Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Merseyseide Derby
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
vanjuska
Da ne cekamo opet sat vremena pred utakmicu da krene diskusija, otvaram temu za sutrasnju utakmicu, utakmicu koja ce mozda odrediti da li ove godine bar zavrsavamo iznad gradskih nam rivala na tabeli smile.gif

Narsil

Novi baner za sutrašnju utakmicu.
Digital_Jesus
Tiket uplacen, dobijamo ovo. Tipujem 3:1 smile.gif
1jeAhonen
Utakmica za čast, rezultat otvoren do kraja, šanse podjednake, pritisak na gostujućoj ekipi i prednost igre na Enfildu.

Dobar kraj ove sezone, nagoveštaj je možda bolje sledeće. Go for it! YNWA
vladx
Taman uz uskrsnji rucak da bude tucanja i smazanja i jaja i karamelica, da zasladimo! smile.gif
Dr Stein

Take Two
QUOTE (vanjuska @ May 4 2013, 09:05 PM) *
utakmicu koja ce mozda odrediti da li ove godine bar zavrsavamo iznad gradskih nam rivala na tabeli smile.gif

Odrediće samo ako izgubimo. Ako dobijemo, i dalje ćemo biti dva boda iza njih dry.gif

BTW, jedva čekam da čujem kako Višković ili Gojko stručno objašnjavaju šta znači garra charrua koristeći google translate biggrin.gif
vladx
Dajte popravite naziv teme da nas ne bije maler. Da pobedimo za sve nas, Carra-u i Garra-u! biggrin.gif
Reds
3-1 za crvene.

uzgred,šta znači garra charrua?
Milosh
CITAT (Reds @ May 5 2013, 01:04 PM) *
3-1 za crvene.

uzgred,šta znači garra charrua?

Znaci Kandza Charrua, Charrua je indijansko pleme koje je zivelo na prostorima Urugvaja ako ne gresim....
Rocky
2:1
Narsil
The Reds team is: Reina, Enrique, Johnson, Agger, Carragher, Lucas, Gerrard, Downing, Henderson, Coutinho, Sturridge. Subs: Jones, Assaidi, Coates, Shelvey, Suso, Skrtel, Borini.
KingArthur
5:0
lfc.gif
Red je da na komšijama iskalimo bes za sve nepravde koje su nas snašle ove sezone!
Digital_Jesus
Ako neka nadje neki dobar link za stream nek baci link ovde smile.gif
Dr Stein
"Od kad je Margaret Tacer preminula, ponovo se vratilo nasilje na stadione"

nesto u tom fazonu... Boze.

isuse.gif
Digital_Jesus
"Legendarni napadac Evertona Ian Rush" isuse.gif
Take Two
E, a super je što će Ian Rush ostati zapamćen kao saigrač u napadu Johna Aldridgea biggrin.gif (Što je bio tek na zalasku karijere, naravno)

QUOTE (Milosh @ May 5 2013, 01:14 PM) *
Znaci Kandza Charrua, Charrua je indijansko pleme koje je zivelo na prostorima Urugvaja ako ne gresim....

Tako je, a kao fudbalska fraza označava to neko tradicionalno urugvajsko ludilo i borbenost. Kod nas se to kaže "čuveni inat evropskih brazilaca" sleep.gif
Mario_T
U prvom poluvremenu smo bili dosta mlaki, a u drugom poluvremenu smo jos manje odlucni. Sturridge danas igra kriminalno lose. Ne da su ostali nesto puno bolji doduse.
Take Two
Kako je Rodgers usrao sve ovim izmenama, prosto neverovatno. Downing i Henderson nisu ništa uradili ali su bar trčali, širili odbranu, bilo je prostora da Coutinho i Sturridge i Gerrard nešto prave kroz sredinu. Borini od kako je ušao, nije ni jednu loptu dao gde treba. A tek Škrtel umesto Downinga, mjktjbm... ničim izazvani prelaz na 3-5-2 formaciju koji nam je doneo 0 (i slovima nula) prilika za gol. Neverovatno.
Digital_Jesus
Poprilicno bleda igra, jedan od losijih merseyside derbija koje sam gledao. Mozda smo bili malkice bolji, al to mora ici mnogo, mnogo konkretnije. Izmene stvarno veze sa mozgom nisu imale, ja sam se nadao necemu poput Downing-Suso(Borini), al Downing-Skrtel je jako brainless. U svakom slucaju, uz par korekcija i pametnih pojacanja ovaj tim dogodine bi mogao da se ukljuci u top 4. Malo je bedno sto ce i ove godine karamelice po svemu sudeci zavrsiti iznad nas, al sta da se radi, bice bolje sledece sezone lfc.gif
Trunks
Nisam siguran da je ono bio faul kod poništenog gola Evertona.
vladx
Ja ipak na kraju nisam mogao da gledam utakmicu, sad videvsi vase komentare ne znam ni da li da mucim sebe sa snimkom.
Mario_T
QUOTE (vladx @ May 5 2013, 06:00 PM) *
Ja ipak na kraju nisam mogao da gledam utakmicu, sad videvsi vase komentare ne znam ni da li da mucim sebe sa snimkom.

Nemoj, bukvalno ces muciti sebe gledanjem snimka. S druge strane, ako si mazohisticki raspolozen ...

Ukratko, jako bleda igra, uopste mi nije delovalo kao da zelimo da pobedimo. Coutinho i na momente kapiten su bili jedini koji su se trudili i uradili nesto pozitivno u ofanzivi.

vladx
Snimak ide taman negde nakon Boca v River i Ronnie-ja, pa cu pokusati dok me ne savlada umor. Ipak mi je Derby jedan od najdrazih dana u fudbalskom kalendaru.
Take Two
Ko ne igra fantasy, samo da ga obavestim da je po njima MotM bio Pepe Reina blink.gif Dali su njemu 3 poena bonusa, Baines i Distin su dobili po 2. Ajde ovaj poslednji, odigrao je bez greške, ali zašto Pepe i Baines pojma nemam...

(Takođe, govnari su upisali gol mog kapitena Mate kao autogol Jonesa, da im ja lepo sve po spisku!)
AnF1elD
pfff,plavca imas u ekipi. I jos kapiten. 2guns.gif
BoJaNNNNN
CITAT (Take Two @ May 6 2013, 12:36 AM) *
(Takođe, govnari su upisali gol mog kapitena Mate kao autogol Jonesa, da im ja lepo sve po spisku!)

Mnogo mi se svidja sto ti je Robson-Kanu na klupi tongue.gif Ako Bale da gol protiv Chelsea, bez problema upisujem nova 3 boda u H2H biggrin.gif
Reds
jel se vi to još ložite na FPL ove sezone..?
Take Two
QUOTE (AnF1elD @ May 6 2013, 01:05 AM) *
pfff,plavca imas u ekipi. I jos kapiten. 2guns.gif

Šta ima veze, trudim se da ne kupujem Man Utd ili Everton igrače, neću valjda još i Chelsea da izbegavam? (Igraju dve utakmice u ovom kolu.)

QUOTE (BoJaNNNNN @ May 6 2013, 01:06 AM) *
Mnogo mi se svidja sto ti je Robson-Kanu na klupi tongue.gif Ako Bale da gol protiv Chelsea, bez problema upisujem nova 3 boda u H2H biggrin.gif

Mrzim te sleep.gif

QUOTE (Reds @ May 6 2013, 01:33 AM) *
jel se vi to još ložite na FPL ove sezone..?

Ma to neki čobani, budale. Ja se ne ložim. Koga briga za fantasy. Nikad to nisam ni igrao, u stvari.
Fred Kremenko
Frustrirajuca utakmica juce u svakom smislu. Da krenemo od Rodgersa, koji je vec drugi treci put ove sezone pokazao da je dosao iz Swansea gde je uspeh biti 10, pa je krenuo u utakmicu sa velikim Everton-om. tako da je super ako se odbranimo i umuvamo nesto iz kontre. onda kad smo videli da ga umuvati nikako ne mozemo , daj umesto krila da udje stoper, to je toliko puta pomoglo biggrin.gif
Da nastavim. od igraca, ne znam koji su gori. Da li veseli Downing koji ne zna, ali hoce, pa se nekad i napravi nesto iz tog muljanja(ona sansa Gerrarda), u ostalih 90% izgubi loptu, dal Lucas, koga je Osman okrenuo kao da ga nema svaki put, ali bar jurca i proba. Onda ide trio fantastiko, ovih koji svakako umeju, ali su ili retardirani ili bezobrazni,a verovatno i jedno i drugo. Enrique, Johnson i Sturridge koji li je od koga gori. Koliko puta je onaj Enrique usrao sve dobro sto uradi, zato sto mora da overi loptu 101 put, pa kad se okrene dupetom i krene da se mulja i da se gradi, tacno bi ga izudarao ko vola u kupusu. Johnson, za njega sam 100% siguran da je bezobrazan, on nece da igra vec jedno 2 meseca, valjda je procenio da nemamo za sta da igramo, pa vec ladi jaja na Maldivima, ili krade daske za WC solju, mora da je nesto od toga.
Stuki, jao majko moja,ajd sto ne dodaje nikom, spic je i nije nuzno. Ali sutni je sunce ti jebem, nemoj drkati da je pipnes sto puta, ne mogu da shvativm nikako. Posle onoga kad je zasrao onu Coutinho-vu loptu, a imao je cistu poziciju za sut sa 7-8 metara,isterao bi ga napolje da se nauci magare pameti.
Generalni nedostatak muda i zelje vidjen toliko puta do sada kad ne ide je posebno iritantan. Ajde kad ne mozemo da skocimo sa Felaini-jem, to i mogu da razumem,al sto je svaka lopta koju on spusti njihova. I sto moraju Osman i Baines da pobedjuju u skoku, strasno.
Trunks
CITAT (Fred Kremenko @ May 6 2013, 02:09 PM) *
Koliko puta je onaj Enrique usrao sve dobro sto uradi, zato sto mora da overi loptu 101 put, pa kad se okrene dupetom i krene da se mulja i da se gradi, tacno bi ga izudarao ko vola u kupusu.

laugh.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.