Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Newcastle Utd. v Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
vladx
Bre ljudi, sta ste se olenjili? Idemo Mighty Reds!
Bataemperor
jebi, ne vadi biggrin.gif
Take Two
Stare mušterije očekivano, samo se takmiče ko će efektnije da ga primi. Nekoliko prelepih lopti Coutinha... opet igramo isključivo na kontre, iz dva-tri dodavanja dolazimo do šesnaesterca. Ne znam ko nas je lagao da Rodgersovi timovi uvek forsiraju pas igru.

Glendža se šabaniše, već ima žuti karton a sad bezveze hvata Tiotea rukama za nogu isuse.gif
vladx
Bolje da ubaci Wisdom-a ili koga vec, Johnson ce tesko ovako do kraja meca. A, ovaj Tiote, fudbaler, majko mila...

Coutinho majstor, rodjen za kontre.

Hocu jos! biggrin.gif

Stuki nece ti otpasti noga da dodas. Kako li mu se omaklo kod drugog gola...

Pa, idemooo Fabio!!! FORZA!
Tonča
Borini! smile.gif

Jos Carra i Downing da ga daju i eto biggrin.gif
KillForGlory
Smijurija laugh.gif
vladx
Jel to ovi nasi podjebavaju sa "Paolo Di Canio"? tongue.gif

De ces bolju uvertiru pred Derby, a i taman za arhivu Secanja tokom leta. biggrin.gif Karaj Svrake!
bocejan
Na 4-0 i motivaciju Staridza, pomislih gde je Borini kada ti treba. Sastav nisam video, jer sam se kasno ukljucio.
Periklo
Trpanje. 2guns.gif
Coutinho bogotac. Stuki iako je zabio dva pokazao i veliko umijeće da ujebe stopostotnu šansu.
milos7
Pocele su price kao sta ce nam Suarez,bez njega gazimo.Mozda ovaj bedni Njukasl a sta bi bilo da nije igrao protiv Celsija??ko bi dao gol u 96om??
steva8lfc
QUOTE (milos7 @ Apr 27 2013, 09:25 PM) *
Pocele su price kao sta ce nam Suarez,bez njega gazimo.Mozda ovaj bedni Njukasl a sta bi bilo da nije igrao protiv Celsija??ko bi dao gol u 96om??

Ko bi napravio penal za 1:2? tongue.gif biggrin.gif
Take Two
Meni samo žao što je bezveze izveo Gerrarda, a malo mu je falilo da odigra svaki minut ove sezone sad.gif

QUOTE (vladx @ Apr 27 2013, 08:24 PM) *
Jel to ovi nasi podjebavaju sa "Paolo Di Canio"? tongue.gif

Nisam čuo, ali zvuči dovoljno blesavo biggrin.gif A ko je i šta danas pevao na Hey Jude melodiju? unsure.gif

Edit: Sad vidim, kažu da se pevalo "going down" biggrin.gif
Aleksandar88
Da ih nismo nabili ovoliko, niko se ne bi ni udostojio da otvori temu tongue.gif. Mada neke svrhe osim neobaveznog caskanja i nema, niti mozemo dole niti gore, ne pamtim da sam neku pobedu ravnodusnije doziveo.

Ustvari ja sam vise zabrinut sto cemo i na pocetku naredne sezone pet kola biti bez najboljeg igraca.
vladx
Nasa podrska na gostovanjima je skoro uvek za svaku pohvalu. Zezali su ih nasi i sa 'ole' na kraju kad su se mucenici dodavali pozadi. Pesma na melodiju Hey Jude je cini mi se njihova.

Poceo snimak na SK Prime-u, vec 0:1. tongue.gif Kakav je to bio stiskavac od samog pocetka. hail!
Reds
QUOTE (KingArthur @ Apr 28 2013, 01:25 PM) *

toliko o relevantnosti regionalih portala.
miskooo
CITAT (steva8lfc @ Apr 27 2013, 09:32 PM) *
Ko bi napravio penal za 1:2? tongue.gif biggrin.gif

Ko bi asistirao za 1:1? tongue.gif
Narsil
Drago mi je što je Borini postigao gol, a još mi je draže što je špicarojkom dao isti, promuljala se lopta i ušla. Takav nam je i trebao. biggrin.gif Kutinjo bogotac!
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.