Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: #4 Kolo Toure
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Take Two
Evo za početak jedan kratak video uradak da nas upozna sa novim najboljim defanzivcem na svetu:

Dee Jay
Prijatno je iznenadio prva dva meča, moram da priznam.
1jeAhonen
Moram da se složim jer sam od prvog trenutka bio oduševljen njegovim dolaskom, bez ozbira na sve skeptike glede njegovih godina i povreda, (što možda i stoji). Zrelost, čvrstina i aktivna uloga u napadu svakako su preko potrebne i odbrani a i timu u celini.

Šteta je što se tako jeftino povredio u utakmici koja je morala biti okončana mnogo pre produžetaka. No Škrtel je tu da odradi svoj posao.
moony
Razvija se kult ličnosti oko njega na internetu, sa meme-ovima, klipovima i čaknorisovskim forama. Dopadljiv lik i sjajan igrač.
Take Two
Newcastle voli braću Toure.

Traffic in Newcastle city centre came to a bizarre standstill earlier this week as students chanted about Manchester City's Yaya Toure and brother Kolo, who now players for Liverpool. (Oct 17 20013)

"One of my flatmates is a Chelsea fan and he loves the Yaya/Kolo Toure chant and the actions after seeing me do it," he said.

"We came out of a club and he started doing it in the middle of the road for some reason.

"I'd had a few so I joined in, being a Blue, and then loads of other people who were coming out of clubs started doing it as well and it seemed to catch on. It's pretty easy to pick up.

"It ended up going on for about 10 minutes - it was bizarre."
Under
jel' to Kokolo fasovao malariju?
Take Two
U čast spektakularne partije Jajinog brata protiv Boroa, legenda o probi koju je imao u Arsenalu (priča Ray Parlour):

Hail.gif
Djotun
Do jaja biggrin.gif Meni se čini da je on tamo otišao kao neki ofanzivac pa su ga odmah prekomandovali.. možda sam istripovao.
Svebor
Fantastično. laugh.gif
Svebor
dzoker
Video sam klip danas, prejak je. Ne znaju gde su. Dzerard bukvalno patos. Bas im tesko pala ova sezona biggrin.gif
rape91
kakva bi na Anfieldu bila zabava kad bi nam Yaya dosao pa kad zpevaju ovu pesmu biggrin.gif

mogu misliti kako se provode tamo u UAE, Sakho i Rickie eksiraju chivas, Balo pusi neku dzidzu, vodjenje Markeca po prvi put na kurve... A Alen picka pije sok i salje poruke Rodgersu sta ko radi
Svebor
CITAT (rape91 @ May 27 2015, 10:34 PM) *
kakva bi na Anfieldu bila zabava kad bi nam Yaya dosao pa kad zpevaju ovu pesmu biggrin.gif

mogu misliti kako se provode tamo u UAE, Sakho i Rickie eksiraju chivas, Balo pusi neku dzidzu, vodjenje Markeca po prvi put na kurve... A Alen picka pije sok i salje poruke Rodgersu sta ko radi

gathering.gif
Dee Jay
Ode Kokolo Turebure. Sve u svemu nije bio losa cetvrta opcija u rotaciji stopera, imao je i ocajnih ali i dobrih partija. Sad je #4 spremna za nekog CDM mamojebca cool.gif , koji naravno nece doci.

PS Mogao bi neko da lockuje neke teme u okviru ovog podforuma, malo reda da se uvede biggrin.gif
Svebor
CITAT (Dee Jay @ Jun 10 2016, 06:28 PM) *
Ode Kokolo Turebure. Sve u svemu nije bio losa cetvrta opcija u rotaciji stopera, imao je i ocajnih ali i dobrih partija. Sad je #4 spremna za nekog CDM mamojebca cool.gif , koji naravno nece doci.

PS Mogao bi neko da lockuje neke teme u okviru ovog podforuma, malo reda da se uvede biggrin.gif

sad.gif
Take Two
Pa neka uzme Matip, šta mu fali. Ili Sakho da se pretabači, 17 mi je retko glup izbor broja za štopera. Asocira na 7, 10, i 11, što je sve moj do mojega.

Ali Matip će ustvari hteti peticu, zar ne?
rape91
ja sve mislim da taj Matip nije predvidjen za startera? Vise mi deluje kao zamena za Skrtuljka
Svebor
CITAT (rape91 @ Jun 11 2016, 11:45 PM) *
ja sve mislim da taj Matip nije predvidjen za startera? Vise mi deluje kao zamena za Skrtuljka

Škrle biva pedaliran.
Take Two
A jebiga sad ako su nama Lovro i Sakho zakucani kao nepogrešivi starteri na osnovu par meseci dobre forme. Da ne pominjemo da je jednom od njih i dalje preti suspenzija.

Morao bi Matip da bude zdrava konkurencija za startnu - ako za to nije sposoban, džabe su ga i dovodili. A ako i Škrtel odlazi, trebaće nam još jedan CB.
dejabgb75
Verovatno da će forsirati Lovrena I Matipa ali generalno nam ne treba više štopera za ovu sezonu. Možda još jedan ali to sad zavisi kako se završi ova priča sa Sakoom i možda od toga da Matipa vidi i kao zadnjeg veznog u nekim kombinacijama. Nekako verujem da će mladi Gomez uskoro postati jaka konkurencija svima njima, što je svakako vrlo dobro. Škrtel, Ture, Wisdom i Ilori verovatno već imaju varijante gde će da se udome i sumnjam da će neko od njih ostati.
Svebor
Sako prica zavrsena oslobadjajucom presudom, kolko ja znam.
Take Two
Pa ne baš, ali prećutno. Nisu mu produžili onu provizornu jednomesečnu kaznu tokom koje je kao trajala istraga, ali mislim da nisu ništa zvanično ni rekli.

Možda govnari čekaju da počne sezona pa da mu onda opletu šest meseci? dry.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.