Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Reading vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Fred Kremenko
Valjda smo sposobni da naguzimo ove mucenike, kad nas vec ne zanima Evropa biggrin.gif, daj da se dalje ne blamiramo i da izgazimo ove

The Reds team in full is: Reina, Johnson, Enrique, Agger, Carragher, Lucas, Gerrard, Henderson, Coutinho, Sturridge, Suarez.

Subs: Jones, Assaidi, Downing, Coates, Suso, Shelvey, Skrtel

Valjda je 4-3-3, a ne onaj 4-4-2 gde Hendo glumi krilo
1jeAhonen
Domaćini moraju da grizu u borbi za opstanak. Ne smemo da im prepustimo igru i uz malo sreće i pameti možemo do bodova, ne potcenjujući protivnika. YNWA! ajmo

Poljski, al radi... http://premier-league-live.net/live/liverp...ream/channel-1/
Pedja_Nbg
http://www.justads.eu/video6.htm
Take Two
QUOTE (Fred Kremenko @ Apr 13 2013, 03:09 PM) *
Valjda je 4-3-3, a ne onaj 4-4-2 gde Hendo glumi krilo

Naravno da nije. Kad god smo osakaćeni Downingovim odsutstvom, igra se 4-4-2 isuse.gif
Svebor
AAAAAARRRGHHHHHH!!!, udji, pzdtimtrna...
1jeAhonen
Ganter skino loptu s gol linije....puhhh
Fred Kremenko
Stuki sve sto pipne ide kontra.

Johnson-a treba umlatiti kao konja,koliko njega mrzi da igra, to je strasno.
Narsil
Ovo je krajnje frustrirajuće.
Svebor
CITAT (Narsil @ Apr 13 2013, 04:45 PM) *
Ovo je krajnje frustrirajuće.

blowup.gif
bocejan
Treba Kutinjo na krilo. Treci ili cetvrti put igra u rupi i prosto nista ne moze da uradi jer nema ni prostora, a nema ni snage da se nosi sa zadnjim veznim.
Take Two
Reading prima prosečno 34.8 golova po utakmici, a mi ne možemo ni jedan da im uvaljamo sad.gif

Ovo što igramo je više kao neki dijamant, Henderson i Coutinho ni ne pokušavaju da igraju sa krila, prvi je u svojoj standardnoj ulozi opšteg krpitelja i utrčavača u prostor, dok drugi igra iza dva napadača. Nemamo nikakvu širinu u igri, što je šteta jer je Reading očajno branio svaki centaršut koji je uleteo...
1jeAhonen
Zaista ne postoje reci objasnjenja za cudesnu neefikasnost. Odnos suteva na gola 12/1, od toga 7 u okvir gola...domacini 1 sut u okvir gola, srecom pa nije gol.
Stevie_G
Kako mi Johnson ide na kurac sa njegovom nonsalantnom igrom, uzasan je.

Kriminalni smo u zavrsnici, trebalo je bar 2-3 gola da damo.
Svebor
Frustracija je tolika da nisam video metar ofsajda. isuse.gif

edit: E, sad kad je ushao 'igrach manje' ima da ih iskidamo. dry.gif
1jeAhonen
...cekajuci taj gol, smorih seeee...
bocejan
Ovoliku kolicinu bezvoljnosti nisam video odavno. Opt igramo sve gore i gore.
A s kojom voljompa da igraju kada sam menadzer kaze danije bitno. PRi tom i ne znamo nista.
Narsil
Ovo je nemoguće i ne dešava se. Sad ćemo se probuditi i 0:3 će biti rezultat.
Take Two
QUOTE (Svebor @ Apr 13 2013, 05:06 PM) *
E, sad kad je ushao 'igrach manje' ima da ih iskidamo. dry.gif

Actually, Downing izmena je bila dosta dobra. Uneo je širinu koja je užasno nedostajala, razvukao im malo odbranu umesto da se svi gužvaju kroz sredinu. Drugo poluvreme je bilo mnogo bolje, ali jebiga.

Golman im je svašta branio refleksno, svaku loptu koja je išla blizu njega, ali imao je očajan rad nogu - kad god su gađali neki ugao, on je stajao ukopan u mestu. Imao je mnogo sreće što nijedan od tih šuteva nije išao u okvir gola.
bocejan
Ovaj golman polude. Ali zadnje sekunde Staridz mudro cuva loptu na nasoj polovini.
1jeAhonen
razbranila se budala, em ga sere, em ga oce...puuuu, pa kakvi smo baksuzi s tim protivnickim golmanima...

Steta, 5:0 al sledece sezone.
Djotun
Staridz covek toliko mora da drka loptu da je tuga gledati..
Ovaj poslednji napad me je podsetio na OI u Atini i Tomasevicevo prevodjenje lopte 5 sekundi pre kraja poraza od Kine.. bag.gif
1jeAhonen
...a Arsenal od 0>1 do 3:1...sta reci, a ne zaplakati.
Peyson
Da ne grešimo previše dušu, sa svim našim manama, lutanjima i neznanjem, ali goša je izdominirao...
Nikakva uteha, ali ništa što već nismo gledali i na šta se nismo navikli...
AnF1elD
Pa zar da me voljeni klub proda na kladionici,pa je li moguce. Tuzno je gledati meceve gde liver igra. :S
Narsil
Nepodnošljivo. Da mi ne možemo da umuljamo gol Redingu. Prošle sezone je svaki golman imao utakmicu karijere protiv nas. Hart je branio kao bolestan, Vorm, onaj iz Noriča (ne mogu da se setim da li je Ban ili onaj drugi), De Hea je odbranio sve moguće protiv nas, a sad ovaj, pa Jaska u prošlom kolu...Nije to alibi ali zašto moraju da se probude baš protiv nas. Najjači momenat mi je ovaj krajnji detalj - guramo loptu nazad kad trebamo da idemo na gol svim snagama. Pa, je l' vas to Rodžers učio - da svaka akcija mora da počne od zadnje linije? Ne mogu da verujem. Ovo se jednostavno ne dešava.
Svebor
CITAT (Narsil @ Apr 13 2013, 05:58 PM) *
Nepodnošljivo. Da mi ne možemo da umuljamo gol Redingu. Prošle sezone je svaki golman imao utakmicu karijere protiv nas. Hart je branio kao bolestan, Vorm, onaj iz Noriča (ne mogu da se setim da li je Ban ili onaj drugi), De Hea je odbranio sve moguće protiv nas, a sad ovaj, pa Jaska u prošlom kolu...Nije to alibi ali zašto moraju da se probude baš protiv nas. Najjači momenat mi je ovaj krajnji detalj - guramo loptu nazad kad trebamo da idemo na gol svim snagama. Pa, je l' vas to Rodžers učio - da svaka akcija mora da počne od zadnje linije? Ne mogu da verujem. Ovo se jednostavno ne dešava.

A ka' ce ono: Probudimo se, kad tamo 0:3? 1eye.gif

ps

Jebiga, mozhda sam pristrasan (a sigurno jesam), ali nema tima koji je u poslednjih par sezona vishe puta bio debelo bolji od protivnika, a popushio - od nas. No, shto kazhe potpis... bottles.gif
Fred Kremenko
Mi smo ove sezone dobili dve utakmice golom u poslednjih 15 minuta(WHU away, Spurs h). To tako frustrira i govori o menatalitetu ovog tima... Cim ne uteramo odmah, sledi kurcobolja, iz cega dobijemo mlitavost u odbrani i uzasne odluke u napadu, i nije ni cudo sto smo ovakvi kakvi smo.
vanjuska
Sta ste se zalepili na Staridza i poslednji napad, ako ga nismo dali za 94 minuta, necemo vala ni u zadnjih 10 sekundi.. A i uopste ne mislim da smo tolko lose igrali, golman je odvratno izdominirao, skinuo sve sto je mogao i eto...Sta sad, samo sad definitivno mozemo da se oprostimo i od LE.
matori lfc
KATASTROFA!
vladx
Odgledao sam snimak sa SK, za divno cudo prenosio nas je Novakovic. Poprilicno me je iznenadio, nahvalio nas je i hvalio samo tako. E sad, da li je to sto smo mi 7., a njegovi 1. sa 30 bodova viska... tongue.gif Sad ozbiljno, pogotovo je imao reci hvale za Coutinho-a I Suarez-a, sto je i logicno, ali i za celokupnu igru naseg tima i napredak i osnovu za neke buduce bolje rezultate koji su postavljeni ove sezone. U svakom slucaju, njegove prenose je uvek zanimljivo slusati i ne bih se bunio da mu daju da nas cesce prenosi, sem naravno derbija sa scum-om, sto ionako nikad nece raditi.

A, sto se samog meca tice, mislim da je osnovni nas problem da kada uvidimo da smo bolji od protivnika za min. 2 gola razlike, pristupimo igri i realizaciji sansi krajnje nonsalantno.
1jeAhonen
Njemu je to domet, on se zapravo i javlja u svom mediokretskom forsiranju upravo kad nam vise ni maleri od komentatora ne mogu pomoci. Nema sta, Vlada je fin decko, opsednuto prati taj fudbal (zna sve o svakom), a posebno neke petorazredne igrace koji dolaze u Jedinstvo po svoju mrvicu slave, a onda toboze nepristrasno o Liverpulu.

Najgadniji komentar mu je bio s pocetka prosle sezone kad nas je u najavi zakucao za 7-mo mesto i omano za jedno. Ovaj put mu je falila prognoza ali pogodak se racuna, nazalost.
Svebor
CITAT (1jeAhonen @ Apr 15 2013, 06:34 PM) *
Njemu je to domet, on se zapravo i javlja u svom mediokretskom forsiranju upravo kad nam vise ni maleri od komentatora ne mogu pomoci. Nema sta, Vlada je fin decko, opsednuto prati taj fudbal (zna sve o svakom), a posebno neke petorazredne igrace koji dolaze u Jedinstvo po svoju mrvicu slave, a onda toboze nepristrasno o Liverpulu.

Najgadniji komentar mu je bio s pocetka prosle sezone kad nas je u najavi zakucao za 7-mo mesto i omano za jedno. Ovaj put mu je falila prognoza ali pogodak se racuna, nazalost.

+1
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.