mnogo skuplja, a ja sam tu najjači... onaj prvi warriorov nije u tom fazonu...
Mario_T
QUOTE (Under @ Jul 19 2014, 06:21 PM) *
jel' neko uzimo novi dres? blago sam zabrinut, izgleda da se u struku mnogo skuplja, a ja sam tu najjači... onaj prvi warriorov nije u tom fazonu...

Ako ti to nesto znaci, ja sam kupio ovu drugu/donju majicu ciju sam sliku okacio. Iako to kod mene nije problem wink.gif , nisam primetio da se skuplja u struku. Doduse, okovratnik joj nije nimalo rastegljiv, nadam se da dres nije takav.
Under
ni na slici ne izgleda da se ta staff maijca skuplja u struku, isto kao i dres 12/13 koji ja imam. a za ovaj em izgleda em je ta neka fit qrac tehnologija... ima da ih tužim što nemaju dresove za nas debele ljude
Tonča
^I ja pročith to pre nekih mesec dana, ali nikakva potvrda od tada.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.