Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Queens Park Rangers
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Trunks

Došlo i to vreme, zatvaramo. smile.gif

Jel se gleda negde organizovano kojim slučajem?
Narsil
Doći će Dacho iz Bosne i Branko iz Crne Gore u Red Bar. Gledaćemo tamo na lapišama topišama. smile.gif
Trunks
A to mi malo bedara, šteta što nema sat prenos.
vladx
Daj Fowler-e samo da se nahvata iole ljudski stream, ne verujem ni da ce ih biti nesto puno.

'Ocu da se iskenjamo po 'Arry-ju!!!
bocejan
Dzaba stream ako ne puste posle utakmice. To je bitnije od samog meca. Secam se kada se Doktor oprastao, da smo morali na youtubetu da trazimo desavanja posle meca.
Narsil
Ja sam se razboleo nešto pa neću na utakmicu doći ali će Una i Branko biti tamo, pa se vidite. smile.gif
Aleksandar88
Oprostaj od Carre
Take Two
QUOTE (vladx @ May 18 2013, 06:40 PM) *
Daj Fowler-e samo da se nahvata iole ljudski stream, ne verujem ni da ce ih biti nesto puno.

Ja za sad ništa pristojno, pokušavam da gledam ovde, ali...

http://www.firstrow1.eu/watch/187382/1/wat...rk-rangers.html
miskooo
http://www.sportlemon.tv/c-1.html

vidite ovde, ja nadjoh neki bedan
bocejan
Kuki!!! Hail.gif Hail.gif Hail.gif
Take Two
Kuki Hail.gif
vladx
Ae, sad trpaj! Majstor! Hail.gif
Svebor
Bravo malisha!
Stevie_G
Kakav je Fowler Kutinjo. Hail.gif
vladx
La mano de dios a la Carra biggrin.gif
Take Two
Nisu loši dresovi, mada me ipak te štrafte na rukavima i kragni nerviraju. Da li su i brojevi nešto menjani ili mi se čini?

Kuki 5 šuteva (sve on), Stuki samo 1 (off) blink.gif
Svebor
Ajbi kida.
vladx
Kurvooo!!!
emir_lfc
Kuku Carra sad.gif
vladx
YNWA!!! lfc.gif
Narsil
bocejan
Ode Carra. Mozda smo jos nekog zadnji put gledali u novom dresu.
Konacno i sezona da se zavrsi. Valjda ce ovi sto ostanu nauciti nesto, a da cemo imati bar jedan pogodak kao sto je Kuki. Sada dolazi period gledanja vesti i lozenja za narednu sezonu.
KillForGlory
Fenomenalan YNWA Hail.gif

Zivio Carra lfc.gif
rape91
Thanks Carra. Sto nije usla ona kurva, najbolji sut u karijeri
Dee Jay
Thanks Carra 1996-2013 lfc.gif
Djotun
http://msn.foxsports.com/foxsoccer/event/survival-sunday

!! postmatch !!
Take Two
QUOTE (djotun @ May 19 2013, 07:02 PM) *

Glendžina beba isti Coutinho pre nego što se ošišao ohmy.gif
Svebor
CARragher 23 YNWA! Hail.gif
Dee Jay
Hoće biti neka tema posebna za rezime sezone ili će se o tome pisati ovde ?
Mario_T
Farewell Carra, you've been a great servant to the club. Nedostajace nam on, mozda bi u klubu/svlacionici, nego na samom terenu. Steta za onaj sut, to bi bio prefektan oprostaj za takvu legend kluba. Ali pretpostavljam da je on jednako sretan sa clean sheet.

A Coutinho ... nemam reci ... Hail.gif

QUOTE (Dee Jay @ May 19 2013, 07:31 PM) *
Hoće biti neka tema posebna za rezime sezone ili će se o tome pisati ovde ?

Ja sam nekoliko puta pravio player/season review, ali sledecih par nedelja nemam par sati da odvojim za tako nesto. Neko drugi je more than welcome da to uradi ove godine.
moony
End of an era. YNWA.
1jeAhonen
Carry on...carry on Carra...YNWA...Fudbaler dostojan apsolutnog postovanja, odan i privrzen, jedan od retkih u svetu kameleonskog profesionalizma.

Utakmica za spustanje zavese, sezona za analizu i nadamo se poslednja u nizu slabih...Pred nama dva puna meseca strepnje i vreme koje treba iskoristiti za build up the squad.

Kako sada stvari stoje mnoge okolnosti bi nam mogle ici na ruku.
Dee Jay
CITAT (1jeAhonen @ May 20 2013, 11:22 PM) *
Carry on...carry on Carra...YNWA...Fudbaler dostojan apsolutnog postovanja, odan i privrzen, jedan od retkih u svetu kameleonskog profesionalizma.

Utakmica za spustanje zavese, sezona za analizu i nadamo se poslednja u nizu slabih...Pred nama dva puna meseca strepnje i vreme koje treba iskoristiti za build up the squad.

Kako sada stvari stoje mnoge okolnosti bi nam mogle ici na ruku.

A koje to okolnosti konkretno ?
1jeAhonen
Paz da ti ne kazem. laugh.gif Zato je tako i napisano zato sto bi moglo da li ce ili nece videcemo. Unapred da pricamo to necemo. wink.gif

Mozemo samo o onome sto se desilo.

Konkretno promene koje se ticu klubova iz vrha> odlazak Fergusona (ne samo nama) i nadamo se nekolicine igraca, promene u Sitiju, desile se, Totenhemu slede (odlazak Bejla), bojim se da bi Celzi mogao biti jachi nego ove, dok Arsenal uspeva da opstane iako mu tim ne lici ni na sta.itd ..Naravno svako moze to relativizovati gledati ovako onako bla bla...ali slabljenje konkurencije je mozda i vaznije od nekog naseg "velikog napretka", kog svakako nije pametno ocekivati. Pritom mora se misliti i na sve ostale ekipe s kojima dosad nismo umeli da izadjemo na kraj a zna se koliko su te ekipe vazne u borbi za bodove, umesto remija, bolje i par kikseva (dva maksimum) nego vreca neresenih rezultata.

Enfild posebno ne sme biti mesto gde ne mozemo da prelomimo utakmicu.

Zatim treba uzeti promene kod nas koje moraju da uslede u igrackom kadru, treba i sacuvati postignuti nivo ono sto svakako izgleda povoljno na kraju sezone je napadacki deo Staridz, Kutinjo, Suarez koji se treba bekapovati i mozda jos pojacati s jednim napadacem i odbranu i sredinu koju takodje moramo ojacati. Da se spremimo kako valja da na startu sezone krenemo od sredine a ne od dna tabele i da u dobrom zamahu budemo u oktobru kad se Suarez vrati a ne od januara. Mislim da za to vec sada postoje dobre pretpostavke i da je izgradnja i rekonstrukcija tima i igre vec vidljivija na kraju sezone nego na pocetku...ali da greske mogu da ostanu u igri i mentalitetu to je svima dobro poznato.

Prosto receno, treba uzeti u obzir dve strane - oko nas i kod nas. Videcemo...desavace se jos dosta stvari u prelaznom roku a diskusija o tome moze potrajati i par meseci na nekom drugom topiku.
Dee Jay
CITAT (1jeAhonen @ May 21 2013, 07:21 PM) *
Paz da ti ne kazem. laugh.gif Zato je tako i napisano zato sto bi moglo da li ce ili nece videcemo. Unapred da pricamo to necemo. wink.gif

Mozemo samo o onome sto se desilo.

Konkretno promene koje se ticu klubova iz vrha> odlazak Fergusona (ne samo nama) i nadamo se nekolicine igraca, promene u Sitiju, desile se, Totenhemu slede (odlazak Bejla) Totenhem je i inace ...Da uzmemo krilaticu vise nista nece biti kao pre...i da stvari gledamo na pozitivan nacin. Naravno svako moze to relativizovati gledati ovako onako bla bla...ali slabljenje konkurencije je mozda i vaznije od nekog naseg "velikog napretka", kog svakako nije pametno ocekivati.

Zatim treba uzeti promene kod nas koje moraju da uslede u igrackom kadru, treba i sacuvati postignuti nivo ono sto svakako izgleda povoljno na kraju sezone je napadacki deo Staridz, Kutinjo, Suarez koji se treba bekapovati i mozda jos pojacati s jednim napadacem i odbranu i sredinu koju takodje moramo ojacati.

Prosto receno, treba uzeti u obzir dve strane - oko nas i kod nas. Videcemo....

Diskusija o tome moze potrajati i par meseci na nekom drugom topiku.

E tu se ne slažem sa tobom nikako. Te promene koje su se dogodile mislim da ih neće mnogo poremetiti, a kamoli tek da ćemo mi osetiti neku korist od toga. Tako sam ja mislio da je Arsenal gotov, da nam to daje neku šansu da se borimo za četvrto, a mi nismo četvrtom ni prišli. Odnosno mi moramo tek da dostignemo taj vrh, pa tek onda da nam oni kiksevima pomognu.
1jeAhonen
Drago mi je da se ne slažeš, iako je ispravno biti samokritičan ipak to ne valja biti svaki put i po svaku cenu pa zato mislim da i ne vidiš moguće pravce promena u ligi (ova sezona je to i pokazala a naredna će itekako), jer gledaš u istu metu svaki put. Dosad se jedino pobednik uvek znao a takva dogma bila je neizreciva...Ono što se ne vidi jeste transformacija koja se dešava sa klubovima iz sredine tabele.

No za tako elaboriranje meni bi trebalo više vremena a sad nisam raspoložen.
Take Two
Odlazak Fergusona iz Man Utd će imati uticaja na Liverpulov plasman u top 4 otprilike koliko i odlazak Ancelottija iz PSG.
1jeAhonen
Drago mi je da se ne slažeš, iako je ispravno biti samokritičan ali mislim da zato i ne vidiš moguće pravce promena u ligi (ova sezona je to i pokazala a naredna će itekako), jer gledaš u istu metu svaki put. Dosad se jedino pobednik uvek znao...Ono što se ne vidi jeste transformacija koja se dešava sa klubovima iz sredine tabele.

No za tako elaboriranje meni bi trebalo više vremena a sad nisam raspoložen.

...........

Odlazak Fergusona nije uopste uzet u direktnoj korelaciji s Liverpulom, nego s samim Junajtedom. Uopste ne verujem da je Mojes u stanju da za godinu dana održi nivo na pet - tri takmičenja kao Fergi iako uopšte ne sumnjam da se radi o istoj mašineriji koja neće stati s njegovim odlaskom. Oni će imati manji problem s transformacijom tima nego mi ali će imati neke druge probleme, na koje možda nisu navikli, u prvoj godini postferguZonovske ere.
Take Two
Pa naveo si odlazak Fergusona kao jednu od "okolnosti koje bi nam mogle ići na ruku". A istina je da smo mi trenutno toliko daleko od vrha tabele da nam je kao klubu potpuno svejedno ko će biti šampion i koliko će problema imati u osvajanju titule. (Ja bih sve pare stavio na Čelsi sledeće sezone, ako ne bude nekih potpuno neočekivanih transfera ovog leta kao što je bio RVP prošlog.)
1jeAhonen
CITAT (Take Two @ May 21 2013, 10:08 PM) *
Pa naveo si odlazak Fergusona kao jednu od "okolnosti koje bi nam mogle ići na ruku". A istina je da smo mi trenutno toliko daleko od vrha tabele da nam je kao klubu potpuno svejedno ko će biti šampion i koliko će problema imati u osvajanju titule. (Ja bih sve pare stavio na Čelsi sledeće sezone, ako ne bude nekih potpuno neočekivanih transfera ovog leta kao što je bio RVP prošlog.)

...ne samo nama. Dakle, kao jednu od spoljnih okolnosti kao fakt koji bi nam mogao ići na ruku.
Djotun
QUOTE (1jeAhonen @ May 21 2013, 10:23 PM) *
...ne samo nama. Dakle, kao jednu od spoljnih okolnosti kao fakt koji bi nam mogao ići na ruku.

teeebra biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.