Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Mamadou Sakho #17
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Narsil

Izgleda kao da će sve da ih pobije. biggrin.gif
Under
zar on ne izgleda tako uvek?

u svakom slucaju meni nije jasno sto su ga prodali, pored Tiaga Silev, centralni odbrambeni su im Kamara i Alex (obojica preko 30 godina) s tim sto je Kamara i u najboljim danima bio rupa. mozda imaju jos nekog?
Take Two
Alex i Silva su im starteri, a Sakho je imao previsoku tržišnu vrednost (verovatno i ambicije) da bi bio rezerva. Slabo koji tim bi držao na klupi igrača kog može da proda za petnaestak miliona... samo bi mu dalja padala cena.
Narsil
CITAT (Under @ Sep 13 2013, 02:31 PM) *
zar on ne izgleda tako uvek?

Mhm. Mada, ponekad se i smeje. biggrin.gif Ali samo ponekad. biggrin.gif
Stevie_G
@Take Plus doveli su onog Markinjosa iz Rome za 30 miliona, nema sanse da bi se izborio za mesto u prvih 11
Under
QUOTE (Take Two @ Sep 13 2013, 02:30 PM) *
Alex i Silva su im starteri, a Sakho je imao previsoku tržišnu vrednost (verovatno i ambicije) da bi bio rezerva. Slabo koji tim bi držao na klupi igrača kog može da proda za petnaestak miliona... samo bi mu dalja padala cena.

pa pre bi mi on bio starter nego Alex, a ovaj bi ulazio u rotaciju po potrebi.

QUOTE (Stevie_G @ Sep 13 2013, 02:48 PM) *
@Take Plus doveli su onog Markinjosa iz Rome za 30 miliona, nema sanse da bi se izborio za mesto u prvih 11

svasta. pa taj mali ima nesto 18-19 godina. iako sam gledao Romu par puta prosle sezone, ne mogu da kazem kakav je, ali da odbrambeni tinejdzer vredi 30 miliona? ludaci!
Take Two
Imaju ljudi para za bacanje, dovodi se Cavani iako se već ima Ibra, što da brinu. Ako dečko košta 30 miliona danas, možda će da košta 40 za pet-šest godina...
moses
pravo kažeš,bacanje para.
1jeAhonen
Mamadu Sako, destroy
Scouser
baš pričasmo u petak i stara kao što već rekoh pomenu da će se uskoro desiti da nekog izlomi na terenu...srećom, krca sprave u teretani ha ha ha
Under
bio je u Parizu ma utakmici PSG-Monako, navijaci PSG-a se oprostili od svog bivseg kapitena.
rape91
znaci od sledeceg kola eto njega ponovo na klupi
Take Two
Realno.

Da je bar uspeo da sačuva clean sheet u Francuskoj pa ajde. Ovako nema smisla, bolje da igraju drvoseče što primaju tri komada po meču...

Mada ne bi me iznenadilo ni da ludak izvede tri štopera na Norwich.
BeFair
http://www.liverpoolfc.com/news/first-team...-club-statement

WTF?!?!?!
Dee Jay
Bravo dry.gif
Take Two
Koje sranje.

Kažu da se istražuje da li je stvarno koristio neki preparat za smanjenje body fat percentage isuse.gif Dakle isto što i Kolo Toure pre nekoliko godina, kad se neuspešno vadio na ženine pilule za mršavljenje.

Možda se hvatam za slamku, ali nadam se da to što UEFA za sada "sumnja" da je pao na testu posle EL utakmice protiv Man Utd daje kakvu-takvu nadu da će se izvući.
moses
smanjivao guzu kao i Kokolo
Take Two
I to mora da radi još od puberteta, ne deluje kao da ima više od 2 grama masti u tom zmijskom telu dry.gif
Djotun
E baš nam je i ovo trebalo bag.gif
Koliko nam je mrtav forum
Take Two
Pa u šoku smo zbog Sakoa, nećemo se valjda baviti tamo nekim NUFC i Rafom.
Svebor
Eto, ekipa na poluvremenu (kao i obično) posetila forum, i kad su videli da ni temu nismo otvorili, pali u duboku depru... isuse.gif
Take Two
Squires on Sakho & GOT:

BeFair
Jbm li ga, covek nema svoju temu, ne znam gde da postujem pa cu ovde xD

Sta se desava sa onim Steven Caulker, skroz sam zaboravio da je lik kod nas presao u januaru biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif WTF, odkako je dosao, odigrao je 1 utakmicu?!?!?!
Dee Jay
CITAT (BeFair @ Apr 27 2016, 05:00 PM) *
Sta se desava sa onim Steven Caulker, skroz sam zaboravio da je lik kod nas presao u januaru biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif WTF, odkako je dosao, odigrao je 1 utakmicu?!?!?!

I to sa klupe, a kad je usao bio je meta za hoffball u protivnickom 16ercu, a ne CB u svojoj odbrani. biggrin.gif

Secam se da je bio nesto povredjen, da li je jos uvek?
Fred Kremenko
Sakho prosao bez kazne,verovatno igra i na EP
bocejan
Eto sta se desi kada si Francuz a ne neki tamo Obaloslonovancanin.
Take Two
Ali kakav je to opšti amaterizam, baš sad im došlo da provere da li to sranje za mršavljenje uopšte treba da bude zabranjeno isuse.gif laugh.gif

Uefa has decided not to extend that suspension, due to expire on Saturday, as they have launched their own investigation into whether the fat-burning substance the centre-back took should even be on the banned list.
RORY
Proceedings against Liverpool defender Mamadou Sakho relating to anti-doping violation have been dismissed
moony
Super su. No harm, no foul. Osim što je propustio njemu najbitniji deo sezone. Ta sitnica.
Svebor
Tja...kome zanima Kup UEFA, ili, zlu ne trebalo, LŠ. dry.gif
RORY
Liverpool FC has today announced Mamadou Sakho will wear the No.3 jersey for the upcoming 2016-17 season, after having worn No.17 since joining the Reds in 2013.
Trunks
Take Two negde slavi. biggrin.gif
Take Two

Sad Matipa zakucati na klupu dok se ne opameti i ne uzme peticu.

Posle će njih dvojica ovako kad shvate koliko sam bio u pravu:
rape91
Cekaj, kako stoper trojku? tongue.gif
Take Two
Ma i #11 da hoće, ne pravim pitanje, samo da ne gledam #49 i #71 i slične hokejaške budalaštine.
rape91
Onaj Wjdnlm nosi 5 u Njuci? Prodato.
Svebor
gathering.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.