Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Fulham vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
vanjuska
Gostujemo na Krejven Kotidzu, Agger, Gerrard odsutni, Skrtel se razboleo, Suki sluzi kaznu.

Postava: Reina, Johnson, Downing, Wisdom, Coates, Carragher, Lucas, Henderson, Shelvey, Coutinho, Sturridge

Klupa: B Jones, Enrique, Assaidi, Borini, Suso, Coady, L Jones

Igramo izgleda 3-5-2 ili neki 3-4-3
Reds
stjuart "rupa" dauning u odbrani..sva sreća pa igramo protiv fulama.
šta je sa onim malim na beku što igra za u21..kako se zvaše..?
Kameni
Flanagan ili Robinson?
rape91
QUOTE (Kameni @ May 12 2013, 04:04 PM) *
Flanagan ili Robinson?

verovatno misli na Robinsona. On je levi bek i igra za U21.
A on nikad nije iskoristio sansu kad god je igrao,plus ono psovanje upuceno Suarezu=nije zasluzio da igra vise ove sezone. Nek radi tokom leta
AnF1elD
http://atdhe.so/watch.php?id=683225
Take Two
Taman sam hteo da napišem da mi se kenja od ovih formacija sa petoricom pozadi (tri štopera), kad ono Berbatov zakucava sa pet metara sam kao duh isuse.gif

Ništa, moraćemo od sledeće sezone sa šestoricom pozadi...

Stuki sabija Hail.gif Eto nam tiki-taka, jedno ispucavanje Wisdoma, a onda će već napadač sam protiv svih nešto da izmulja... dry.gif
AnF1elD
Sta uradi staridz zadnjoj liniji. thumb.gif
Take Two
Sramotno loša i pasivna igra, raspali Fulham ima preko 70% poseda lopte, napadamo samo iz kontre... Coutinho nije pipnuo loptu od negde dvadesetog minuta. Katastrašno.
Reds
u zajebo sam se.
mislio sam na ovog klinca: Ryan McLaughlin
..ali on je desni bek.

dauning FTW!
Stevie_G
Branimo se k'o u doba Hodzsona, Karagerovo pozicioniranje kod gola isuse.gif

Ne svidja mi se ova formacija, na poluvremenu bih ubacio Enrikea umesto Koatesa, Downinga vratiti na krilo.
Reds
da i ono je bila nasumična lopta wisdoma.
nema teorije da je gađao staridža za onakvu asistenciju.
AnF1elD
Dao bi ja Susu sansu.
Stevie_G
Stuki doktor Hail.gif
Take Two
QUOTE (Stevie_G @ May 12 2013, 05:22 PM) *
Stuki doktor Hail.gif

Ali Coutinho opet spoljnom asistira kao rukom ohmy.gif

Svaka čast Stukiju, ali je divljak neverovatni. Niko na terenu ne zna šta će da uradi, ni protivnici ni saigrači ni on sam...

Nadam se da je ovo drugo poluvreme pojasnilo Rodgersu u čemu je razlika između 5-4-1 i 4-3-3. Neuporedivo bolja igra.
1jeAhonen
Vl. Novaković Svonzi, glavni duvač na Serovom oproštaju, primećuje da će Liverpul naredne sezone imati problem s Staridžom koji neće moći da igra ovako dobro u kontinuitetu i da ostane u klubu...

E pa puši ga malo sad kad nemaš više čime da manipulišeš u "kataklizmičkom oproštaju" od matorog, drugom oproštaju od Skolsa i nenajavljenom oproštaju od Runija, Ferdinanda, Gigsa itd... Pušu pušu bolji vetrovi, al ne za GMU..
Aleksandar88
Neopisivi govnar laugh.gif
Take Two
Slušao sam ga malo na poluvremenu, nepodnošljiv je. Jedna je stvar da se otvoreno deklarišeš kao navijač jednog kluba, ali skroz je druga da budeš otvoreno podrugljiv i zloban prema svim konkurentima, što tradicionalnim što stvarnim...
1jeAhonen
CITAT (Take Two @ May 12 2013, 05:53 PM) *
Slušao sam ga malo na poluvremenu, nepodnošljiv je. Jedna je stvar da se otvoreno deklarišeš kao navijač jednog kluba, ali skroz je druga da budeš otvoreno podrugljiv i zloban prema svim konkurentima, što tradicionalnim što stvarnim...

...evo i još pravi omaške ha ha...1:2 umesto 1:3.

Ne al stvarno mi nije jasno do koje mere se izgubila granica profesionalizma i totalno deklarisanog navijačkog komentarisanja i to na stanicama koje pretenduju da imaju profesionalne komentatore pored svih šarlatana, a kamoli na svim ostalim gde dovode ludake.

Komotno je gledati "britansku istoriju fudbala" preuveličavanu sokoćalima zvanim GMU, sve prepričano iz jednostrane perspektive, mi ne postojimo.
vladx
Novakovic nas je, vec sam o tome pisao, nevidjeno hvalio u prenosu protiv Reading-a. Ali, i tad je srao o Stukijevom problemu nakon 6months-honeymoon-a. Samo sto Danny, mrzi me sad da proveravam, nije do sada ni imao ovakvih prvih 6 meseci. Go Danny, go! tongue.gif
Djotun
Kakvo govno je ovaj Novakovic, ko ga pustio na televiziju pas ga posro!

Kutinjo je perfektan, koliko nam je samo falio jedan takav Brazilj..
Take Two
Odličan je, ali nije perfektan nikako. Stalno beži od duela, ima još u glavi strah da mu ne uzmu loptu čisto na silu. Kad se još malo navikne na kriterijum suđenja pa bude znao kako smeju a kako ne smeju da startuju na njega, biće još bolji. I naravno kad mu ne bude duša u nosu posle sat vremena igre...

Da sam ja neka vlast, Coutinho bi svaku utakmicu počinjao kao najistureniji od tri centralna veznjaka. Greota je gurati ga da izigrava lažno krilo dok po sredini muljaju Hendo, Jonjo, i Lucas. Problem je samo što kod Rodgersa sva trojica moraju da se biju i trče, a Kuki™ baš nije za to...
Djotun
Kuki, hahha, vrh!
Ma da, jasno da nije perfektan, ali onaj pas za treći gol me je poneo.. u stvari htedoh reći da može da pude perfektan, uz sve one stvari koje si naveo..
Mario_T
Coutinho Hail.gif Onaj assist za drugi gol ... Perfekcija ...
Take Two
Mensčini da je kod drugog pokušao da šutira pa bio izblokiran. Možda misliš na treći, kad je spoljnom izbacio Stukija a ovaj u trku lobovao golmana? Ta je bila maestralna, kao i većina njegovih ove sezone. I dalje mi je teško da poverujem da nas je toliko usrao januarski rok... unsure.gif
vanjuska
Da, definitivno kod drugog gola je bio izblokiran tacno se vidi da se lopta odbila do Staridza.. Ali je stvarno milina gledati Kukija kako igra smile.gif
Mario_T
QUOTE (Take Two @ May 12 2013, 10:45 PM) *
Mensčini da je kod drugog pokušao da šutira pa bio izblokiran. Možda misliš na treći, kad je spoljnom izbacio Stukija a ovaj u trku lobovao golmana? Ta je bila maestralna, kao i većina njegovih ove sezone. I dalje mi je teško da poverujem da nas je toliko usrao januarski rok... unsure.gif

Upravo tako. Mislio sam na njegovu drugu asistenciju, a nas treci gol. Stvarno smo odradili dobar posao u januarskom roku, sad je vazno da imamo jednak uspeh i sa letnjim transferima.
Take Two
QUOTE (Mario_T @ May 13 2013, 09:39 PM) *
sad je vazno da imamo jednak uspeh i sa letnjim transferima.

Ma gde nećemo, evo Cauhgt Offside najavljuje da dovodimo Eriksena i Alderweirelda za 25 miliona u paketu #mrmotčokolada
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.