Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Dres za 2013/14
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Prilike u klubu
Stranice: 1, 2
Tonča

A za gostujuće i dalje strahujemo smile.gif
AnF1elD
Pre bih rekao dres 2013/14 biggrin.gif

lfc.gif
Tonča
Budala sam smile.gif Ispravih
Reds
dabar i jedan i drugi.
kolko sam skonto na netu,svi se pitaju zašto ovaj reinin dres ne može da bude away verzija,nego će da nam uvale neko govno da se brukamo.
Svebor

...i ovo "Rise Up" umesto "We Come Not To Play", i Fowler da nas vidi...
Joe
dobri su! bas bih uzeo Pepe-ov...
Take Two
Meni se čini da će Pepe u tom dresu (belo gore crno dole) previše često da liči na protivničke igrače, pa će ga terati da nosi rezervnu garnituru.

Home kit nije loš, mada ne odobravam te bele linije na rukavima (na kragni još mogu da prođu). Posebno taj sistem gde ne idu skroz u krug, nego onako do pola blink.gif Bolje je kad smo all red.
Aleksandar88
Home kit jako dobar, golmanov je perverzija Hail.gif Hail.gif Hail.gif, zao mi je sto nam to nije gostujuci.
dzoker
Ja sam izgleda jedini kome se uopste ne svidja ovaj retro fazon. Za mene je onaj iz 2008-09 i dalje neprikosnoven smile.gif
Mario_T
QUOTE (dzoker @ May 2 2013, 01:23 PM) *
Ja sam izgleda jedini kome se uopste ne svidja ovaj retro fazon. Za mene je onaj iz 2008-09 i dalje neprikosnoven smile.gif

Potpuno se slazem, meni je to (nas) najdrazi dres. Imam vec jedan, a ako neko slucajno ima (ili zna nekog ko ima) isti taj dres M velicine, neka samo kaze cenu. biggrin.gif

That being said, svidja mi se ovogodisnji dres, mnogo vise nego ovaj koji sada nosimo. Voleo bi samo da su i svi emblemi/znakovi bele boje. A Pepeov dres je fantastican, jednako dobar kao i onaj sivi od pre par godina (isto sezona 2008-2009 mislim). Jedino se dvoumim da l' da uzmem long sleeve il' short sleeve.
LFCnemanja
CITAT (Mario_T @ May 2 2013, 07:10 PM) *
Potpuno se slazem, meni je to (nas) najdrazi dres. Imam vec jedan, a ako neko slucajno ima (ili zna nekog ko ima) isti taj dres M velicine, neka samo kaze cenu. biggrin.gif

That being said, svidja mi se ovogodisnji dres, mnogo vise nego ovaj koji sada nosimo. Voleo bi samo da su i svi emblemi/znakovi bele boje. A Pepeov dres je fantastican, jednako dobar kao i onaj sivi od pre par godina (isto sezona 2008-2009 mislim). Jedino se dvoumim da l' da uzmem long sleeve il' short sleeve.

Takodje, ako neko hoce da se menja neka se javi, dres 2008/2009, crveni carlsberg, imam velicinu L, a menjao bih za M, pri tom ako je ocuvan, moj je zaista kao nov jos uvek!!

Od te godine pa na ovamo sve losije i losije, da ne pricam koliko je tome doprinela promena sponzora, ali ajde, sta je tu je. rolleyes.gif
Aleksandar88
Imam ja M #23, al' vam ne dam tongue.gif .
Svebor
CITAT (Aleksandar88 @ May 2 2013, 11:21 PM) *

Pretpostavljam da se povlachi iz upotrebe na kraju sezone. wink.gif
Mario_T
QUOTE (Aleksandar88 @ May 2 2013, 11:21 PM) *

Koliko god voleo Carraghera, ja bi voleo da nadjem 'prazan' dres tako da mogu da stavim #14 i ime na ledja. biggrin.gif
LFCnemanja
CITAT (Aleksandar88 @ May 2 2013, 11:21 PM) *

rolleyes.gif

Moj je prazan, kao nov, skoro da ga i ne nosim, ali zeznuo sam se sa tom velicinom, inace nosim L pa sam bez mnogo razmisljanja uzeo i dres L, na kraju se ispostavilo da je bas velik.
Narsil
CITAT (LFCnemanja @ May 3 2013, 05:06 PM) *
Moj je prazan, kao nov, skoro da ga i ne nosim, ali zeznuo sam se sa tom velicinom, inace nosim L pa sam bez mnogo razmisljanja uzeo i dres L, na kraju se ispostavilo da je bas velik.

Ako ćeš ga prodavati, javi se.

Pritom, ovaj dres je sjajan. Zapravo, i više nego što sam očekivao.
milos7
Razlika ova i sledeca sezona home dres - prvi ima kragnu drugi belu liniju oko vrata i na rukavu. Nista drugo.
Prosle godine su 3ci dresovi bili uzas,ove godine ce to biti i drugi i treci
Narsil
CITAT (milos7 @ May 5 2013, 04:42 PM) *
Razlika ova i sledeca sezona home dres - prvi ima kragnu drugi belu liniju oko vrata i na rukavu. Nista drugo.
Prosle godine su 3ci dresovi bili uzas,ove godine ce to biti i drugi i treci

Je l' to mala razlika?
Ako nam away i third kit budu kao što su predstavljeni, onaj beli i žuti biće to sasvim pristojno.
Stevie_G
https://twitter.com/LFCTS/status/331347949965688832/photo/1

Izgleda da ce ona govna biti away dresovi, da li da se obesim ili da skacem kroz prozor?
Narsil
Blagi užas. Počeću da kupujem away dresove Labudova, samo da bih uživao u Adidas lepoti. sad.gif
Svebor
vomit.gif
rape91
Ovi sa fejsbuka vec u ponudi imaju dres za novu sezonu... Drug je skoro uzeo Scholesa duge rukave, kaze da se nesto duze ceka ali je kvalitet odlican. Licno sam se uverio u to.
Ne znam kad li Katapult dobija dresove za novu sezonu
Narsil

Tuga.
milos7
Da nema ova govna ispod sponzora pa da kazes nije lose. Znaci istina je i za trecu garnituru..
Narsil
Da nema ta govna bio bi sasvim običan (i mnogo lepši) beli dres. Jebeš mi mater ovo izgleda kao loša kineska replika nekog dresa.
Starscream
RORY
Djotun
Sta sve Steva mora da podnese sad.gif
vladx
Home je super, ali za ovakav away je Sirogojno klasa! Kakvi debili, majko mila...
Aleksandar88
Svratih samo da vidim reakcije na ovu tugu isuse.gif ... No comment
steva8lfc

A sta ovome fali sad.gif
Starscream
adidas happy.gif happy.gif
moony
Opet neka ponjava, šarenica, tapiserija, šta li je... Na golmanskom se i ne primećuje toliko beda. Zar se mora biti originalan po svaku cenu i obavezno ubaciti neki avangardni detalj? Onaj Star Trek okovratnik od prošle godine sad već izgleda super.

Blic online je napravio vest o našem novom dresu, stavili na naslovnu. Izgleda da ne znaju ko nam proizvodi dresove, napisali su da je dres nazvan ''ratnik''. isuse.gif
mezzano
Warrior ima nekog dizajnera koji nema blage veze. Video sam Seviljine dresove za ovu sezonu. Isto su nikakvi. Ne ovoliko shit kao nasi rezervni, ali nisu daleko.
Djotun

ovo su sevilji napravili.. kravata?? bag.gif mada su opet bolji nego ovaj nas sa cilimom.. a tek sto nas onaj treci ocekuje sad.gif
Mario_T
Ovaj beli mi je sasvim ok, da navijam za Andaluzijce kupio bi ga bez razmisljanja. A ne kao ova nasa away kit beda ...
Joe
kad bi izbacili one sranje romboide ili stagod bio bi odlican ovako je govno...

golmanski deluje fino i sa onim sranjima zato sto ne upada u oci...

Take Two
Ali bez ponjava, šarenica, i romboida ne bi ostavljao taj jedinstveni utisak da im je baka ištrikala dres, domaća radinost FTW!

Kapitenov izraz lica sve govori. Suvi profesionalizam, ali ipak se vidi ispod površine neka tiha dostojanstvena indignacija u FML stilu...

Da sam ja nešto Suarez, uložio bih transfer request zbog tog away dresa, pa da vidim ko bi smeo da mi zameri nešto posle...
steva8lfc
QUOTE (Take Two @ Jun 6 2013, 02:34 PM) *
Kapitenov izraz lica sve govori. Suvi profesionalizam, ali ipak se vidi ispod površine neka tiha dostojanstvena indignacija u FML stilu...

Jose je ipak pobedio biggrin.gif

bocejan
Eto motiva vise, da se potrude da osvajaju nesto, pa onda lepo Adidas ponudi kvalitatan ugovor, pa em dobra para em lep dres. tongue.gif
Sto se pa mi bunimo, retko koji dres moze da bolje promovise LFC-Srbija. Nego u znak podrkse bakama iz Sirogojna, svi da naruce po jedan! Uz dres ide i kajmak.
Digital_Jesus

Oplak'o sam biggrin.gif
Svebor
CITAT (Digital_Jesus @ Jun 6 2013, 11:13 PM) *

Oplak'o sam biggrin.gif

laugh.gif Suza suzu stizhe...
moony
Ovako će igrači nositi away dresove sledeće sezone.
rape91
ajde neko ko ima i adidasov i warriorov dres da mi kaze da li postoji neka razlika kod velicine ova dva proizvodjaca. Odnosno da li postoji neka razlika izmedju XL jednog i XL drugog dresa? Posto znam da Ameri nekad to malo drugacije mere, a treba da uzmem dres pa da se ne zajebem
Under
imas na sajtu (prosle sezone je bar bilo) sirine ramena, grudi i tako to da uporedis sa velicinom.
Tonča
QUOTE (Under @ Jun 28 2013, 04:43 PM) *
imas na sajtu (prosle sezone je bar bilo) sirine ramena, grudi i tako to da uporedis sa velicinom.

Ima uvek dole sitnim slovima wink.gif
rape91
hvala ljudi
vladx

He he...2nd kit mi je odvratan, ovaj mi je presmesan, steta sto cemo u njemu manje igrati. Soknice pobedile! biggrin.gif
Joe
QUOTE (vladx @ Jul 4 2013, 01:05 PM) *

He he...2nd kit mi je odvratan, ovaj mi je presmesan, steta sto cemo u njemu manje igrati. Soknice pobedile! biggrin.gif

bolji je od drugog, stvarno mi nije jasan ovaj ''retro'' fazon biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.