Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Iago Aspas
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
lavirint

First Name Iago
Surname Aspas
Position Forward
D.O.B. 1 Aug 1987
Town of Birth Moana
Country of Birth Spain

Dvadesetpetogodišnji napadač iz Selte Iago Aspas potpisao je za Liverpul za (reportedly) 7,7 miliona funti.

U sezoni 2012/13 postigao je 12 golova i 7 asistencija u 35 ligaških utakmica za Seltu. Ove brojke dobijaju na težini kada se uzme u obzir da je Aspas uglavnom bio markiran sa dva ili tri protivnička igrača. Najveće prednosti su mu kretanje, brzina i dribling.

Može da igra centralnu poziciju u napadu, ali s obzirom da igra levom nogom može komotno da bude desni forward i da iz te pozicije "katuje" u centar napadačke trećine terena.

Dobro došao smile.gif
Take Two
Frizura i košuljica i zavodljivi poluosmeh, pravi je šatorski svadba-pevač biggrin.gif

Još mu nisu dodelili broj, kako ja sad da ga stavim u tim na PESu, što ne misle o navijačkim prioritetima? mad.gif
redsi
Meni liči na kombinaciju Milijaš+kosa.Posle dva transfera koja su dobra, nama po pravilu slede dva koja nisu ni za kurac.Valjda ce od ovih nesto da bude...
lavirint
QUOTE (Take Two @ Jun 25 2013, 03:48 PM) *
Frizura i košuljica i zavodljivi poluosmeh, pravi je šatorski svadba-pevač biggrin.gif

Hahahahaah, i meni tako deluje biggrin.gif
moses
kao kiki pilot u mlađim danima.
copkillah
Nadam se Miču scenariju, jer je stvarno dobar igrač, ne toliko poznat.
BoJaNNNNN

Prvi od novajlija koji je dobio broj. Da bude barem upola dobar kao Fowler i Rush. smile.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.